Wyspa Ellis Island

  • Bilety wstępu
  • Wycieczki z przewodnikiem
  • Karty miejskie
  • Atrakcje wodne
  • Przygody
Liczba znalezionych atrakcji: 41
Sortuj według:
Strona 1 z 3

Wyspa Ellis Island: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Wyspa Ellis Island? Kliknij tutaj.

Wyspa Ellis Island: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5 / 5

na podstawie 12 342 opinii

Bardzo polecam City Pass w Nowym Jorku. Wszystkie atrakcje są warte zobaczenia. Jedyny problem jaki miałam na początku to z odnalezieniem kodu, który należy wpisać w procesie rezerwacji biletów, ale obsługa serwisu spisała się na medal i natychmiastowo odpisywała udzielając wskazówek. Konkurencyjna cena atrakcji zdecydowanie na plus! Gdyby nie city pass wydalibyśmy zdecydowanie więcej pieniędzy.

Okazało się, że Ellis Island jest niesamowita. Autowycieczka audio przedstawiła żywy obraz tego, co ci ludzie musieli czasami znosić, aby dotrzeć do tego kraju i szukać bardziej sprawiedliwego i godnego życia. Nie spiesz się i poznaj całą wyspę i wchłoń znaczenie tego, co działo się tutaj przez ponad 30 lat.

Bardzo polecam! Cena wszelkich atrakcji w Nowym Jorku jest bardzo wysoka zatem opłaca się skorzystać z city pass. Daje możliwość korzystania praktycznie z najbogatszych opcji zwiedzania. Uważam, ze wszystkie atrakcje są warte zobaczenia, które są w ofercie city pass.

Ta przepustka to zbawienie, była nas trójka i zaoszczędziliśmy sporo pieniędzy, na niektóre atrakcje nawet pominęliśmy kolejkę! Gorąco polecam!

Wszystko poszło super, mega widoki , wszycy uprzejmi . Polecam bardzo