Dodaj daty

East Midlands
Atrakcje sezonowe i świąteczne

Atrakcje sezonowe i świąteczne

Nasze najbardziej polecane East Midlands Atrakcje sezonowe i świąteczne

Z Manchesteru: Jednodniowa wycieczka do Derbyshire i Peak District

1. Z Manchesteru: Jednodniowa wycieczka do Derbyshire i Peak District

Czas opuścić wielkie miasto i udać się do Peak District. Twój pierwszy przystanek będzie w Castleton. To urocze stare miasto przyciąga turystów z całego świata swoim typowym angielskim urokiem. Możesz spacerować po ulicach, podziwiać piękny widok na dolinę i poznać jej historię w wnikliwym centrum informacyjnym. Następnie udaj się do Monsal Head. Z zielonych wzgórz wyłania się stary wiadukt linii kolejowej, tworząc niepowtarzalny widok. To wspaniała budowla z imponującą historią. Jeśli zgłodniejesz, to masz szczęście, bo w następnej kolejności zatrzymujesz się na lunch w Bakewell. To miasto jest nie tylko pyszne do oglądania, ale jest także domem dla jednego z najsłynniejszych angielskich deserów, puddingu Bakewell. Po lunchu udamy się do Poole’s Cavern*. Możesz wybrać się na fakultatywną wizytę w tym ogromnym systemie jaskiń wapiennych, który został opisany jako jeden z cudów Peak District. Ten system jaskiń gościł Marię Królową Szkotów i niezliczoną liczbę innych gości, którzy zachwycali się komnatami, stalagmitami i stalaktytami. Wracasz do Manchesteru i przybywasz późnym popołudniem. *Jeśli Twoja wycieczka rozpoczyna się po 1 kwietnia 2024 r., odwiedzisz Peak's Cavern zamiast Poole's Cavern. **Pamiętaj, że jeśli Twoja wycieczka rozpoczyna się po 1 kwietnia 2024 r., będzie odbywać się tylko w niedziele i wtorki.

Zamek Kenilworth i bilet wstępu do ogrodu elżbietańskiego

2. Zamek Kenilworth i bilet wstępu do ogrodu elżbietańskiego

Podążaj śladami wielkiej królowej Tudorów i wyobraź sobie bogactwo i splendor elżbietańskiego Kenilwortha. Wędruj ścieżkami, aby odkryć marmurową fontannę, ozdobną wolierę i emblemat hrabiego Leicester przedstawiający niedźwiedzia i postrzępioną laskę. Wybierz bilet jednorazowy lub rodzinny. Odwiedź fascynującą wystawę o słynnym królewskim romansie między królową a jej ambitnym dworzaninem Robertem Dudleyem. Poznaj elżbietańską sypialnię i pokój dębowy, w którym znajduje się pięknie zdobiony alabastrowy kominek, który kiedyś stał w prywatnych pokojach Elżbiety I. Baw się dobrze z przyjaznymi rodzinom ekspozycjami na interaktywnej wystawie, która ożywia przeszłość Kenilwortha. Mieszczący się we wspaniałych stajniach Tudorów, zobacz, jak zamek zmienił się w ciągu swojej 900-letniej historii. Dzieci mogą zapoznać się z historią, przymierzając ubrania, a także zobaczyć i dotknąć potężnych kul trebuszowych, które zostały rzucone w zamek Kenilworth 800 lat temu. Podziwiaj potężną twierdzę zamkową - serce życia zamku od 500 lat. Zrelaksuj się, odwiedzając herbaciarnię Stables, która oferuje pyszny wybór ciast i lekkich lunchów, przygotowywanych z sezonowych składników i pochodzących od lokalnych dostawców.

Piesza wycieczka po Cambridge z lokalnym przewodnikiem

3. Piesza wycieczka po Cambridge z lokalnym przewodnikiem

Podobnie jak w przypadku większości wycieczek po Cambridge, istnieje dość standardowa trasa przez najbardziej znane i główne atrakcje Cambridge - Kings College, Great St Mary's, plecy, kościół St Benets, złoty zegar Bożego Ciała itp. - ale zabawną rzeczą w pieszej wycieczce jest to, że możesz wybrać dowolną liczbę objazdów, dygresji i stycznych, w zależności od tego, co ci się podoba, a jako urodzony i wychowany mieszkaniec Cambridge (i wieloletni profesjonalny przewodnik) zazwyczaj mogę dostosować wycieczkę do gustów każdego. Chętnie przyjmę prywatne rezerwacje na dowolny czas (skontaktuj się ze mną) lub wskocz na publiczną wycieczkę wymienioną na stronie!

Wielka Brytania/Europa: Plan mobilnej transmisji danych eSim

4. Wielka Brytania/Europa: Plan mobilnej transmisji danych eSim

Pozostań w kontakcie dzięki planowi mobilnej transmisji danych eSIM do użytku w Wielkiej Brytanii i Irlandii. Jeśli chcesz, zdobądź plan dla 43 krajów europejskich. Wybieraj spośród różnych ilości danych dostosowanych do Twoich potrzeb. W razie potrzeby skorzystaj z udostępniania hotspotów. Skorzystaj z szybkiej transmisji danych i wsparcia technicznego, jeśli zajdzie taka potrzeba. Sprawdź, czy Twoje urządzenie jest kompatybilne z eSIM i wolne od blokad, a następnie kup je i pobierz kod QR. Wydrukuj kod lub wyświetl go na innym urządzeniu, a następnie zeskanuj, aby aktywować. Zanim aktywujesz plan, upewnij się, że masz dostęp do Wi-Fi lub Internetu. Połącz się z Internetem i pozostań w kontakcie ze znajomymi. Jeśli nie możesz połączyć się z Internetem, postępuj zgodnie z instrukcją rozwiązywania problemów znajdującą się na kuponie. W razie potrzeby skorzystaj z pomocy technicznej i upewnij się, że masz włączony roaming danych. Jeśli potrzebujesz więcej danych, możesz kupić inny plan w celu doładowania, aby móc nadal z niego korzystać. Zasięg sieci w 43 regionach Europy: Albania, Austria, Belgia, Bułgaria, Chorwacja, Cypr, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Niemcy, Gibraltar, Grecja, Węgry, Islandia, Irlandia, Wyspa Man, Włochy, Jersey, Kazachstan , Łotwa, Liechtenstein, Litwa, Luksemburg, Malta, Holandia, Macedonia Północna, Norwegia, Polska, Portugalia, Rumunia, San Marino, Serbia, Słowacja, Słowenia, Hiszpania, Szwecja, Szwajcaria, Turcja, Ukraina, Wielka Brytania, Uzbekistan i Watykan Miasto.

Nottingham: Dziwaczne spacery po smartfonach z przewodnikiem

5. Nottingham: Dziwaczne spacery po smartfonach z przewodnikiem

Jeśli ciekawi Cię Nottingham, wybierz się na jeden z naszych dziwacznych spacerów z przewodnikiem, podczas których możesz odkrywać serce Nottingham. Nie tylko odwiedzisz te bardziej znane miejsca – my zadbamy o to, abyś odwiedził też te niezwykłe i intrygujące! Oprócz tego zapewniamy fascynujące historie o historii wokół ciebie, podczas gdy ty dobrze się bawisz podążając za naszymi szczegółowymi wskazówkami, znajdując odpowiedzi na nasze uzależniające wskazówki i dopasowując zdjęcia do miejsc po drodze. Odkryjesz „ukryte skarby”, czytając o historii Nottingham oraz o ludziach i wydarzeniach, które je ukształtowały – niezależnie od tego, czy znasz Nottingham, czy odwiedzasz go po raz pierwszy, zauważysz rzeczy, których inaczej byś nie zauważył . Pobierz spacery na swoje urządzenie mobilne, a następnie postępuj zgodnie ze wskazówkami i ciesz się naszymi samodzielnymi spacerami po dziedzictwie we własnym tempie i na poziomie zainteresowania. Spacery mają odpowiednio 1,5 i 1 milę. Obie ścieżki są odpowiednie dla osób na wózkach inwalidzkich i buggy.

Shrewsbury: Wycieczka piesza i przewodnik audio po pochodzeniu Darwina

6. Shrewsbury: Wycieczka piesza i przewodnik audio po pochodzeniu Darwina

Spaceruj historycznymi uliczkami, wzdłuż średniowiecznych murów miejskich, wokół pięknego Quarry Park i wśród kwitnących ogrodów botanicznych Dingle w Shrewsbury podczas tej pieszej wycieczki po średniowiecznym mieście, w którym dorastał ewolucjonista Karol Darwin. W drodze z zamku Shrewsbury do rzeźby Bramy Darwina w centrum dzielnicy handlowej miasta opowiem, jak zainteresowanie młodego Darwina naukami przyrodniczymi wpłynęło na to, co zaobserwował w kamieniołomie i ogrodzie botanicznym. Po drodze zobaczysz XVI-wieczną Starą Halę Targową, kościół św. Alkmunda i kościół Mariacki, w którym Darwin modlił się jako chłopiec. Nie poprzestaniemy jednak na Darwinie. W tym średniowiecznym meandrze dowiesz się również o anglosaskim pochodzeniu miasta, historycznym znaczeniu postaci szekspirowskich, takich jak Harry Hotspur i Prince Hal, oraz o tym, jak Shrewsbury rozkwitło jako główne centrum handlu walijskim suknem. Opowiem historię lokalnego bohatera, admirała Benbow, który zainspirował ludową piosenkę „Brave Benbow”, a dowiesz się o początkach najdłużej odbywającego się na świecie festiwalu kwiatów, Shrewsbury Flower Show. Możesz także spodziewać się: • Oryginalna XVII-wieczna szkoła Shrewsbury, do której uczęszczali Darwin, konserwatywny polityk Michael Heseltine oraz aktor Monty Python, autor i dokumentalista podróżniczy Michael Palin • Luksusowe średniowieczne domy w stylu Tudorów, godne rodziny królewskiej • Grób Ebenezera Scrooge'a • Opactwo Shrewsbury, miejsce akcji Kronik Cadfaela, thrillera Ellisa Petera • Kościół św. Chada, największy okrągły kościół w Wielkiej Brytanii • The Lion Inn, gdzie Darwin wyruszył w swoją pięcioletnią podróż dookoła świata, która pomogła mu sformułować teorię ewolucji Pod koniec wycieczki będziesz mieć odpowiedź na pytania takie jak: • Jak się mieszkało w burzliwym miasteczku przygranicznym w pobliżu granicy z Walią? • W jaki sposób ulice takie jak Dogpole, Wyle Cop i Murivance zyskały swoje dziwne nazwy? • Kim była Aethelflaed i jak odzyskała ziemie utracone wcześniej przez duńskich Wikingów? • Jakie skarby są ukryte na widoku w Shrewsbury Museum? • W jaki sposób Shrewsbury stało się kwitnącym ośrodkiem kulturalnym, handlowym i turystycznym? Pozwól sobie na co najmniej 90 minut na tę wycieczkę po Shrewsbury lub poświęć nawet 2 godziny i jak najlepiej wykorzystaj swoje wrażenia. Tempo zależy od Ciebie! Więc chodź, dołącz do mnie śladami największego biologa w historii, gdy użyję dźwięku, aby poprowadzić Cię podczas pieszej wycieczki po historycznym Shrewsbury! Kredyt muzyczny: Nagranie pieśni ludowej Brave Benbow udostępnione dzięki uprzejmości Daniela Kelly'ego i objęte prawami autorskimi.

Sheffield: Wizyta degustacyjna w destylarni ginu z przewodnikiem

7. Sheffield: Wizyta degustacyjna w destylarni ginu z przewodnikiem

Chcielibyśmy, abyś odwiedził nas w sercu Sheffield, w zapierającym dech w piersiach Portland Works, zabytkowym budynku klasy 2*, otwartym w 1879 roku i domu ze stali nierdzewnej, w którym nasz mały, ale oddany zespół tworzy, produkuje i inspirujące od początku 2015 roku. Chociaż wiemy, że nigdy nie będziemy największą destylarnią, zawsze będziemy dążyć do bycia najlepszymi i nie kochamy nic bardziej niż dzielenie się naszą pasją z innymi entuzjastami napojów rzemieślniczych. Zobaczysz nasz niesamowity dom i odkryjesz, jak powstają wszystkie nasze produkty, zanim spróbujesz każdego z nich z degustacją z przewodnikiem.

Sheffield: Murder Mystery City Exploration Gra samodzielna

8. Sheffield: Murder Mystery City Exploration Gra samodzielna

Zabawne doświadczenie odkrywania tajemnic Sheffield, tajemniczy spacer podobny do pokoju ewakuacyjnego, ale na zewnątrz! Wcielisz się w detektywa rozwiązującego zagadkę morderstwa, rozwiązując wskazówki dotyczące lokalizacji w Sheffield. Twój zespół otrzyma wskazówki na swoje telefony, które po odszyfrowaniu poprowadzą ich po trasie, która prezentuje tajne zabytki i wspaniałe puby/bary/kawiarnie. Trasy są w odległości krótkiego spaceru, a wskazówki pozwalają współpracować i wchodzić w interakcje z otoczeniem miasta, aby znaleźć odpowiedzi, bez wcześniejszej wiedzy. Odkryj fascynujące i zabawne fakty dotyczące przeszłości i teraźniejszości Sheffield, przedzierając się przez miasto. Uczyń dzień swoim własnym, rozwiązując wskazówki i wyzwania jako zespół; z przyjaciółmi, rodziną lub współpracownikami. Stań się konkurencyjny – ścigaj się do mety i ustal czas w tabeli liderów lub po prostu idź we własnym tempie i chłoń wszystko. Z zalecanymi przystankami na przekąskę w najwyżej ocenianych pubach/kawiarniach/barach, w których możesz sobie pozwolić i odświeżyć się po drodze. Na tej trasie są trzy przystanki; - W połowie drogi; Pub z rzeźbionym drewnianym barem, podłogą wyłożoną kafelkami, zielonym ogródkiem piwnym i słynną ofertą prawdziwych piw typu ale. - Dwie trzecie; Przytulny, tradycyjny pub schowany w sercu wyspy Kelham w Sheffield. Oferujący duży wybór ręcznie zbieranych piw, ale i cydrów celebrujących najlepsze piwa rzemieślnicze z lokalnych i krajowych browarów. - Zakończ lokalizację; Spokojny pub z przytulnym, rustykalnym wnętrzem, miejscami do siedzenia na zewnątrz i występami muzycznymi na żywo. Kolejny pub ze świetną pizzą i deskami do wędlin! Comiesięczne wyzwania są dostępne dla zespołów, które przesyłają zdjęcia/filmy ze swoich doświadczeń, aby co miesiąc wygrywać nagrody pieniężne. Linki przesłane w wiadomości powitalnej oraz informacje dostępne na naszej stronie. W przypadku większych rezerwacji grupowych zalecamy podzielenie się na zespoły składające się z maksymalnie 5-8 osób – pomaga to utrzymać wszystkich w zespole zanurzonym w grze i interakcji z nią. Dostępne są rezerwacje firmowe i pakiety, napisz do nas na hello@thesecret.city, aby uzyskać więcej informacji. Bilety można wykorzystać w dowolnym dniu, a my mamy gwarancję „pokochaj to lub zwrot pieniędzy”, naszym celem jest zapewnienie Ci fantastycznego dnia! Sekretne miasto czeka.

Nottingham: Maid Marian & Robin Hood Outdoor Escape Game App

9. Nottingham: Maid Marian & Robin Hood Outdoor Escape Game App

Zacznij od pobrania aplikacji. Następnie udaj się - samodzielnie lub w grupie - do centrum miasta. Otwórz aplikację i pozwól, by Cię poprowadziła. Otrzymuj zabawne instrukcje dotyczące poruszania się po mieście. Udaj się do znanych miejsc, takich jak Stary Rynek, Zamek Nottingham i pomnik Robin Hooda. Słuchaj, jak audioprzewodnik i aplikacja opowiadają intrygujące historie w każdym miejscu. Odpowiadaj na podchwytliwe pytania i rozwiązuj zagadki. Zatrzymaj aplikację, kiedy chcesz. Odwiedź najstarszy pub w kraju i kup kufel piwa. Otwórz aplikację ponownie, gdy będziesz gotowy do kontynuowania podróży.

Norwich: dziwaczne spacery po zabytkowych smartfonach z przewodnikiem

10. Norwich: dziwaczne spacery po zabytkowych smartfonach z przewodnikiem

Jeśli ciekawi Cię Norwich, wybierz się na jeden z naszych dziwacznych spacerów z przewodnikiem, podczas których możesz odkryć serce tego uroczego miasta we wschodniej Anglii. Odwiedzicie nie tylko miejsca bardziej znane – zadbamy o to, abyście odwiedzili także te niezwykłe i intrygujące! Oprócz tego zapewniamy fascynujące historie na temat otaczającej Cię historii, podczas gdy Ty dobrze się bawisz, podążając za naszymi szczegółowymi wskazówkami, znajdując odpowiedzi na nasze uzależniające wskazówki i dopasowując zdjęcia do miejsc po drodze. Odkryjesz „ukryte skarby”, czytając o historii Norwich oraz ludziach i wydarzeniach, które je ukształtowały – niezależnie od tego, czy znasz Norwich, czy jesteś tu po raz pierwszy, dostrzeżesz rzeczy, których inaczej byś nie zauważył . Pobierz trasy spacerowe na swoje urządzenie mobilne, następnie postępuj zgodnie ze wskazówkami i ciesz się wycieczkami po zabytkach z przewodnikiem we własnym tempie i na własnym poziomie zainteresowania. Trasy mają odpowiednio 2,5 mili i 1,6 mili. Obie ścieżki są przystosowane dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich i spacerowych.

Liczba znalezionych atrakcji: 1
Sortuj wg::

Oferty, które również mogą Cię zainteresować...

East Midlands

East Midlands

Często zadawane pytania dot. atrakcji typu Atrakcje sezonowe i świąteczne w: East Midlands

Oprócz atrakcji typu Atrakcje sezonowe i świąteczne jakie jeszcze atrakcje warto odwiedzić w: East Midlands?

W: East Midlands są jeszcze następujące atrakcje warte zobaczenia:

East Midlands: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu East Midlands? Kliknij tutaj.