East of England – nasze najbardziej polecane atrakcje

Cambridge: Zwiedzanie łodzi z przewodnikiem

1. Cambridge: Zwiedzanie łodzi z przewodnikiem

Odkryj Cambridge University podczas wycieczki łodzią z przewodnikiem po rzece Cam. Dowiedz się więcej o życiu studenckim, gdy zobaczysz niektóre z historycznych uczelni jednego z najbardziej renomowanych uniwersytetów na świecie. Ta wycieczka łodzią obejmuje całą długość rzeki Cam, wzdłuż której znajdują się uczelnie Cambridge University. Rozkoszuj się ponad 800-letnią historią, podziwiając zabytki. Zrelaksuj się w wygodnych fotelach wyposażonych w tradycyjne poduszki i koce. Ciesz się ciekawym historycznym komentarzem od swojego gracza, a także zabawnymi historiami z puntingu z Cambridge. 7 uczelni biorących udział w trasie może pochwalić się jednymi z najbardziej znamienitych i wpływowych absolwentów, którzy ukończyli Cambridge. Posłuchaj opowieści o życiu studenckim, akademickim i towarzyskim, od Izaaka Newtona po księcia Karola.

Cambridge: Wycieczka dla absolwentów uniwersytetu z opcją Kings College

2. Cambridge: Wycieczka dla absolwentów uniwersytetu z opcją Kings College

Ta wycieczka po uniwersytecie w Cambridge i po mieście zapoznaje Cię z kluczową rolą Cambridge w historii świata i podkreśla architektoniczne cuda miasta dzięki wejściu do King's College Chapel. Rozpocznij swoją wycieczkę od centrum miasta i wysłuchaj krótkiego harmonogramu wszystkich interesujących i osobliwych rzeczy, które sprawiają, że Cambridge jest sławne. Udaj się do najstarszego kościoła w mieście, kolegium i laboratorium, w którym odbywały się ważne naukowe kamienie milowe. Odwiedź zabytki, takie jak Most Matematyczny w Queens' College i Senat House. Punktem kulminacyjnym tej wycieczki jest oszałamiająca kaplica King's College. Zobacz największe sklepienie wachlarzowe na świecie, podziwiaj majestatyczne witraże i obraz Rubensa. Dowiedz się o długiej historii architektury kaplicy i związku z byłymi królami i królowymi. Podczas wycieczki przewodnik studencki podzieli się swoimi doświadczeniami z systemem uniwersyteckim, opowie o wioślarskim szaleństwie w Cambridge i wprowadzi w lokalne sekrety, takie jak środki ochronne, jakie niektóre uczelnie podejmują przeciwko Nocnym Wspinaczom.

Cambridge: piesza wycieczka z opcjonalnym wstępem do King's College

3. Cambridge: piesza wycieczka z opcjonalnym wstępem do King's College

Odkryj niektóre z najsłynniejszych uczelni w Cambridge. Dowiedz się więcej o życiu studenckim na jednym z najbardziej prestiżowych uniwersytetów na świecie z przewodnika dla absolwentów Uniwersytetu w Cambridge. Odwiedź słynne kaplice i biblioteki i posłuchaj fascynujących anegdot. Zobacz, gdzie studiował książę Karol, Sir Isaac Newton i Stephen Hawking. Wybierz się na spacer od King's College na King's Parade i mijaj takie zabytki, jak Trinity Hall College, Trinity College i Corpus Christi College. Podziwiaj sklepiony sufit kaplicy King's College (jeśli wybrano). Podziwiaj Senat, Wielki Kościół Mariacki i pub The Eagle, w którym Watson i Crick ogłosili, że odkryli sekret życia.

Cambridge: Wycieczka łodzią po rzece Cam

4. Cambridge: Wycieczka łodzią po rzece Cam

Zobacz 8 najsłynniejszych uczelni Cambridge od Darwin do Magdelene i 9 mostów od mostu matematycznego do mostu westchnień. Masz również możliwość zarezerwowania tej wycieczki jako wycieczki prywatnej oraz możliwość zarezerwowania wycieczki z profesjonalnym fotografem, który będzie towarzyszył Ci, aby uchwycić pamiątki fotograficzne z Twoich wrażeń. Twoi kompetentni lokalni przewodnicy są profesjonalni, wykształceni i obiecują dużo zabawy, szczegółowo wyjaśniając fakty historyczne i ekscytujące historie. Płynąc łodzią wzdłuż rzeki Cam, będziesz miał czas na zadawanie pytań i robienie zdjęć najsłynniejszej architektury w Cambridge. Możesz zabrać ze sobą napoje i napoje na pokład, a następnie cieszyć się wycieczką.

City Sightseeing Cambridge: 24-godzinna wycieczka autobusowa Hop-on Hop-off

5. City Sightseeing Cambridge: 24-godzinna wycieczka autobusowa Hop-on Hop-off

Poznaj to, co najlepsze w Cambridge, dzięki temu autobusowi z możliwością wsiadania i wysiadania. Wybierz się na wycieczkę po najważniejszych atrakcjach turystycznych miasta na pokładzie piętrowego autobusu z odkrytym dachem, kursującego na 16 przystankach w całym Cambridge. Możesz połączyć wycieczkę autobusem z wycieczką łodzią motorową z komentarzem na pokładzie w wielu językach. Wsiadaj i wysiadaj na dowolnych przystankach w ciągu dnia, z szansą na zwiedzenie zabytkowego centrum miasta, kolegiów uniwersyteckich, słynnych na całym świecie Backs and the River Cam, uniwersyteckiego ogrodu botanicznego, Fitzwilliam Museum, American World Pomnik II wojny światowej, cmentarz w Madingley i nie tylko. Plan wycieczki Hop-On Hop-Off Przystanek 1: Srebrna ul Przystanek 2: Downing Street Przystanek 3: St Andrews Street (wyłączona na stałe) Przystanek 4: Chesterton Street Przystanek 5: Mostowa ul Przystanek 6: Trinity Street (tylko w niedziele) Przystanek 7: Market Street (tylko w niedziele) Przystanek 8: Jesus Lane Przystanek 9: ulica Perkusisty Przystanek 10: Parkside Przystanek 11: Hills Road Przystanek 12: dworzec kolejowy Cambridge Przystanek 13: Trumpington Road Przystanek 14: Muzeum Fitzwilliama Przystanek 15: Srebrna ul Przystanek 16: Queen's Road Przystanek 17: Amerykański cmentarz i pomnik w Cambridge Przystanek 18: Madingley Road Przystanek 19: Grange Road

Wielka Brytania/Europa: Plan danych mobilnych eSim

6. Wielka Brytania/Europa: Plan danych mobilnych eSim

Ułatw sobie podróż dzięki wygodnej karcie eSIM. Pozostań w kontakcie podczas podróży dzięki szybkiemu zasięgowi w 42 najczęściej odwiedzanych regionach w Europie i Wielkiej Brytanii. Kup i zainstaluj kartę eSIM w dowolnym miejscu i czasie oraz wybieraj spośród różnych pakietów danych, opcji ważności i zasięgu w dodatkowych krajach. Wystarczy zeskanować kod QR eSIM, aby uzyskać dostęp do wszystkich niezbędnych aplikacji podczas podróży. Uniknij kłopotów związanych z zarządzaniem wieloma kartami SIM dzięki temu rozwiązaniu bez odpadów. Zdobądź jedną kartę eSIM na urządzenie i doładuj, po prostu kupując i aktywując dodatkowe plany eSIM na bieżąco. Po aktywacji Twoja ochrona rozpocznie się zgodnie z wybranym okresem. Korzystaj z zasięgu w Austrii, Albanii, Belgii, Bułgarii, Chorwacji, Cyprze, Czechach, Danii, Estonii, Finlandii, Francji, Niemczech, Grecji, Gibraltarze, Węgrzech, Wyspie Man, Islandii, Irlandii, Włoszech (w tym San Marino i Watykan), Wyspa Jersey, Kazachstan, Łotwa, Litwa, Liechtenstein, Luksemburg, Objęte są również Malta, Holandia, Macedonia Północna, Norwegia, Portugalia, Polska, Rumunia, Serbia, Słowacja, Słowenia, Hiszpania, Szwecja, Szwajcaria, Turcja, Ukraina, Uzbekistan, Wielka Brytania i północna Irlandia. Wszystkie modele iPhone'a wprowadzone na rynek poza iPhone'em XS mogą obsługiwać eSIM. W przypadku Androida, jeśli nie masz pewności, sprawdź, czy kwalifikujesz się do korzystania ze zdjęcia z wytycznymi. APN (nazwa punktu dostępu): internet Informacje o lokalnym operatorze: Wielka Brytania: Telefonica / Vodafone /Hutchison 3G /Wszędzie wszędzie

Z Londynu: Uniwersytety w Oksfordzie i Cambridge

7. Z Londynu: Uniwersytety w Oksfordzie i Cambridge

Zwiedzaj okolice Oksfordu i Cambridg podczas pieszej wycieczki z przewodnikiem podczas całodniowej wycieczki wygodnym autobusem z Londynu. Zanurz się w historie tych instytucji i wyraźnie usłysz swojego przewodnika dzięki dołączonym słuchawkom. Wsiądź do przestronnego autobusu na Victoria Station i zrelaksuj się podczas jazdy przez Chiltern Hills do Oksfordu, „Miasta Śniących Wież”, którego ciche dziedzińce inspirowały pokolenia uczonych, takich jak Bill Clinton, Lewis Carroll, C.S. Lewis i J.R.R. Tolkiena. Rozpocznij pieszą wycieczkę z przewodnikiem i odwiedź kolegium Christ Church, gdzie kręcono sceny z Harry'ego Pottera. Zobacz Bodleian Library i dziedzińce uniwersyteckie, z których słusznie słynie Oxford. Wsiądź do autobusu i wyrusz w podróż do Cambridge, tętniącego życiem miasta, które ukształtowało historię, a dziś odzwierciedla to, co najlepsze w życiu historycznym i współczesnym. Wejdź do terenów, które zainspirowały takie postacie, jak Charles Darwin, Isaac Newton i wielu członków grupy Monty Python. Zobacz wspaniały Kings College podczas pieszej wycieczki z przewodnikiem. Spaceruj po mieście pełnym pięknych budynków i historycznych dziwactw, w tym słynnego Mostu Westchnień. Po zakończeniu wycieczki wróć na Victoria Station w Londynie.

Cambridge: wycieczka piesza i pływająca z opcją King's College

8. Cambridge: wycieczka piesza i pływająca z opcją King's College

Poznaj historię Uniwersytetu Cambridge podczas pieszej wycieczki z przewodnikiem prowadzonym przez absolwenta. Podczas tej pieszej wycieczki prowadzonej przez absolwentów zobacz, gdzie studiowali znani absolwenci, w tym książę Karol, Sir Isaac Newton i Stephen Hawking. Odwiedź słynne kaplice i biblioteki, posłuchaj anegdot i zobacz, gdzie odkryto strukturę DNA, podziwiając jednocześnie widoki na słynną architekturę z ponad 800-letnią historią. Zarezerwuj bilet do King's College, aby mieć pewność, że zobaczysz wnętrze kaplicy King's College z najwyższym sklepionym sufitem ze wszystkich kaplic na świecie. Odkryj słynne zabytki, takie jak Trinity Hall College, Trinity College, Corpus Christi College, Pembroke College, Queens' College, King's College, Clare College, Gonville i Caius College, St Catherine's College, Great St Mary's Church, The Eagle Pub, Corpus Christi Kolegium, Senat, Okrągły Kościół i wiele, wiele więcej... Twoja wycieczka łodzią rozpoczyna się 30 minut po zakończeniu wycieczki pieszej, jeśli nie kupisz King's College i 90 minut po zakończeniu wycieczki pieszej, jeśli dokonasz zakupu. Gdy usiądziesz wygodnie i zrelaksujesz się podczas rejsu łodzią z szoferem, Twój lokalny przewodnik będzie pod ręką, aby opowiedzieć Ci o słynnej historii 8 uczelni i 9 mostów wzdłuż rzeki Cam. Jeśli chcesz, zabierz ze sobą napoje na pokład i skorzystaj z bezpłatnej lekcji pływania łodzią podczas wycieczki.

Cambridge: Historyczna wycieczka piesza z przewodnikiem

9. Cambridge: Historyczna wycieczka piesza z przewodnikiem

Twoja wycieczka rozpocznie się w historycznym sercu Cambridge. Kontynuuj, aby zobaczyć pięć słynnych kolegiów Cambridge: St John's, Trinity (z 34 laureatami Nagrody Nobla), Gonville i Caius, Corpus Christi i słynną na całym świecie kaplicę King's College. (Uwaga: wycieczka nie prowadzi do King's Chapel ani do żadnej z uczelni0. Dzięki profesjonalnemu przewodnikowi poznasz fascynującą historię najnowszej atrakcji Cambridge, zegara Bożego Ciała, odsłoniętego przez Stephena Hawkinga w 2008 roku. Twój przewodnik poprowadzi Cię do XI-wiecznego kościoła św. Wojna światowa. Zakończ przed starym Laboratorium Cavendisha, w którym zdobyto 29 Nagród Nobla i gdzie wynaleziono współczesną fizykę.

Cambridge: wspólna wycieczka łodzią z przewodnikiem

10. Cambridge: wspólna wycieczka łodzią z przewodnikiem

Poznaj budynki uniwersyteckie Cambridge podczas tej wycieczki z przewodnikiem w małej grupie łodzią z podniesionymi siedzeniami i stołami. Posłuchaj, jak Twój przewodnik odkrywa fascynujące fakty na temat legendarnego miasta uniwersyteckiego i jego bogatej historii. Zacznij od Jesus Green Moorings i udaj się do Magdelene College, St John's College, Trinity College, Trinity Hall, Clare College, King's College i Queens' College. Zapoznaj się z przewodnikiem po wszystkich barwnych historiach Cambridge na pokładzie wygodnej łodzi na rzece Cam. Przepłyń pod Wielkim Mostem, Mostem Westchnień, Mostem Wren, Mostem Cromwella, Mostem King's College i Mostem Matematycznym. Odkryj, jak miasto ewoluowało od średniowiecznego miasteczka targowego do światowej klasy centrum edukacyjnego.

Dodaj daty

Atrakcje i wycieczki
East of England

Najciekawsze atrakcje

East of England: najciekawsze atrakcje

Wszystkie atrakcje

Liczba znalezionych atrakcji: 63
Sortuj wg::

Niezwykłe doznania

East of England: poznaj okolicę

Pokaż wszystkie

Często zadawane pytania dotyczące: East of England

East of England: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu East of England? Kliknij tutaj.