Eindhoven – nasze najbardziej polecane atrakcje

Eindhoven: Doświadczenie wyobraźni ruchowej

1. Eindhoven: Doświadczenie wyobraźni ruchowej

Zachwyć się Motion Imagination Experience to wciągające doświadczenie, które przenosi użytkownika do wyimaginowanego świata obrazów, dźwięków i interakcji. To wyjątkowe połączenie pobudza zmysły i pozwala na chwilę uciec od rzeczywistości. Odkrywaj, śmiej się i zachwycaj. Odkryj to nowe doświadczenie i daj się zaskoczyć pokazom świetlnym z fascynującą muzyką i ogromnymi projekcjami na podłodze. Czy jesteś gotowy na nową przygodę?

Eindhoven: bilet wstępu do muzeum stadionu PSV

2. Eindhoven: bilet wstępu do muzeum stadionu PSV

Zarezerwuj z wyprzedzeniem bilet wstępu do Muzeum PSV w Eindhoven i zanurz się w najbardziej pożądanych nagrodach z historii klubu. Przyjrzyj się bliżej stadionowi Philipsa i doświadcz biało-czerwonej atmosfery w interaktywny sposób. Odwiedź Galerię sław, w której znajdują się najlepsi gracze, w tym Jan van Beveren i gwiazda samby Romário. Przejdź się po wystawach i poznaj historyczne momenty klubu. Zabierz młodych gości do interaktywnych eksponatów, w tym globusa projekcyjnego z ekranem dotykowym pełnym specjalnych miejsc, peryskopu, który pozwala im zajrzeć do wnętrza stadionu, oraz stadionu Phoxy, na którym mogą zagrać w grę piłka nożna. Wybierz jedną z trzech restauracji na miejscu: Avant-Garde, najwyższej klasy restaurację na Philips Stadium; De Verlenger, bar serwujący jedzenie; lub Ikigai, najwyższej klasy restauracja azjatycka (na własny koszt). Stadion Philips to siedziba PSV. Ten piękny, nowoczesny stadion znajduje się w centrum Eindhoven, dokładnie w tym samym miejscu, w którym znajdował się park sportowy, kiedy w 1913 roku założono Philips Sport Vereniging. Znany jako jeden z najpiękniejszych stadionów w Holandii, stadion jest nie tylko stadionem piłkarskim, ale także wielofunkcyjnym z wszelkiego rodzaju dostępnymi obiektami kongresowymi i imprezowymi.

Eindhoven: Bilet wstępu do muzeum Philipsa

3. Eindhoven: Bilet wstępu do muzeum Philipsa

Przejdź obok osi czasu firmy i poznaj krok po kroku historię produktów Philipsa. Zobaczysz, jak nowe wynalazki wpłynęły na społeczeństwo w poprzednim stuleciu aż do dnia dzisiejszego. Pokazana jest ewolucja projektowania produktów, w której pokazany jest proces i wpływ projektantów. Zainspiruj się oryginalnymi grafikami i poznaj kluczowych graczy firmy Philips oraz ich rolę podczas drugiej wojny światowej. Muzeum Philips oferuje połączenie treści i zajęć, które są zabawne i edukacyjne zarówno dla młodszych, jak i starszych gości.

Eindhoven: Airport Express Bus do lub z centrum miasta

4. Eindhoven: Airport Express Bus do lub z centrum miasta

Dotrzyj szybko i bezpiecznie do miejsca docelowego dzięki przejażdżce Eindhoven Airport Express z lotniska w Eindhoven. Zarezerwuj transport z wyprzedzeniem, aby zapomnieć o kłopotach związanych z organizacją podróży w ostatniej chwili. Dla Twojej wygody wybierz jedną z kilku lokalizacji zwrotu w Eindhoven. Wsiądź do autobusu 400 lub 401, lepiej znanego jako Eindhoven Airport Express, po przybyciu na lotnisko w Eindhoven, aby szybko przejechać się nowoczesnym autobusem elektrycznym z dużą ilością miejsc siedzących i miejscem na bagaż. Korzystaj z bezpłatnego Wi-Fi i portów do ładowania, aby uprzyjemnić sobie podróż, i szukaj miejsca postoju na ekranach pokładowych. Dotrzyj do miejsca docelowego w odległości krótkiego spaceru, korzystając z wielu dostępnych miejsc wysiadania: Przystanki autobusowe 400: - Lotnisko Eindhoven - Kampus Brainport Industries - WoensXL/Ziekenhuis Catharina - Dworzec Centralny Przystanki autobusowe 401: - Lotnisko Eindhoven - Forum lotnicze - Forum Cargo - Zandrijk - Meerrijk - Grasrijk - Landforum - P+R Meerhoven - Hurksestraat - Bredalaan - Ewolucja - Cederlaan — Strijp S - Glaspoport - Stadion Philipsa - Plac - Dworzec Centralny

Amsterdam: nieograniczony Internet w UE z mobilną transmisją danych eSIM

5. Amsterdam: nieograniczony Internet w UE z mobilną transmisją danych eSIM

Ciesz się nieograniczonym pakietem danych z dostępem eSIM do sieci w Amsterdamie, Holandii i Europie. Unikaj kosztownych opłat za roaming danych lub łączenie się z niezabezpieczonymi publicznymi punktami internetowymi. Oszczędź sobie czasu i kłopotów z szukaniem bezpłatnego Wi-Fi za każdym razem, gdy potrzebujesz połączenia z Internetem. Skorzystaj z usługi, dzięki której nie będziesz musiał wymieniać karty SIM ani kupować nowej podczas wakacji. Ciesz się spokojem ducha nieograniczonego pakietu z naprawdę bezpieczną prędkością 4G i 5G, która działa w całej Europie. Utrzymuj kontakt z rodziną i przyjaciółmi w domu bez ograniczeń prędkości na każdym poziomie wykorzystania danych. Oglądaj filmy, graj w gry, prowadź rozmowy online, przesyłaj strumieniowo listy odtwarzania, dziel się wspomnieniami, korzystaj z nawigacji na żywo i nie tylko. Następujące urządzenia obsługują produkt eSIM: Jabłko iPhone'a 11 iPhone'a 11 Pro iPhone'a 11 Pro Max iPhone'a 12 mini iPhone'a 12 iPhone'a 12 maks iPhone'a 12 Max Pro iPhone'a 13 mini iPhone'a 13 iPhone'a 13 Pro iPhone'a 13 Pro Max iPhone'a 14 iPhone'a 14 Plus iPhone'a 14 Pro iPhone'a 14 Pro Max iPhone’a XS iPhone’a XS Max iPhone XR iPhone SE (2020) iPad Air (3. generacji) iPad Pro (3. generacji) iPad Mini (5. generacji) Samsunga Samsung Galaxy Fold Samsunga Galaxy S20 Samsunga Galaxy S20+ Samsunga Galaxy S20 ultra Samsunga Galaxy Z Flip Samsung Note 20+ Samsunga Galaxy S21 Samsunga Galaxy S21+ 5G Samsunga Galaxy S21+ Ultra 5G Samsung Galaxy Fold Samsunga Galaxy Z Fold2 5G Samsunga Galaxy Z Fold3 5G Urządzenia Google obsługujące eSIM Google Pixel 3 i 3 XL Google Pixel 3a i 3a XL Google Pixel 4 i 4 XL Google Pixel 4A 5G Google Pixel 2 i 2 XL Google Pixel 5 Google Pixel 5a Google Pixel 6 Google Pixel 6 Pro Motoroli Motorola Razr 2019 Huawei Huawei P40 Huawei P40 Pro Huawei P50 Pro Huawei Mate 40 Pro

Eindhoven: bilet na wystawę RetroFuture firmy Evoluon

6. Eindhoven: bilet na wystawę RetroFuture firmy Evoluon

Zapnij pasy i wyrusz w podróż do wczorajszej przyszłości, gdy kultowy Evoluon w Eindhoven otwiera swoje podwoje zupełnie nową wystawą RetroFuture. Dowiedz się, jak innowatorzy z przeszłości wierzyli, że będzie wyglądać ich przyszłość i zobacz, jak wypada w porównaniu z naszą teraźniejszością. Wejdź do całkowicie interaktywnej wystawy, która przeniesie Cię z powrotem do przeszłości. Pamiętaj, jak to było marzyć o nowoczesnej przyszłości za pomocą designu, sztuki, nauki i filmów. Dowiedz się, jak napędzana ciekawością i kreatywnością ludzkość zawsze wyobrażała sobie przyszłość. Zanurz się w umysłach artystów, architektów, projektantów i naukowców, którzy tworzą rzeczywistość z tego, czego inni jeszcze nie widzą. Zagłęb się w swoje najbardziej szalone marzenia na przyszłość, pozwalając sobie na zastanawianie się i wyobrażanie sobie. Zacznij kształtować działania, które podejmujemy dla przyszłych pokoleń.

Eindhoven Samodzielna gra o tajemniczym morderstwie Sherlocka Holmesa

7. Eindhoven Samodzielna gra o tajemniczym morderstwie Sherlocka Holmesa

Gra Miejska Sherlock Holmes to wycieczka z przewodnikiem, która zapewnia zabawny i interaktywny sposób spacerowania po mieście. Wystarczy telefon z dostępem do Internetu. Gdy tylko dokonasz rezerwacji gry, wyślemy Ci wszystkie potrzebne informacje e-mailem. Poruszając się po mieście odblokujesz zadania. Tutaj znajdziesz postacie, które są chętne do pomocy. Ale informacja ma swoją cenę! Rozwiązuj ich zagadki, podejmuj zabawne wyzwania fotograficzne, ścigaj sprawców i baw się razem, aby zbliżyć się do rozwiązania morderstwa Balthasara. WAŻNA INFORMACJA: - Stopień trudności: łatwy – odpowiedni także dla rodzin z dziećmi - Czas trwania: 2 godziny - Bilety: Wystarczy kupić 1 bilet na grupę (1-4 osoby) - Każda grupa będzie grać z 1 urządzeniem. Dla grup powyżej 4 osób istnieje możliwość zakupu 2 lub większej liczby biletów. - Aby zarezerwować tę grę, musisz podać datę/godzinę, ALE możesz zacząć, kiedy tylko chcesz. - *UWAGA: ta gra miejska wykorzystuje miasto jako interaktywne pole gry, ale NIE dostarcza żadnych informacji o mieście! JAK GRAĆ: Zarezerwuj grę miejską, sprawdź e-mail, który Ci wyślemy z instrukcjami, pobierz aplikację Loquiz i rozpocznij swoją przygodę z grą! Eksploruj miasto we własnym tempie, grając w grę miejską Sherlock Holmes – wycieczkę z przewodnikiem, która oferuje dużą swobodę i elastyczność. Możesz grać kiedy, gdzie i z kim chcesz. Niezależnie od tego, czy chcesz grać sam dla przyjemności, czy z grupą ludzi, jest to gra dla Ciebie! Gra w większej liczbie grup zamieni się w rywalizację, idealną jako ćwiczenie budowania zespołu. Ta gra to fajna zabawa, którą możesz wykonywać podczas wizyty w mieście z rodziną i przyjaciółmi lub jako para. Nasza gra miejska oferuje maksymalną niezależność, możesz grać w pauzę i kontynuować, kiedy tylko chcesz!

Vught: Bilet wstępu do obozu koncentracyjnego National Monument

8. Vught: Bilet wstępu do obozu koncentracyjnego National Monument

Zarezerwuj z wyprzedzeniem bilet do Konzentrationslager Herzogenbusch lub Kamp Vught i odwiedźcentrum pamięci, które zapewnia dogłębną wgląd w pochodzenie Camp Vught i życie ludzi tam przetrzymywanych. Poświęć trochę czasu na wystawę stałą „Camp Vught: Seven Seasons and 32 000 Stories”. Uzyskaj wgląd w historię Camp Vught na podstawie wielu osobistych historii i przedmiotów. Posłuchaj opowieści o ludziach z 35 różnych narodowości, z których każdy przeżył II wojnę światową na swój własny, niepowtarzalny sposób. Wyjdź na zewnątrz na teren zewnętrzny, na którym znajduje się makieta dawnego obozowiska, zrekonstruowany barak, kilka wież strażniczych, oryginalne krematorium i pomnik upamiętniający transporty dzieci z czerwca 1943 r. Odwiedź Barak 1B , który jest ostatnim zachowanym oryginalnym barakiem z Camp Vught. Odkryj wystawę „Gdyby ściany mogły mówić”, która obejmuje 4 okresy: obóz koncentracyjny (1943-1944), wykorzystanie tego miejsca jako miejsca zamieszkania dla niemieckich ewakuowanych cywilów, Holendrów podejrzanych o kolaborację oraz moluckich żołnierzy KNIL i ich rodziny. Udaj się do dawnego miejsca egzekucji Camp Vught, które znajduje się w odległości krótkiego spaceru od muzeum, ukrytego w lesie. Zatrzymaj się przy pomniku, który wyznacza rzeczywiste miejsce egzekucji 329 mężczyzn. Wzdłuż drogi dojazdowej do muzeum, wzdłuż linii dawnej kolejki obozowej, stoją dwa odrestaurowane wagony towarowe. Te wagony, światowy symbol prześladowań i deportacji podczas II wojny światowej.

Holandia: europejski plan danych mobilnych eSim

9. Holandia: europejski plan danych mobilnych eSim

Ułatw sobie podróż po Europie dzięki wygodnej karcie eSIM. Pozostań w kontakcie podczas podróży dzięki szybkiemu zasięgowi w Holandii i innych 41 najczęściej odwiedzanych regionach w Europie. Kup i zainstaluj kartę eSIM w dowolnym miejscu i czasie oraz wybieraj spośród różnych pakietów danych, opcji ważności i zasięgu w dodatkowych krajach. Wystarczy zeskanować kod QR eSIM, aby uzyskać dostęp do wszystkich niezbędnych aplikacji podczas podróży. Uniknij kłopotów związanych z zarządzaniem wieloma kartami SIM dzięki temu rozwiązaniu bez odpadów. Zdobądź jedną kartę eSIM na urządzenie i doładuj, po prostu kupując i aktywując dodatkowe plany eSIM na bieżąco. Po aktywacji Twoja ochrona rozpocznie się zgodnie z wybranym okresem. Korzystaj z zasięgu w Austrii, Albanii, Belgii, Bułgarii, Chorwacji, Cyprze, Czechach, Danii, Estonii, Finlandii, Francji, Niemczech, Grecji, Gibraltarze, Węgrzech, Wyspie Man, Islandii, Irlandii, Włoszech (w tym San Marino i Watykan), Wyspa Jersey, Kazachstan, Łotwa, Litwa, Liechtenstein, Luksemburg, Obsługa obejmuje również Maltę, Holandię, Macedonię Północną, Norwegię, Portugalię, Polskę, Rumunię, Serbię, Słowację, Słowenię, Hiszpanię, Szwecję, Szwajcarię, Turcję, Ukrainę, Uzbekistan, Wielką Brytanię i północną Irlandia. Wszystkie modele iPhone'a wprowadzone na rynek poza iPhone XS mogą obsługiwać eSIM. W przypadku Androida, jeśli nie masz pewności, sprawdź, czy kwalifikujesz się do korzystania ze zdjęcia z wytycznymi. Jeśli po zainstalowaniu tej karty eSIM nie możesz połączyć się z Internetem, postępuj zgodnie z Przewodnikiem samopomocy w rozwiązywaniu problemów w kuponie GYG. APN (nazwa punktu dostępu): internet Informacje o lokalnym operatorze: Holandia: Vodafone / KPN / T-Mobile Pozostałe kraje są dostępne w informacji o kuponie w Twojej aplikacji GYG po zakupie

Eindhoven: Transfer pociągiem Eindhoven z/do Amsterdamu

10. Eindhoven: Transfer pociągiem Eindhoven z/do Amsterdamu

Doświadcz płynnego i bezproblemowego połączenia pociągami NS między centrum Eindhoven a centrum Amsterdamu pociągami NS. Pożegnaj się z drogimi opłatami za taksówki, które zwykle kosztują około 150 euro, oraz niedogodnościami związanymi z autobusami lub prywatnymi transferami. Jeśli w końcu będziesz wracać do pierwotnego miejsca docelowego, możesz kupić bilet w obie strony, oszczędzając pieniądze i czas. Wsiądź do nowoczesnego pociągu, aby zapomnieć o zmartwieniach i dotrzeć na czas do celu. Pozostań w kontakcie ze znajomymi dzięki darmowemu Wi-Fi. Wszystkie nasze pociągi są przystosowane dla wózków inwalidzkich i rowerów oraz posiadają toaletę na pokładzie. Pociąg to najszybsze połączenie między Eindhoven a Amsterdamem. Odjeżdża co 10-20 minut od 05:34 do 23:34 (może się różnić w przypadku wczesnych i późnych podróży), a czas podróży wynosi około 1 godziny i 15 minut.

Dodaj daty

Atrakcje i wycieczki
Eindhoven

Wszystkie atrakcje

Liczba znalezionych atrakcji: 32
Sortuj wg::

Niezwykłe doznania

Eindhoven: poznaj okolicę

Pokaż wszystkie

Często zadawane pytania dotyczące: Eindhoven

Jakie najlepsze atrakcje trzeba zobaczyć w: Eindhoven?

Eindhoven: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Eindhoven? Kliknij tutaj.