Wybierz daty

Edynburg wycieczki

Liczba znalezionych atrakcji: 277
Sortuj według:
Strona 1 z 18

Często zadawane pytania dotyczące: Edynburg

Jakie najlepsze atrakcje trzeba zobaczyć w: Edynburg?

Jakie są najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Edynburg

Najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Edynburg to:

Inverness

Edynburg: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Edynburg? Kliknij tutaj.

Edynburg: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.6 / 5

na podstawie 12 758 opinii

Ta trasa bardzo nam się podobała! Nasz przewodnik John był bardzo zabawny i miał wiele świetnych informacji do opowiedzenia nam o Szkocji i zabytkach, które mijaliśmy podczas jazdy. Zagrał nam też kilka szkockich piosenek! Powiem, że w autobusie było dużo czasu, bo Loch Ness jest daleko, ale sceneria była piękna przez cały czas. Po drodze było kilka przystanków, więc nigdy nie byliśmy w autobusie zbyt długo. Loch Ness jest piękne i zdecydowaliśmy się na rejs statkiem, który był tego wart. Ogólnie świetna wycieczka i polecam ją, aby zobaczyć szkockie wyżyny!

Bardzo podobała mi się ta trasa. Nasz przewodnik, Stuart, był niesamowity! Był dowcipny i ciekawy przez cały dzień i naprawdę stara się poznać wszystkich w autobusie. Przez cały dzień grał nawet muzykę, która pasowała do tego, o czym mówił. Osobiście uważam, że stosunek autobusu do spaceru jest idealny, a dzień minął tak szybko. Wszędzie, gdzie się zatrzymaliśmy, było pięknie. Gorąco polecam wzięcie udziału w tej wycieczce.

To była moja najlepsza wycieczka ever! Pełen emocji, śmiechu, świetne wyjaśnienie każdego szczegółu, PAUL SANTA zrobił to epicko, ten facet zna się na robocie jak nikt inny! Epickie niesamowite !!! Niesamowita Szkocja i niesamowity przewodnik, który sprawił, że wszystko było idealne. . ! Wrócę i zarezerwuję ponownie, ale tylko z Paulem Santa! ! !

Bardzo udana wycieczka, przystanki w interesujących miejscach , klimatycznych i bardzo malowniczych, przewodnik bardzo komunikatywny , dużo opowiada a w przerwach puszcza tradycyjną muzykę szkocką lub nawiązującą do Szkocji. Sporo wolnego czasu w St.Andrews, można pospacerować , pozwiedzać i coś zjeść .

Wyjątkowe wrażenia ze świetnymi przystankami w regionie Highlands! Podczas podróży nasz przewodnik John opowiadał ekscytujące historie o Szkocji i Highlands. To była świetna zabawa i dużo zabawy - zdecydowanie polecam!