Eagle Point

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Eagle Point: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Eagle Point? Kliknij tutaj.

Eagle Point: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5 / 5

na podstawie 2431 opinii

Uwielbialiśmy całą podróż od Wally, naszego kierowcy autobusu, po niesamowite widoki! ! To warte swojej ceny.. Wally był pełen tak wielu dobrych informacji, że naprawdę mu się podobało. Jedynym minusem jest to, że jedna para spóźniła się 45 minut, wracając do zarodka, bardzo frustrująco, nie mogli podążać za wskazówkami, jak pozostałe 48 z nas, ale to nie była wina wycieczek. Nadal wrócilibyśmy.

Spędziliśmy fantastyczny dzień. Sama wycieczka była świetna, a przewodnik, kierowca i jedzenie zapewniane przez słodkie wycieczki były pierwszej klasy. Naprawdę podobał nam się nasz dzień i tak wiele się nauczyliśmy. Na pewno zrobię to jeszcze raz i bardzo polecam! Dziękuję Ci

Sharon świetnie opowiadała nam o historii Vegas, zaporze Hoovera, Wielkim Kanionie i obszarach, przez które przejeżdżaliśmy. Carlos, kierowca autobusu, wykonał świetną robotę, dostarczając nas tam iz powrotem bezpiecznie.

Najlepsza podróż w moim życiu! Jeśli chcesz zwiedzić Wielki Kanion z Vegas, wybierz tę wycieczkę. Paul, nasz przewodnik, jest pomocny i dobrze wyjaśnia podczas podróży. Tak dobrze się bawię na tej wycieczce

Kierowca Wally był wyjątkowy ze swoją wiedzą. Wszyscy na czas, co jest bardzo ważne. Odbiór i odbiór doskonały. Posiłki były bardzo dobre. Oczywiście zapora Hoovera i Wielki Kanion były niesamowite?