Wybierz daty

Atrakcje i wycieczki Etyek

Wycieczki dostępne w dniu

  • Wycieczki z przewodnikiem
Liczba znalezionych atrakcji: 1
Sortuj według:

Etyek: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Etyek? Kliknij tutaj.

Etyek: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.8 / 5

na podstawie 238 opinii

Wybraliśmy się na 1/2-dniową wycieczkę do dwóch winnic; zarówno niewielka produkcja, z doskonałym wyborem wykwintnych win. W drugiej winnicy zostaliśmy uraczeni pysznym obiadem z kurczaka z papryką. Obaj nasi gospodarze winnicy byli ciepli i gościnni. Wiele się od nich nauczyliśmy o winach, procesie ich wytwarzania, historii regionu, a nawet tradycji węgierskiego jedzenia. Nasz przewodnik, Michael, był wspaniały; przyjazny, znający się na wszystkich rzeczach węgierskich i bardzo wciągający.

odebrany blisko naszego hotelu i prowadzony przez przyjaznego i pouczającego przewodnika, który pokazał nam 3 różne winnice poza Budapesztem. Dużo dowiedzieliśmy się o kraju, winie i cieszyliśmy się naprawdę świetną wycieczką po różnych winach i miejscach. Naprawdę cudowna wycieczka i chcielibyśmy to zrobić jeszcze raz i spróbować ich w Wiedniu!

Naprawdę podobała mi się ta aktywność. Byłem wdzięczny, że był dostępny w Boże Narodzenie, ponieważ podróżowałem sam. Winiarnie były przyjemne i sprawiły, że czuliśmy się jak w domu. Wina, które próbowaliśmy, były niesamowite. Przewodnik był zabawny i miły. Ogólnie doskonałe wrażenia. Dziękuję bardzo!

Wycieczka gorąco polecana, mała grupa (11 osób). Wizyta w 2 małych firmach winiarskich, bardzo osobista, bardzo dobrzy gospodarze i doskonałe wina. Imi nasz przewodnik po prostu świetny i bardzo uprzejmy. Obiad bardzo dobry i regionalny, wariant wegetariański możliwy po wcześniejszym zamówieniu.

Przeszło moje oczekiwania! Świetnie się bawiliśmy ze wspaniałymi ludźmi. Niesamowite, jak furgonetka zaczyna cicho i pod koniec wszyscy ze sobą rozmawiają :) Świetnie!!