Więcej zdjęć

Od 231,71 zł za osobę

Loch Ness i Highlands: Wycieczka w małej grupie

Numer identyfikacyjny produktu: 25765
Najważniejsze informacje
Czas trwania
1 dzień
Akceptowane kupony elektroniczne
Akceptowane kupony papierowe
Natychmiastowe potwierdzenie
Przewodnik
angielski
Broszury informacyjne
hiszpański, chiński, angielski, francuski, niemiecki, włoski, portugalski, rosyjski

Termin i liczba uczestników:

Trwa ładowanie strony...

Nie zwlekaj!
 • Odwiedź dolinę Glen Coe
 • Podziwiaj wspaniałą panoramę z punktu widokowego Ben Nevis
 • Wypatruj potwora z Loch Ness i wyrusz w rejs po jeziorze (opcjonalnie)
 • Odwiedź Highland Perthshire
Wycieczka w skrócie
Wsiądź do miniautokaru, by wziąć udział w klasycznej wycieczce po Loch Ness i szkockim regionie Highlands. Zobacz malownicze krajobrazy oraz podziwiaj zamki i zabytki znane z popularnych filmów. Na koniec wypatruj legendarnego potwora z Loch Ness!
Tego możesz się spodziewać
Podczas całodniowej wycieczki po szkockim regionie Highlands wyjedziesz z Edynburga i przejedziesz obok pałacu Linlithgow (miejsca narodzin Marii I Stuart, królowej Szkotów) oraz National Wallace Monument. Przewodnik opowie Ci prawdziwą historię Braveheart i Williama Wallace'a oraz przedstawi taktykę, dzięki której pokonał angielskich najeźdźców.

Obejrzysz zamek Doune, który na pewno zainteresuje fanów Monty Pythona, „Gry o tron” i „Outlandera”. Następnie wypijesz poranną kawę w Parku Narodowym Loch Lomond and the Trossachs. Jako opcja dostępna jest też wizyta w wiosce Callander lub podziwianie górskich widoków z Loch Lubnaig.

Nad jeziorem Loch Tulla będziesz mieć okazję podziwiać fantastyczne widoki, a potem udasz się przez Rannoch Moor do Glen Coe. Okolica ta może wydać Ci się znajoma, bo to właśnie tutaj kręcono film „Harry Potter i więzień Azkabanu”.

Kolejnym punktem wycieczki jest postój na lunch, po którym wyruszysz do Loch Ness. W drodze nad jezioro obejrzysz Ben Nevis – najwyższą górę Wielkiej Brytanii mierzącą 1344 m wysokości. Po dotarciu do miejscowości Fort Augustus, leżącej nad brzegiem legendarnego Loch Ness, będziesz mieć czas na szukanie słynnego potwora. Jako dodatkową opcję wycieczki możesz zarezerwować rejs łodzią po jeziorze.

Podczas podróży powrotnej do Edynburga przejedziesz przez góry Grampiany i zatrzymasz się w Highland Perthshire – prawdziwym sercu Highlands.
Wliczone w cenę
 • Wycieczka z przewodnikiem
 • Transport w komfortowym miniautokarze
Niewliczone w cenę
 • Lunch
 • Napoje i zakąski
 • Rejs po Loch Ness
Warunki anulowania
Odwołanie rezerwacji i zwroty: Odwołanie rezerwacji wchodzi w życie w dniu otrzymania przez organizatora powiadomienia o odwołaniu rezerwacji – telefonicznego, mailowego lub pisemnego. Aby odwołanie było wiążące, organizator musi potwierdzić odbiór powiadomienia. Jeżeli spóźnisz się/nie pojawisz w punkcie odbioru, nie otrzymasz zwrotu kosztów. Bądź na miejscu na 15 minut przed rozpoczęciem wycieczki! Opłaty za odwołanie rezerwacji: Na 24 h przed wycieczką lub później – 100% ceny Na 5-2 dni przed wycieczką – pełny zwrot kosztów, jeśli organizatorowi uda się sprzedać zwolnione miejsce. Organizator dołoży wszelkich starań, by sprzedać wolne miejsce, ale w przypadku niepowodzenia naliczy opłatę w wysokości 50% kosztów.
Miejsce zbiórki

Przystanek autobusowy ZE, Waterloo Place, Edynburg EH1 3BQ (Otwórz w Google Maps)

Co trzeba wiedzieć
• Dzieci w wieku poniżej 5 lat nie mogą brać udziału w wycieczce.
• Jeśli wycieczkę odwoła organizator, klient otrzyma pełny zwrot kosztów, a organizator zaproponuje alternatywną wycieczkę.
Gwarantujemy
 • Błyskawiczną i pewną rezerwację
 • Najniższe ceny
To mówią inni (Opinie: 202)

Organizator:

Heart of Scotland Tours

Numer identyfikacyjny produktu: 25765