Dodaj daty

Emirates Palace

Emirates Palace

Emirates Palace – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Z Dubaju: Całodniowa wycieczka krajoznawcza Abu Dhabi Premium

1. Z Dubaju: Całodniowa wycieczka krajoznawcza Abu Dhabi Premium

Dzięki naturalnym wyspom, wysokiej klasy kurortom, atrakcjom kulturalnym i cudom architektury, Abu Zabi oferuje coś dla każdego podróżnika. Przygotuj się na zwiedzanie najbardziej kultowych atrakcji Abu Zabi podczas całodniowej wycieczki z Dubaju! Rozpocznij dzień po odebraniu z hotelu w Dubaju i poznaj jedno z najbogatszych miast na świecie, podróżując wzdłuż Zatoki Arabskiej. Wielki Meczet Szejka Zayeda, największy meczet w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, to miejsce ściśle związane z kulturą i religią ZEA. Podczas poruszania się po marmurowych korytarzach zobaczysz jedyne w swoim rodzaju skarby, takie jak żyrandole Swarovskiego, wzorzyste wzory i największy ręcznie tkany dywan na świecie. Przejażdżka wzdłuż Abu Dhabi Corniche oferuje piękny widok na Zatokę Arabską, jej turkusowe wody i panoramę miasta. Następnie wieże Etihad, uderzający architektoniczny punkt orientacyjny na Abu Dhabi Corniche, oferują restaurację, pobyt i rozrywkę w jednym miejscu. Zapierające dech w piersiach panoramiczne widoki na miasto, w tym widok na Emirates Palace i Zatokę Arabską z tarasu widokowego, zachwycają każdego, kto się tam znajdzie. Będziesz mieć czas na zjedzenie lunchu (na własny koszt) w meczecie. Zwiedzanie Qasr Al Watan, funkcjonującego pałacu prezydenckiego i miejsca kultury w Abu Zabi, pozwoli Ci dowiedzieć się więcej o tradycji, która zdefiniowała historię Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Pałac jest również cudem architektury i mieści artefakty i skarby. Po całym dniu zabawy i zwiedzania, ciesz się przejażdżką z powrotem do hotelu, gdzie bezpiecznie Cię odwieziemy.

Z Dubaju: Zwiedzanie miasta Abu Zabi i Meczet Szejka Zayeda

2. Z Dubaju: Zwiedzanie miasta Abu Zabi i Meczet Szejka Zayeda

Przygotuj się na odkrywanie słynnych atrakcji turystycznych Abu Zabi podczas całodniowej wycieczki po mieście Abu Zabi, która rozpoczyna się od szybkiego odbioru z preferowanej lokalizacji lub hotelu w Dubaju. Ciesz się 90-minutową jazdą do przystanku fotograficznego w najbardziej znanym na świecie krytym parku rozrywki Ferrari World. Przyjmij najlepszą pozę, aby uchwycić zapierające dech w piersiach zdjęcia na tle tego pięknego miejsca. Odnajdź spokój umysłu, wchodząc do duchowego spokoju Wielkiego Meczetu Szejka Zayeda, największego meczetu w Abu Zabi i symbolu religijnej harmonii, tolerancji i różnorodności. Podziwiaj architektoniczną wspaniałość meczetu, która odzwierciedla prawdziwe zasady islamu. Bądź świadkiem największego ręcznie tkanego dywanu i kryształowych żyrandoli Swarovskiego. Zatrzymaj się przy Muzeum Luwru na wyspie Saadiyat, aby zrobić sobie zdjęcie. Wybierz się na spacer na zewnątrz największego muzeum w regionie Zatoki Perskiej i podziwiaj oszałamiającą architekturę. Przejedź się wzdłuż Corniche, gdzie możesz spędzić trochę czasu z rodziną, podziwiając widoki drapaczy chmur. Zrób fantastyczne zdjęcia na tle Emirates Palace i Etihad Towers, dwóch luksusowych cudów Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Zatrzymaj się przy Pomniku Założycieli, specjalnej atrakcji kulturalnej, która celebruje życie, dziedzictwo i zasady założyciela ZEA. Poznaj historie, sztukę, przyrodę i doświadczenia multimedialne i dowiedz się, jak wpłynął on na ZEA i ich mieszkańców. Mając w pamięci wspomnienia z tego dnia, ciesz się jazdą powrotną do hotelu lub preferowanego miejsca docelowego w Dubaju.

Dubaj: Wycieczka do Abu Zabi: Wielki Meczet, Pałac Królewski i lunch

3. Dubaj: Wycieczka do Abu Zabi: Wielki Meczet, Pałac Królewski i lunch

Wybierz się na jednodniową wycieczkę do Abu Zabi z Dubaju. Podziwiaj majestat Meczetu Szejka Zayeda, przejdź obok oszałamiającej promenady Abu Dhabi Corniche i zobacz przebłyski kultowych zabytków, takich jak Pałac Emirates. Twoim pierwszym przystankiem będzie Meczet Szejka Zayeda. Powita Cię oszałamiająca fasada z białego marmuru i imponująca architektura. Twój przewodnik poprowadzi Cię przez meczet, wyjaśniając różne funkcje i przedstawiając kontekst historyczny. Po wizycie w meczecie czas na wspaniały lunch w restauracji Al Khayma Heritage w Abu Zabi. Zapraszamy do odwiedzenia wież Etihad Towers, gdzie kręcono najbardziej ekscytujące akrobacje z serii Szybcy i wściekli. Udaj się na taras widokowy w Etihad Towers, aby podziwiać panoramiczny widok na panoramę Abu Zabi. Odwiedź piękny pałac Qasr Al Watan na terenie Pałacu Prezydenckiego. Podziwiaj cuda architektury, artefakty historyczne i bezcenne skarby, które ukazują bogatą historię i kulturę Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Na koniec zrelaksuj się w drodze powrotnej do Dubaju.

Abu Zabi: Półdniowa wycieczka z przewodnikiem po mieście

4. Abu Zabi: Półdniowa wycieczka z przewodnikiem po mieście

Poznaj szybko zmieniający się krajobraz Abu Zabi podczas półdniowej wycieczki po mieście z przewodnikiem w wybranym języku. Odwiedź tradycyjne i współczesne zabytki, takie jak Wielki Meczet i atrakcje wzdłuż Corniche. Po odebraniu z hotelu w Abu Zabi udaj się do spektakularnego Wielkiego Meczetu Szejka Zayeda, uważanego za kluczowe miejsce kultu w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Podziwiaj główne cechy wewnątrz i na zewnątrz, takie jak wewnętrzny dziedziniec i minaret, motywy projektowe kaligrafii Naskhi, Thuluth i Kufic oraz smukłe kolumny odbijające się w wodzie. Następnie udaj się w kierunku Zatoki Perskiej, podziwiając nowoczesne budynki wzdłuż Abu Dhabi Corniche. Podziwiaj jedne z najnowocześniejszych na świecie, zapierających dech w piersiach drapaczy chmur i luksusowych hoteli, takich jak Emirates Palace, z widokiem na dziewiczą plażę. Odwiedź tradycyjne targi warzyw i daktyli w Port Zayed, na północny wschód od miasta. Zobacz, jak Port Zayed wspiera międzynarodowy handel Abu Zabi i odgrywa kluczową rolę w wizji gospodarczej Abu Zabi 2030, rządowym dążeniu do dywersyfikacji gospodarczej. Wycieczka kończy się możliwością zrobienia zdjęć w Heritage Village, zrekonstruowanej pustynnej wiosce.

Z Dubaju: Jednodniowa wycieczka do Abu Zabi z opcjonalnym lunchem

5. Z Dubaju: Jednodniowa wycieczka do Abu Zabi z opcjonalnym lunchem

Odkryj najważniejsze atrakcje Abu Zabi podczas tej jednodniowej wycieczki z Dubaju. Podziwiaj architekturę Wielkiego Meczetu Szejka Zayeda i Pałacu Emiratów. Zanurz się w lokalnej kulturze w Heritage Village. Odbierz z komfortu swojego zakwaterowania w Dubaju. Zatrzymaj się w jednym z największych meczetów na świecie, Wielkim Meczecie Szejka Zayeda. Podziwiaj jego misterne rzeźby islamskie i wykwintne prace z białego marmuru podczas wycieczki z przewodnikiem. Kontynuuj podróż na wyspę Yas i zatrzymaj się w Yas Mall, gdzie możesz usiąść na pyszny lunch. Przejedź przez projekt wyspy Saadiyat, aby zobaczyć nowo ukończone muzeum Luwru i muzeum Guggenheima, które wciąż jest budowane. Zobacz lokalne targi i przejedź obok lśniących białych meczetów, Emirates Palace i eleganckich apartamentów w wieżowcach. Zatrzymaj się w Heritage Village, która przedstawia tradycyjne codzienne życie społeczności arabskiej przed odkryciem ropy. Twoja podróż kończy się transportem do Emirates Mall, Dubai Mall, Burjuman-Bur Dubai lub City Centre Deira , w zależności od preferencji.

Z Dubaju: wycieczka do Abu Zabi z biletem do Ferrari World

6. Z Dubaju: wycieczka do Abu Zabi z biletem do Ferrari World

Zobacz główne atrakcje Abu Zabi i odwiedź wyjątkowy park rozrywki Ferrari World. Odwiedź Heritage Village i przejedź się kolejką górską Formula Rossa w ramach tej całodniowej wycieczki z Dubaju. Wycieczkę rozpoczniesz od wizyty w Wielkim Meczecie Szejka Zajida ze wspaniałą architekturą, która jest doskonałym przykładem piękna sztuki islamskiej. Kolejnym przystankiem będzie Emirates Palace – imponujący hotel ze 114 wspaniałymi kopułami i fantastycznymi apartamentami ozdobionymi złotem i marmurem. Następnym punktem wycieczki jest skansen Heritage Village, gdzie poznasz informacje na temat życia Beduinów. Później będziesz mieć możliwość zobaczenia imponującej panoramy miasta podczas jazdy w kierunku Al Corniche. W ramach drugiej części tej jednodniowej wycieczki udasz się do największego krytego parku rozrywki na świecie – Ferrari World. Doświadcz na własnej skórze ekstremalnej prędkości na kolejce górskiej Formula Rossa i sprawdź, czy jesteś dobrym kierowcą na jednym z wielu symulatorów. Oglądaj rozmaite występy, podziwiaj imponujące pokazy taneczne i akrobatyczne lub poszalej na gokartach.

Z Abu Zabi: Zwiedzanie miasta i Meczet Szejka Zayeda

7. Z Abu Zabi: Zwiedzanie miasta i Meczet Szejka Zayeda

Poznaj znane miejsca turystyczne Abu Zabi podczas wycieczki z przewodnikiem z odbiorem z hotelu. Poznaj historię i kulturę miasta, odwiedzając Wielki Meczet Szejka Zayeda, Corniche, Etihad Towers i nie tylko. Najpierw udaj się do Ferrari World na przystanek fotograficzny i zrób kilka zapierających dech w piersiach zdjęć na tle tego słynnego parku rozrywki. Wejdź do spokojnej atmosfery Wielkiego Meczetu Szejka Zayeda, największego meczetu w Abu Zabi. Podziwiaj jego wspaniałą architekturę, która ucieleśnia islamskie ideały. Podziwiaj największy ręcznie tkany dywan, kryształowe żyrandole Swarovskiego, odbijający światło basen i piękne mozaikowe wzory. Zatrzymaj się w Luwrze na wyspie Saadiyat, aby zrobić sobie zdjęcie. Wybierz się na spacer na zewnątrz największego muzeum w regionie Zatoki Perskiej i podziwiaj oszałamiającą architekturę. Wybierz się na przejażdżkę po Corniche i podziwiaj wspaniałe widoki. Zrób kilka zdjęć z Emirates Palace i Etihad Towers, dwoma najbardziej bogatymi cudami Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Dowiedz się więcej o Pomniku Założycieli, specjalnym miejscu kulturalnym, które oddaje hołd ojcu założycielowi Zjednoczonych Emiratów Arabskich oraz jego życiu, spuściźnie i przekonaniom. Poznaj narracje, dzieła sztuki i doświadczenia multimedialne, aby dowiedzieć się, jak wpłynął on na ZEA i ich mieszkańców.

Abu Zabi: Wycieczka z przewodnikiem łodzią motorową

8. Abu Zabi: Wycieczka z przewodnikiem łodzią motorową

Po prostu nie ma lepszego sposobu na podziwianie panoramy Abu Zabi niż widok z morza. Wybierz się na 1-godzinną, 1,15-godzinną lub 1,5-godzinną wycieczkę z przewodnikiem, aby podziwiać widoki, których nie można zobaczyć na lądzie. Podróżując łodzią, możesz zobaczyć piękno Abu Zabi w pierwszym rzędzie. Z Emirates Palace Marina podziwiaj wdzięczną promenadę Abu Dhabi Corniche i podziwiaj niesamowitą panoramę XXI wieku. Podążaj za ekscytującą wycieczką po wyspie Al Lulu. Ta wycieczka z przewodnikiem zapewnia niesamowite widoki na ogromny hotel Emirates Palace i prawdziwy obraz miasta Abu Zabi. Podziwiaj niesamowite widoki na wyspę Al Maya, Pałac Prezydencki, wieże Etihad i wiele innych z wody. Z Yas Bay Waterfront przeżyj ekscytującą i ekscytującą wycieczkę łodzią po wyspie Yas, odkrywając arabską kulturę i tradycje, najlepsze miejsca i atrakcje, przyrodę i zwierzęta, a także imponujące konstrukcje architektoniczne. Używane łodzie są napędzane najnowszą generacją przyjaznych dla środowiska silników, wyprodukowanych zgodnie z wymagającymi specyfikacjami i zdolnych do osiągania ekscytujących prędkości. Obsługują je doświadczone, w pełni wykwalifikowane załogi, a każda łódź jest wyposażona w najnowocześniejszy sprzęt bezpieczeństwa, dzięki czemu przejażdżka Twojego życia jest płynna i bezpieczna. Wybierz ulepszenie swoich wrażeń dzięki opcji kombinacji śniadań. Wybierz się na ekscytującą 45-minutową wycieczkę łodzią motorową, a następnie zjedz lekkie śniadanie w hotelu Emirates Palace.

Abu Zabi: Wycieczka autobusowa hop-on hop-off krajoznawcza

9. Abu Zabi: Wycieczka autobusowa hop-on hop-off krajoznawcza

Zwiedzaj Abu Zabi we własnym tempie dzięki 24-godzinnej przepustce do najlepszego w mieście otwartego, klimatyzowanego autobusu turystycznego. Na pokładzie dowiesz się o szybkim rozwoju i historii kultury Zjednoczonych Emiratów Arabskich dzięki cyfrowemu komentarzowi w 8 językach. 2 trasy, dzięki którym odkryjesz zapierające dech w piersiach widoki na majestatyczne pałace, bogate muzea, historyczne miejsca, publiczną plażę i stare suki, zaczynając od centrum handlowego Abu Dhabi Mall oraz kultowego muzeum Louvre w Abu Dhabi. Bilety obejmują transfer w obie strony do Wielkiego Meczetu Szejka Zayeda, lśniącego cudu architektury i ikony Abu Zabi, który może pomieścić do 40 000 wiernych. Po przyjeździe możesz dołączyć do wycieczki z przewodnikiem po meczecie w języku angielskim.

Z Dubaju: Wycieczka do Abu Zabi z Meczetem Szejka Zayeda

10. Z Dubaju: Wycieczka do Abu Zabi z Meczetem Szejka Zayeda

Wyjedź z Dubaju na cały dzień i udaj się w kierunku Abu Zabi, stolicy Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Przejedź przez port Jebel Ali, a po dotarciu do Abu Zabi zobacz wszystkie główne zabytki tego nowatorskiego miasta, w tym Wielki Meczet Szejka Zajida. Podziwiaj atrakcje wyspy Yas, w tym park tematyczny Ferrari World poświęcony słynnej włoskiej marce samochodowej oraz tor wyścigowy Formuły 1. Jedź drogą Abu Dhabi Corniche, aby zobaczyć z bliska wieżowce oraz nagradzane plaże i minąć ekskluzywny Emirates Palace Hotel. Zachwyć się ogromnym kompleksem handlowo-rozrywkowym Marina Mall.  Po drodze miniesz pałac prezydencki i odwiedzisz skansen Abu Dhabi Heritage Village, gdzie zobaczysz rekonstrukcję tradycyjnej wioski w oazie i dowiesz się więcej o historii Zjednoczonych Emiratów Arabskich.

Liczba znalezionych atrakcji: 91
Sortuj wg::

Emirates Palace: najlepsze atrakcje w pobliżu

Emirates Palace: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Emirates Palace? Kliknij tutaj.

Emirates Palace: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.7
(12 055 recenzji)

Jestem bardzo zadowolona z wycieczki. Mimo, że mój hotel znajdował się poza zasięgiem odbioru zorganizowano dla mnie transport. Odbiór z hotelu był ok.8 godziny. Po zebraniu wszystkich uczestników wycieczki wyjechaliśmy do Abu Dhabi. Podróż trwa około 1,5h. w jedną stronę. Było super, wyjazd warty pieniędzy. Prowadzący bardzo sympatyczny, opowiadał ciekawe rzeczy o Dubaju i Abu Dhabi. Wszystkie punkty warte zobaczenia, wystarczająco dużo czasu na świetne zdjęcia. Przewidziana przerwa obiadowa z pyszną kuchnią arabską. Polecam!

Bardzo, bardzo dobrze ! Bardzo miła wycieczka i miła niespodzianka z wizyty we wspaniałym pałacu!

Bardzo dobry przewodnik w języku niemieckim. Dziękuję Sadeemowi Malikowi.

Świetnie zorganizowana wycieczka. Przewodnik najlepszy na świecie

Bardzo dobra organizacja. Jesteśmy zadowoleni z wycieczki.