Wybierz daty

Zamek w Edynburgu

  • Wycieczki z przewodnikiem
  • Inne atrakcje
  • Wycieczki prywatne
  • Wycieczki wskakuj/wyskakuj
  • Pakiety
Liczba znalezionych atrakcji: 37
Sortuj według:
1 - 16 / 37

Zamek w Edynburgu: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Zamek w Edynburgu? Kliknij tutaj.

Zamek w Edynburgu: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.6 / 5

na podstawie 17 399 opinii

Jeśli lubisz lekcje historii, to wycieczka dla Ciebie. Alistair pochodzi z Edynburga i ma prawdziwą pasję do swojego miasta. Wycieczka jest pełna niesamowitych faktów, dyskusyjnej historii i oczywiście wspaniałych widoków na zamek w Edynburgu. Podążając królewską milą, możesz naprawdę przyjrzeć się podejściu do zamku i dowiedzieć się o późniejszych dodatkach, jak zamek wyglądałby przed wiktoriańskimi wtrącaniem się i kilkoma krwawymi historiami o ucieczkach i morderstwach. Wysoce zalecane. Wrócę i dziękuję Alistairowi za jego entuzjazm i wiedzę

Świetnie się bawiliśmy zwiedzając zamek. Angus był doskonałym przewodnikiem, zarówno pouczającym, jak i wciągającym! Byliśmy bardzo zabawni, jak się dowiedzieliśmy! To doświadczenie jest warte twojego czasu i gorąco polecamy.

Była to bardzo ciekawa wycieczka po mieście z mnóstwem informacji o Edynburgu, mieliśmy też okazję kupić bilety na zwiedzanie zamku w Edynburgu u kierowcy autobusu, choć gdzie indziej były już wyprzedane na cały dzień.

Delicious trip with some extra information about the city and some good tourists advise. I had it on my last day in Edynbourg but I really recommend it for the beggining of the visit in the city.

Wspaniałe doświadczenie. Sabela była świetnym przewodnikiem. Cały czas utrzymywał grupę zaangażowaną.