Atrakcja wodna

Everglades: rejs łodzią typu airboat i dzikie zwierzęta

Organizator atrakcji: Airboat Rides Miami LLC

Everglades: rejs łodzią typu airboat i dzikie zwierzęta

Organizator atrakcji: Airboat Rides Miami LLC
Wczoraj zarezerwowano 14 razy

Od 146,29 zł za osobę

Wczoraj zarezerwowano 14 razy

Przeżyj najlepsze Everglades Południowej Florydy i przygodę z aligatorami. Wybierz się na edukacyjną i ekscytującą wycieczkę statkiem powietrznym po Parku Narodowym i dołącz do pokazu dzikiej przyrody, aby zobaczyć małego aligatora.

Informacje

Darmowa rezygnacja
Rezygnując z atrakcji na co najmniej 24 godz. przed jej rozpoczęciem, otrzymasz pełny zwrot kosztów.
Zarezerwuj teraz i zapłać później
Zachowaj elastyczność swoich planów podróży – zarezerwuj miejsce i nic dzisiaj nie płać.
Środki bezpieczeństwa dot. COVID-19
Obowiązują specjalne środki bezpieczeństwa i higieny. Aby uzyskać szczegółowe informacje, po dokonaniu rezerwacji zapoznaj się z treścią kuponu. Dowiedz się więcej
Czas trwania 1 godz.
Sprawdź dostępność, aby zobaczyć godziny rozpoczęcia.
Przewodnik
angielski

Czego możesz się spodziewać

W skrócie
 • Weź udział w edukacyjnym i ekscytującym rejsie łodzią typu airboat po Parku Narodowym Everglades
 • Zobacz aligatory, żółwie i rozmaite ptaki, które występują tylko tutaj
 • Zrób sobie zdjęcie ze szczękami słynnego aligatora
 • Obejrzyj pokaz dzikiej przyrody, podczas którego zobaczysz techniki walk z aligatorami, które wykorzystywali rdzenni Amerykanie
 • W restauracji skosztuj specjałów takich jak ogon aligatora czy kiełbasa z aligatora
Pełny opis

Odkryj Park Narodowy Everglades, zróżnicowany krajobraz będący siedliskiem dla wielu rzadkich i zagrożonych gatunków. Wybierz się na przejażdżkę łodzią typu airboat i zobacz aligatory, żółwie, a nawet nieuchwytną pumę florydzką. 

Po uiszczeniu opłaty za wstęp do parku, wybierz się w rejs po bagnistych terenach często nazywanych Rzeką Traw. Nazwę tę zawdzięczają one niekończącym się preriom traw, które wznoszą się na wysokość od metra do trzech metrów nad powierzchnią wody.

Zobacz też bujną roślinność, która obejmuje lasy namorzynowe, cyprysy, palmy, sosny i obszerne korony drzew. Kłoć jest często tak gęsta, że rejs możliwy jest jedynie przez naturalne korytarze wodne.

Wsiądź do łodzi typu airboat, która została stworzona do poruszania się po płytkich wodach i bagnach. Napędzana specjalnym śmigłem i zasilana silnikiem samolotowym lub samochodowym zapewnia szybką i zabawną podróż.

Uzupełnij swoją wizytę o pokaz dzikich zwierząt i aligatorów. Zbliż się do tych niezwykłych stworzeń w ich naturalnym środowisku.

Wliczone w cenę
 • Wizyta w Parku Narodowym Everglades (opłata za wstęp do parku na własny koszt)
 • 35–40-minutowa wycieczka łodzią typu airboat z komentarzem
 • 30-minutowy pokaz dzikiej przyrody i aligatorów
 • Opłata za wstęp do parku (5 USD za osobę; wstęp jest bezpłatny w przypadku dzieci poniżej 16 lat)
 • Transport
Środki bezpieczeństwa dot. COVID-19
Zastosowane środki bezpieczeństwa
 • Wszystkie powierzchnie, z którymi mają styczność klienci, są regularnie czyszczone
 • Wewnątrz pojazdów należy zachowywać dystans od innych osób
Wymagania dla podróżnych
 • Należy mieć założone maseczki ochronne

Wybierz liczbę uczestników i datę

Uczestnicy

Termin

Miejsce zbiórki

Przyjdź do kasy biletowej Airboat Rides Miami.

Otwórz w Google Maps ⟶
Ważne informacje

Co trzeba wiedzieć

 • Łódź typu airboat odpływa codziennie co 20–30 minut, niezależnie od pogody.
 • Ostatni pokaz dzikiej przyrody odbywa się o 16.30, zaś ostatni rejs łodzią typu airboat zaczyna się o 17.00.
 • Opłata za wstęp do parku narodowego w wysokości 5 USD za osobę nie jest wliczona w cenę. Dzieci do 16. roku życia mogą wejść bezpłatnie.
Opinie klientów

Ogólna ocena

4,4 /5

na podstawie 2406 opinii

Podsumowanie opinii

 • Przewodnik
  4,7/5
 • Transport
  4,2/5
 • Jakość/cena
  4,3/5
 • Bezpieczeństwo
  4,7/5

Sortuj według:

Typ podróżującego:

Liczba gwiazdek:

Fantastyczna wycieczka, łódź płynie szybko, najpierw przewodnik zapewnia „fun” poprzez właśnie manewrowanie łodzią i ostre zakręty, ale wszystko bezpieczne, zero strachu. Później zatrzymuje się w miejscach gdzie jest jakaś dzika zwierzyna. Z aligatorów widzieliśmy dwa, jeden dwukrotnie do nas podpływał i dawał się dosłownie fotografować z każdej strony Łodzi z 10 centymetrów. Drugi był trzy metry od nas i właśnie jadł węża. Niestety po szybkim czasie zniknął w roślinach. Po rejsie był pokaz dzikich zwierząt, bardzo ciekawy. Polecam, nasza 5 letnia córka mówiła, że to była najlepsza wycieczka. Jedynie trochę gorąco było jej i drugiej 3-letniej córce na Łodzi.

Czytaj dalej

29 listopada 2022

Dobre doświadczenie: docierasz do przydrożnego miejsca, gdzie znajduje się rodzaj chaty / kiosku z parkingiem i dołączonymi zadaszeniami. Z obiektu roztacza się widok na drogę wodną, z której odpływają statki powietrzne. Zapewnione są korki dźwiękochłonne i należy wziąć pod uwagę federalną opłatę za wstęp do parku Everglades w wysokości 5 USD za osobę. Sama wycieczka trwa około 30 minut przy dobrej i złej pogodzie (w razie wątpliwości weź ze sobą poncza) i jest fajna, ale spodziewaliśmy się trochę więcej. Miło jest również móc zobaczyć kilka aligatorów z bliska w ich naturalnym środowisku. W drodze powrotnej możesz wziąć udział w małym pokazie z aligatorami i innymi lokalnymi gatunkami. Napiwki są oddzielne i jeśli chcesz je zostawić, musisz zabrać ze sobą gotówkę. Może obniżyłbym cenę, ale z drugiej strony jesteśmy w bardzo drogiej dzielnicy Florydy, więc trzymaj się miejsca. Jest to opcja do rozważenia, jeśli masz mało czasu w okolicy.

Czytaj dalej

30 sierpnia 2022

Wycieczka jest tego warta tylko wtedy, gdy wcześniej padało, a przynajmniej nie jest tak gorąco, ponieważ aligatory nie pojawiają się, gdy jest gorąco (dla tych, którzy naprawdę chcą zobaczyć duże zwierzęta). Mieliśmy niezłą burzę, ale łódź i tak popłynęła i było fajnie, mimo że łódź jest bardzo głośna i należy nosić nauszniki. Historie przewodnika były również świetne do słuchania. Widzieliśmy kilka aligatorów i inne wyjątkowe zwierzęta. Mogę tylko polecić zabranie ze sobą czapki i lekkiej kurtki, bo słońce jest już dość mocne. Szczególnie środek odstraszający komary byłby zaletą podczas tej wycieczki łodzią. Pokaz dzikiej przyrody był dość krótki, ale bardzo pouczający, a także zabawny. Zrobilibyśmy to ponownie.

Czytaj dalej

28 sierpnia 2022

Numer identyfikacyjny produktu: 172401