Erasmusbrug

Erasmusbrug

Erasmusbrug – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Rotterdam: Rejs po porcie z przewodnikiem na żywo

1. Rotterdam: Rejs po porcie z przewodnikiem na żywo

Zrelaksuj się i zobacz najwspanialsze zabytki Rotterdamu, płynąc w dół rzeki Mozy podczas rejsu statkiem w obie strony z komentarzem na żywo i barem z napojami i przekąskami. Usiądź w przytulnym salonie lub zajmij miejsce na otwartym pokładzie. Rejs rozpoczyna się w porcie Parkhaven pod wieżą widokową Euromast. Statek przepłynie obok portów Sint Jobshaven i Waalhaven oraz stoczni Rotterdamsche Droogdok Maatschappij, gdzie znajduje się kompleks Onderzeebootloods. Przy odrobinie szczęścia być może uda Ci się zauważyć kontenerowce. Zobacz słynny transatlantyk SS Rotterdam oraz Hotel New York, gdzie niegdyś mieściła się siedziba firmy Holland America Line. Podziwiaj panoramę centrum Rotterdamu, zbliżając się do jednego z jego najbardziej znanych zabytków – mostu Erasmusbrug.

Rotterdam: Bilet na autobus wodny do Dordrecht i/lub Kinderdijk

2. Rotterdam: Bilet na autobus wodny do Dordrecht i/lub Kinderdijk

Wejdź na pokład autobusu wodnego i podróżuj drogą wodną, aby odkryć piękne miejsca, takie jak Dordrecht, Rotterdam, wpisana na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO wioska wiatrak Kinderdijk i odkryj piękne zakątki Biesbosch. Podróżowanie Waterbusem jest łatwe, szybkie i wygodne. Usiądź na jednym z wewnętrznych miejsc lub pozostań na zewnętrznym pokładzie z włosami na wietrze i słońcem na twarzy. Panoramę Rotterdamu widać z wody. A piękny, zabytkowy Dordrecht jest więcej niż wart odwiedzenia. Spaceruj po starym centrum lub wypij drinka na tarasie. Oczywiście odwiedzicie też Kinderdijk. Nie ma nic lepszego niż wizyta w wiatrakach nad wodą. Wejdź do jednego z wiatraków i zanurz się w historii Holandii w ogóle. Odkryj najpiękniejsze miejsca i liczne możliwości Biesbosch podczas pieszych wędrówek, tras rowerowych, łodzią lub kajakiem. Zabierz rower lub skuter na pokład i spędź dzień na odkrywaniu i podróżowaniu po wodzie. Linia 21 (kursuje w godzinach 11:00-20:00): Erasmusbrug – Capelle a/d Ijssel – wioska wiatraków Kinderdijk  Linia 20 (kursuje w godzinach 7:00-21:00): Erasmusbrug – Capelle a/d Ijssel – Krimpen a/d Ijssel – Ridderkerk – Alblasserdam – H.I. Ambacht – Papendrecht – Dordrecht

Rotterdam: Wycieczka z przewodnikiem po najważniejszych atrakcjach Rotterdamu

3. Rotterdam: Wycieczka z przewodnikiem po najważniejszych atrakcjach Rotterdamu

Poznaj Rotterdam we własnym tempie dzięki tej interaktywnej pieszej wycieczce, odtwarzanej na telefonie. Rozszyfruj zagadki, wejdź w interakcję z najważniejszymi atrakcjami miasta i odblokuj ciekawe fakty i legendy. Idealna aktywność na świeżym powietrzu dla osób odwiedzających ją po raz pierwszy, par, grup, rodzin i dzieci. Może być wykorzystany jako świetne ćwiczenie budowania zespołu. Po pobraniu wycieczki poszukiwaczy skarbów na urządzenie mobilne użyj aplikacji mobilnej i zintegrowanych map, aby dotrzeć na piechotę do 10 najważniejszych atrakcji Rotterdamu. Możesz rozpocząć grę w dowolnym momencie. Na każdym przystanku poznaj atrakcję i rozwiąż zagadkę lokalizacyjną, którą można rozwiązać tylko rozwiązany, jeśli dotrzesz do określonej lokalizacji. Wykorzystaj logikę, wyobraźnię, spostrzegawczość i ducha zespołowego, aby odblokować poprawny kod i odkryć kolejny cel gry w zwiedzanie miasta. Rozpocznij swoją wycieczkę od często fotografowanego ratusza! Odwiedź jedyny średniowieczny budynek St. Laurenskerk w Rotterdamie, wciąż czekają na Ciebie dziwne domy z kostki. Zrób zdjęcie imponującego wieżowca Witte Huis i daj się zgubić w Muzeum Morskim w Rotterdamie z jego wyjątkowymi eksponatami. Odwiedź kościół waloński z jego wyjątkowym wnętrzem. Miniesz także Narodowy Pomnik Marynarki Handlowej z jego świętą symboliką. Podziwiaj Erasmusbrug, który łączy dwie ważne osie miasta. Wereldmuseum ze swoimi historycznymi eksponatami oczaruje Ciebie i Twój aparat! Zobacz, spaceruj i zrelaksuj się wokół pomnika Caland, który dzięki swojej niesamowitej historii będzie wisienką na torcie tej wycieczki! Na każdym przystanku poznaj atrakcję i rozwiąż zagadkę lokalizacyjną, którą można rozwiązać tylko rozwiązany, jeśli dotrzesz do określonej lokalizacji. Użyj logiki, wyobraźni, obserwacji i ducha zespołowego, aby odblokować właściwy kod i odkryć następny cel wycieczki. Idąc przez miasto, możesz w dowolnym momencie wstrzymać grę, aby zrobić sobie przerwę, zrobić idealne zdjęcia, zatrzymać się na lunch lub odwiedzić muzeum. Wybierz, czy chcesz kontynuować wycieczkę później, czy też zachowaj resztę na inny dzień.

Rotterdam: Rejs wycieczkowy łodzią motorową RIB

4. Rotterdam: Rejs wycieczkowy łodzią motorową RIB

Naciesz oczy od centrum Rotterdamu aż do Schiedam podczas ekscytującego rejsu krajoznawczego na pokładzie łodzi motorowej RIB. Ciesz się widokami na Euromast, Hotel New York, SS Rotterdam i nie tylko, podróżując z maksymalną prędkością nad słynną rzeką Maas. Po wejściu na pokład łodzi motorowej ruszaj na wycieczkę krajoznawczą. Zobacz starą część Rotterdamu, Delfshaven i podziwiaj zabytki miasta, gdy się zbliżasz. Podziwiaj dawny parowiec SS Rotterdam, hipnotyzującą panoramę miasta i imponujące mosty. Udaj się do miasta ginu Schiedam, a następnie udaj się w podróż powrotną przez stare porty miejskie w Rotterdamie. Posłuchaj zabawnych faktów i informacji o miejscach, które widzisz od kapitana i nie krępuj się zadawać pytań. Ciesz się wrażeniami bez poczucia winy, ponieważ ślad węglowy podczas wycieczki łodzią motorową zostanie zrekompensowany przez Trees for All.

Rotterdam: Pierwszy spacer odkrywczy i piesza wycieczka po czytaniu

5. Rotterdam: Pierwszy spacer odkrywczy i piesza wycieczka po czytaniu

Przejdź się piękną trasą miasta, odkryj ukryte skarby i odwiedź ponad 10 najważniejszych atrakcji i miejsc. Poznaj wstępne informacje o każdym miejscu i ogólnie ciekawe historie o mieście. Pobierz aplikację „World City Trail” ze sklepu i zaloguj się. Przeczytaj instrukcję i udaj się do lokacji startowej. Odblokuj zdjęcia zewnętrznej i wewnętrznej części lokalizacji. Przeczytaj informacje na temat atrakcji i kontynuuj marsz do kolejnego punktu kontrolnego. Zapisz, co Ci się podobało, a co nie, i stwórz swoją listę życzeń na kolejne dni! Rozpocznij spacer w dowolnym momencie, bez harmonogramu. Zatrzymaj go na lunch, wypij drinka, odwiedź wybraną atrakcję i kontynuuj później lub nawet innego dnia. Dzięki funkcji map nigdy się nie zgubisz. Rozpocznij swoją wycieczkę od często fotografowanego ratusza! Odwiedź jedyny średniowieczny budynek St. Laurenskerk w Rotterdamie, a wciąż czekają na Ciebie dziwne Cube Houses. Zrób zdjęcie imponującego wieżowca Witte Huis i daj się zatracić w Muzeum Morskim w Rotterdamie z jego wyjątkowymi eksponatami. Odwiedź kościół waloński z jego wyjątkowym wnętrzem. Miniesz także Narodowy Pomnik Marynarki Handlowej z jego świętą symboliką. Podziwiaj Erasmusbrug, który łączy dwie istotne osie miasta. Muzeum Wereldmuseum z eksponatami historycznymi zachwyci Ciebie i Twój aparat! Zobacz, spaceruj i zrelaksuj się wokół pomnika Caland, który ze swoją niesamowitą historią będzie wisienką na torcie tej wycieczki!

Najważniejsze atrakcje Rotterdamu 2,5-godzinna wycieczka rowerowa

6. Najważniejsze atrakcje Rotterdamu 2,5-godzinna wycieczka rowerowa

Zobacz Rotterdam z lokalnej perspektywy, przemierzając przyjazne dla rowerów ulice na rowerze. Dołącz do entuzjastycznego przewodnika podczas wycieczki po starych i nowych zabytkach Rotterdamu i dowiedz się praktycznie wszystkiego, co musisz wiedzieć o mieście i dlaczego jest tak wyjątkowe. Dostępne jako opcja grupowa lub prywatna, wszystkie wycieczki rozpoczynają się od uderzającej nowej stacji Rotterdam Centraal, ukończonej w 2014 roku po dziesięcioletniej przebudowie. Zobacz imponujący ratusz (Stadhuis) i dramatyczny nowy Markthal (hala targowa). Udaj się do dzielnicy Kop van Zuid na południowym brzegu Nieuwe Maas. Podziwiaj niektóre z nowych inwestycji w starym porcie, a także charakterystyczne budynki, takie jak Hotel New York w dawnej siedzibie Holland America. Podziwiaj most Erasmusbridge, który łączy północ i południe miasta, przejedź rowerem przez 2 piękne parki i minij niektóre z najważniejszych muzeów w mieście. Zatrzymaj się na przerwę na kawę w wyjątkowym miejscu. Uzyskaj lepszy pogląd na układ miasta, poprawiając swoje wrażenia podczas spacerów lub jazdy na rowerze tutaj przez resztę pobytu.

Z Amsterdamu: Jednodniowa wycieczka do Rotterdamu, Delft i Hagi

7. Z Amsterdamu: Jednodniowa wycieczka do Rotterdamu, Delft i Hagi

Odkryj jedne z najbardziej historycznych i malowniczych miejsc w Holandii podczas jednodniowej wycieczki z Amsterdamu. Po odebraniu z hotelu posłuchaj opowieści o historii kraju od swojego przewodnika, podróżując luksusowym minivanem podczas wycieczki w małej grupie lub prywatnej. Rozpocznij swoją podróż od Rotterdamu, największego portu morskiego w Europie, znanego z dziedzictwa morskiego i nowoczesnej architektury. Dowiedz się o niemal całkowitym zniszczeniu centrum miasta podczas II wojny światowej, które zaowocowało zróżnicowanym krajobrazem architektonicznym. Następnie udaj się do Delft, słynącego z niebieskiej ceramiki. Ciesz się czasem, aby usiąść na rynku i zjeść lunch. Wzbogać swoje doświadczenie, decydując się na wizytę w Royal Delft, jedynej zachowanej fabryce ceramiki z XVII wieku, w której nadal produkowana jest niebieska ceramika Delft. Po południu kontynuuj podróż do politycznego miasta Haga. Poznaj administracyjną i królewską stolicę Holandii i jej siedzibę rządu. Wybierz się do parku miniatur Madurodam, w którym znajdują się repliki holenderskich zabytków i historycznych miast w skali 1:25.

Rotterdam: gra w ucieczkę i wycieczka

8. Rotterdam: gra w ucieczkę i wycieczka

Połącz emocje związane ze zwiedzaniem miasta z zabawną grą podczas tej pieszej wycieczki po Rotterdamie na smartfonie. Łatwo znajduj atrakcje dzięki funkcji nawigacji w aplikacji. Pobierz aplikację i rozpocznij grę, przechodząc do pierwszej lokalizacji. Użyj obserwacji, logiki, wyobraźni i pracy zespołowej, aby rozwiązać zagadkę w każdym miejscu. Zatrzymaj aplikację w dowolnym momencie, jeśli chcesz zrobić sobie przerwę, zatrzymać się na kawę lub spędzić trochę więcej czasu na zwiedzaniu jednego z zabytków. Graj we własnym tempie. Rozpocznij swoją wycieczkę od malowniczego ratusza. Odwiedź jedyny średniowieczny budynek St. Laurenskerk w Rotterdamie i dziwne domy z kostkami. Zrób zdjęcie imponującego wieżowca Witte Huis i daj się zgubić w Muzeum Morskim w Rotterdamie z jego wyjątkowymi eksponatami. Odwiedź kościół waloński z jego wyjątkowym wnętrzem. Przejdź obok Narodowego Pomnika Marynarki Handlowej z jego świętą symboliką. Podziwiaj Erasmusbrug, który łączy dwie ważne osie miasta. Wereldmuseum ze swoimi historycznymi eksponatami oczaruje Ciebie i Twój aparat. Zobacz, spaceruj i zrelaksuj się wokół pomnika Caland, który dzięki swojej niesamowitej historii będzie wisienką na torcie tej wycieczki.

Rotterdam: Wycieczka piesza po centrum Rotterdamu

9. Rotterdam: Wycieczka piesza po centrum Rotterdamu

Podczas bezpłatnej (opartej na napiwkach) pieszej wycieczki poznasz zabytki, które tworzą Rotterdam. Od kultowych budowli, takich jak Cube House, Erasmusbrug i Markthal, po wizytę w malowniczym ratuszu, Buttplug Gnome i innych budynkach przy głównej ulicy Coolsingel. Trasa i główne atrakcje: Dworzec Centraal (dworzec centralny): nowoczesny i ciekawie ukształtowany dworzec kolejowy Lijnbaan: Dzielnica handlowa z ciekawą historią! Ratusz (stadshuis): Jeden z niewielu przedwojennych budynków, z nieoczekiwanym i wyjątkowym członkiem honorowym. Coolsingel: Główna ulica Rotterdamu Święty Mikołaj: Czy to już ta pora roku?! Nie, to posąg z zabawnym zwrotem akcji! Witte de With: przejdźmy się (uznaną za 6. najfajniejszą ulicę na świecie)! Erasmusbrug: 137-metrowy "łabędzi" most, łączący północ i południe nad De Maas. Parada flag: przejdź się wzdłuż rzeki Mozy (de Maas) i podziwiaj widoki na panoramę miasta oraz paradę flag. Biały Dom: Nie, nie taki jak ten w USA, ale z fascynującymi historiami! Oude haven: Przytul się w wypełnionym tarasami starym porcie, z widokiem na domy Cube Domy w kształcie sześcianu: Zabawne domy w kształcie sześcianu, które tworzą las. Markthal: Ostatni przystanek da Ci czas na zanurzenie się w światowej kuchni!

Rotterdam: rejs po pubach z napojami i przekąskami

10. Rotterdam: rejs po pubach z napojami i przekąskami

Eksploruj, żegluj, daj się zaskoczyć, ale przede wszystkim baw się dobrze! Poczujesz się jak w domu, gdy wejdziesz do jedynego pubcruise w Rotterdamie. Podczas 2-godzinnego rejsu przez Rotterdam będziesz cieszyć się wieloma niesamowitymi widokami na atrakcje, które to miasto ma do zaoferowania. Nasz gospodarz przywita Cię zanim rozpoczniemy podróż rejsem pubowym. Jeśli będziesz czegoś potrzebować podczas wycieczki, możesz w dowolnym momencie udać się do gospodarza. Dostarczą ci nieograniczone napoje, przygotują półmiski z przekąskami i opowiedzą ci wszystko o okolicy. Uncle Aad's Pubcruise to klasyczny statek z 1898 roku, który przekształcił się w najbardziej przytulny pub żeglarski w Rotterdamie. Jesteś zainteresowany, jak pływać takim statkiem? Idź na górę, aby zapytać kapitana. Czekamy na Ciebie!

Liczba znalezionych atrakcji: 31
Sortuj wg::

Erasmusbrug: najlepsze atrakcje w pobliżu

Erasmusbrug: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Erasmusbrug? Kliknij tutaj.

Erasmusbrug: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5
(1268 recenzji)

To była idealna jazda dla mojego ojca (80 lat) i mojej mamy (71 lat). Przewodnik mówił po angielsku, francusku i innym języku, ale nie pamiętam jakiego. Wiele informacji, które znałem, a których nigdy wcześniej nie słyszałem, a to dobrze! Bardzo informujące. Sprzedają także napoje i gebak. Mają osobne toalety dla kobiet i mężczyzn... i są czyste 👍 mnóstwo ładnych zdjęć z fajnym tłem, które zrobiliśmy wczoraj.

Świetne doświadczenie dla moich partnerów Urodziny. zdecydowaliśmy się na kawę i ciasto i nie zawiedliśmy się. Przewodnik był pełen wielu informacji o porcie w Rotterdamie i zabytkach. Wstyd z powodu rodziny z dziećmi, które po prostu biegały i krzyczały przez głos przewodników

Jeśli szukasz informacji na temat portu handlowego, to dobrze trafiłeś. Informacje o Rotterdamie są raczej skąpe. Ponadto kawa/ciasto i rozmowa na pokładzie są ważniejsze niż możliwość usłyszenia i zrozumienia informacji. Ale tort był bardzo smaczny 😋

Bardzo świetna jazda. Przewodnik był bardzo przystojny i zabawny. Automatyczne komunikaty dźwiękowe zostały przetłumaczone na wszystkie języki obecne na łodzi.

Bardzo podobała nam się wycieczka. Gorąco polecamy ten rejs po porcie.