Dodaj daty

East Midlands
Autobusem/minivanem

Autobusem/minivanem

Brak wyników dla „East Midlands”

East Midlands: najpopularniejsze atrakcje

Liczba znalezionych atrakcji: 68
Sortuj wg::

Nasze najbardziej polecane East Midlands Autobusem/minivanem

Z Manchesteru: Derbyshire i Peak District - 1-dniowa wycieczka

1. Z Manchesteru: Derbyshire i Peak District - 1-dniowa wycieczka

Nadszedł czas, aby zostawić za sobą wielkie miasto i udać się do Peak District. Twój pierwszy przystanek znajduje się w Castleton. To urocze stare miasto przyciąga podróżnych z całego świata ze względu na swój kwintesencjonalny angielski urok. Możesz spacerować uliczkami, cieszyć się pięknym widokiem na dolinę i poznać jego historię w wnikliwym centrum informacyjnym. Następnie udaj się do Monsal Head. Znajduje się tam stary wiadukt linii kolejowej, który wyłania się z zielonych wzgórz, tworząc wyjątkowy widok. To wspaniała konstrukcja z imponującą historią. Jeśli jesteś głodny, to masz szczęście, ponieważ zatrzymasz się na lunch w Bakewell. To miasto nie tylko zachwyca wyglądem, ale jest także domem jednego z najsłynniejszych deserów w Anglii, Bakewell Pudding. Po obiedzie udamy się do jaskini Poole's Cavern*. Możesz wybrać się na opcjonalną wizytę w tym ogromnym systemie jaskiń wapiennych, który został opisany jako jeden z cudów Peak District. Ten system jaskiń powitał Marię Królową Szkotów i niezliczonych innych gości, którzy podziwiali komnaty, stalagmity i stalaktyty. Wrócisz do Manchesteru i dotrzesz na miejsce późnym popołudniem. *Jeśli Twoja wycieczka rozpoczyna się po 1 kwietnia 2024 r., odwiedzisz Peak's Cavern zamiast Poole's Cavern.

Zamek Kenilworth i bilet wstępu do ogrodu elżbietańskiego

2. Zamek Kenilworth i bilet wstępu do ogrodu elżbietańskiego

Podążaj śladami wielkiej królowej Tudorów i wyobraź sobie bogactwo i splendor elżbietańskiego Kenilwortha. Wędruj ścieżkami, aby odkryć marmurową fontannę, ozdobną wolierę i emblemat hrabiego Leicester przedstawiający niedźwiedzia i postrzępioną laskę. Wybierz bilet jednorazowy lub rodzinny. Odwiedź fascynującą wystawę o słynnym królewskim romansie między królową a jej ambitnym dworzaninem Robertem Dudleyem. Poznaj elżbietańską sypialnię i pokój dębowy, w którym znajduje się pięknie zdobiony alabastrowy kominek, który kiedyś stał w prywatnych pokojach Elżbiety I. Baw się dobrze z przyjaznymi rodzinom ekspozycjami na interaktywnej wystawie, która ożywia przeszłość Kenilwortha. Mieszczący się we wspaniałych stajniach Tudorów, zobacz, jak zamek zmienił się w ciągu swojej 900-letniej historii. Dzieci mogą zapoznać się z historią, przymierzając ubrania, a także zobaczyć i dotknąć potężnych kul trebuszowych, które zostały rzucone w zamek Kenilworth 800 lat temu. Podziwiaj potężną twierdzę zamkową - serce życia zamku od 500 lat. Zrelaksuj się, odwiedzając herbaciarnię Stables, która oferuje pyszny wybór ciast i lekkich lunchów, przygotowywanych z sezonowych składników i pochodzących od lokalnych dostawców.

Wielka Brytania/Europa: Plan mobilnej transmisji danych eSim

3. Wielka Brytania/Europa: Plan mobilnej transmisji danych eSim

Pozostań w kontakcie dzięki planowi mobilnej transmisji danych eSIM do użytku w Wielkiej Brytanii i Irlandii. Jeśli chcesz, zdobądź plan dla 43 krajów europejskich. Wybieraj spośród różnych ilości danych dostosowanych do Twoich potrzeb. W razie potrzeby skorzystaj z udostępniania hotspotów. Skorzystaj z szybkiej transmisji danych i wsparcia technicznego, jeśli zajdzie taka potrzeba. Sprawdź, czy Twoje urządzenie jest kompatybilne z eSIM i wolne od blokad, a następnie kup je i pobierz kod QR. Wydrukuj kod lub wyświetl go na innym urządzeniu, a następnie zeskanuj, aby aktywować. Zanim aktywujesz plan, upewnij się, że masz dostęp do Wi-Fi lub Internetu. Połącz się z Internetem i pozostań w kontakcie ze znajomymi. Jeśli nie możesz połączyć się z Internetem, postępuj zgodnie z instrukcją rozwiązywania problemów znajdującą się na kuponie. W razie potrzeby skorzystaj z pomocy technicznej i upewnij się, że masz włączony roaming danych. Jeśli potrzebujesz więcej danych, możesz kupić inny plan w celu doładowania, aby móc nadal z niego korzystać. Zasięg sieci w 43 regionach Europy: Albania, Austria, Belgia, Bułgaria, Chorwacja, Cypr, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Niemcy, Gibraltar, Grecja, Węgry, Islandia, Irlandia, Wyspa Man, Włochy, Jersey, Kazachstan , Łotwa, Liechtenstein, Litwa, Luksemburg, Malta, Holandia, Macedonia Północna, Norwegia, Polska, Portugalia, Rumunia, San Marino, Serbia, Słowacja, Słowenia, Hiszpania, Szwecja, Szwajcaria, Turcja, Ukraina, Wielka Brytania, Uzbekistan i Watykan Miasto.

Nottingham: Dziwaczne spacery po smartfonach z przewodnikiem

4. Nottingham: Dziwaczne spacery po smartfonach z przewodnikiem

Jeśli ciekawi Cię Nottingham, wybierz się na jeden z naszych dziwacznych spacerów z przewodnikiem, podczas których możesz odkrywać serce Nottingham. Nie tylko odwiedzisz te bardziej znane miejsca – my zadbamy o to, abyś odwiedził też te niezwykłe i intrygujące! Oprócz tego zapewniamy fascynujące historie o historii wokół ciebie, podczas gdy ty dobrze się bawisz podążając za naszymi szczegółowymi wskazówkami, znajdując odpowiedzi na nasze uzależniające wskazówki i dopasowując zdjęcia do miejsc po drodze. Odkryjesz „ukryte skarby”, czytając o historii Nottingham oraz o ludziach i wydarzeniach, które je ukształtowały – niezależnie od tego, czy znasz Nottingham, czy odwiedzasz go po raz pierwszy, zauważysz rzeczy, których inaczej byś nie zauważył . Pobierz spacery na swoje urządzenie mobilne, a następnie postępuj zgodnie ze wskazówkami i ciesz się naszymi samodzielnymi spacerami po dziedzictwie we własnym tempie i na poziomie zainteresowania. Spacery mają odpowiednio 1,5 i 1 milę. Obie ścieżki są odpowiednie dla osób na wózkach inwalidzkich i buggy.

Sheffield: Murder Mystery City Exploration Gra samodzielna

5. Sheffield: Murder Mystery City Exploration Gra samodzielna

Zabawne doświadczenie odkrywania tajemnic Sheffield, tajemniczy spacer podobny do pokoju ewakuacyjnego, ale na zewnątrz! Wcielisz się w detektywa rozwiązującego zagadkę morderstwa, rozwiązując wskazówki dotyczące lokalizacji w Sheffield. Twój zespół otrzyma wskazówki na swoje telefony, które po odszyfrowaniu poprowadzą ich po trasie, która prezentuje tajne zabytki i wspaniałe puby/bary/kawiarnie. Trasy są w odległości krótkiego spaceru, a wskazówki pozwalają współpracować i wchodzić w interakcje z otoczeniem miasta, aby znaleźć odpowiedzi, bez wcześniejszej wiedzy. Odkryj fascynujące i zabawne fakty dotyczące przeszłości i teraźniejszości Sheffield, przedzierając się przez miasto. Uczyń dzień swoim własnym, rozwiązując wskazówki i wyzwania jako zespół; z przyjaciółmi, rodziną lub współpracownikami. Stań się konkurencyjny – ścigaj się do mety i ustal czas w tabeli liderów lub po prostu idź we własnym tempie i chłoń wszystko. Z zalecanymi przystankami na przekąskę w najwyżej ocenianych pubach/kawiarniach/barach, w których możesz sobie pozwolić i odświeżyć się po drodze. Na tej trasie są trzy przystanki; - W połowie drogi; Pub z rzeźbionym drewnianym barem, podłogą wyłożoną kafelkami, zielonym ogródkiem piwnym i słynną ofertą prawdziwych piw typu ale. - Dwie trzecie; Przytulny, tradycyjny pub schowany w sercu wyspy Kelham w Sheffield. Oferujący duży wybór ręcznie zbieranych piw, ale i cydrów celebrujących najlepsze piwa rzemieślnicze z lokalnych i krajowych browarów. - Zakończ lokalizację; Spokojny pub z przytulnym, rustykalnym wnętrzem, miejscami do siedzenia na zewnątrz i występami muzycznymi na żywo. Kolejny pub ze świetną pizzą i deskami do wędlin! Comiesięczne wyzwania są dostępne dla zespołów, które przesyłają zdjęcia/filmy ze swoich doświadczeń, aby co miesiąc wygrywać nagrody pieniężne. Linki przesłane w wiadomości powitalnej oraz informacje dostępne na naszej stronie. W przypadku większych rezerwacji grupowych zalecamy podzielenie się na zespoły składające się z maksymalnie 5-8 osób – pomaga to utrzymać wszystkich w zespole zanurzonym w grze i interakcji z nią. Dostępne są rezerwacje firmowe i pakiety, napisz do nas na hello@thesecret.city, aby uzyskać więcej informacji. Bilety można wykorzystać w dowolnym dniu, a my mamy gwarancję „pokochaj to lub zwrot pieniędzy”, naszym celem jest zapewnienie Ci fantastycznego dnia! Sekretne miasto czeka.

Sheffield: Wizyta degustacyjna w destylarni ginu z przewodnikiem

6. Sheffield: Wizyta degustacyjna w destylarni ginu z przewodnikiem

Chcielibyśmy, abyś odwiedził nas w sercu Sheffield, w zapierającym dech w piersiach Portland Works, zabytkowym budynku klasy 2*, otwartym w 1879 roku i domu ze stali nierdzewnej, w którym nasz mały, ale oddany zespół tworzy, produkuje i inspirujące od początku 2015 roku. Chociaż wiemy, że nigdy nie będziemy największą destylarnią, zawsze będziemy dążyć do bycia najlepszymi i nie kochamy nic bardziej niż dzielenie się naszą pasją z innymi entuzjastami napojów rzemieślniczych. Zobaczysz nasz niesamowity dom i odkryjesz, jak powstają wszystkie nasze produkty, zanim spróbujesz każdego z nich z degustacją z przewodnikiem.

Shrewsbury: Wycieczka piesza i przewodnik audio po pochodzeniu Darwina

7. Shrewsbury: Wycieczka piesza i przewodnik audio po pochodzeniu Darwina

Spaceruj historycznymi uliczkami, wzdłuż średniowiecznych murów miejskich, wokół pięknego Quarry Park i wśród kwitnących ogrodów botanicznych Dingle w Shrewsbury podczas tej pieszej wycieczki po średniowiecznym mieście, w którym dorastał ewolucjonista Karol Darwin. W drodze z zamku Shrewsbury do rzeźby Bramy Darwina w centrum dzielnicy handlowej miasta opowiem, jak zainteresowanie młodego Darwina naukami przyrodniczymi wpłynęło na to, co zaobserwował w kamieniołomie i ogrodzie botanicznym. Po drodze zobaczysz XVI-wieczną Starą Halę Targową, kościół św. Alkmunda i kościół Mariacki, w którym Darwin modlił się jako chłopiec. Nie poprzestaniemy jednak na Darwinie. W tym średniowiecznym meandrze dowiesz się również o anglosaskim pochodzeniu miasta, historycznym znaczeniu postaci szekspirowskich, takich jak Harry Hotspur i Prince Hal, oraz o tym, jak Shrewsbury rozkwitło jako główne centrum handlu walijskim suknem. Opowiem historię lokalnego bohatera, admirała Benbow, który zainspirował ludową piosenkę „Brave Benbow”, a dowiesz się o początkach najdłużej odbywającego się na świecie festiwalu kwiatów, Shrewsbury Flower Show. Możesz także spodziewać się: • Oryginalna XVII-wieczna szkoła Shrewsbury, do której uczęszczali Darwin, konserwatywny polityk Michael Heseltine oraz aktor Monty Python, autor i dokumentalista podróżniczy Michael Palin • Luksusowe średniowieczne domy w stylu Tudorów, godne rodziny królewskiej • Grób Ebenezera Scrooge'a • Opactwo Shrewsbury, miejsce akcji Kronik Cadfaela, thrillera Ellisa Petera • Kościół św. Chada, największy okrągły kościół w Wielkiej Brytanii • The Lion Inn, gdzie Darwin wyruszył w swoją pięcioletnią podróż dookoła świata, która pomogła mu sformułować teorię ewolucji Pod koniec wycieczki będziesz mieć odpowiedź na pytania takie jak: • Jak się mieszkało w burzliwym miasteczku przygranicznym w pobliżu granicy z Walią? • W jaki sposób ulice takie jak Dogpole, Wyle Cop i Murivance zyskały swoje dziwne nazwy? • Kim była Aethelflaed i jak odzyskała ziemie utracone wcześniej przez duńskich Wikingów? • Jakie skarby są ukryte na widoku w Shrewsbury Museum? • W jaki sposób Shrewsbury stało się kwitnącym ośrodkiem kulturalnym, handlowym i turystycznym? Pozwól sobie na co najmniej 90 minut na tę wycieczkę po Shrewsbury lub poświęć nawet 2 godziny i jak najlepiej wykorzystaj swoje wrażenia. Tempo zależy od Ciebie! Więc chodź, dołącz do mnie śladami największego biologa w historii, gdy użyję dźwięku, aby poprowadzić Cię podczas pieszej wycieczki po historycznym Shrewsbury! Kredyt muzyczny: Nagranie pieśni ludowej Brave Benbow udostępnione dzięki uprzejmości Daniela Kelly'ego i objęte prawami autorskimi.

Nottingham: Maid Marian & Robin Hood Outdoor Escape Game App

8. Nottingham: Maid Marian & Robin Hood Outdoor Escape Game App

Zacznij od pobrania aplikacji. Następnie udaj się - samodzielnie lub w grupie - do centrum miasta. Otwórz aplikację i pozwól, by Cię poprowadziła. Otrzymuj zabawne instrukcje dotyczące poruszania się po mieście. Udaj się do znanych miejsc, takich jak Stary Rynek, Zamek Nottingham i pomnik Robin Hooda. Słuchaj, jak audioprzewodnik i aplikacja opowiadają intrygujące historie w każdym miejscu. Odpowiadaj na podchwytliwe pytania i rozwiązuj zagadki. Zatrzymaj aplikację, kiedy chcesz. Odwiedź najstarszy pub w kraju i kup kufel piwa. Otwórz aplikację ponownie, gdy będziesz gotowy do kontynuowania podróży.

York: Najstraszniejszy wciągający spacer z duchami z własnym przewodnikiem

9. York: Najstraszniejszy wciągający spacer z duchami z własnym przewodnikiem

Rozwiązuj upiorne zagadki rozsiane po całym Yorku, wchodząc w interakcje z jego legendarnymi duchami: Rzymskimi legionistami, kobietą oskarżoną o czary, szlachcicem z obsesją na punkcie złota, pijanym mnichem i żywcem obdartym ze skóry wikingiem. Co stanie się z torturowanymi duchami Yorku? Udaj się do punktu startowego, kiedy tylko chcesz, aby wyruszyć na upiorną przygodę. Zanurz się w upiornej historii Yorku, wchodząc w interakcję z legendarnymi duchami za pośrednictwem smartfona. Rozwiązuj wskazówki i łamigłówki, odkrywając sekretne miejsca i ukryte skarby. Dowiedz się, kim były duchy za życia, co doprowadziło do ich upiornych legend i gdzie je widziano od czasu ich śmierci. To przerażające doświadczenie oferuje pouczające i wciągające spojrzenie na te pytania, łącząc zagadki i fikcję inspirowaną folklorem z faktami historycznymi i relacjami naocznych świadków. Zatrzymaj się w nawiedzonych pubach, jeśli chcesz zaspokoić pragnienie podczas wciągającej gry miejskiej.

Norwich: dziwaczne spacery po zabytkowych smartfonach z przewodnikiem

10. Norwich: dziwaczne spacery po zabytkowych smartfonach z przewodnikiem

Jeśli ciekawi Cię Norwich, wybierz się na jeden z naszych dziwacznych spacerów z przewodnikiem, podczas których możesz odkryć serce tego uroczego miasta we wschodniej Anglii. Odwiedzicie nie tylko miejsca bardziej znane – zadbamy o to, abyście odwiedzili także te niezwykłe i intrygujące! Oprócz tego zapewniamy fascynujące historie na temat otaczającej Cię historii, podczas gdy Ty dobrze się bawisz, podążając za naszymi szczegółowymi wskazówkami, znajdując odpowiedzi na nasze uzależniające wskazówki i dopasowując zdjęcia do miejsc po drodze. Odkryjesz „ukryte skarby”, czytając o historii Norwich oraz ludziach i wydarzeniach, które je ukształtowały – niezależnie od tego, czy znasz Norwich, czy jesteś tu po raz pierwszy, dostrzeżesz rzeczy, których inaczej byś nie zauważył . Pobierz trasy spacerowe na swoje urządzenie mobilne, następnie postępuj zgodnie ze wskazówkami i ciesz się wycieczkami po zabytkach z przewodnikiem we własnym tempie i na własnym poziomie zainteresowania. Trasy mają odpowiednio 2,5 mili i 1,6 mili. Obie ścieżki są przystosowane dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich i spacerowych.

East Midlands

East Midlands

Często zadawane pytania dot. atrakcji typu Autobusem/minivanem w: East Midlands

Oprócz atrakcji typu Autobusem/minivanem jakie jeszcze atrakcje warto odwiedzić w: East Midlands?

W: East Midlands są jeszcze następujące atrakcje warte zobaczenia:

East Midlands: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu East Midlands? Kliknij tutaj.