Atrakcje i wycieczki
Eindhoven

Eindhoven – nasze najbardziej polecane atrakcje

Eindhoven: Airport Express Bus do lub z centrum miasta

1. Eindhoven: Airport Express Bus do lub z centrum miasta

Dotrzyj szybko i bezpiecznie do miejsca docelowego dzięki przejażdżce Eindhoven Airport Express z lotniska w Eindhoven. Zarezerwuj transport z wyprzedzeniem, aby zapomnieć o kłopotach związanych z organizacją podróży w ostatniej chwili. Dla Twojej wygody wybierz jedną z kilku lokalizacji zwrotu w Eindhoven. Wsiądź do autobusu 400 lub 401, lepiej znanego jako Eindhoven Airport Express, po przybyciu na lotnisko w Eindhoven, aby szybko przejechać się nowoczesnym autobusem elektrycznym z dużą ilością miejsc siedzących i miejscem na bagaż. Korzystaj z bezpłatnego Wi-Fi i portów do ładowania, aby uprzyjemnić sobie podróż, i szukaj miejsca postoju na ekranach pokładowych. Dotrzyj do miejsca docelowego w odległości krótkiego spaceru, korzystając z wielu dostępnych miejsc wysiadania: Przystanki autobusowe 400: - Lotnisko Eindhoven - Kampus Brainport Industries - WoensXL/Ziekenhuis Catharina - Dworzec Centralny Przystanki autobusowe 401: - Lotnisko Eindhoven - Forum lotnicze - Forum Cargo - Zandrijk - Meerrijk - Grasrijk - Landforum - P+R Meerhoven - Hurksestraat - Bredalaan - Ewolucja - Cederlaan — Strijp S - Glaspoport - Stadion Philipsa - Plac - Dworzec Centralny

Eindhoven: Doświadczenie wyobraźni ruchowej

2. Eindhoven: Doświadczenie wyobraźni ruchowej

Zachwyć się Motion Imagination Experience to wciągające doświadczenie, które przenosi użytkownika do wyimaginowanego świata obrazów, dźwięków i interakcji. To wyjątkowe połączenie pobudza zmysły i pozwala na chwilę uciec od rzeczywistości. Odkrywaj, śmiej się i zachwycaj. Odkryj to nowe doświadczenie i daj się zaskoczyć pokazom świetlnym z fascynującą muzyką i ogromnymi projekcjami na podłodze. Czy jesteś gotowy na nową przygodę?

Eindhoven: Bilet wstępu do Muzeum Stadionu PSV

3. Eindhoven: Bilet wstępu do Muzeum Stadionu PSV

Zarezerwuj z wyprzedzeniem bilet wstępu do Muzeum PSV w Eindhoven i zanurz się w najbardziej pożądanych nagrodach z historii klubu. Przyjrzyj się bliżej stadionowi Philipsa i doświadcz biało-czerwonej atmosfery w interaktywny sposób. Odwiedź Galerię sław, w której znajdują się najlepsi gracze, w tym Jan van Beveren i gwiazda samby Romário. Przejdź się po wystawach i poznaj historyczne momenty klubu. Zabierz młodych gości do interaktywnych eksponatów, w tym globusa projekcyjnego z ekranem dotykowym pełnym specjalnych miejsc, peryskopu, który pozwala im zajrzeć do wnętrza stadionu, oraz stadionu Phoxy, na którym mogą zagrać w grę piłka nożna. Wybierz jedną z trzech restauracji na miejscu: Avant-Garde, najwyższej klasy restaurację na Philips Stadium; De Verlenger, bar serwujący jedzenie; lub Ikigai, najwyższej klasy restauracja azjatycka (na własny koszt). Stadion Philips to siedziba PSV. Ten piękny, nowoczesny stadion znajduje się w centrum Eindhoven, dokładnie w tym samym miejscu, w którym znajdował się park sportowy, kiedy w 1913 roku założono Philips Sport Vereniging. Znany jako jeden z najpiękniejszych stadionów w Holandii, stadion jest nie tylko stadionem piłkarskim, ale także wielofunkcyjnym z wszelkiego rodzaju dostępnymi obiektami kongresowymi i imprezowymi.

Eindhoven: Transfer pociągiem Eindhoven z/do Amsterdamu

4. Eindhoven: Transfer pociągiem Eindhoven z/do Amsterdamu

Doświadcz płynnego i bezproblemowego połączenia między centrum Eindhoven a centrum Amsterdamu dzięki pociągom NS. Pożegnaj się z drogimi taksówkami, które zazwyczaj kosztują około 150 euro, i niedogodnościami związanymi z autobusami lub prywatnymi transferami. Jeśli ostatecznie zamierzasz wrócić do pierwotnego miejsca docelowego, możesz kupić bilet w obie strony, oszczędzając pieniądze i czas. Wsiądź do nowoczesnego pociągu, aby zostawić za sobą zmartwienia i dotrzeć na czas do miejsca docelowego. Pozostań w kontakcie ze znajomymi dzięki bezpłatnemu WiFi. Wszystkie pociągi są przystosowane do przewozu wózków inwalidzkich i rowerów, a na ich pokładzie znajduje się toaleta. Pociąg jest najszybszym połączeniem między Eindhoven a Amsterdamem. Odjeżdża co 10-20 minut od 5:34 do 23:34 (może się różnić w przypadku wczesnych i późnych podróży), a czas podróży wynosi około 1 godziny i 15 minut.

Vught: Bilet wstępu do obozu koncentracyjnego National Monument

5. Vught: Bilet wstępu do obozu koncentracyjnego National Monument

Zarezerwuj bilet z wyprzedzeniem do Konzentrationslager Herzogenbusch lub Kamp Vught i odwiedź centrum pamięci, które daje dogłębny wgląd w początki obozu Vught i życie uwięzionych tam ludzi. Poświęć trochę czasu na stałą wystawę "Camp Vught: Siedem sezonów i 32 000 historii". Uzyskaj wgląd w historię obozu Vught na podstawie wielu osobistych historii i przedmiotów. Posłuchaj opowieści o ludziach z 35 różnych narodowości, którzy doświadczyli II wojny światowej na swój własny, wyjątkowy sposób. Wyjdź na zewnątrz do obszaru zewnętrznego, który obejmuje model dawnego obozu, zrekonstruowany barak, kilka wież strażniczych, oryginalne krematorium i pomnik upamiętniający transporty dzieci z czerwca 1943 roku. Odwiedź barak 1B, który jest ostatnim zachowanym oryginalnym barakiem z obozu Vught. Odkryj wystawę "Gdyby ściany mogły mówić", która obejmuje 4 okresy: obóz koncentracyjny (1943-1944), wykorzystanie tego miejsca jako miejsca zamieszkania dla niemieckich ewakuowanych cywilów, Holendrów podejrzanych o kolaborację oraz żołnierzy Moluccan KNIL i ich rodzin. Udaj się do byłego miejsca egzekucji obozu Vught, które znajduje się w odległości spaceru od muzeum, ukryte w lesie. Zatrzymaj się przy pomniku, który oznacza faktyczne miejsce egzekucji 329 mężczyzn. Wzdłuż drogi dojazdowej do muzeum, wzdłuż linii dawnej kolei obozowej, znajdują się dwa odrestaurowane wagony towarowe. Wagony te są światowym symbolem prześladowań i deportacji podczas II wojny światowej. 4 maja, w Dniu Pamięci Narodowej, muzeum oferuje bezpłatny wstęp dla wszystkich.

Eindhoven: Bilet wstępu do muzeum Philipsa

6. Eindhoven: Bilet wstępu do muzeum Philipsa

Przejdź obok osi czasu firmy i poznaj krok po kroku historię produktów Philipsa. Zobaczysz, jak nowe wynalazki wpłynęły na społeczeństwo w poprzednim stuleciu aż do dnia dzisiejszego. Pokazana jest ewolucja projektowania produktów, w której pokazany jest proces i wpływ projektantów. Zainspiruj się oryginalnymi grafikami i poznaj kluczowych graczy firmy Philips oraz ich rolę podczas drugiej wojny światowej. Muzeum Philips oferuje połączenie treści i zajęć, które są zabawne i edukacyjne zarówno dla młodszych, jak i starszych gości.

Amsterdam: Nielimitowany Internet w UE z mobilnymi danymi eSIM

7. Amsterdam: Nielimitowany Internet w UE z mobilnymi danymi eSIM

Ciesz się nieograniczonym pakietem danych z dostępem eSIM do sieci w Amsterdamie, Holandii i Europie. Unikaj kosztownych opłat za roaming danych lub łączenie się z niezabezpieczonymi publicznymi punktami internetowymi. Oszczędź sobie czasu i kłopotów z szukaniem bezpłatnego Wi-Fi za każdym razem, gdy potrzebujesz połączenia z Internetem. Skorzystaj z usługi, dzięki której nie będziesz musiał wymieniać karty SIM ani kupować nowej podczas wakacji. Ciesz się spokojem ducha nieograniczonego pakietu z naprawdę bezpieczną prędkością 4G i 5G, która działa w całej Europie. Utrzymuj kontakt z rodziną i przyjaciółmi w domu bez ograniczeń prędkości na każdym poziomie wykorzystania danych. Oglądaj filmy, graj w gry, prowadź rozmowy online, przesyłaj strumieniowo listy odtwarzania, dziel się wspomnieniami, korzystaj z nawigacji na żywo i nie tylko. Następujące urządzenia obsługują produkt eSIM: Jabłko iPhone'a 11 iPhone'a 11 Pro iPhone'a 11 Pro Max iPhone'a 12 mini iPhone'a 12 iPhone'a 12 maks iPhone'a 12 Max Pro iPhone'a 13 mini iPhone'a 13 iPhone'a 13 Pro iPhone'a 13 Pro Max iPhone'a 14 iPhone'a 14 Plus iPhone'a 14 Pro iPhone'a 14 Pro Max iPhone’a XS iPhone’a XS Max iPhone XR iPhone SE (2020) iPad Air (3. generacji) iPad Pro (3. generacji) iPad Mini (5. generacji) Samsunga Samsung Galaxy Fold Samsunga Galaxy S20 Samsunga Galaxy S20+ Samsunga Galaxy S20 ultra Samsunga Galaxy Z Flip Samsung Note 20+ Samsunga Galaxy S21 Samsunga Galaxy S21+ 5G Samsunga Galaxy S21+ Ultra 5G Samsung Galaxy Fold Samsunga Galaxy Z Fold2 5G Samsunga Galaxy Z Fold3 5G Urządzenia Google obsługujące eSIM Google Pixel 3 i 3 XL Google Pixel 3a i 3a XL Google Pixel 4 i 4 XL Google Pixel 4A 5G Google Pixel 2 i 2 XL Google Pixel 5 Google Pixel 5a Google Pixel 6 Google Pixel 6 Pro Motoroli Motorola Razr 2019 Huawei Huawei P40 Huawei P40 Pro Huawei P50 Pro Huawei Mate 40 Pro

Eindhoven: Bilet na wystawę RetroFuture Evoluon

8. Eindhoven: Bilet na wystawę RetroFuture Evoluon

Zapnij pasy i wyrusz w podróż do wczorajszej przyszłości, gdy kultowy Evoluon w Eindhoven otwiera swoje podwoje zupełnie nową wystawą RetroFuture. Dowiedz się, jak innowatorzy z przeszłości wierzyli, że będzie wyglądać ich przyszłość i zobacz, jak wypada w porównaniu z naszą teraźniejszością. Wejdź do całkowicie interaktywnej wystawy, która przeniesie Cię z powrotem do przeszłości. Pamiętaj, jak to było marzyć o nowoczesnej przyszłości za pomocą designu, sztuki, nauki i filmów. Dowiedz się, jak napędzana ciekawością i kreatywnością ludzkość zawsze wyobrażała sobie przyszłość. Zanurz się w umysłach artystów, architektów, projektantów i naukowców, którzy tworzą rzeczywistość z tego, czego inni jeszcze nie widzą. Zagłęb się w swoje najbardziej szalone marzenia na przyszłość, pozwalając sobie na zastanawianie się i wyobrażanie sobie. Zacznij kształtować działania, które podejmujemy dla przyszłych pokoleń.

Nuenen: Bilet wstępu do Muzeum Wsi Van Gogha w Nuenen

9. Nuenen: Bilet wstępu do Muzeum Wsi Van Gogha w Nuenen

Vincent van Gogh mieszkał i pracował przez dwa lata w Nuenen, od 1883 do 1885 roku. Podczas swojego pobytu wyprodukował prawie 25% wszystkich swoich prac i namalował swoje pierwsze znane na całym świecie arcydzieło „Zjadacze ziemniaków”. W Muzeum Wsi Van Gogha usłyszysz wszystko o Van Goghu i przeczytasz jego własne historie o Nuenen. Zrozum, dlaczego tak bardzo pasjonował się tą wioską i okolicami Eindhoven. Również podczas pobytu w Nuenen Vincent udzielał lekcji. Odkryj wyjątkową kolekcję oryginalnych dzieł sztuki czterech uczniów Vincenta. Ciesz się audioprzewodnikiem w ośmiu językach: holenderskim, angielskim, niemieckim, francuskim, hiszpańskim, włoskim, japońskim i chińskim. W samej wiosce znajdują się 24 miejsca, które mają bezpośredni związek z Van Goghiem. Razem tworzą trasę pieszą i rowerową z interaktywnymi tablicami informacyjnymi w języku niderlandzkim i angielskim.

Eindhoven Samodzielna gra o tajemniczym morderstwie Sherlocka Holmesa

10. Eindhoven Samodzielna gra o tajemniczym morderstwie Sherlocka Holmesa

Gra Miejska Sherlock Holmes to wycieczka z przewodnikiem, która zapewnia zabawny i interaktywny sposób spacerowania po mieście. Wystarczy telefon z dostępem do Internetu. Gdy tylko dokonasz rezerwacji gry, wyślemy Ci wszystkie potrzebne informacje e-mailem. Poruszając się po mieście odblokujesz zadania. Tutaj znajdziesz postacie, które są chętne do pomocy. Ale informacja ma swoją cenę! Rozwiązuj ich zagadki, podejmuj zabawne wyzwania fotograficzne, ścigaj sprawców i baw się razem, aby zbliżyć się do rozwiązania morderstwa Balthasara. WAŻNA INFORMACJA: - Stopień trudności: łatwy – odpowiedni także dla rodzin z dziećmi - Czas trwania: 2 godziny - Bilety: Wystarczy kupić 1 bilet na grupę (1-4 osoby) - Każda grupa będzie grać z 1 urządzeniem. Dla grup powyżej 4 osób istnieje możliwość zakupu 2 lub większej liczby biletów. - Aby zarezerwować tę grę, musisz podać datę/godzinę, ALE możesz zacząć, kiedy tylko chcesz. - *UWAGA: ta gra miejska wykorzystuje miasto jako interaktywne pole gry, ale NIE dostarcza żadnych informacji o mieście! JAK GRAĆ: Zarezerwuj grę miejską, sprawdź e-mail, który Ci wyślemy z instrukcjami, pobierz aplikację Loquiz i rozpocznij swoją przygodę z grą! Eksploruj miasto we własnym tempie, grając w grę miejską Sherlock Holmes – wycieczkę z przewodnikiem, która oferuje dużą swobodę i elastyczność. Możesz grać kiedy, gdzie i z kim chcesz. Niezależnie od tego, czy chcesz grać sam dla przyjemności, czy z grupą ludzi, jest to gra dla Ciebie! Gra w większej liczbie grup zamieni się w rywalizację, idealną jako ćwiczenie budowania zespołu. Ta gra to fajna zabawa, którą możesz wykonywać podczas wizyty w mieście z rodziną i przyjaciółmi lub jako para. Nasza gra miejska oferuje maksymalną niezależność, możesz grać w pauzę i kontynuować, kiedy tylko chcesz!

Wszystkie atrakcje

Eindhoven – nasze najbardziej polecane atrakcje

Eindhoven: Airport Express Bus do lub z centrum miasta

Eindhoven: Airport Express Bus do lub z centrum miasta

Dotrzyj szybko i bezpiecznie do miejsca docelowego dzięki przejażdżce Eindhoven Airport Express z lotniska w Eindhoven. Zarezerwuj transport z wyprzedzeniem, aby zapomnieć o kłopotach związanych z organizacją podróży w ostatniej chwili. Dla Twojej wygody wybierz jedną z kilku lokalizacji zwrotu w Eindhoven. Wsiądź do autobusu 400 lub 401, lepiej znanego jako Eindhoven Airport Express, po przybyciu na lotnisko w Eindhoven, aby szybko przejechać się nowoczesnym autobusem elektrycznym z dużą ilością miejsc siedzących i miejscem na bagaż. Korzystaj z bezpłatnego Wi-Fi i portów do ładowania, aby uprzyjemnić sobie podróż, i szukaj miejsca postoju na ekranach pokładowych. Dotrzyj do miejsca docelowego w odległości krótkiego spaceru, korzystając z wielu dostępnych miejsc wysiadania: Przystanki autobusowe 400: - Lotnisko Eindhoven - Kampus Brainport Industries - WoensXL/Ziekenhuis Catharina - Dworzec Centralny Przystanki autobusowe 401: - Lotnisko Eindhoven - Forum lotnicze - Forum Cargo - Zandrijk - Meerrijk - Grasrijk - Landforum - P+R Meerhoven - Hurksestraat - Bredalaan - Ewolucja - Cederlaan — Strijp S - Glaspoport - Stadion Philipsa - Plac - Dworzec Centralny

Eindhoven: Doświadczenie wyobraźni ruchowej

Eindhoven: Doświadczenie wyobraźni ruchowej

Zachwyć się Motion Imagination Experience to wciągające doświadczenie, które przenosi użytkownika do wyimaginowanego świata obrazów, dźwięków i interakcji. To wyjątkowe połączenie pobudza zmysły i pozwala na chwilę uciec od rzeczywistości. Odkrywaj, śmiej się i zachwycaj. Odkryj to nowe doświadczenie i daj się zaskoczyć pokazom świetlnym z fascynującą muzyką i ogromnymi projekcjami na podłodze. Czy jesteś gotowy na nową przygodę?

Eindhoven: Bilet wstępu do Muzeum Stadionu PSV

Eindhoven: Bilet wstępu do Muzeum Stadionu PSV

Zarezerwuj z wyprzedzeniem bilet wstępu do Muzeum PSV w Eindhoven i zanurz się w najbardziej pożądanych nagrodach z historii klubu. Przyjrzyj się bliżej stadionowi Philipsa i doświadcz biało-czerwonej atmosfery w interaktywny sposób. Odwiedź Galerię sław, w której znajdują się najlepsi gracze, w tym Jan van Beveren i gwiazda samby Romário. Przejdź się po wystawach i poznaj historyczne momenty klubu. Zabierz młodych gości do interaktywnych eksponatów, w tym globusa projekcyjnego z ekranem dotykowym pełnym specjalnych miejsc, peryskopu, który pozwala im zajrzeć do wnętrza stadionu, oraz stadionu Phoxy, na którym mogą zagrać w grę piłka nożna. Wybierz jedną z trzech restauracji na miejscu: Avant-Garde, najwyższej klasy restaurację na Philips Stadium; De Verlenger, bar serwujący jedzenie; lub Ikigai, najwyższej klasy restauracja azjatycka (na własny koszt). Stadion Philips to siedziba PSV. Ten piękny, nowoczesny stadion znajduje się w centrum Eindhoven, dokładnie w tym samym miejscu, w którym znajdował się park sportowy, kiedy w 1913 roku założono Philips Sport Vereniging. Znany jako jeden z najpiękniejszych stadionów w Holandii, stadion jest nie tylko stadionem piłkarskim, ale także wielofunkcyjnym z wszelkiego rodzaju dostępnymi obiektami kongresowymi i imprezowymi.

Eindhoven: Transfer pociągiem Eindhoven z/do Amsterdamu

Eindhoven: Transfer pociągiem Eindhoven z/do Amsterdamu

Doświadcz płynnego i bezproblemowego połączenia między centrum Eindhoven a centrum Amsterdamu dzięki pociągom NS. Pożegnaj się z drogimi taksówkami, które zazwyczaj kosztują około 150 euro, i niedogodnościami związanymi z autobusami lub prywatnymi transferami. Jeśli ostatecznie zamierzasz wrócić do pierwotnego miejsca docelowego, możesz kupić bilet w obie strony, oszczędzając pieniądze i czas. Wsiądź do nowoczesnego pociągu, aby zostawić za sobą zmartwienia i dotrzeć na czas do miejsca docelowego. Pozostań w kontakcie ze znajomymi dzięki bezpłatnemu WiFi. Wszystkie pociągi są przystosowane do przewozu wózków inwalidzkich i rowerów, a na ich pokładzie znajduje się toaleta. Pociąg jest najszybszym połączeniem między Eindhoven a Amsterdamem. Odjeżdża co 10-20 minut od 5:34 do 23:34 (może się różnić w przypadku wczesnych i późnych podróży), a czas podróży wynosi około 1 godziny i 15 minut.

Vught: Bilet wstępu do obozu koncentracyjnego National Monument

Vught: Bilet wstępu do obozu koncentracyjnego National Monument

Zarezerwuj bilet z wyprzedzeniem do Konzentrationslager Herzogenbusch lub Kamp Vught i odwiedź centrum pamięci, które daje dogłębny wgląd w początki obozu Vught i życie uwięzionych tam ludzi. Poświęć trochę czasu na stałą wystawę "Camp Vught: Siedem sezonów i 32 000 historii". Uzyskaj wgląd w historię obozu Vught na podstawie wielu osobistych historii i przedmiotów. Posłuchaj opowieści o ludziach z 35 różnych narodowości, którzy doświadczyli II wojny światowej na swój własny, wyjątkowy sposób. Wyjdź na zewnątrz do obszaru zewnętrznego, który obejmuje model dawnego obozu, zrekonstruowany barak, kilka wież strażniczych, oryginalne krematorium i pomnik upamiętniający transporty dzieci z czerwca 1943 roku. Odwiedź barak 1B, który jest ostatnim zachowanym oryginalnym barakiem z obozu Vught. Odkryj wystawę "Gdyby ściany mogły mówić", która obejmuje 4 okresy: obóz koncentracyjny (1943-1944), wykorzystanie tego miejsca jako miejsca zamieszkania dla niemieckich ewakuowanych cywilów, Holendrów podejrzanych o kolaborację oraz żołnierzy Moluccan KNIL i ich rodzin. Udaj się do byłego miejsca egzekucji obozu Vught, które znajduje się w odległości spaceru od muzeum, ukryte w lesie. Zatrzymaj się przy pomniku, który oznacza faktyczne miejsce egzekucji 329 mężczyzn. Wzdłuż drogi dojazdowej do muzeum, wzdłuż linii dawnej kolei obozowej, znajdują się dwa odrestaurowane wagony towarowe. Wagony te są światowym symbolem prześladowań i deportacji podczas II wojny światowej. 4 maja, w Dniu Pamięci Narodowej, muzeum oferuje bezpłatny wstęp dla wszystkich.

Eindhoven: Bilet wstępu do muzeum Philipsa

Eindhoven: Bilet wstępu do muzeum Philipsa

Przejdź obok osi czasu firmy i poznaj krok po kroku historię produktów Philipsa. Zobaczysz, jak nowe wynalazki wpłynęły na społeczeństwo w poprzednim stuleciu aż do dnia dzisiejszego. Pokazana jest ewolucja projektowania produktów, w której pokazany jest proces i wpływ projektantów. Zainspiruj się oryginalnymi grafikami i poznaj kluczowych graczy firmy Philips oraz ich rolę podczas drugiej wojny światowej. Muzeum Philips oferuje połączenie treści i zajęć, które są zabawne i edukacyjne zarówno dla młodszych, jak i starszych gości.

Amsterdam: Nielimitowany Internet w UE z mobilnymi danymi eSIM

Amsterdam: Nielimitowany Internet w UE z mobilnymi danymi eSIM

Ciesz się nieograniczonym pakietem danych z dostępem eSIM do sieci w Amsterdamie, Holandii i Europie. Unikaj kosztownych opłat za roaming danych lub łączenie się z niezabezpieczonymi publicznymi punktami internetowymi. Oszczędź sobie czasu i kłopotów z szukaniem bezpłatnego Wi-Fi za każdym razem, gdy potrzebujesz połączenia z Internetem. Skorzystaj z usługi, dzięki której nie będziesz musiał wymieniać karty SIM ani kupować nowej podczas wakacji. Ciesz się spokojem ducha nieograniczonego pakietu z naprawdę bezpieczną prędkością 4G i 5G, która działa w całej Europie. Utrzymuj kontakt z rodziną i przyjaciółmi w domu bez ograniczeń prędkości na każdym poziomie wykorzystania danych. Oglądaj filmy, graj w gry, prowadź rozmowy online, przesyłaj strumieniowo listy odtwarzania, dziel się wspomnieniami, korzystaj z nawigacji na żywo i nie tylko. Następujące urządzenia obsługują produkt eSIM: Jabłko iPhone'a 11 iPhone'a 11 Pro iPhone'a 11 Pro Max iPhone'a 12 mini iPhone'a 12 iPhone'a 12 maks iPhone'a 12 Max Pro iPhone'a 13 mini iPhone'a 13 iPhone'a 13 Pro iPhone'a 13 Pro Max iPhone'a 14 iPhone'a 14 Plus iPhone'a 14 Pro iPhone'a 14 Pro Max iPhone’a XS iPhone’a XS Max iPhone XR iPhone SE (2020) iPad Air (3. generacji) iPad Pro (3. generacji) iPad Mini (5. generacji) Samsunga Samsung Galaxy Fold Samsunga Galaxy S20 Samsunga Galaxy S20+ Samsunga Galaxy S20 ultra Samsunga Galaxy Z Flip Samsung Note 20+ Samsunga Galaxy S21 Samsunga Galaxy S21+ 5G Samsunga Galaxy S21+ Ultra 5G Samsung Galaxy Fold Samsunga Galaxy Z Fold2 5G Samsunga Galaxy Z Fold3 5G Urządzenia Google obsługujące eSIM Google Pixel 3 i 3 XL Google Pixel 3a i 3a XL Google Pixel 4 i 4 XL Google Pixel 4A 5G Google Pixel 2 i 2 XL Google Pixel 5 Google Pixel 5a Google Pixel 6 Google Pixel 6 Pro Motoroli Motorola Razr 2019 Huawei Huawei P40 Huawei P40 Pro Huawei P50 Pro Huawei Mate 40 Pro

Eindhoven: Bilet na wystawę RetroFuture Evoluon

Eindhoven: Bilet na wystawę RetroFuture Evoluon

Zapnij pasy i wyrusz w podróż do wczorajszej przyszłości, gdy kultowy Evoluon w Eindhoven otwiera swoje podwoje zupełnie nową wystawą RetroFuture. Dowiedz się, jak innowatorzy z przeszłości wierzyli, że będzie wyglądać ich przyszłość i zobacz, jak wypada w porównaniu z naszą teraźniejszością. Wejdź do całkowicie interaktywnej wystawy, która przeniesie Cię z powrotem do przeszłości. Pamiętaj, jak to było marzyć o nowoczesnej przyszłości za pomocą designu, sztuki, nauki i filmów. Dowiedz się, jak napędzana ciekawością i kreatywnością ludzkość zawsze wyobrażała sobie przyszłość. Zanurz się w umysłach artystów, architektów, projektantów i naukowców, którzy tworzą rzeczywistość z tego, czego inni jeszcze nie widzą. Zagłęb się w swoje najbardziej szalone marzenia na przyszłość, pozwalając sobie na zastanawianie się i wyobrażanie sobie. Zacznij kształtować działania, które podejmujemy dla przyszłych pokoleń.

Nuenen: Bilet wstępu do Muzeum Wsi Van Gogha w Nuenen

Nuenen: Bilet wstępu do Muzeum Wsi Van Gogha w Nuenen

Vincent van Gogh mieszkał i pracował przez dwa lata w Nuenen, od 1883 do 1885 roku. Podczas swojego pobytu wyprodukował prawie 25% wszystkich swoich prac i namalował swoje pierwsze znane na całym świecie arcydzieło „Zjadacze ziemniaków”. W Muzeum Wsi Van Gogha usłyszysz wszystko o Van Goghu i przeczytasz jego własne historie o Nuenen. Zrozum, dlaczego tak bardzo pasjonował się tą wioską i okolicami Eindhoven. Również podczas pobytu w Nuenen Vincent udzielał lekcji. Odkryj wyjątkową kolekcję oryginalnych dzieł sztuki czterech uczniów Vincenta. Ciesz się audioprzewodnikiem w ośmiu językach: holenderskim, angielskim, niemieckim, francuskim, hiszpańskim, włoskim, japońskim i chińskim. W samej wiosce znajdują się 24 miejsca, które mają bezpośredni związek z Van Goghiem. Razem tworzą trasę pieszą i rowerową z interaktywnymi tablicami informacyjnymi w języku niderlandzkim i angielskim.

Eindhoven Samodzielna gra o tajemniczym morderstwie Sherlocka Holmesa

Eindhoven Samodzielna gra o tajemniczym morderstwie Sherlocka Holmesa

Gra Miejska Sherlock Holmes to wycieczka z przewodnikiem, która zapewnia zabawny i interaktywny sposób spacerowania po mieście. Wystarczy telefon z dostępem do Internetu. Gdy tylko dokonasz rezerwacji gry, wyślemy Ci wszystkie potrzebne informacje e-mailem. Poruszając się po mieście odblokujesz zadania. Tutaj znajdziesz postacie, które są chętne do pomocy. Ale informacja ma swoją cenę! Rozwiązuj ich zagadki, podejmuj zabawne wyzwania fotograficzne, ścigaj sprawców i baw się razem, aby zbliżyć się do rozwiązania morderstwa Balthasara. WAŻNA INFORMACJA: - Stopień trudności: łatwy – odpowiedni także dla rodzin z dziećmi - Czas trwania: 2 godziny - Bilety: Wystarczy kupić 1 bilet na grupę (1-4 osoby) - Każda grupa będzie grać z 1 urządzeniem. Dla grup powyżej 4 osób istnieje możliwość zakupu 2 lub większej liczby biletów. - Aby zarezerwować tę grę, musisz podać datę/godzinę, ALE możesz zacząć, kiedy tylko chcesz. - *UWAGA: ta gra miejska wykorzystuje miasto jako interaktywne pole gry, ale NIE dostarcza żadnych informacji o mieście! JAK GRAĆ: Zarezerwuj grę miejską, sprawdź e-mail, który Ci wyślemy z instrukcjami, pobierz aplikację Loquiz i rozpocznij swoją przygodę z grą! Eksploruj miasto we własnym tempie, grając w grę miejską Sherlock Holmes – wycieczkę z przewodnikiem, która oferuje dużą swobodę i elastyczność. Możesz grać kiedy, gdzie i z kim chcesz. Niezależnie od tego, czy chcesz grać sam dla przyjemności, czy z grupą ludzi, jest to gra dla Ciebie! Gra w większej liczbie grup zamieni się w rywalizację, idealną jako ćwiczenie budowania zespołu. Ta gra to fajna zabawa, którą możesz wykonywać podczas wizyty w mieście z rodziną i przyjaciółmi lub jako para. Nasza gra miejska oferuje maksymalną niezależność, możesz grać w pauzę i kontynuować, kiedy tylko chcesz!

Często zadawane pytania dotyczące: Eindhoven

Eindhoven: Najciekawsze atrakcje

Eindhoven: Wycieczki i bilety

Holandia: Ciekawe miejsca

Eindhoven: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Eindhoven? Kliknij tutaj.

Eindhoven: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.2
(57 recenzji)