Dodaj daty

East Midlands
Atrakcje na świeżym powietrzu

Atrakcje na świeżym powietrzu
Liczba znalezionych atrakcji: 22
Sortuj wg::

Już podróżujesz? Zobacz dostępność dla Twoich dat

Nasze najbardziej polecane East Midlands Atrakcje na świeżym powietrzu

Z Manchesteru: Derbyshire i Peak District - 1-dniowa wycieczka

1. Z Manchesteru: Derbyshire i Peak District - 1-dniowa wycieczka

Nadszedł czas, aby zostawić wielkie miasto za sobą i udać się do Peak District; regionu dzikich szczytów, surowych wrzosowisk i ładnych, wysłużonych domków. Twoim pierwszym przystankiem jest Eyam, wioska, która stanęła w obliczu niewyobrażalnych przeciwności losu, gdy w 1666 roku wybuchła tu zaraza. Poruszony historią solidarności i siły, podróżujesz dalej do Bakewell. To miasto nie tylko zachwyca wyglądem, ale jest także domem jednego z najsłynniejszych deserów w Anglii, Bakewell Pudding. Teraz, gdy życie jest nieco słodsze, udajesz się do Monsal Head. Znajduje się tam stary wiadukt kolejowy, który wyłania się z zielonych wzgórz, tworząc wyjątkowy widok. To wspaniała konstrukcja z imponującą historią. Mamy dla Ciebie kolejną gratkę - przystanek w Castleton. To urocze stare miasto przyciąga podróżnych z całego świata swoim tradycyjnym angielskim urokiem. Możesz spacerować ulicami, podziwiać piękny widok na dolinę i poznać jego historię w wnikliwym centrum informacyjnym. Będziesz mieć również okazję wybrać się na opcjonalną wizytę w jaskini Peak's Cavern. Ta jaskinia ma skandaliczny przydomek, największe naturalne wejście, kiedyś była kryjówką dla rabusiów, a teraz czasami działa jako miejsce koncertów. Po dniu pełnym pysznych smakołyków, spektakularnych widoków i przejmującej historii, wrócisz do Manchesteru i dotrzesz na miejsce późnym popołudniem.

Zamek Kenilworth i bilet wstępu do ogrodu elżbietańskiego

2. Zamek Kenilworth i bilet wstępu do ogrodu elżbietańskiego

Podążaj śladami wielkiej królowej Tudorów i wyobraź sobie bogactwo i splendor elżbietańskiego Kenilwortha. Wędruj ścieżkami, aby odkryć marmurową fontannę, ozdobną wolierę i emblemat hrabiego Leicester przedstawiający niedźwiedzia i postrzępioną laskę. Wybierz bilet jednorazowy lub rodzinny. Odwiedź fascynującą wystawę o słynnym królewskim romansie między królową a jej ambitnym dworzaninem Robertem Dudleyem. Poznaj elżbietańską sypialnię i pokój dębowy, w którym znajduje się pięknie zdobiony alabastrowy kominek, który kiedyś stał w prywatnych pokojach Elżbiety I. Baw się dobrze z przyjaznymi rodzinom ekspozycjami na interaktywnej wystawie, która ożywia przeszłość Kenilwortha. Mieszczący się we wspaniałych stajniach Tudorów, zobacz, jak zamek zmienił się w ciągu swojej 900-letniej historii. Dzieci mogą zapoznać się z historią, przymierzając ubrania, a także zobaczyć i dotknąć potężnych kul trebuszowych, które zostały rzucone w zamek Kenilworth 800 lat temu. Podziwiaj potężną twierdzę zamkową - serce życia zamku od 500 lat. Zrelaksuj się, odwiedzając herbaciarnię Stables, która oferuje pyszny wybór ciast i lekkich lunchów, przygotowywanych z sezonowych składników i pochodzących od lokalnych dostawców.

Z Manchesteru: Chatsworth i wycieczka po Peak District

3. Z Manchesteru: Chatsworth i wycieczka po Peak District

Wsiądź do autokaru i spotkaj się z kierowcą, który będzie również Twoim przewodnikiem. Twoim celem na ten dzień będzie Chatsworth House, symbol ambicji i kreatywności. Opuść tętniący życiem Manchester i wyjedź do Parku Narodowego Peak District. Region ten szczyci się oszałamiającymi krajobrazami wapiennych i wrzosowiskowych płaskowyżów, malowniczymi wioskami i opowieściami, które stąpają po cienkiej linii między historią a tajemnicą, w tym historiami morderstw, które przetrwały przez wieki. Zatrzymaj się w kilku intrygujących miejscach w drodze do wspaniałego Chatsworth House. Spędź kilka godzin w Chatsworth House, gdzie możesz zaprojektować swoje eksploracje. Wybierz, czy chcesz wędrować po rozległych ogrodach posiadłości, podziwiać wewnętrzną kolekcję arcydzieł artystów takich jak Rembrandt i Reynolds, czy też zachwycić młodszych gości wycieczką do obejścia i placu zabaw. Zregeneruj siły w jednej z restauracji na terenie posiadłości, gotowej zaspokoić każdy głód, od przekąski po pełny posiłek. Kontynuuj swoją podróż, odwiedzając Buxton, urocze miasteczko uzdrowiskowe znane z ozdobnych ogrodów i wyróżniającej się georgiańskiej i wiktoriańskiej architektury. Poczuj się ożywiony, spacerując po tym tętniącym życiem mieście, chłonąc jego tętniącego życiem ducha. Wróć do Manchesteru wczesnym wieczorem.

Sheffield: Murder Mystery City Exploration Gra samodzielna

4. Sheffield: Murder Mystery City Exploration Gra samodzielna

Zabawne doświadczenie odkrywania tajemnic Sheffield, tajemniczy spacer podobny do pokoju ewakuacyjnego, ale na zewnątrz! Wcielisz się w detektywa rozwiązującego zagadkę morderstwa, rozwiązując wskazówki dotyczące lokalizacji w Sheffield. Twój zespół otrzyma wskazówki na swoje telefony, które po odszyfrowaniu poprowadzą ich po trasie, która prezentuje tajne zabytki i wspaniałe puby/bary/kawiarnie. Trasy są w odległości krótkiego spaceru, a wskazówki pozwalają współpracować i wchodzić w interakcje z otoczeniem miasta, aby znaleźć odpowiedzi, bez wcześniejszej wiedzy. Odkryj fascynujące i zabawne fakty dotyczące przeszłości i teraźniejszości Sheffield, przedzierając się przez miasto. Uczyń dzień swoim własnym, rozwiązując wskazówki i wyzwania jako zespół; z przyjaciółmi, rodziną lub współpracownikami. Stań się konkurencyjny – ścigaj się do mety i ustal czas w tabeli liderów lub po prostu idź we własnym tempie i chłoń wszystko. Z zalecanymi przystankami na przekąskę w najwyżej ocenianych pubach/kawiarniach/barach, w których możesz sobie pozwolić i odświeżyć się po drodze. Na tej trasie są trzy przystanki; - W połowie drogi; Pub z rzeźbionym drewnianym barem, podłogą wyłożoną kafelkami, zielonym ogródkiem piwnym i słynną ofertą prawdziwych piw typu ale. - Dwie trzecie; Przytulny, tradycyjny pub schowany w sercu wyspy Kelham w Sheffield. Oferujący duży wybór ręcznie zbieranych piw, ale i cydrów celebrujących najlepsze piwa rzemieślnicze z lokalnych i krajowych browarów. - Zakończ lokalizację; Spokojny pub z przytulnym, rustykalnym wnętrzem, miejscami do siedzenia na zewnątrz i występami muzycznymi na żywo. Kolejny pub ze świetną pizzą i deskami do wędlin! Comiesięczne wyzwania są dostępne dla zespołów, które przesyłają zdjęcia/filmy ze swoich doświadczeń, aby co miesiąc wygrywać nagrody pieniężne. Linki przesłane w wiadomości powitalnej oraz informacje dostępne na naszej stronie. W przypadku większych rezerwacji grupowych zalecamy podzielenie się na zespoły składające się z maksymalnie 5-8 osób – pomaga to utrzymać wszystkich w zespole zanurzonym w grze i interakcji z nią. Dostępne są rezerwacje firmowe i pakiety, napisz do nas na hello@thesecret.city, aby uzyskać więcej informacji. Bilety można wykorzystać w dowolnym dniu, a my mamy gwarancję „pokochaj to lub zwrot pieniędzy”, naszym celem jest zapewnienie Ci fantastycznego dnia! Sekretne miasto czeka.

Shrewsbury: Wycieczka piesza i przewodnik audio po pochodzeniu Darwina

5. Shrewsbury: Wycieczka piesza i przewodnik audio po pochodzeniu Darwina

Spaceruj historycznymi uliczkami, wzdłuż średniowiecznych murów miejskich, wokół pięknego Quarry Park i wśród kwitnących ogrodów botanicznych Dingle w Shrewsbury podczas tej pieszej wycieczki po średniowiecznym mieście, w którym dorastał ewolucjonista Karol Darwin. W drodze z zamku Shrewsbury do rzeźby Bramy Darwina w centrum dzielnicy handlowej miasta opowiem, jak zainteresowanie młodego Darwina naukami przyrodniczymi wpłynęło na to, co zaobserwował w kamieniołomie i ogrodzie botanicznym. Po drodze zobaczysz XVI-wieczną Starą Halę Targową, kościół św. Alkmunda i kościół Mariacki, w którym Darwin modlił się jako chłopiec. Nie poprzestaniemy jednak na Darwinie. W tym średniowiecznym meandrze dowiesz się również o anglosaskim pochodzeniu miasta, historycznym znaczeniu postaci szekspirowskich, takich jak Harry Hotspur i Prince Hal, oraz o tym, jak Shrewsbury rozkwitło jako główne centrum handlu walijskim suknem. Opowiem historię lokalnego bohatera, admirała Benbow, który zainspirował ludową piosenkę „Brave Benbow”, a dowiesz się o początkach najdłużej odbywającego się na świecie festiwalu kwiatów, Shrewsbury Flower Show. Możesz także spodziewać się: • Oryginalna XVII-wieczna szkoła Shrewsbury, do której uczęszczali Darwin, konserwatywny polityk Michael Heseltine oraz aktor Monty Python, autor i dokumentalista podróżniczy Michael Palin • Luksusowe średniowieczne domy w stylu Tudorów, godne rodziny królewskiej • Grób Ebenezera Scrooge'a • Opactwo Shrewsbury, miejsce akcji Kronik Cadfaela, thrillera Ellisa Petera • Kościół św. Chada, największy okrągły kościół w Wielkiej Brytanii • The Lion Inn, gdzie Darwin wyruszył w swoją pięcioletnią podróż dookoła świata, która pomogła mu sformułować teorię ewolucji Pod koniec wycieczki będziesz mieć odpowiedź na pytania takie jak: • Jak się mieszkało w burzliwym miasteczku przygranicznym w pobliżu granicy z Walią? • W jaki sposób ulice takie jak Dogpole, Wyle Cop i Murivance zyskały swoje dziwne nazwy? • Kim była Aethelflaed i jak odzyskała ziemie utracone wcześniej przez duńskich Wikingów? • Jakie skarby są ukryte na widoku w Shrewsbury Museum? • W jaki sposób Shrewsbury stało się kwitnącym ośrodkiem kulturalnym, handlowym i turystycznym? Pozwól sobie na co najmniej 90 minut na tę wycieczkę po Shrewsbury lub poświęć nawet 2 godziny i jak najlepiej wykorzystaj swoje wrażenia. Tempo zależy od Ciebie! Więc chodź, dołącz do mnie śladami największego biologa w historii, gdy użyję dźwięku, aby poprowadzić Cię podczas pieszej wycieczki po historycznym Shrewsbury! Kredyt muzyczny: Nagranie pieśni ludowej Brave Benbow udostępnione dzięki uprzejmości Daniela Kelly'ego i objęte prawami autorskimi.

Nottingham: Maid Marian & Robin Hood Outdoor Escape Game App

6. Nottingham: Maid Marian & Robin Hood Outdoor Escape Game App

Zacznij od pobrania aplikacji. Następnie udaj się - samodzielnie lub w grupie - do centrum miasta. Otwórz aplikację i pozwól, by Cię poprowadziła. Otrzymuj zabawne instrukcje dotyczące poruszania się po mieście. Udaj się do znanych miejsc, takich jak Stary Rynek, Zamek Nottingham i pomnik Robin Hooda. Słuchaj, jak audioprzewodnik i aplikacja opowiadają intrygujące historie w każdym miejscu. Odpowiadaj na podchwytliwe pytania i rozwiązuj zagadki. Zatrzymaj aplikację, kiedy chcesz. Odwiedź najstarszy pub w kraju i kup kufel piwa. Otwórz aplikację ponownie, gdy będziesz gotowy do kontynuowania podróży.

Sheffield: Wizyta degustacyjna w destylarni ginu z przewodnikiem

7. Sheffield: Wizyta degustacyjna w destylarni ginu z przewodnikiem

Chcielibyśmy, abyś odwiedził nas w sercu Sheffield, w zapierającym dech w piersiach Portland Works, zabytkowym budynku klasy 2*, otwartym w 1879 roku i domu ze stali nierdzewnej, w którym nasz mały, ale oddany zespół tworzy, produkuje i inspirujące od początku 2015 roku. Chociaż wiemy, że nigdy nie będziemy największą destylarnią, zawsze będziemy dążyć do bycia najlepszymi i nie kochamy nic bardziej niż dzielenie się naszą pasją z innymi entuzjastami napojów rzemieślniczych. Zobaczysz nasz niesamowity dom i odkryjesz, jak powstają wszystkie nasze produkty, zanim spróbujesz każdego z nich z degustacją z przewodnikiem.

Nottingham: Dziwaczne spacery po smartfonach z przewodnikiem

8. Nottingham: Dziwaczne spacery po smartfonach z przewodnikiem

Jeśli ciekawi Cię Nottingham, wybierz się na jeden z naszych dziwacznych spacerów z przewodnikiem, podczas których możesz odkrywać serce Nottingham. Nie tylko odwiedzisz te bardziej znane miejsca – my zadbamy o to, abyś odwiedził też te niezwykłe i intrygujące! Oprócz tego zapewniamy fascynujące historie o historii wokół ciebie, podczas gdy ty dobrze się bawisz podążając za naszymi szczegółowymi wskazówkami, znajdując odpowiedzi na nasze uzależniające wskazówki i dopasowując zdjęcia do miejsc po drodze. Odkryjesz „ukryte skarby”, czytając o historii Nottingham oraz o ludziach i wydarzeniach, które je ukształtowały – niezależnie od tego, czy znasz Nottingham, czy odwiedzasz go po raz pierwszy, zauważysz rzeczy, których inaczej byś nie zauważył . Pobierz spacery na swoje urządzenie mobilne, a następnie postępuj zgodnie ze wskazówkami i ciesz się naszymi samodzielnymi spacerami po dziedzictwie we własnym tempie i na poziomie zainteresowania. Spacery mają odpowiednio 1,5 i 1 milę. Obie ścieżki są odpowiednie dla osób na wózkach inwalidzkich i buggy.

Wielka Brytania/Europa: Plan mobilnej transmisji danych eSim

9. Wielka Brytania/Europa: Plan mobilnej transmisji danych eSim

Ułatw sobie podróż do Wielkiej Brytanii dzięki wygodnej karcie eSIM. Pozostań w kontakcie podczas podróży dzięki szybkiemu zasięgowi w Wielkiej Brytanii i innych 43 regionach Europy (pełna lista poniżej). Kup i zainstaluj kartę eSIM w dowolnym miejscu i czasie, wybierając spośród różnych pakietów danych, opcji ważności i zasięgu w dodatkowych krajach. Po prostu zeskanuj kod QR eSIM, aby uzyskać dostęp do wszystkich niezbędnych aplikacji podczas podróży. Uniknij kłopotów z zarządzaniem wieloma kartami SIM dzięki temu rozwiązaniu. Uzyskaj jedną kartę eSIM na urządzenie i doładuj ją, po prostu kupując i aktywując dodatkowe plany eSIM podczas podróży. Po aktywacji Twój zasięg rozpocznie się zgodnie z wybranym czasem trwania. Większość urządzeń wydanych po 2019 roku jest kompatybilna z eSIM (np. iPhone XR, XS i nowsze modele, Google Pixel 4 i nowsze). Jeśli nie masz pewności, sprawdź zdjęcia z wytycznymi dotyczącymi kompatybilności, aby potwierdzić kwalifikowalność. Zasięg sieci: Albania, Austria, Belgia, Bułgaria, Chorwacja, Cypr, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Niemcy, Grecja (w tym Cyklady), Węgry, Islandia, Irlandia, Izrael, Włochy (w tym Watykan, San Marino, Sardynia), Łotwa, Litwa, Luksemburg, Malta, Holandia, Norwegia, Polska, Portugalia (w tym Azory i Madera), Rumunia, Słowacja, Słowenia, Hiszpania (w tym Wyspy Kanaryjskie i Baleary), Szwecja, Szwajcaria, Turcja, Ukraina, Wielka Brytania i Uzbekistan.

Sheffield: Dziwaczne samodzielne spacery po dziedzictwie

10. Sheffield: Dziwaczne samodzielne spacery po dziedzictwie

Jeśli jesteś ciekawy Sheffield, wybierz się na jeden z naszych dziwacznych spacerów z przewodnikiem, podczas których możesz odkryć serce Sheffield. Nie tylko odwiedzisz te bardziej znane miejsca – my zadbamy o to, abyś odwiedził też te niezwykłe i intrygujące! Oprócz tego zapewniamy fascynujące historie o historii wokół ciebie, podczas gdy ty dobrze się bawisz podążając za naszymi szczegółowymi wskazówkami, znajdując odpowiedzi na nasze uzależniające wskazówki i dopasowując zdjęcia do miejsc po drodze. Odkryjesz „ukryte skarby”, czytając o historii Sheffield oraz ludziach i wydarzeniach, które je ukształtowały – niezależnie od tego, czy znasz Sheffield, czy odwiedzasz go po raz pierwszy, zauważysz rzeczy, których inaczej byś nie zauważył . Pobierz spacery na swoje urządzenie mobilne, a następnie postępuj zgodnie ze wskazówkami i ciesz się naszymi samodzielnymi spacerami po dziedzictwie we własnym tempie i na odpowiednim poziomie. Spacery mają odpowiednio 1,5 i 1 milę. Obie ścieżki są odpowiednie dla osób na wózkach inwalidzkich i buggy.

East Midlands

East Midlands

Często zadawane pytania dot. atrakcji typu Atrakcje na świeżym powietrzu w: East Midlands

Oprócz atrakcji typu Atrakcje na świeżym powietrzu jakie jeszcze atrakcje warto odwiedzić w: East Midlands?

W: East Midlands są jeszcze następujące atrakcje warte zobaczenia:

East Midlands: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu East Midlands? Kliknij tutaj.