Edynburg Autobusem/minivanem

  • Wycieczki z przewodnikiem
  • Wycieczki wskakuj/wyskakuj
  • Wycieczki prywatne
Liczba znalezionych atrakcji: 11
Sortuj według:

Często zadawane pytania dotyczące: Edynburg

Jakie najlepsze atrakcje trzeba zobaczyć w: Edynburg?

Najlepsze atrakcje to:

Jakie są najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Edynburg

Najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Edynburg to:

St Andrews

Edynburg: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Edynburg? Kliknij tutaj.

Edynburg: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.6 / 5

na podstawie 13 351 opinii

Cała trasa była niesamowita od początku do końca. Przewodnik miał dużą wiedzę na temat każdego aspektu Edynburga i ciemnej strony miasta. Był naprawdę zabawny i zapewniał rozrywkę całemu autobusowi, także z myślą o najmłodszych. Ta trasa jest obowiązkowa dla wszystkich grup wiekowych i na pewno wrócę na nią ponownie. Proces rezerwacji był naprawdę łatwy, autobus był na czas i mieliśmy przydzielone miejsce w dniu przyjazdu. Doskonała wycieczka

Była to bardzo ciekawa wycieczka po mieście z mnóstwem informacji o Edynburgu, mieliśmy też okazję kupić bilety na zwiedzanie zamku w Edynburgu u kierowcy autobusu, choć gdzie indziej były już wyprzedane na cały dzień.

Inna trasa 3 autobusów była świetna. Szczególnie podobały mi się osobiste komentarze na temat autobusu wycieczkowego History. Przewodnicy dodali trochę indywidualnego doświadczenia.

łatwe, pouczające i wygodne. Bardzo pomocna obsługa, która zdołała nam zdobyć bilety na inne atrakcje w niższej cenie, mimo że zostały wyprzedane bezpośrednio z atrakcją!

Wsiadanie na autobus był świetnym sposobem na poruszanie się i oglądanie witryn. Bardzo pouczający przewodnicy, którzy zawsze czuli się mile widziani na pokładzie.