Więcej zdjęć

Od 236 zł za osobę

Loch Ness, Glencoe i Highlands – w małej grupie

Numer identyfikacyjny produktu: 2237
Certyfikat
Najważniejsze informacje
Czas trwania
1 dzień
Akceptowane kupony elektroniczne
Akceptowane kupony papierowe
Natychmiastowe potwierdzenie
Przewodnik
angielski

Termin i liczba uczestników:

Trwa ładowanie strony...

Nie zwlekaj!
 • Weź udział w ekscytującej wycieczce do Loch Ness i Glencoe – zobacz najpiękniejsze regiony Szkocji w 1 dzień!
 • Podziwiaj zapierające dech w piersiach górskie krajobrazy i poznaj mroczną historię Glencoe
 • Posłuchaj fascynującego komentarza doświadczonego przewodnika i kierowcy
 • Odpręż się w mieszczącym 16 osób komfortowym minibusie marki Mercedes
 • Wyrusz w rejs po jeziorze (opcjonalnie) i wypatruj potwora z Loch Ness!
Wycieczka w skrócie
Zwiedź najpiękniejsze regiony Szkocji podczas wycieczki całodniowej z Edynburga! Odwiedź Loch Ness, Glencoe i Rannoch Moor, i poznaj historie tych okolic. Możesz też wyruszyć w opcjonalny rejs po jeziorze Loch Ness w poszukiwaniu legendarnego potwora.
Tego możesz się spodziewać
Zapomnij o zgiełku Edynburga i wyrusz na całodniową wycieczkę krajoznawczą po wspaniałym szkockim regionie Highlands! Wycieczka odbywa się w mieszczącym 16 osób minibusie marki Mercedes, dzięki któremu zwiedzisz Loch Ness, Glencoe i Rannoch Moor w kameralnej atmosferze.

W trakcie tej wycieczki przejedziesz obok pałacu Linlithgow, w którym urodziła się Maria I Stuart – królowa Szkotów, a następnie udasz się do zamku Stirling i wieży Wallace Monument upamiętniającej bohatera narodowego Szkocji – Williama Wallace'a. Zatrzymasz się na kawę w Callander, po czym przejedziesz przez uskok Highland Boundary.

Poznasz historie o zazdrośnie strzegących swoich terytoriów górskich klanach, takich jak MacGregorowie, oraz o słynnym bohaterze ludowym – Rob Royu MacGregorze. Następnie pojedziesz dalej na północ przez Breadalbane, w kierunku wrzosowisk i torfowisk Rannoch Moor usianych dziesiątkami jezior. Przejedziesz obok wspaniałego szczytu Buachaille Etive Mor i udasz się do doliny Glencoe.

Przejedziesz u podnóża najwyższej góry Wielkiej Brytanii – Ben Nevis, i dotrzesz do Fort Augustus na południowym brzegu Loch Ness. To największe jezioro Szkocji pod względem objętości; znajduje się w nim więcej wody niż we wszystkich jeziorach Anglii i Walii razem wziętych! W kolejnej części wycieczki będziesz mieć okazję wzięcia udziału w opcjonalnym rejsie i wyruszenia na poszukiwania legendarnego potwora z Loch Ness albo podziwiania pięknych krajobrazów i zjedzenia lunchu podczas 2-godzinnego postoju.

Następnie udasz się na południe przez góry Parku Narodowego Cairngorms. Przejedziesz obok Loch Laggan, przez przełęcz Drumochter i miniesz XIII-wieczny zamek Blair. Po przejechaniu lasów Perthshire dotrzesz do Perth – średniowiecznej stolicy Szkocji. Następnie przejedziesz przez słynny most Forth Bridge i wrócisz do Edynburga około godz. 20.00.
Wliczone w cenę
 • Transport w klimatyzowanym minibusie
 • Kierowca/przewodnik
Niewliczone w cenę
 • Lunch
 • Napoje i zakąski
 • Rejs po Loch Ness
Miejsce zbiórki

Rabbie's Cafe, 6 Waterloo Place, Edynburg EH1 3EG (Otwórz w Google Maps)

Co trzeba wiedzieć
• Ta wycieczka jest najdłuższą 1-dniową wycieczką organizowaną przez Rabbie's Small Group Tours, podczas której spędzisz w busie więcej czasu niż w przypadku innych wycieczek tej firmy. Nie zapomnij jednak o zabraniu stosownej odzieży i obuwia, które przydadzą się w momencie opuszczenia busu. W Szkocji bywa deszczowo!
• Rejsy po Loch Ness odbywają się tylko od Wielkanocy do grudnia.
• Wycieczka odbywa się w niewielkich, maksymalnie 16-osobowych grupach, co gwarantuje kameralną i przyjazną atmosferę. Rabbie's to jedyny 5-gwiazdkowy organizator oferujący tego typu wycieczki. Dzięki niewielkiej liczbie uczestników przewodnik będzie mógł poświęcić Ci więcej uwagi; spędzisz więcej czasu poza autobusem, poznasz lokalnych mieszkańców, a cała wycieczka będzie bardziej autentyczna. Będziesz też mieć okazję poznać ludzi z całego świata i zawrzeć nowe znajomości!
Gwarantujemy
 • Błyskawiczną i pewną rezerwację
 • Najniższe ceny
To mówią inni (Opinie: 211)

Organizator:

Rabbie's Small Group Tours

Numer identyfikacyjny produktu: 2237

Te wycieczki też mogą Cię zainteresować…