Dzielnica Brera

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Dzielnica Brera: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Dzielnica Brera? Kliknij tutaj.

Dzielnica Brera: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.6 / 5

na podstawie 896 opinii

Upewnij się, że gdy znajdziesz lokalizację, przewijasz szczegóły rezerwacji kuponu, aby zobaczyć, z jaką grupą zarezerwowali wycieczkę, abyś wiedział, kogo szukać. Wiele z ich instrukcji jest niejasnych. Bardzo trudno było nam znaleźć miejsce spotkania, które sprawiło, że przegapiliśmy jedną z naszych pierwszych wycieczek. Na szczęście udało nam się zmienić rezerwację następnego dnia, ale to tylko sprawia, że wszystko jest o wiele bardziej stresujące. Zmienili też jedną z naszych lokalizacji, punkt spotkań abs, nie wysłali mi e-maila o zmianie. Powiedzieli, że dzwonili, ale oczywiście jestem międzynarodowy i nie mam połączeń międzynarodowych Mam nieograniczoną liczbę SMS-ów i danych, więc nie odbiorę telefonu, a ktoś dzwoni na prosty e-mail byłby niesamowity przy tej zmianie ale nie otrzymałem od nich e-maila, co również sprawiło, że spóźniliśmy się na wycieczkę, którą prawie przegapiliśmy!

Uwielbialiśmy spacerować po różnych miejscach w Mediolanie. Trasa była dobrze zorganizowana, a nasz przewodnik Eli był niesamowity !! Dała nam wiele informacji, ale w bardzo zachwycający sposób. Uwielbiałem oglądać ostatnią kolację i katedrę. Oba miejsca zdecydowanie warto odwiedzić. Całkowicie polecam.

Bardzo dobrze przygotowana wycieczka, swietnie opowiedziane historie zabytków i różne ciekawostki. Doskonała znajomość angielskiego dodatkowo pozytywnie wpływa na ocenę.

Bardzo fajna wycieczka! Język angielski, ale łatwy do zrozumienia! Przyjazny przewodnik, który odpowiada na wiele pytań i daje różne wskazówki!

Idealna, miła i świetna wycieczka z dużą ilością informacji