Atrakcje i wycieczki
Edam

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Największe atrakcje

Skorzystaj z darmowej rezygnacji do 24 godzin przed atrakcją i otrzymaj pełny zwrot kosztów.


Nasze atrakcje są zgodne z lokalnymi wytycznymi dotyczącymi zdrowia, dzięki czemu możesz wypoczywać bez zmartwień.

Edam: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Edam? Kliknij tutaj.

Edam: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.6 / 5

na podstawie 5731 opinii

To była przyjemna wycieczka, zabierająca nas z Amsterdamu na wieś. Wybór lokalizacji i dedykowany im termin był w sam raz. Zostaliśmy powitani w wyznaczonym punkcie wyjścia przez naszego niezwykle przyjaznego i pouczającego przewodnika. Trasa została w pełni wyjaśniona i uspokoiliśmy się. Doświadczyliśmy grup spacerowych, w których zostaliśmy pozostawieni z powodu problemu z poruszaniem się, ale tak się nie stało i naprawdę czuliśmy się częścią grupy.

Genialny przewodnik Xavier, który potrafił doskonałymi komentarzami urozmaicić i tak bogaty program wycieczki. Sama wycieczka przeprowadzona bardzo sprawnie, pokazane i powiedziane jak najwięcej o miejscach, w których byliśmy, łącznie z ciekawostkami na temat miejsc, życia codziennego, historii i innych zabytków Holandii. Widać zgranie z innymi przewodnikami poszczególnych atrakcji. Bardzo ciekawa wycieczka, czas płynie szybko. Gorąco polecam.

Całkowicie podobała mi się ta podróż! Czasy wyznaczone na każdą część wycieczki były idealne! Przewodnik był doskonały. Mówił doskonale po angielsku i hiszpańsku. Dowiedz się dużo o Holandii. Miejsca, w których nas zabrali, były piękne! Autobus był bardzo czysty i wygodny! Zdecydowanie polecam tę wycieczkę, jeśli jesteś w okolicy!

Pogoda była niestety okropna w dniu, w którym pojechaliśmy, jednak nasza przewodniczka Annabelle z nawiązką to wynagrodziła. Była zabawna i miała wiele świetnych informacji o każdej lokalizacji. Proponuję sprawdzić pogodę przed rezerwacją, ale zdecydowanie warto to zrobić. Najlepsza rzecz, jaką zrobiliśmy w Amsterdamie?

Bardzo miły przewodnik. Wyjątkowo komfortowy autokar. Dobrze zorganizowane.