Energylandia

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Energylandia: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Energylandia? Kliknij tutaj.

Energylandia: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.6 / 5

na podstawie 98 opinii

Zdecydowaliśmy się na usługę obejmującą bilety wstępu i transportu z Krakowa do Energylandii ... Co powiesz na? Doskonała obsługa! Mieliśmy okazję skontaktować się z firmą za pośrednictwem Whatsapp w języku włoskim, aby uzgodnić inne miejsce spotkania bliżej naszego hotelu i podjęli natychmiastowe działania. Kierowca był punktualny, przyjazny i przystojny. W drodze powrotnej podłączył telefon komórkowy do samochodu, aby móc posłuchać włoskiej muzyki. Jesteśmy bardzo zadowoleni i planujemy skorzystać z ich ofert w przyszłości!

Polecamy Francesco, który nie zawahał się towarzyszyć nam do Zakopanego, aby nie przegapić ciekawych rzeczy do zobaczenia. Bardzo miło i dużo humoru podczas tej wyprawy. Francesco kazał nam nawet odkryć inne miejsca po drodze!

Park rozrywki był niesamowity, także facet, który zabrał nas do iz parku, był cudowny Miał problem z moimi biletami, ale wszystko zostało posortowane przed ręką. Zdecydowanie zarezerwuję ponownie.

Szczególnie polecany dla rodzin z dziećmi lub nastolatkami oraz dla młodych ludzi lubiących mocne atrakcje. Zalecany bardzo profesjonalny transport

Świetnie, ale gorąco O mój Boże gorąco!

Wszystkie aranżacje były bez zarzutu i mimo bijących rekordy temperatur bawiliśmy się świetnie.