Wybierz daty
Atrakcje i wycieczki

Egipt

Egipt: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Egipt? Kliknij tutaj.

Egipt: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5 / 5

na podstawie 44 067 opinii

Właśnie wróciliśmy z wyjazdu i chciałabym od razu spisać moje pozytywne wrażenia. Nasz przewodnik Shaban dołożył wszelkich starań, aby nie tylko wypełnić tę podróż historycznymi informacjami, ale także bardzo się o nas troszczył (zimna woda, napiwki dla handlarzy przy różnych zabytkach, a nawet przekąski!!). Czuliśmy się całkowicie komfortowo i mogliśmy wiele dowiedzieć się o różnych zabytkach! (Na przykład system liczbowy starożytnych Egipcjan został nam pokazany na różnych obrazach, a następnie porównany z duszami w świątyni Karnak). W sumie prawdziwe 10/10 bo nigdy nie miałem tak uważnego przewodnika :)

Było niesamowicie pięknie i niesamowicie emocjonująco! Nasz przewodnik bardzo ładnie pokazał nam wiele niezwykłych rzeczy egipskiej kultury. Naszą atrakcją była wizyta w świątyni Karnak i rejs statkiem po Nilu. Nie należy jednak lekceważyć upału. W sumie bardzo godne polecenia. Dzięki za wspaniały dzień :)

Bardzo fajna wycieczka w wysublimowany region Egiptu. Organizacja była bardzo dobra w klimatyzowanym minibusie z nieograniczoną liczbą butelek wody. Francuski przewodnik Shadya był świetny!

Transfer klimatyzowanym busem zadziałał bez zarzutu, mieliśmy kompetentnego przewodnika, który był w stanie wiele nam opowiedzieć, piramidy są absolutnie warte odwiedzenia.

Bardzo ładny carnac. Magiczna dolina królów uważaj na dodatkowe koszty za grobowiec tutankamon... Francuskojęzyczny przewodnik i napoje zapewnione znaczne.