Etyek – nasze najbardziej polecane atrakcje

Półdniowa wycieczka po Etyek z degustacją wina i posiłkiem

1. Półdniowa wycieczka po Etyek z degustacją wina i posiłkiem

Twoja półdniowa wycieczka rozpocznie się odbiorem z hotelu klimatyzowanym minibusem. Weź udział w przejażdżce do regionu winiarskiego Etyek, który położony jest w odległości zaledwie pół godziny drogi od Budapesztu. Po drodze dowiesz się o fascynującej historii Węgier i posłuchasz o długiej i bogatej tradycji winiarskiej kraju. Po przybyciu do miejscowości Etyek odwiedzisz 2 wyjątkowe winnice. Te małe, rodzinne winnice produkują około 15 000 do 20 000 butelek wina rocznie i są one głównie sprzedawane w wybranych restauracjach i prosto z piwnic. Udaj się na wycieczkę po piwnicach i skosztuj 4 win w każdej z winnic. Zakończ dzień rustykalnym, 3-daniowym posiłkiem domowym. Delektuj się klasycznymi daniami kuchni węgierskiej i przedyskutuj swoje winiarskie odkrycia, delektując się posiłkiem i być może popijając jedzenie winem. Po wycieczce i posiłku zostaniesz przewieziony(-a) z powrotem do hotelu w Budapeszcie.

Z Budapesztu: półdniowa wycieczka po winach Etyek

2. Z Budapesztu: półdniowa wycieczka po winach Etyek

Po odbiorze z miejsca zakwaterowania w Budapeszcie lub innej dogodnej lokalizacji spotkaj się ze swoim przewodnikiem i wskocz do swojego pojazdu. Następnie udaj się do małej węgierskiej wioski Etyek, aby rozpocząć wycieczkę. Po drodze podziwiaj wspaniałe widoki na pagórki, na których znajdują się jedne z najmłodszych i najszybciej rozwijających się winnic na Węgrzech. Podczas wycieczki zobacz tradycyjne winnice i piwnice winne, spotkaj się z przyjaznymi lokalnymi winiarzami i doświadcz autentycznej, ciepłej gościnności węgierskiej wsi. Po drodze skosztuj lokalnie produkowanego węgierskiego wina musującego i uzyskaj wgląd w delikatne smaki w swoim kieliszku. Dowiedz się o rozwijającej się kulturze produkcji wina w regionie i słuchaj, jak Twój przewodnik rzuca światło na zachodzące procesy. Następnie delektuj się bajecznym zimnym talerzem słynnych węgierskich przysmaków, zanim wygodnie wrócisz do swojego hotelu w Budapeszcie.

Etyek Village Prywatna 4-godzinna wycieczka po winach z Budapesztu

3. Etyek Village Prywatna 4-godzinna wycieczka po winach z Budapesztu

Region Etyek jest najbardziej znany z win musujących, aw szczególności szampanów Törley. Z coraz większym powodzeniem produkowane są tu także świeże, pachnące i eleganckie wina białe, takie jak Chardonnay, włoski Riesling, Riesling, Pinot Blanc, Sauvignon Blanc. Podczas tej 4-godzinnej prywatnej wycieczki odwiedzisz wioskę Etyek, a także winnicę i piwnicę winną z profesjonalnym przewodnikiem. Dowiesz się o procesie produkcji i będziesz miał okazję spróbować lokalnych win. Dowiedz się o węgierskiej kulturze wina i wybierz butelkę do kupienia jako pamiątkę z wizyty. Zrób sobie przerwę, aby zjeść smaczny lunch w towarzystwie jednego z lokalnych win.

Dodaj daty

Atrakcje i wycieczki
Etyek

Etyek
Liczba znalezionych atrakcji: 3
Sortuj wg::

Etyek: poznaj okolicę

Pokaż wszystkie

Etyek: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Etyek? Kliknij tutaj.

Etyek: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.8 / 5

na podstawie 238 opinii

Wycieczka gorąco polecana, mała grupa (11 osób). Wizyta w 2 małych firmach winiarskich, bardzo osobista, bardzo dobrzy gospodarze i doskonałe wina. Imi nasz przewodnik po prostu świetny i bardzo uprzejmy. Obiad bardzo dobry i regionalny, wariant wegetariański możliwy po wcześniejszym zamówieniu.

Przeszło moje oczekiwania! Świetnie się bawiliśmy ze wspaniałymi ludźmi. Niesamowite, jak furgonetka zaczyna cicho i pod koniec wszyscy ze sobą rozmawiają :) Świetnie!!