Dodaj daty

Elektrownia Niagara Parks, Niagara Falls

Elektrownia Niagara Parks, Niagara Falls

Elektrownia Niagara Parks, Niagara Falls – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Toronto: Wycieczka 1-dniowa z przewodnikiem nad wodospad Niagara z opcjonalnym rejsem

1. Toronto: Wycieczka 1-dniowa z przewodnikiem nad wodospad Niagara z opcjonalnym rejsem

Przeżyj wycieczkę z przewodnikiem po kanadyjskiej stronie wodospadu Niagara i odkryj potężne wodospady ze wspaniałymi widokami. Ciesz się historycznymi i zakulisowymi komentarzami swojego lokalnego i licencjonowanego przewodnika. Twój dzień rozpocznie się od bezpłatnego odbioru z centralnych hoteli i lokalizacji w centrum Toronto i Mississauga i przylotu w Niagara Falls około 10:00, aby cieszyć się 4 godzinami latem lub 3 godzinami zimą czasu wolnego na zwiedzanie wodospadów. Dodaj atrakcje do swojego pakietu wycieczki, aby zobaczyć to, co najlepsze w wodospadzie Niagara. Wybierz się na tę wycieczkę latem i wybierz się na rejs łodzią Hornblower, słynną na całym świecie przejażdżkę łodzią, formalnie zwaną Służąca Mgły. Zbliż się do wąwozu Niagara, wodospadu American Falls, wodospadu Bridal Veil i poczuj mgłę kanadyjskiego wodospadu Horseshoe. Możesz cieszyć się tą wycieczką nawet zimą, kiedy łódź nie płynie. Dodaj inne słynne atrakcje do swojej wycieczki, w tym Skylon Tower, Journey Behind the Falls lub Niagara's Fury.  Odkrywaj Clifton Hill, by bawić się solo i z całą rodziną, korzystając z atrakcji takich jak Niagara SkyWheel, Ripley's Wierzcie lub nie i arkady. Zapakuj lunch na piknik nad wodospadami lub zamów w lokalnej restauracji. Następnie wybierz się na malowniczą przejażdżkę przez Niagara Parkway z narracją. Zatrzymaj się i rób zdjęcia przy kultowych atrakcjach po drodze, takich jak Niagara Whirlpool Rapids, kwiatowy zegar i elektrownia Niagara. Następnie wybierz się na wycieczkę i degustację syropu klonowego i spróbuj Przysmaki inspirowane kuchnią kanadyjską, takie jak domowe krówki, poutine, piwo klonowe lub słynne wino lodowe Niagara. Wróć do swojego pierwotnego miejsca w Toronto około 17:00 i ciesz się pełnym wieczorem w miasta z czasem na obiad i czasem na zaplanowanie wieczornej imprezy dla siebie.

Wodospad Niagara: Wycieczka piesza z podróżą za wodospadem

2. Wodospad Niagara: Wycieczka piesza z podróżą za wodospadem

Podziwiaj jeden z najbardziej kultowych cudów natury na świecie - wodospad Niagara! Podczas pieszej wycieczki Twój przyjazny przewodnik opowie Ci, jak ponad 168 000 metrów sześciennych przepływa przez wodospad... w każdej minucie! To nie tylko niesamowity widok, ale wodospad Niagara ma również wspaniałą historię, o której dowiesz się podczas wycieczki. Będziesz także cieszyć się spacerem obok innych atrakcji, które sprawiają, że wodospad Niagara jest jednym z wiodących punktów turystycznych na świecie, w tym Skylon Tower, Clifton Hill i Niagara Casino. Po zakończeniu pieszej wycieczki skorzystaj z 20-minutowej przerwy (czas wolny) przed wizytą w Journey Behind the Falls! W tej spektakularnej atrakcji będziesz cieszyć się ekscytującym doświadczeniem 125 stóp pod wodospadem. Stojąc na dolnym pokładzie, będziesz zahipnotyzowany 2800 metrami sześciennymi wody, które spadają obok ciebie w każdej sekundzie. Załóż płaszcz przeciwdeszczowy, zrób niezapomniane selfie i posłuchaj grzmiącego ryku wodospadów!

Wodospad Niagara: Pierwsza wycieczka za wodospadem i rejs łodzią

3. Wodospad Niagara: Pierwsza wycieczka za wodospadem i rejs łodzią

Spotkaj się z przewodnikiem w Murray Hill Welcome Centre (5146 Murray Street, obok Queen Victoria Place), aby rozpocząć zwiedzanie. Będziesz mógł zobaczyć wodospady od tyłu przez jeden z portali widokowych, które zostały wycięte prosto w skale, a także z dołu wodospadów, wychodząc na dolny taras widokowy. Wybierz się na przejażdżkę słynną na całym świecie łodzią, aby zakończyć wycieczkę z hukiem! Ta wycieczka zapewnia widoki pod każdym kątem i zapewni wspomnienia, które pozostaną na całe życie. Poznaj ponad 20 innych popularnych atrakcji wodospadu Niagara z przewodnikiem po drodze. Posłuchaj fascynujących opowieści i poznaj interesujące fakty na temat historii wodospadu Niagara. Uzyskaj dostęp do 150 USD oszczędności na okolicznych atrakcjach po zakończeniu wycieczki.

Wodospad Niagara: Zwiedzanie z 4 atrakcjami i wycieczką

4. Wodospad Niagara: Zwiedzanie z 4 atrakcjami i wycieczką

Rozpocznij dzień w Skylon Tower i podziwiaj panoramiczne widoki z tarasu widokowego. Poczuj adrenalinę, wchodząc do przeszklonej windy i wznosząc się 775 stóp nad wodospadami. Następnie dołącz do swojego przewodnika i ciesz się spektakularnym spacerem wokół wodospadów i innych tętniących życiem zabytków. Twój przewodnik zabierze Cię obok Clifton Hill, Niagara SkyWheel i wzdłuż Fallsview Avenue. Zatrzymaj się na selfie, poproś przewodnika o rekomendacje i ciesz się wspaniałymi komentarzami na temat historii Niagary. Ciesz się 20-minutową przerwą przed ekscytującą wizytą w Journey Behind the Falls. Daj się zaskoczyć, schodząc 125 stóp w głąb serca Niagary, gdzie odkryjesz 130-letnie tunele. Załóż kurtkę przeciwdeszczową - może być trochę mokro, gdy grzmiący wodospad otoczy Cię na dolnym pokładzie! Twój przewodnik opuści Cię po Journey Behind the Falls - ale Twoja przepustka obejmuje jeszcze dwie ekscytujące atrakcje, które możesz odwiedzić we własnym czasie. Z biletem do Niagara Power Station zanurz się głębiej w historię najbardziej kultowego wodospadu na świecie. Ta niedawno odnowiona atrakcja oferuje szereg historycznych artefaktów i interaktywnych eksponatów, które sprawią, że będziesz zszokowany, a jednocześnie zdumiony mocą tej niegdyś kwitnącej elektrowni. Możesz także cieszyć się przejażdżką na Whirlpool Aero Car. Wznieś się 3500 stóp nad wodę i podziwiaj najbardziej niesamowite widoki na wir Niagara i bystrza. Jest to jedyna atrakcja, która może przewieźć Cię przez międzynarodową granicę między Kanadą a Stanami Zjednoczonymi, ze względu na sposób, w jaki rzeka kolankuje!

Niagara: Wycieczka do elektrowni i tunelu pod wodospadem

5. Niagara: Wycieczka do elektrowni i tunelu pod wodospadem

Wybierz się na interaktywną historyczną wycieczkę pieszą, aby dowiedzieć się, jak Nikola Tesla wykorzystywał energię wodną po kanadyjskiej stronie wodospadu Niagara. Zwiedź wieżowiec Skylon Tower i elektrownię Niagara Parks i zobacz niesamowity tunel Tailrace, zanurzając się 180 stóp pod ziemią szklaną windą. Twoja podróż do historii elektrowni wodnych rozpoczyna się w Skylon Tower, gdzie spotkasz swojego przewodnika eksperta i obejrzysz elektrownię Niagara Parks oraz Międzynarodową Zaporę Kontrolną. Wjedź szklaną windą na górę, gdzie będziesz miał czas na podziwianie oszałamiającego widoku. Po zejściu przejdź do pobliskiej Wieży Oświetleniowej, gdzie każdego wieczoru wodospady są oświetlane cudownym pokazem świetlnym. Udaj się do pomnika Tesli, gdy dowiesz się, jak wodospad Niagara był ostatecznym decydentem w walce o supremację hydroelektryczną. Zatrzymaj się w najlepszym punkcie widokowym na wodospad Horseshoe Falls i udaj się do elektrowni, gdzie cała teoria rozgrywa się w akcji. Zobacz niektóre z oryginalnych maszyn, które były używane w Stacji i uzyskaj możliwość wypróbowania ich dla siebie. Na koniec wejdź do szklanej windy i zejdź 180 stóp przez wewnętrzne mechanizmy elektrowni. Przejdź ścieżką, którą woda płynęła wzdłuż tunelu Tailrace, aby zobaczyć jedyny w swoim rodzaju widok z podstawy wodospadu Niagara.

Wodospad Niagara, Kanada: Oficjalna karnet Wonder Pass do Niagara Parks

6. Wodospad Niagara, Kanada: Oficjalna karnet Wonder Pass do Niagara Parks

Odwiedź wodospad Niagara, obowiązkowe atrakcje Kanady, za jedną niską cenę przedpłaconą dzięki karnetowi Niagara Falls Wonder Pass. Zaoszczędź 60% w porównaniu ze zwykłym wstępem, uzyskaj ekskluzywne korzyści dla posiadaczy karnetu i zwiedzaj najważniejsze atrakcje we własnym tempie dzięki temu pakietowi zimowemu. Karnet ważny jest od listopada do kwietnia i obejmuje jednorazowe wejście do czterech najważniejszych atrakcji. Zachwyć się podnóżem wodospadu w Journey Behind the Falls, odkryj tropikalną Konserwatorium Motyli, przeżyj na nowo powstawanie wodospadu w grze Niagara's Fury 4D, zwiedzaj korytarze elektrowni w Niagara Park i zejdź na głębokość 50 metrów, aby uzyskać dostęp do Tunel Tailrace i taras widokowy oraz odwiedź bujną oazę, jaką jest Floral Showhouse. Twoja karnet Niagara Falls Wonder Pass obejmuje 2 kolejne dni transportu typu hop-on-hop-off autobusem WEGO. Autobus ten łączy atrakcje Niagara Parks z innymi obszarami turystycznymi w mieście, a nawet z hotelem, ułatwiając poruszanie się po nim. Skorzystaj z dostępu do kolei Falls Incline Railway, łączącej parki Niagara z hotelem z widokiem na wodospad.

Wodospad Niagara: nocna wycieczka w małej grupie z kolacją i pokazem świetlnym

7. Wodospad Niagara: nocna wycieczka w małej grupie z kolacją i pokazem świetlnym

Przeżyj elektryczną noc w mieście podczas nocnej wycieczki po wodospadzie Niagara w Kanadzie. Ta wycieczka z przewodnikiem obejmuje jedne z najlepszych wieczornych atrakcji w wodospadzie Niagara, w tym 3-daniową kolację z widokiem na wodospad w Queen Victoria Place (od połowy maja do połowy października) lub w restauracji TableRock House (pozostałe miesiące). Przeżyj wizytę w Illumination Tower i pokaz dźwięku i światła Currents. Rozpocznij swoją wycieczkę od odbioru z hotelu w centrum Niagara Falls w Kanadzie. Odwiedź elektrownię Niagara Parks, aby zobaczyć, jak woda Niagara zamienia się w elektryczność dzięki pokazowi dźwiękowemu i świetlnemu Currents w Niagara Parks. Zjedz 3-daniową kolację w Queen Victoria Place (od połowy maja do połowy października) lub w restauracji TableRock House (pozostałe miesiące). Odwiedź Wieżę Iluminacyjną, aby zobaczyć wodospady oświetlone na tle nocnego nieba i samodzielnie steruj światłami. Zabierz do domu certyfikat „Zapaliłem wodospad Niagara” i zakończ wieczór powrotem do hotelu.

Niagara Parks: Power Station & The Tunnel Experience Ticket

8. Niagara Parks: Power Station & The Tunnel Experience Ticket

Od najbardziej strzelistych turbin po najdrobniejsze szczegóły - odkryj fascynujące historie ukryte w historycznej elektrowni Niagara Parks, nowej atrakcji, którą trzeba zobaczyć. Poznaj pierwszą dużą elektrownię po kanadyjskiej stronie rzeki Niagara dzięki wciągającym eksponatom, odrestaurowanym artefaktom i interaktywnym opowieściom. Po zwiedzeniu hal elektrowni, zjedź 180 stóp w przeszklonej windzie i zbadaj tunel o długości 2200 stóp, prowadzący do tarasu widokowego na brzegu rzeki. Dowiedz się, jak ten niezwykły tunel został wykopany przy użyciu jedynie latarni, prymitywnego dynamitu, kilofów i łopat. Następnie wyjdź na nowy taras widokowy nad brzegiem rzeki. To doświadczenie, którego nie możesz przegapić, oferuje możliwość bycia częścią ekscytującego odrodzenia i szansę na odkrycie niesamowitej historii i dziedzictwa tego słynnego budynku. Zanurz się w historii wizjonerów stojących za nim, a także pracowników, którzy utrzymywali go w ruchu przez 100 lat. Wykorzystując potężną energię wodospadu Horseshoe Falls, ten pionier energetyki wodnej powraca do życia dzięki zabawnemu i edukacyjnemu doświadczeniu, które podkreśla zarówno niezwykłą historię, jak i unikalne cechy architektoniczne tego 115-letniego cudu inżynierii. Wszystkie eksponaty w hali generatorów są sponsorowane przez Ontario Power Generation. Ponownie wykorzystane artefakty, interaktywne eksponaty i fascynujące instalacje oferują spojrzenie z pierwszej ręki na to, jak ten pionier energetyki wodnej wykorzystywał moc wody do generowania energii elektrycznej przez 100 lat. Będziesz "podążać za przepływem" z bliska dzięki modelowi elektrowni w skali, przejdziesz przez naturalnej wielkości zastawkę, sprawdzisz swoją wiedzę na temat energii wodnej na naszym interaktywnym panelu sterowania i nie tylko! Pamiętaj, że tunel można zwiedzać wyłącznie samodzielnie. Goście mogą zwiedzać elektrownię i tunel tak długo, jak uznają to za stosowne w godzinach otwarcia atrakcji. Do windy zjeżdżającej do tunelu może być kolejka, ponieważ jest ona dostępna na zasadzie "kto pierwszy, ten lepszy". Pamiętaj, że dotarcie do tarasu widokowego na skraju tunelu zajmuje około 10-15 minut. Jeśli chcesz zwiedzić tunel podczas wizyty w elektrowni, zalecamy zaplanowanie dwugodzinnej wycieczki.

Wodospad Niagara: Wycieczka piesza z rejsem do wodospadu

9. Wodospad Niagara: Wycieczka piesza z rejsem do wodospadu

Dołącz do wciągającego doświadczenia wodospadu Niagara podczas tej wycieczki z idealnym połączeniem historii, emocji i wejścia do głównej atrakcji, słynnego na całym świecie rejsu statkiem Voyage to the Falls. Spotkaj się z przewodnikiem w Niagara Parks Welcome Centre (5146 Murray Street Niagara Falls, obok Queen Victoria Place). Rozpocznij pieszą wycieczkę, kierując się w dół do kanadyjskiego wodospadu podkowy, aby zobaczyć z bliska i osobiście wodospad Niagara, zatrzymując się i dowiadując wszystkiego o wielu historycznych zabytkach w okolicy. Następnie wybierz się na przejażdżkę słynną na całym świecie łodzią! Ta wycieczka zapewnia widoki pod każdym kątem i zapewni wspomnienia na całe życie. Poznaj ponad 20 innych popularnych atrakcji wodospadu Niagara z przewodnikiem po drodze. Posłuchaj hipnotyzujących opowieści i poznaj interesujące fakty na temat historii wodospadu Niagara. Otrzymaj ekskluzywną plakietkę z dostępem do zniżek w wysokości 150 USD na okoliczne atrakcje po zakończeniu wycieczki.

Niagara: Wycieczka piesza z wejściem do elektrowni i tuneli

10. Niagara: Wycieczka piesza z wejściem do elektrowni i tuneli

Przez ponad sto lat elektrownia Niagara wykorzystywała potężną energię wodospadu Horseshoe, jednak po wielu latach uśpienia elektrownia została ponownie otwarta jak nigdy dotąd! Wejdź na stację, aby odkryć historyczne artefakty i interaktywne eksponaty, jednocześnie podziwiając fascynujące fakty dotyczące pierwszej dużej elektrowni po kanadyjskiej stronie rzeki Niagara. W nocy obserwuj, jak zmienia się dzięki niesamowitym projekcjom 3D, które pokazują podróż od zmiany wody do elektryczności. Przed lub po wizycie odkryj niezliczone zabytki, które Niagara ma do zaoferowania podczas pieszej wycieczki. Przemierzając zabytki, takie jak Skylon Tower, Clifton Hill i Table Rock - nie wspominając o współczesnym cudzie świata, wodospadzie Niagara - będziesz zdumiony tym, co zobaczysz. W każdej chwili możesz zrezygnować z wycieczek z przewodnikiem i zwiedzać je samodzielnie – korzystając z aplikacji Vox City, aby cieszyć się nieograniczonym zwiedzaniem z przewodnikiem.

Liczba znalezionych atrakcji: 13
Sortuj wg::

Oferty, które również mogą Cię zainteresować...

Elektrownia Niagara Parks, Niagara Falls: najlepsze atrakcje w pobliżu

Elektrownia Niagara Parks, Niagara Falls: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Elektrownia Niagara Parks, Niagara Falls? Kliknij tutaj.

Elektrownia Niagara Parks, Niagara Falls: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.6 / 5

na podstawie 45 opinii

Udana wycieczka! Król Kalep- zabrał z nami podróż i miał ciekawą historię do opowiedzenia o każdym domu w drodze do wodospadu Niagara. Po przyjeździe można wybrać się na wycieczkę łodzią, co jest naprawdę zalecane, po czym masz dobre 4 godziny na spacer wzdłuż wody i coś zjeść lub na inne wycieczki fakultatywne.

Przewodnik był bardzo kompetentny i przyjazny, udzielił wielu informacji, nie tylko o wodospadzie Niagara, ale w drodze i w drodze powrotnej, był także naprawdę dobrym kierowcą. Wodospady były spektakularne i imponujące, więc polecam przejażdżkę łodzią, to pozycja obowiązkowa.