Wybierz daty

Energylandia

  • Wycieczki z przewodnikiem
  • Bilety wstępu
  • Transport
  • Przygody
  • Wycieczki całodniowe
Liczba znalezionych atrakcji: 14
Sortuj według:

Energylandia: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Energylandia? Kliknij tutaj.

Energylandia: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.6 / 5

na podstawie 148 opinii

Park jest niesamowity. Niebo kolejki górskiej z niesamowitymi podstawkami. Kolejki odjeżdżają około 16:00, czy możesz dostać się na front w 10 minut. Nie można przegapić Zadry, a Hyperion to kolejny epos. Maya też. Unikalne połączenie wody i kolejki na speed coaster jest wyjątkowe. Świetne planowanie kolejek z markizami, aby chronić się przed słońcem i mgłą wodną, jest bardzo dobre. W ogóle nie ma śmieci na ziemi i bardzo dobre szafki z kodem kreskowym, aby uzyskać dostęp w całym parku. Nie może być ominięte

Rezerwacja biletów była łatwa, bilety wysyłano e-mailem. Czteroosobowa rodzina świetnie się bawiliśmy. Najlepszy park rozrywki, w jakim byliśmy, przygotuj się na spacer między przejażdżkami, ale kolejki nie czekały na nas dłużej niż 30 minut. Mnóstwo przejażdżek dla wszystkich grup wiekowych, więc miejsce nigdy nie było zatłoczone.

um dos melhores parques que já visitei, muitas montanhas russa e quase nada de fila, devido também a dimensão do parque. A limpeza é impecável, digo isso porque existem parques famosos e bem sujos. Este parque superou minhas expectativas. Estou ansiosa para poder voltar em breve!!

Jesteśmy rodziną z nastolatkami, energyland to najlepsze miejsce, które uwielbiają adrenalinowe przejażdżki. Dzieci tak bardzo to lubią. To po prostu długie kolejki do każdej przejażdżki, bo to letnie wakacje szkolne. Ale wszyscy świetnie się bawili.

Perfekcyjna organizacją zaczynając od koordynacji na parkingu przez dowóz do wejścia do Energylandii po logistykę na miejscu. BARDZO dużo ludzi. Czas oczekiwania do poszczególnych atrakcji od 30- 60 min. Fajne pokazy. Warto odwiedzić to miejsce.