Atrakcje i wycieczki
Dzielnica Czerwonych Latarni

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Często zadawane pytania dotyczące: Dzielnica Czerwonych Latarni

Na jakich wycieczkach w: Dzielnica Czerwonych Latarni obowiązują dodatkowe środki bezpieczeństwa związane z COVID-19?

Na tych atrakcjach w: Dzielnica Czerwonych Latarni obowiązują dodatkowe środki bezpieczeństwa związane z COVID-19:

Dzielnica Czerwonych Latarni: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Dzielnica Czerwonych Latarni? Kliknij tutaj.

Dzielnica Czerwonych Latarni: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5 / 5

na podstawie 8621 opinii

Bardzo interesujące! Nigdy nie spodziewałem się, że będzie to tak pouczające… Stan miał wiele szczegółów, których sam nigdy bym nie poznał. Wędrując po okolicy, nigdy nie wiedziałbym, gdzie iść ani co zobaczyć. Wycieczka była równie zabawna, co informacyjna! Dowiedzieliśmy się o historii problemów narkotykowych nękających Amsterdam wiele lat temu, o tym, jak wpłynęło to na społeczeństwo i jak to ukształtowało legalizację marihuany i prostytucji. Szczerze mówiąc, bez względu na twoje osobiste pochodzenie, ta trasa ze Stanem była pełna dobrej, czystej historii tego wyjątkowego miasta. Zabrałbym to ponownie ze sobą. Dziękuję Ci!

To była niesamowita wycieczka z naszym przewodnikiem Stephanem. Był bardzo przyjazny i przychylny. Ponieważ zrobiliśmy tę wycieczkę wcześniej tego dnia, Dzielnica Czerwonych Latarni była nadal bardzo aktywna. Stephan jego opowiadanie było doskonałe i ogólnie był świetnym przewodnikiem. Obowiązkowa pozycja dla każdego, kto odwiedza miasto. Wysoce rekomendowane!

Bardzo pouczająca wycieczka, nie ograniczająca się do czerwonego światła / kawiarni, ale także wiele ekscytujących informacji o Amsterdamie i związku między historią miasta a kulturą tolerancji. Wysoce polecany ;)

Stefan był bardzo miłym i zabawnym przewodnikiem i fajnie było spacerować z nim alejkami Amsterdamu i uczyć się ciekawych rzeczy o mieście, a zwłaszcza o dzielnicy czerwonych latarni i kawiarniach!

Wycieczka na czerwonym świetle była bardzo ekscytująca i interesująca. Udało nam się odkryć wiele nowych rzeczy, przewodnik był bardzo zrelaksowany i zabawny i mógł odpowiedzieć na wszystko.