Wybierz daty

Zamek w Edynburgu

  • Wycieczki z przewodnikiem
  • Inne atrakcje
  • Wycieczki prywatne
  • Wycieczki wskakuj/wyskakuj
  • Wycieczki całodniowe
Liczba znalezionych atrakcji: 41
Sortuj według:
Strona 1 z 3

Zamek w Edynburgu: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Zamek w Edynburgu? Kliknij tutaj.

Zamek w Edynburgu: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.6 / 5

na podstawie 18 761 opinii

Bilet 48-godzinny wraz z 3 głównymi atrakcjami: Pałacem Holyroodhouse, Royal Britannia i Zamkiem w Edynburgu jest tani w pakiecie i nie musisz stać w kolejce, jeśli zarezerwujesz z wyprzedzeniem. Konwersja kodu QR GyG na miejscu na St. Andreas Square działała doskonale. Personel był bardzo przyjazny i pomocny. Jak powszechnie wiadomo, w Wielkiej Brytanii daleko nie zajedziesz bez znajomości języka angielskiego...

Nie mogłem nic zarzucić. Wszyscy członkowie twojego zespołu roboczego byli bardzo, bardzo uprzejmi, przyjaźni i pomocni. Moi dwaj przyjaciele i ja zarezerwowaliśmy wcześniej The Royal Edinburgh Tour i zdecydowanie zaznaczyło to wszystkie nasze pola. Jakie cudowne wspomnienia mamy z Edynburga - dziękujemy Tobie i Twojemu zespołowi.

Ta aktywność jest naprawdę warta odkrycia wyżyn. Cudowne krajobrazy. Wszystko jest dobrze zorganizowane z przerwami co około 2 godziny. Czas leci. A nasz kierowca-przewodnik John był bardzo interesujący. Zrobić absolutnie.

Była to bardzo ciekawa wycieczka po mieście z mnóstwem informacji o Edynburgu, mieliśmy też okazję kupić bilety na zwiedzanie zamku w Edynburgu u kierowcy autobusu, choć gdzie indziej były już wyprzedane na cały dzień.

Przewodnik (Steph) była zabawna i sympatyczna. W wyjątkowy sposób opowiadała historie zamku i nie tylko. Nie żałuję wydanych pieniędzy i zdecydowanie polecam opcję zwiedzania z przewodnikiem