Wybierz daty

Atrakcje i wycieczki Edynburg

W urzekającej stolicy Szkocji odkryjesz wszystko – od whisky po Harry'ego Pottera, a nawet porywaczy ciał.

Wycieczki dostępne w dniu

Liczba znalezionych atrakcji: 287
Sortuj według:
Strona 1 z 18

Często zadawane pytania dotyczące: Edynburg

Jakie najlepsze atrakcje trzeba zobaczyć w: Edynburg?

Jakie są najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Edynburg

Najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Edynburg to:

Inverness

Edynburg: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Edynburg? Kliknij tutaj.

Edynburg: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.7 / 5

na podstawie 80 263 opinii

Ta trasa bardzo nam się podobała! Nasz przewodnik John był bardzo zabawny i miał wiele świetnych informacji do opowiedzenia nam o Szkocji i zabytkach, które mijaliśmy podczas jazdy. Zagrał nam też kilka szkockich piosenek! Powiem, że w autobusie było dużo czasu, bo Loch Ness jest daleko, ale sceneria była piękna przez cały czas. Po drodze było kilka przystanków, więc nigdy nie byliśmy w autobusie zbyt długo. Loch Ness jest piękne i zdecydowaliśmy się na rejs statkiem, który był tego wart. Ogólnie świetna wycieczka i polecam ją, aby zobaczyć szkockie wyżyny!

To była moja najlepsza wycieczka ever! Pełen emocji, śmiechu, świetne wyjaśnienie każdego szczegółu, PAUL SANTA zrobił to epicko, ten facet zna się na robocie jak nikt inny! Epickie niesamowite !!! Niesamowita Szkocja i niesamowity przewodnik, który sprawił, że wszystko było idealne. . ! Wrócę i zarezerwuję ponownie, ale tylko z Paulem Santa! ! !

Bardzo udana wycieczka, przystanki w interesujących miejscach , klimatycznych i bardzo malowniczych, przewodnik bardzo komunikatywny , dużo opowiada a w przerwach puszcza tradycyjną muzykę szkocką lub nawiązującą do Szkocji. Sporo wolnego czasu w St.Andrews, można pospacerować , pozwiedzać i coś zjeść .

Wyjątkowe wrażenia ze świetnymi przystankami w regionie Highlands! Podczas podróży nasz przewodnik John opowiadał ekscytujące historie o Szkocji i Highlands. To była świetna zabawa i dużo zabawy - zdecydowanie polecam!

przystanek widoczny po wyjściu z terminala, życzliwy kierowca, wszystko dobrze oznakowane