Dodaj daty

Atrakcje i wycieczki
Englischer Garten

Przespaceruj się po największym parku w mieście. Odwiedź japońską herbaciarnię, poopalaj się i poobserwuj rzecznych surferów.

Englischer Garten – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Wycieczka hop-on hop-off do Monachium: Bilet 1-dniowy lub 2-dniowy

1. Wycieczka hop-on hop-off do Monachium: Bilet 1-dniowy lub 2-dniowy

Wyrusz na wycieczkę autobusową po Monachium i poznaj miasto dzięki audioprzewodnikowi na pokładzie. Podziwiaj najważniejsze zabytki miasta, w tym czwarte co do wielkości kuranty na świecie, szkielet świętej Munditii oraz zabytkową starówkę. Wybierz jedną z trzech różnych tras, aby dopasować zwiedzanie do swoich preferencji i zainteresowań. W słoneczne dni korzystaj z otwartego górnego pokładu i poczuj promienie słońca na twarzy. Wsiadaj i wysiadaj na dowolnych przystankach lub zostań na pokładzie, aby wysłuchać fascynujących nagrań audioprzewodnika dostępnych w 10 różnych językach. Do wyboru są trzy trasy: trasa po mieście, trasa po parku olimpijskim Nymphenburg i trasa po Schwabing, przy czym przejechanie każdej z nich trwa jedną godzinę. Mijaj ważne zabytki, takie jak pałac Nymphenburg, park olimpijski, ogród angielski, zabytkowe stare miasto, Odeonsplatz, Marienplatz i wiele innych.

Monachium 3-godzinna wycieczka rowerowa z przewodnikiem

2. Monachium 3-godzinna wycieczka rowerowa z przewodnikiem

Zwiedzaj tętniące życiem Monachium w aktywny sposób. Podczas tej 3-godzinnej wycieczki rowerowej z przewodnikiem poznasz wiele ciekawych historii o historii miasta. Rower pozwala szybko i łatwo dotrzeć do słynnych zabytków w mieście. Poczuj wyjątkową atmosferę miasta, jadąc razem ulicami Monachium i słuchając ciekawych historii swojego przewodnika. Podczas wycieczki zatrzymasz się w ogródku piwnym Hofbräukeller. Ciesz się zimnym piwem przed kontynuowaniem jazdy na rowerze wzdłuż rzeki Isar. Trasa rowerowa prowadzi wzdłuż Marienplatz, obok Hofbräuhaus i w dół Maximilianstrasse, przez Königsplatz, obok Pinakothek der Moderne, przez Schwabing i do Ogrodu Angielskiego. Na koniec wycieczka wraca do punktu początkowego.

Monachium: 24- lub 48-godzinny bilet na autobus typu Hop-On Hop-Off

3. Monachium: 24- lub 48-godzinny bilet na autobus typu Hop-On Hop-Off

Wskocz do niebieskiego piętrowego autobusu z odkrytym dachem i wybierz się na wycieczkę typu hop-on hop-off po pięknym Monachium. Wsiadaj i wysiadaj z autobusu tak często, jak chcesz i samodzielnie zwiedzaj zabytki miasta. Alternatywnie możesz zostać w autobusie, aby cieszyć się widokiem i posłuchać pouczającego komentarza. Podczas wycieczki zobacz malowniczy Odeonsplatz i ciekawą architekturę Pinakoteki, w której znajdują się liczne dzieła sztuki. Przejdź obok Marienplatz i odkryj słynny Viktualienmarkt z jego przysmakami, a także słynny Hofbräuhaus. Wysiądź na Karlsplatz i przejdź się po deptaku i pasażu handlowym. Poznaj fantastyczne zamki i ich ogrody oraz odkryj historię Monachium. 1. Karlsplatz/Stachus 2. Kunstareal 3. Odeonplatz 4. Eisbacha5. Deutsches Museum (przystanek czasowo zawieszony z powodu prac budowlanych!)6. Marienplatz/Tal7. Max-Joseph-Platz8. Pałac Nymphenburg9+10. Park Olimpijski/BMW Welt i muzeum11. Schwabing/Ogród Angielski 

Monachium City: Marienplatz i English Garden Walking Tour

4. Monachium City: Marienplatz i English Garden Walking Tour

Pulsujące energią i komercją, a jednocześnie uroczo związane ze swoją historyczną przeszłością, Monachium to ekscytujące miasto do odwiedzenia i urocze miasto do spacerów. Podczas tej wycieczki zapoznasz się z wieloma głównymi atrakcjami miasta i opowiesz o niektórych legendach od swojego przewodnika. Zacznij od dużego otwartego placu Marienplatz, zdominowanego przez Stary i Nowy Ratusz. Spaceruj po centrum miasta i zobacz takie miejsca, jak Frauenkirche i dawne pałace królewskie monachijskiej rezydencji. Po drodze dowiesz się o barwnej 850-letniej historii miasta, zatrzymując się w miejscach, które były świadkami wydarzeń o znaczeniu nie tylko lokalnym, ale i ogólnoświatowym. Zobacz niektóre ze słynnych piwiarni i przejdź do zielonej atrakcji, ogromnego Ogrodu Angielskiego. Większy niż nowojorski Central Park, będziesz spacerować wśród dębów i klonów i odkryjesz, gdzie ludzie mogą surfować, mimo że znajdujesz się 6 godzin od najbliższego morza.

Monachium: Zwiedzanie miasta z przewodnikiem na rowerze

5. Monachium: Zwiedzanie miasta z przewodnikiem na rowerze

Poznaj Monachium na rowerze: 3,5-godzinna przygoda z przewodnikiem (na rynek europejski) Odkryj urok Monachium podczas 3,5-godzinnej wycieczki rowerowej z przewodnikiem! Twoja podróż się zaczyna: Spotkaj się z przyjaznym przewodnikiem i innymi odkrywcami na Marienplatz 15, tuż obok Spielzeugmuseum (Muzeum Zabawek). Tutaj będziesz miał okazję poznać fascynującą historię Monachium, w tym historie o wspaniałych budynkach otaczających ten centralny plac. Przygotuj się i ruszaj w drogę: Po krótkim wprowadzeniu udaj się na krótki spacer do pobliskiego garażu, gdzie zostaniesz wyposażony w swojego wiernego rumaka na ten dzień - wygodny rower! Czekają na Ciebie niezapomniane widoki: Przygotuj się na ekscytującą przejażdżkę rowerem przez tętniące życiem miasto. Przygotuj się na urzekające widoki: Kultowy urok Starego Miasta w Monachium. Wspaniałość Residenz, dawnego pałacu królewskiego. Elegancki plac Max Joseph Platz. Spokojna oaza Hofgarten. Historyczny plac Odeonsplatz. Odważni surferzy na fali Eisbach w legendarnym Ogrodzie Angielskim. Kultowy ogródek piwny Chinese Tower, w którym będziesz cieszyć się relaksującą 45-minutową przerwą na lunch (jedzenie i napoje nie są wliczone w cenę). Podczas tankowania możesz obserwować surferów na rzece Isar. I wiele więcej ukrytych perełek! Uwaga: ta wycieczka jest prowadzona w całości w języku angielskim. Zarezerwuj swoją niezapomnianą rowerową przygodę w Monachium już dziś!

Monachium na rowerze: półdniowa wycieczka z lokalnym przewodnikiem

6. Monachium na rowerze: półdniowa wycieczka z lokalnym przewodnikiem

Zaczynając od Hauptbahnhof (dworca głównego), ta półdniowa wycieczka rowerowa to świetny sposób na poznanie Monachium. Przewodnicy to lokalni mieszkańcy Monachium, którzy znają najlepsze trasy, najlepsze historie i najlepsze miejsca, w których można zatrzymać się na szybkiego drinka. Pierwszym przystankiem wycieczki jest neoklasycystyczny plac Königsplatz, często nazywany monachijskim Akropolem. Kilka minut stąd znajduje się imponujący Odeonsplatz. Oba są dziedzictwem króla Ludwika I Bawarskiego, XIX-wiecznego monarchy, który chciał stworzyć wielkie miasto dla królów. Właściwie udało mu się uczynić Monachium wspaniałym miastem dla rowerzystów. Z Odeonsplatz przejedziesz rowerem przez malownicze ogrody królewskie do Englischer Garten, największego parku miejskiego w Europie, w którym nagość jest legalna. Następnie wycieczka zatrzymuje się w słynnym ogródku piwnym Chinese Tower na poczęstunek. Rejs wzdłuż pięknych brzegów rzeki Izary, która prowadzi z powrotem do serca pięknego Starego Miasta w Monachium. Na uroczych średniowiecznych uliczkach dla pieszych wokół Marienplatz znajdują się kościoły, targowiska i kawiarnie, które są rajem dla rowerzystów.

Monachium: Wycieczka segwayem z przewodnikiem po najważniejszych atrakcjach miasta

7. Monachium: Wycieczka segwayem z przewodnikiem po najważniejszych atrakcjach miasta

Wybierz się na wycieczkę krajoznawczą z zabawnym akcentem, zwiedzając Monachium na segwayu. Odkryj imponujące budowle Biergarten am Chinesischen Turm, Friedensengel, Maximilianeum, Residenz, Oper, Odeonsplatz, Ludwigstrasse, Hofgarten, Siegestor, Eisbachsurfer uvm. Sie entdecken München von den schönsten Seiten mit Insider Wissen unserer ortskundigen und erfahrenen Guide´s. Ucz się jak bezpiecznie jeździć i srozpocznij wycieczkę od wygodnego siedzenia na segwayu. Wrozpocznij swoją przygodę ze zwiedzaniem z przewodnikiem, który opowie Ci o fascynującej historii za punktami orientacyjnymi, które odwiedzasz.

3-godzinna wycieczka Segwayem po najważniejszych atrakcjach Monachium

8. 3-godzinna wycieczka Segwayem po najważniejszych atrakcjach Monachium

Szybuj ulicami Monachium podczas tej wycieczki Segwayem. Dowiedz się, jak zarządzać Segwayem i odwiedź wszystkie główne atrakcje miasta, w tym Maximilianeum i Kościół Teatynów. Po opanowaniu jazdy na Segwayu rozpocznij wycieczkę na Artur-Kutscher-Platz. Następnie skieruj się w stronę Ogrodu Angielskiego i wzdłuż rzeki Izary do Anioła Pokoju. Przejdź do Maximilianeum, siedziby parlamentu Bawarii. Budynek ten został zbudowany w latach 1857-1874 przez architekta Friedricha Bürkleina i wpasowuje się w otoczenie nad rzeką Izarą. W górę rzeki zobacz Wyspę Muzeów z Deutsches Museum i kościół parafialny św. Maksymiliana na zachodnim brzegu rzeki Izary. Udaj się wzdłuż Maximilianstraße obok Teatru Residenz na Odeonsplatz i podziwiaj Feldherrnhalle i Kościół Teatynów. Przejedź obok monachijskiej rezydencji wraz z Hofgarten oraz Bawarską Kancelarią Państwową w kierunku Eisbach. Stamtąd obróć się wokół Siegestora z powrotem do punktu początkowego.

Monachium: Wycieczka rikszą po Starym Mieście i Ogrodzie Angielskim

9. Monachium: Wycieczka rikszą po Starym Mieście i Ogrodzie Angielskim

Nasza bestsellerowa 3-godzinna wycieczka. Doświadcz Monachium jak nigdy dotąd. Z naszymi E-Rickshaw Tours i jednym z naszych sześćdziesięciu lokalnych przewodników. Przez cały rok. Witamy w wyjątkowym i przyjaznym dla środowiska sposobie zwiedzania pięknego Monachium podczas 3-godzinnej wycieczki. Nasze wycieczki rikszą elektryczną oferują niezapomnianą przygodę przez serce stolicy Bawarii, gdzie historia, kultura i naturalne piękno łączą się w idealnej harmonii. > Przyjazna dla środowiska przygoda: Nasze E-Riksze są bezemisyjne, zapewniając ekologiczną i zrównoważoną wycieczkę, która pozostawia minimalny ślad węglowy. > Lokalne spostrzeżenia: Odkryj Monachium z perspektywy lokalnej społeczności, podczas gdy nasi doświadczeni przewodnicy dzielą się fascynującymi historiami i spostrzeżeniami na temat historii miasta, zabytków i ukrytych klejnotów. > Komfort i styl: Podróżuj stylowo i komfortowo, relaksując się w naszym E-Rikshaw, zaprojektowanym z myślą o Twojej najwyższej wygodzie. Niezależnie od tego, czy podróżujesz samotnie, w parze, czy w małej grupie do czterech osób, mamy dla Ciebie idealną opcję. > Konfigurowalne trasy: Dostosuj trasę do swoich preferencji. Wybierz jedną z wielu tras, które obejmują najbardziej kultowe atrakcje Monachium, parki krajobrazowe, a nawet miejsca poza utartymi szlakami. Porozmawiaj z przewodnikiem o tym, co chcesz zobaczyć. Czego możesz się spodziewać: > Spektakularne widoki: Uchwyć wspaniałe widoki na historyczne budynki Monachium, bujne tereny zielone i główną rzekę Monachium, idealne do zdjęć i wspomnień, które pozostaną na całe życie. > Spersonalizowane doświadczenie: Nasze wycieczki są małe i kameralne, co pozwala na spersonalizowaną i wciągającą podróż po Monachium z Twoim przewodnikiem. Nie przegap tej fantastycznej okazji, aby zwiedzić z nami Monachium. Zarezerwuj nas już dziś, aby zarezerwować miejsce i sprawić, że Twoja wizyta w Monachium będzie naprawdę niezapomniana!

Monachium: Prywatna spersonalizowana wycieczka piesza z lokalnym gospodarzem

10. Monachium: Prywatna spersonalizowana wycieczka piesza z lokalnym gospodarzem

Pomyśl o tym spersonalizowanym doświadczeniu z lokalnym gospodarzem, jak o spędzeniu dnia z przyjacielem. Będziesz robić zakupy, pić kawę, odwiedzać popularne atrakcje i rozkoszować się widokami i dźwiękami miasta. Dostawca skontaktuje się z Tobą w ciągu 24 godzin po dokonaniu rezerwacji, aby dowiedzieć się więcej o Twojej osobowości, gustach i zainteresowaniach, abyśmy mogli wyznaczyć podobnie myślącego Lokalnego, który może stworzyć dla Ciebie indywidualną obsługę. Zostaniesz połączony z przewodnikami, którzy są pasjonatami miejsca, które nazywają domem i którzy zdecydują się spędzić wolny czas, dzieląc się nim z podobnie myślącymi podróżnikami, dopasowanymi do nich. Sprawdzony, podobnie myślący lokalny gospodarz, który podziela Twoje zainteresowania, zostanie przydzielony do oprowadzenia Cię po mieście w czasie, który Ci odpowiada. Ciesz się spersonalizowanym planem podróży, który jest w pełni elastyczny, jeśli zdecydujesz się zmienić kierunek podczas spaceru. W razie potrzeby za dodatkową opłatą można zorganizować transport i bilety wstępu do atrakcji. Uzyskaj wgląd w życie w mieście od wewnątrz, tak jak podczas zwiedzania z przyjacielem. Spotkaj się w dogodnym dla Ciebie miejscu, a następnie odkryj niesamowite miejsca i lokalne miejsca spotkań, których nie znajdziesz w żadnym przewodniku.

Wszystkie atrakcje

Liczba znalezionych atrakcji: 44
Sortuj wg::

Englischer Garten: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Englischer Garten? Kliknij tutaj.

Englischer Garten: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.4
(4077 recenzji)

Aby mieć ogólny pogląd na miasto, możesz przejechać wszystkie 3 oferowane trasy, jedna po drugiej, jednego dnia, a następnie jeden lub drugi przystanek. Na przykład z Odeonsplatz jest wiele możliwości zwiedzania. Byłem z przyjacielem w Nymphenburg Palace na wycieczkę na zewnątrz i spacer po ogrodach. Wystarczy zapytać kierowców, kiedy odjadą następne autobusy. Wszystko dobrze się nam ułożyło.

Świetny sposób na poznanie miasta, ponieważ nigdy wcześniej nie odwiedziliśmy Monachium. Kupiliśmy bilet 2-dniowy, który był doskonałej jakości, umożliwiając nam dostęp do wszystkich trzech dostępnych tras. Komentarz się przydał, zaostrzając apetyt na dalsze przygody! Piękne i ciekawe miejsce oraz bardzo niezawodna obsługa.

Bardzo go polubiliśmy, tylko jeden bardzo wściekły facet przy kasie, który nie mówi po angielsku i bardzo złe traktowanie, przesiedliśmy się z inną dziewczyną, żeby wymienić bilety, tego typu ludzie nie powinni pokazywać twarzy firmy, ponieważ przyćmiewają całe dobro, które kryje się za nimi

Wspaniałe wrażenia, 3 przejazdy autobusem to najlepszy sposób na zobaczenie całego Monachium. Każda z tras była piękna na swój sposób, z tą z pałacem Charlottenberg, po prostu zapierającą dech w piersiach pięknymi trasami widokowymi wzdłuż dzielnic mieszkalnych Monachium.

Podobał mi się mój dzień w autobusie HOHO, wszystkie 3 trasy były doskonałe, mimo że w dniu, w którym odwiedziłem, padał deszcz, nadal mogliśmy usiąść na najwyższym poziomie i zachować suchość.