1. Wielka Brytania
 2. Szkocja
 3. Edynburg
 4. Loch Ness

Wyspa Skye i Fairy Pools: 3-dniowa wycieczka z Edynburga

Numer identyfikacyjny produktu: 209487
Zobacz galerię
Podczas tej 3-dniowej wycieczki odkryj to co najlepsze w Highlands i na wyspie Skye. Podziwiaj zapierające dech w piersiach widoki, mistyczne jezioro Loch Ness, zamki i inne atrakcje
Informacje
Rezygnując z atrakcji na co najmniej 24 godz. przed jej rozpoczęciem, otrzymasz pełny zwrot kosztów.
Akceptowane są kupony papierowe lub elektroniczne
Czas trwania 3 dni
Godzina rozpoczęcia 09:00
Natychmiastowe potwierdzenie
Przewodnik
angielski

Wybierz liczbę uczestników i datę:

Trwa ładowanie strony...

Czego możesz się spodziewać

W skrócie
 • Odwiedź zamki, w tym: Stirling, Eilean Donan i Dunvegan
 • Podziwiaj Highlands z Glencoe i Rannoch Moor
 • Zwiedź wyspę Skye: Fairy Pools, Fairy Glen, Portree, Old Man of Storr, Kilt Rock, destylarnię Talisker i Quiraing
 • Popływaj w Fairy Pools na wyspie Skye
 • Udaj się na spacer po wiktoriańskiej miejscowości Pitlochry
Pełny opis
Pierwszym przystankiem podczas tej podróży jest Stirling, dawna stolica Szkocji. Będziesz mieć okazję, aby odwiedzić zamek lub udać się na spokojny spacer po Starym Mieście we własnym tempie. Podczas wycieczki udaj się do Parku Narodowego Loch Lomond and the Trossachs, gdzie zobaczysz narodowe maskotki: szkocką rasę wyżynną. Od tej chwili podziwiaj krajobraz Highlands w całej okazałości: wokół siebie zobaczysz dramatyczne doliny, jeziora, góry i to, co pozostało po Caledonian Forest. Kolejnymi przystankami są piękne Glencoe i Fort William. Spędź noc w wybranym przez siebie miejscu na wyspie Skye i w Lochalsh.

Kolejny dzień rozpocznij od spaceru do Fairy Pools, gdzie, jeżeli pogoda pozwoli będzie okazja popływania z wróżkami. Następnie udaj się do destylarni Talisker w Carbost, gdzie wytwarzana jest wspaniała szkocka whisky Peated Single Malt. Tutaj możesz udać się do Centrum Turystycznego lub napić się czegoś, jeżeli masz ochotę. Tutaj zdecyduj, czy chcesz udać się do Neist Point lub do zamku Dunvegan. Po Neist Point wybierz się do uroczego Fairy Glen. Według wierzeń ludowych jest to miejsce spotkania wróżek na Skye. Wędruj pomiędzy niezliczonymi kopcami stożkowymi, znanymi tutaj pod nazwą „fairy knowes". Stąd wycieczka kieruje się do Quiraing, wyjątkowego miejsca, które jest częścią największego osuwiska w Europie. W końcu nadejdzie czas, aby zobaczyć zapierający dech w piersiach Kilt Rock z jego charakterystycznymi filarami i pięknym wodospadem z widokami aż do pasma górskiego Torridon na lądzie. Ostatnim punktem tej niezapomnianej wycieczki jest Old Man of Storr, prawdopodobnie najbardziej charakterystyczny punkt na wyspie Skye i w Portree.

Pierwszym miejscem, jakie odwiedzisz trzeciego dnia będzie potężny zamek Eilean Donan, który bez wątpienia jest najczęściej fotografowanym zamkiem w Szkocji. Później udaj się nad słynne jezioro Loch Ness. Nad jeziorem wyjmij z plecaka lornetkę i stojąc na brzegu lub wypływając w malowniczy rejs łodzią, spróbuj dostrzec potwora Nessie. Później przejdź do Pitlorchy w sercu Perthshire. Ta ekscytująca 3-dniowa wycieczka zakończy się tam, gdzie się zaczęła, czyli w Edynburgu.
Wliczone w cenę
 • Przewodnik
 • Transport
Niewliczone w cenę
 • Zakwaterowanie nie jest wliczone w cenę wycieczki (podczas dokonywania rezerwacji możesz poprosić swojego organizatora o zarezerwowanie hotelu dla Ciebie. Jeżeli zarezerwujesz zakwaterowanie samodzielnie, podaj swojemu organizatorowi szczegóły. Pamiętaj, aby rezerwować noclegi jedynie w miejscach, w których będą przystanki na trasie wycieczki: Kyle of Lochalsh, Kyleakin, Broadford i miejscach znajdujących się pomiędzy tymi miastami i w miejscach położonych w pobliżu trasy A87. Twój kierowca odwiezie Cię do wybranego miejsca zakwaterowania, pod warunkiem, że będzie się znajdowało stosunkowo blisko centrum)
 • Opłaty za wstęp do odwiedzanych atrakcji
 • Posiłki
 • Napiwki
Nie zaleca się następującym osobom
 • Osoby poruszające się na wózkach inwalidzkich

Przygotuj się

Miejsce zbiórki

Bądź na miejscu zbiórki na Charlotte Square, na przystanku autobusowym przed West Register House, Edynburg, EH2 4DF, 15 minut przed wyjazdem (godz. 8.45)

Otwórz w Google Maps ⟶
Ważne informacje
Co należy przynieść
 • Paszport lub dowód osobisty
 • Strój kąpielowy
 • Ręcznik
Co trzeba wiedzieć
• Niestety wycieczka ta nie jest dostępna dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich i nie jest zalecana dla osób z problemami z chodzeniem
• Ta wycieczka wymaga umiarkowaną ilość chodzenia (Fairy Pools, itd.)
• Minimalny wiek uczestników to 6 lat. Dzieci w wieku powyżej 6 lat muszą być pod opieką osoby dorosłej

Od 1 075,55 zł za osobę

Opinie klientów
Ogólna ocena
4,8 / 5
na podstawie 5 opinii
Podsumowanie opinii
Jakość usług
5,0/5
Organizacja
4,3/5
Jakość/cena
4,8/5
Bezpieczeństwo
4,7/5

Organizator:

Tour Skye

Numer identyfikacyjny produktu: 209487