Dodaj daty

Emerald Cove

Emerald Cove – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Willow Beach: Półdniowa wycieczka kajakiem po Czarnym Kanionie - bez transferu

1. Willow Beach: Półdniowa wycieczka kajakiem po Czarnym Kanionie - bez transferu

Odkryj Czarny Kanion podczas jednodniowej wycieczki z przewodnikiem. Popłyń kajakiem wzdłuż rzeki Kolorado, obserwując po drodze dziką przyrodę. Ciesz się niesamowitymi widokami na rzekę i otaczający krajobraz. Odkryj historię rzeki i podziwiaj oszałamiającą formację skalną w Jaskini Szmaragdowej. Przyjedź do Willow Beach w Arizonie własnym/wypożyczonym pojazdem i przygotuj się na nadchodzący dzień, podczas gdy Twoi przewodnicy pomogą Ci wsiąść do kajaków. Wiosłuj w górę rzeki do wąskich kanałów Czarnego Kanionu podczas wycieczki z przewodnikiem. Przeszukuj brzegi, aby dostrzec różnorodne dzikie zwierzęta, w tym rodzime owce pustynne, bieliki amerykańskie i kojoty. Ta wycieczka obejmuje zwiedzanie historycznego punktu widokowego z zapierającymi dech w piersiach widokami na legendarną rzekę Kolorado, wizytę w Jaskini Szmaragdowej i obejrzenie 100-letniej stacji pomiarowej rzeki. Poznaj historię rzeki i jej liczne zastosowania w ciągu ostatnich 100 lat od naszych doświadczonych przewodników, którzy prowadzą tę 4-milową wycieczkę wiosłową w obie strony. Ciesz się bezpłatnymi przekąskami i butelkowaną wodą i ciesz się rzeką, która rozwija się przed tobą. Popłyniesz z powrotem do punktu początkowego w Willow Beach, aby zakończyć wycieczkę.

Z Las Vegas: półdniowa wycieczka kajakiem do Emerald Cave

2. Z Las Vegas: półdniowa wycieczka kajakiem do Emerald Cave

Zamień światła Las Vegas na jeden dzień na jednodniową wycieczkę przyrodniczą i wyprawę kajakową z przewodnikiem w pobliskiej Arizonie. Udaj się do pięknej Willow Beach, otoczonej stromymi ścianami kanionu wzdłuż rzeki Kolorado, miejsca Twojej aktywności kajakowej. Świetna ucieczka w dziką przyrodę na cały dzień. Zacznij od odbioru z hotelu z Las Vegas Strip. Po przybyciu do przystani Willow Beach, przygotuj się na kajak i wyrusz w drogę ze swoim przewodnikiem. Wiosłuj na północ po krystalicznie czystej rzece Kolorado, podczas gdy Twój przewodnik wskaże dzikie zwierzęta i cechy geologiczne w Twoim otoczeniu. Przyjedź do Emerald Cave około 2 mil w głąb — odkryj jaskinię w stylu groty z dziewiczymi zielonymi wodami. Zapamiętaj swój wodoodporny aparat, będziesz go potrzebować. Następnie wybierz się na krótką wędrówkę, aby odwiedzić historyczne miejsce domu rzeki Gauger, z którego roztacza się widok na rzekę, aby uzyskać świetną okazję do zrobienia zdjęcia i niesamowite widoki. Tutaj Twój przewodnik podzieli się historią o rzece Gaugers. Po krótkim postoju na przekąski i napoje wróć nad rzekę z chłodną, płynącą wodą, która przez cały rok utrzymuje temperaturę 12 stopni Celsjusza (53 stopnie Fahrenheita) . Rozkoszuj się malowniczymi atrakcjami przyrodniczymi, wędrując z powrotem do punktu startowego, zanim wrócisz do Sin City.

Z Las Vegas: wycieczka kajakiem po Emerald Cave

3. Z Las Vegas: wycieczka kajakiem po Emerald Cave

Przeżyj 8-kilometrową wycieczkę kajakową z przewodnikiem po spektakularnym Czarnym Kanionie na rzece Kolorado. Miej okazję obserwować orły przednie w ich naturalnym środowisku i popłynąć do lśniącej Szmaragdowej Zatoki. Skorzystaj z transferu z hotelu Mandalay Bay w Las Vegas i dotrzyj do Willow Beach. Poznaj swojego przewodnika i dowiedz się wszystkiego, co musisz wiedzieć, aby przygotować się na tę niesamowitą przygodę. Wiosłuj w górę rzeki przez strome, skaliste ściany kanionu. Miej oko na dzikie zwierzęta pustynne, takie jak owce bighorn, kojoty, łyse orły, a nawet orły przednie. Posłuchaj ciekawych faktów na temat potężnej rzeki Kolorado i historii zapory Hoovera. Odwiedź Emerald Cove i dowiedz się, dlaczego woda świeci jasnozielono, zanim zatrzymasz się, aby zatankować zdrowe przekąski, owoce i wodę.

Z Las Vegas: Wycieczka kajakiem po Szmaragdowej Jaskini z przewodnikiem

4. Z Las Vegas: Wycieczka kajakiem po Szmaragdowej Jaskini z przewodnikiem

Spędź dzień w otoczeniu czystej wody i naturalnych krajobrazów podczas tej wycieczki kajakowej z przewodnikiem, zaczynając od Las Vegas. Wiosłuj wzdłuż rzeki Kolorado i zobacz Szmaragdową Jaskinię. To świetna opcja wycieczki zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych wioślarzy. Ta wycieczka kajakowa wpływa do rzeki Kolorado o różnych porach rano, zaczynając od Las Vegas i wypływając do wody w Willow Beach w Arizonie. Dzięki wczesnej porannej wycieczce ominiesz upał i tłumy. Gdy wiosło zanurzy się w rzece Kolorado, przeniesiesz się w czasie. Wiosłuj obok historycznych miejsc rządowego projektu z lat 20. XX wieku, który ożywił południowo-zachodnią pustynię. Wyprawa do Czarnego Kanionu zwęża się, by zbadać rzekę, która znajduje się zaledwie godzinę drogi od ruchliwych świateł pasa Las Vegas. Dotrzyj do Jaskini Szmaragdowej i naucz się cofać kajakiem do jaskini, aby zrobić niezrównane zdjęcia szmaragdowozielonej wody. Sama jaskinia to wisienka na szczycie spektakularnego popołudnia na tym malowniczym odcinku rzeki.

Z Las Vegas: Półdniowa wycieczka kajakiem po Czarnym Kanionie

5. Z Las Vegas: Półdniowa wycieczka kajakiem po Czarnym Kanionie

Po odebraniu z zatwierdzonego hotelu przy Las Vegas Strip, ucieknij z miasta i udaj się wygodnym Mercedesem Sprinterem do miejsca rozpoczęcia kajakowej przygody w Czarnym Kanionie. Przyjedź do Willow Beach i przygotuj się na nadchodzący dzień, gdy Twoi przewodnicy pomogą Ci dopasować się do kajaków. Wiosłuj w górę rzeki do wąskich kanałów Czarnego Kanionu i przeszukuj brzegi, aby dostrzec różnorodne dzikie zwierzęta, w tym rodzime owce pustynne, bieliki amerykańskie i kojoty. Ta wycieczka obejmuje zwiedzanie historycznego punktu widokowego z zapierającymi dech w piersiach widokami na legendarną rzekę Kolorado, wizytę w Szmaragdowej Jaskini i obejrzenie 100-letniej stacji pomiarowej rzeki. Poznaj historię rzeki i jej liczne zastosowania w ciągu ostatnich 100 lat od naszych doświadczonych przewodników, którzy prowadzą tę 4-milową wycieczkę wiosłową w obie strony. Ciesz się bezpłatnymi przekąskami i butelkowaną wodą i ciesz się rzeką, która rozwija się przed tobą.

Z Las Vegas: wycieczka kajakiem po Emerald Cave z transferem

6. Z Las Vegas: wycieczka kajakiem po Emerald Cave z transferem

Mamy 3 różne punkty odbioru dogodnie zlokalizowane wzdłuż Las Vegas Strip (Mandalay Bay, Bellagio, Venetian), skąd zostaniesz odebrany do brzegów potężnej rzeki Kolorado. Następnie popłyniemy przez prymitywne ściany kanionu wulkanicznego wznoszące się na ponad 900 stóp i przez gigantyczne głazy wulkaniczne u wejścia do Czarnego Kanionu. Wyrusz z kajaków na ląd, gdzie będziesz wędrować po wzgórzu, aby poznać fascynującą historię tego obszaru i podziwiać spektakularny widok na cały kanion. Cofnij swój kajak do jaskini, aby zobaczyć niezwykłą szmaragdowo zieloną wodę. Ciesz się spędzaniem czasu z przyjaciółmi i rodziną, podziwiając dramat dzikiej przyrody na wybrzeżach Nevady i Arizony. Przygotuj się na zobaczenie pustynnych owiec bighorn, rybołówów, sokołów, bielików amerykańskich i czapli błękitnej w ich naturalnym środowisku!

Z Vegas do Utah 5-dniowa luksusowa wycieczka: 3 dni w Yellowstone

7. Z Vegas do Utah 5-dniowa luksusowa wycieczka: 3 dni w Yellowstone

Dzień 1 Las Vegas – Emerald Cove Kajakarstwo – Park Narodowy Wielkiego Kanionu Aby przeżyć niezapomniane wrażenia wczesnym rankiem, możesz rozważyć wycieczkę do Emerald Cove (na własny koszt), budzącego podziw cudu natury położonego na granicy Kolorado i Arizony. To raj dla miłośników kajakarstwa, gdzie można nie tylko podziwiać krystalicznie czystą wodę jeziora przypominającą zieloną galaretkę, ale także zaznać frajdy płynącej z kajakarstwa w kanionie, podziwiając górskie widoki, wodne krajobrazy i niekończącą się zieloną trawę wodną. Następnie będziemy kontynuować jazdę do Parku Narodowego Wielkiego Kanionu, mijając słynną Zaporę Hoovera i Trasę 66. Do parku dotrzemy około południa. Każdy odwiedzający jest tu mistrzem fotografii, a każde zdjęcie to pejzaż. Jedną z opcji jest wycieczka helikopterem (na własny koszt), aby zobaczyć wspaniały Wielki Kanion z lotu ptaka. Po zwiedzaniu przejazd do naszego hotelu w Page. Zajęcia fakultatywne: Spływ kajakowy Emerald Cove + wycieczka po plaży: 2 godziny Wycieczka helikopterem po Wielkim Kanionie: 0,5 godziny Dzień 2 Kanion Antylopy – Horseshoe Bend – Lake Powell – Park Narodowy Bryce Canyon – Salt Lake City W orzeźwiający poranek wyruszamy do znanej na całym świecie jaskini z wąską szczeliną, Antelope Canyon, która została uznana za jedno z dziesięciu najlepszych miejsc do fotografowania na świecie. W towarzystwie przewodnika Navajo przemierzamy unikalne formacje jaskiniowe utworzone przez miliony lat erozji wodnej, zanurzając się w świecie żywych kolorów i nieregularnych wzorów świetlnych tworzonych przez naturalne światło słoneczne odbijające się od skał. Podczas podróży przez magiczny korytarz Kanionu Antylopy jesteśmy zachwyceni cudami natury. Po naszej wizycie udajemy się do Horseshoe Bend, aby być świadkiem kolejnego zapierającego dech w piersiach spektaklu natury. Fluorescencyjne zielone wody rzeki Kolorado przepływają przez czerwonawo-brązowy kanion, tworząc oszałamiający kontrast z błękitnym niebem. Podziwiając piękno okolicy, kontynuujemy naszą podróż do Parku Narodowego Bryce Canyon, by wieczorem dotrzeć do Salt Lake City, gdzie zakwaterujemy się w hotelu. Porady: Statywy i monopody nie są dozwolone w Kanionie Antylopy. Zaleca się zabranie ze sobą aparatu fotograficznego, wody butelkowanej, wygodnych butów sportowych, kremu do opalania i nakrycia głowy. Zajęcia fakultatywne: Wycieczka łodzią Antelope Canyon (do wyboru kajak, motorówka lub jacht) Widok z lotu ptaka na Horseshoe Bend, Lake Powell, Glen Canyon Dam i Indian Memorial (do wyboru helikopter lub mały samolot) Dzień 3 Salt Lake City – Idaho Falls – Park Narodowy Yellowstone Dzień 4 Park Narodowy Yellowstone Dzień 5 Park Narodowy Yellowstone – Park Narodowy Grand Teton – Salt Lake City Zajęcia fakultatywne w Yellowstone: Rejs po jeziorze Yellowstone Łowienie ryb w jeziorze Yellowstone Jazda konna w kanionie

Las Vegas: spływ kajakowy Willow Beach z opcjonalnym odbiorem

8. Las Vegas: spływ kajakowy Willow Beach z opcjonalnym odbiorem

Wybierz się na spływ kajakowy Willow Beach z lokalnym przewodnikiem. Wybierz opcjonalny transfer z Los Angeles i wybierz się w podróż przez spektakularną naturalną scenerię wzdłuż rzeki Kolorado. Zobacz atrakcje, takie jak Homesite Gaugera i słynna Szmaragdowa Jaskinia. Zacznij od odbioru z Las Vegas Strip lub spotkaj się bezpośrednio na Willow Beach. Usiądź wygodnie w kajaku i wyrusz z przewodnikiem, aby odkrywać atrakcje i ukryte miejsca, zatrzymując się najpierw w wylęgarni ryb Willow Beach. Następnie udaj się do Gauger’s Homesite, historycznego punktu orientacyjnego i wyjątkowego punktu widokowego. Kontynuuj podróż do imponującej Szmaragdowej Jaskini, do której będziesz mógł wejść swoim kajakiem. Podziwiaj jego jaskrawo kolorowe wody i miej oko na miejscową faunę i florę, takie jak owce gruborogie i sokoły. Na koniec popłyń z powrotem do Willow Beach, gdzie możesz zrobić sobie przerwę na pływanie i relaks, zanim zostaniesz przeniesiony z powrotem do Los Angeles, jeśli wybierzesz.

Las Vegas: Wielki Kanion, Kanion Antylopy i 4-dniowa wycieczka po Syjonie

9. Las Vegas: Wielki Kanion, Kanion Antylopy i 4-dniowa wycieczka po Syjonie

• Dzień 1 Las Vegas – Park Narodowy Zion – Park Narodowy Bryce Canyon Czas trwania wycieczki: Park Narodowy Bryce Canyon – 1-2 godziny Park Narodowy Zion – 1-2 godziny Hotel: hotel butikowy w mieście • Dzień 2 Park Narodowy Bryce Canyon – Park Narodowy Arches – Monument Valley Czas trwania wycieczki: Monument Valley – 1-2 godziny (opcjonalnie helikopter lub mały samolot) Park Narodowy Arches – 1-2 godziny Hotel: hotel butikowy w mieście • Dzień 3 Kanion Antylopy – Zakole Horseshoe – Jezioro Powell Czas trwania wycieczki: Kanion Antylopy – około 70 minut Jezioro Powell – 30 minut Zakole Podkowy – 1 godzina Przyjazne przypomnienie: w Kanionie Antylopy nie wolno używać statywów ani monopodów. Zalecane jest zabranie ze sobą: aparatu, wody mineralnej, wygodnych butów sportowych, kremu z filtrem przeciwsłonecznym, kapelusza przeciwsłonecznego. Zajęcia opcjonalne: Rejs statkiem po Kanionie Antylopy (opcjonalnie spływ kajakowy, motorówka, jacht), Widok z lotu ptaka na Horseshoe Bend, Lake Powell, Glen Dam Hotel: hotel butikowy w mieście • Dzień 4 Kanion Antylopy – Park Narodowy Wielkiego Kanionu – Las Vegas Czas trwania wycieczki: Wielki Kanion: 2-3 godziny Opcjonalna wycieczka helikopterem po Wielkim Kanionie: 0,5 godziny Trasa się kończy. Wysadzimy gości w miejscach odbioru w Las Vegas.

Z Las Vegas: Wycieczka kajakiem po Czarnym Kanionie po zmierzchu

10. Z Las Vegas: Wycieczka kajakiem po Czarnym Kanionie po zmierzchu

Odkryj spokojną samotność i wspaniałość rzeki Kolorado podczas tej specjalnej wyprawy kajakowej o zmierzchu. Ciesz się bezproblemowym transportem z hotelu (12 różnych miejsc odbioru na pasie) do miejsca startu, spokojnej Willow Beach. Wiosłuj wczesnym wieczorem (w ciągu dnia), aby odkryć niesamowity Czarny Kanion na tle zachodu słońca i rozgwieżdżonego nocnego nieba. Gdy wieczorne słońce opada niżej na niebo, skieruj kajak w górę rzeki i wpłyń w kręte kanały Czarnego Kanionu. Masz mnóstwo światła, aby podziwiać widoki majestatycznych klifów, twardych pustynnych liści, a może nawet owiec bighorn siedzących na skalistych skałach. O zachodzie słońca Twój przewodnik poprowadzi Cię do brzegu, aby obejrzeć różową i pomarańczową smugę nieba. Trzaskający ogień zapewni ci przytulność, a możesz chwycić patyczek do opiekania na pyszną, chrupiącą przekąskę z pieczonych pianek (S'mores) i hot-dogów. Po rozkoszowaniu się ogniem popłyniesz kajakiem z powrotem w dół rzeki pod gwiazdami. Gwiazdy zaczynają błyszczeć, a nad rzeką zapada cisza, błogo spokojne miejsce na podróż powrotną.

Dostępne atrakcje

Liczba znalezionych atrakcji: 14
Sortuj wg:

Emerald Cove: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Emerald Cove? Kliknij tutaj.