Wybierz daty

Edynburg Autobusem/minivanem

Liczba znalezionych atrakcji: 13
Sortuj według:

Często zadawane pytania dotyczące: Edynburg

Jakie najlepsze atrakcje trzeba zobaczyć w: Edynburg?

Jakie są najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Edynburg

Najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Edynburg to:

Inverness

Edynburg: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Edynburg? Kliknij tutaj.

Edynburg: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.6 / 5

na podstawie 13 351 opinii

Bilet 48-godzinny wraz z 3 głównymi atrakcjami: Pałacem Holyroodhouse, Royal Britannia i Zamkiem w Edynburgu jest tani w pakiecie i nie musisz stać w kolejce, jeśli zarezerwujesz z wyprzedzeniem. Konwersja kodu QR GyG na miejscu na St. Andreas Square działała doskonale. Personel był bardzo przyjazny i pomocny. Jak powszechnie wiadomo, w Wielkiej Brytanii daleko nie zajedziesz bez znajomości języka angielskiego...

Nie mogłem nic zarzucić. Wszyscy członkowie twojego zespołu roboczego byli bardzo, bardzo uprzejmi, przyjaźni i pomocni. Moi dwaj przyjaciele i ja zarezerwowaliśmy wcześniej The Royal Edinburgh Tour i zdecydowanie zaznaczyło to wszystkie nasze pola. Jakie cudowne wspomnienia mamy z Edynburga - dziękujemy Tobie i Twojemu zespołowi.

Była to bardzo ciekawa wycieczka po mieście z mnóstwem informacji o Edynburgu, mieliśmy też okazję kupić bilety na zwiedzanie zamku w Edynburgu u kierowcy autobusu, choć gdzie indziej były już wyprzedane na cały dzień.

Inna trasa 3 autobusów była świetna. Szczególnie podobały mi się osobiste komentarze na temat autobusu wycieczkowego History. Przewodnicy dodali trochę indywidualnego doświadczenia.

Wsiadanie na autobus był świetnym sposobem na poruszanie się i oglądanie witryn. Bardzo pouczający przewodnicy, którzy zawsze czuli się mile widziani na pokładzie.