Eldgjá

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Eldgjá: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Eldgjá? Kliknij tutaj.

Eldgjá: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.4 / 5

na podstawie 420 opinii

To był pochmurny i nieco deszczowy dzień, ale ta podróż była tego warta. Jazda samochodem do Vik była dość długa, a stamtąd zabiera cię furgonetka, która może przejechać przez pola w kierunku Katli. To kolejna długa jazda, prawdopodobnie około 40 minut, ale to wciąż doświadczenie. Kiedy dotarliśmy do Katli, idziesz mniej niż 10 minut, aby przyjrzeć się bliżej. *UWAGA* W rzeczywistości nie wchodzisz do jaskini na pieszą wycieczkę. Wchodzisz do środka na krótko (odległość około 20 stóp, może nawet mniej), aby zrobić zdjęcie, ale grupami. To jest wejście do jaskini, ale znowu nie wchodzisz do środka (nie tak jak na zdjęciach w programie reklamowym). Tak czy inaczej, kontynuujesz podróż wzdłuż pola, a sceneria jest piękna. Wciąż zapiera dech w piersiach!!!! Jedna z moich ulubionych części mojej dotychczasowej podróży na Islandię! Piękne są również przystanki wodospadu.

Doskonała wycieczka z naszym gospodarzem Trim. Spotkałem się w Vik w muzeum Lava, a następnie pojechałem 45 minut na miejsce z kilkoma przystankami po drodze. Sceneria jest fantastyczna. Droga do jaskini była średnio trudna - zapewniono kolce na buty. Sama jaskinia była wyjątkowym przeżyciem i była tego warta. Nasz gospodarz Trim był bardzo kompetentny i podzielił się kilkoma historiami na trasie. Zdecydowanie polecam.

Super widoki, rewelacyjny, komunikatywny przewodnik. Jeżeli ktoś zastanawia się czy warto to nie ma nad czym. Must see on Iceland.

Piękny krajobraz, a Sven to niesamowity przewodnik

Mert był świetny. Jaskinia lodowa mała, ale fajna?