Dodaj daty

Dziedziniec Lwów

Dziedziniec Lwów – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Granada: Bilet wstępu do Alhambry z audioprzewodnikiem

1. Granada: Bilet wstępu do Alhambry z audioprzewodnikiem

Ciesz się elastycznością i swobodą samodzielnej wycieczki po Granadzie z audioprzewodnikiem i nawigatorem turystycznym, który jest wyposażony w nawigację GPS. Po odebraniu osobistego nawigatora turystycznego i wejściu do pałacu Alhambra, ciesz się wstępem bez kolejki do Alhambry i zobacz niezwykle szczegółową islamską sztukę i architekturę ogrodów Generalife, pałaców Nasrid i twierdzy Alcazaba. Twój audioprzewodnik zapewni szczegółowe objaśnienia Alhambry i Generalife podczas spaceru. Po wizycie w Alhambrze i przed oddaniem audioprzewodnika odkryj najlepszą ofertę kulturalną miasta, bary tapas, zabytki i muzea. Podążaj za wskazówkami nawigatora GPS i zrelaksuj się wieczorem podczas masażu, zabaw z przyjaciółmi w świetnej restauracji, pograj w golfa lub odwiedź park rozrywki.

Grenada: Alhambra, Pałace Nasrydów i Generalife z przewodnikiem

2. Grenada: Alhambra, Pałace Nasrydów i Generalife z przewodnikiem

Żadna wizyta w Granadzie nie jest kompletna bez zobaczenia Alhambry, jedynego zachowanego kompleksu fortec z okresu islamu w mieście — skorzystaj więc z tej wycieczki po atrakcji z doświadczonym przewodnikiem. Zakochasz się w tym monumentalnym kompleksie: zobacz fortecę (Alcazaba), pałace Nasrydów (opcjonalnie), ogrody i pałac Generalife oraz piękniejsze miejsca rozsiane wokół tego kompleksu. > Wejdź do tych niesamowitych miejsc i wdychaj historię i sztukę Królestwa Nasrydów. Twój oficjalny przewodnik wyjaśni pochodzenie i rozwój jednego z najczęściej odwiedzanych zabytków na świecie, zachwycając Cię znakomitym połączeniem andaluzyjskiej sztuki i kultury. Jeśli masz taką opcję wybrany, Twój bilet obejmuje wstęp do wszystkich miejsc, w tym do Pałaców Nasrydów. Ponadto wybierz opcję transportu, aby zmniejszyć stres związany z podróżą i jak najlepiej wykorzystać wizytę w tym wyjątkowym i oszałamiającym kompleksie zabytków.

Grenada: bilet do Alhambry i pałace Nasrydów z przewodnikiem

3. Grenada: bilet do Alhambry i pałace Nasrydów z przewodnikiem

Zasmakuj średniowiecznej Granady podczas niezapomnianej wycieczki z przewodnikiem po terenach Alhambry i Generalife, wpisanych na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Zrelaksuj się, wiedząc, że Twój bilet do pałacowego miasta obejmuje wstęp do pałaców Nasrydów, twierdzy Alcazaba i terenów Generalife. Co najlepsze, wybierz małą grupę lub prywatną wycieczkę z przewodnikiem, w zależności od preferencji. Twój doświadczony lokalny przewodnik odbierze Cię spoza kompleksu, upewniając się, że dostaniesz się na teren Alhambry oddzielnym wejściem grupowym. Będziesz także cieszyć się oddzielnym dostępem grupowym ze swoim przewodnikiem po wejściu do Pałacu Generalife. Zachwyć się spokojem starego letniego pałacu emirów w Generalife, w tym pięknego ogrodu różanego, obsadzonych roślinami dziedzińców i relaksujących elementów wodnych. Posłuchaj wszystkiego o historii Granady i Alhambry w tej spokojnej okolicy. Twój przewodnik zabierze Cię do pałaców Nasrid, starych pałaców mauretańskich, gdzie możesz zbliżyć się do kultowych islamskich detali dekoracyjnych. Ciesz się kolorowymi geometrycznymi kafelkami i różnymi elementami wodnymi na dziedzińcu, w tym słynnym Patio de los Leones . Miłośnicy architektury i sztuki będą cieszyć się kultowymi stylami islamu i mudejar na terenie. Odwiedź Alcazabę ze swoim przewodnikiem, aby zobaczyć królewską fortecę, tak silną, że była używana przez wiele stuleci po jej wybudowaniu. Wspinaj się po schodach Strażnicy tutaj, aby uzyskać niezrównane widoki na miasto Granada pod tobą, w tym dzielnice Albaicín i Sacromonte. Przemierzaj wolne obszary kompleksu pod koniec wycieczki, niezależnie od tego, czy chcesz zobaczyć więcej pięknych ogrodów, czy odwiedzić inne obiekty, takie jak Pałac Karola V, renesansowy pałac z XVI wieku. Ciesz się zapierającymi dech w piersiach widokami na starą arabską dzielnicę Granady, Albaicín, z licznych punktów widokowych w mauretańskim kompleksie pałacowym.

Z Sewilli: Pałac Alhambra z opcją zwiedzania Albaycin

4. Z Sewilli: Pałac Alhambra z opcją zwiedzania Albaycin

Podążaj trasą wyznaczoną przez pisarza Washingtona Irvinga i zobacz pałac Alhambra i ogrody Generalife, a także Granadę. Twój przewodnik przeniesie Cię do magicznego świata tysiąca nocy, odkrywając architekturę mauretańską i poznając historię pałacu. Zmień swoją wizytę w niezwykłe i bogate doświadczenie. Podczas wycieczki z przewodnikiem po Alhambrze skorzystaj z jednego z oficjalnych przewodników turystycznych, będącego ekspertem w dziedzinie interpretacji dziedzictwa Granady. Twój przewodnik poprowadzi Cię przez każdą część tworzącą „czerwoną fortecę”, a także odpowie na wszelkie pytania dotyczące tego spektakularnego pomnika. Podziwiaj małe i wąskie uliczki, jeśli wybierzesz opcjonalną wycieczkę po wyjątkowej i magicznej dzielnicy Albayzin

Granada: Szybka wycieczka z przewodnikiem po Alhambrze i pałacach Nasrydów

5. Granada: Szybka wycieczka z przewodnikiem po Alhambrze i pałacach Nasrydów

Odkryj fascynującą i tajemniczą Alhambrę. Antyczny kompleks pałacowy od lat jest najczęściej odwiedzanym zabytkiem w Hiszpanii i największym zachowanym symbolem kultury islamskiej w zachodniej cywilizacji. Wybierz wycieczkę grupową lub wybierz opcję prywatną na wycieczkę tylko z tobą i twoją grupą. Poznaj Alhambrę i jej pałace w relaksujący i szczegółowy sposób, korzystając z pomocy doświadczonego przewodnika. Historia i legendy przeplatają się w tym klejnocie architektury Nasrid, który doskonale łączy wodę, światło, architekturę i roślinność. Alhambra to jedyne zachowane miasto pałacowe z czasów panowania islamu na Półwyspie Iberyjskim. Ta wycieczka zapewnia dostęp do całego kompleksu twierdzy, w tym Alcazaby, Generalife, Pałacu Karola V i łaźni meczetu. Wykorzystaj wizytę w tym cudu architektury, aby z pomocą swojego przewodnika medytować i zrozumieć magię i symbolikę otaczającą każdy z tych budynków.

Grenada: 3-godzinna wycieczka z przewodnikiem po Alhambrze i ogrodach Generalife

6. Grenada: 3-godzinna wycieczka z przewodnikiem po Alhambrze i ogrodach Generalife

Wpisana na listę światowego dziedzictwa kultury UNESCO w 1984 roku Alhambra to warowny zespół pałacowy, zamieszkany niegdyś przez emirów z dynastii Nasrydów. Naciesz oczy spektakularnym połączeniem precyzyjnej sztuki i architektury Islamu podczas 3-godzinnej wycieczki z oficjalnym przewodnikiem. Odkryj artyzm i piękno Dziedzińca Lwów, podążając pośród marmurowych kolumn. Słynący z typowych dla zdobnictwa muzułmańskiego błękitnych i żółtych płytek dwór stanowi wspaniały przykład islamskiej architektury i inżynierii. Kontynuuj wędrówkę po Pałacach Nasrydów, odwiedzając pałac Mexuar, Comares i Leones. Zakończ wycieczkę w Generalife – letnim pałacu i ogrodach sułtanów arabskich.

Grenada: Mała wycieczka grupowa po Alhambrze z pałacami Nasrydów

7. Grenada: Mała wycieczka grupowa po Alhambrze z pałacami Nasrydów

Przed wejściem do lokalu otrzymasz krótkie wprowadzenie, aby umieścić Cię we właściwym kontekście. Twoja wizyta w pomniku Nazari obejmuje trzy główne obszary: Alcazaba, pałace Nasrydów i ogrody Generalife, których kolejność różni się w zależności od okoliczności i czasu dostępu do Palacios Nazaríes. Twój przewodnik zdecyduje o kolejności i poinformuje o tym grupę przed rozpoczęciem wycieczki. Pałac Karola V jest również objęty wizytą, chociaż wstęp jest bezpłatny bez biletów.

Grenada: Alhambra, Generalife z przewodnikiem – szybki wstęp

8. Grenada: Alhambra, Generalife z przewodnikiem – szybki wstęp

Odkryj niezapomniane muzułmańskie miasto pałacowe Alhambra, wpisane na listę światowego dziedzictwa UNESCO, które niegdyś zamieszkiwali emirowie dynastii Nasrydów. Dowiedz się więcej na temat bogatej historii tego miejsca i wyszukanej architektury mauretańskiej od profesjonalnego przewodnika, spacerując obok wyjątkowo dobrze zachowanej średniowiecznej cytadeli i odkrywając zarówno pałace Nasrydów, jak i ogrody Generalife.  Gdy będziesz na terenie kompleksu pałacowego, wysłuchaj objaśnień od przewodnika, a następnie podziwiaj artystyczne piękno Patio de los Leones. Dziedziniec ten słynie z typowych dla zdobnictwa muzułmańskiego błękitnych i żółtych płytek i stanowi wspaniały przykład splendoru islamskiej architektury i inżynierii. Następnie zwiedź pałac Mexuar, najstarszy pałac w kompleksie, i pałac Comares, który był oficjalną rezydencją emira i gdzie znajdowała się sala tronowa. Na koniec udaj się do pałacu Lwów, który uważany jest za uwieńczenie sztuki czasów Nasrydów. Wycieczkę zakończ w letnim pałacu emira we wschodniej części Alhambry. Ogrody Generalife są otoczone zapierającą dech w piersiach scenerią, obfitą roślinnością i otwartą, zieloną przestrzenią.

Z Costa del Sol: Grenada, Alhambra + pałace Nasrydów

9. Z Costa del Sol: Grenada, Alhambra + pałace Nasrydów

Poznaj sekrety warownego zespołu pałacowego Alhambra, który jest najczęściej odwiedzaną atrakcją w Hiszpanii. Przed wyruszeniem w drogę do zespołu pałacowego skorzystaj z wygodnego odbioru z różnych miejsc zbiórki na terenie Costa del Sol i w Maladze. Zanim dotrzesz do zabytkowej Grenady, podziwiaj po drodze panoramiczne widoki na Sierra de Malaga. Po przybyciu do Alhambry odwiedź pałac Karola V, ogrody Generalife, pałace Nasrydów i słynne Patio de los Leones. Ciesz się czasem wolnym w centrum Grenady. Wykorzystaj go, by poznać architekturę jednego z najbardziej magicznych i emblematycznych miast świata. Poświęć też nieco czasu, by przed powrotem na Costa de Sol rozkoszować się wykwintną kuchnią regionalną.

Alhambra, Pałace Nasrydów i Generalife - 3-godzinna wycieczka z przewodnikiem

10. Alhambra, Pałace Nasrydów i Generalife - 3-godzinna wycieczka z przewodnikiem

Podczas tej 3-godzinnej wycieczki z przewodnikiem odwiedź Pałace Nasrydów, Pałac Karola V oraz Generalife i jego ogrody. Podziwiaj piękne widoki Granady podczas podróży i omiń długie kolejki, aby spędzić więcej czasu na cieszeniu się wycieczką. Zachwyć się pięknem prowincji i poznaj historię pałaców Alhambry i jej ogrodów. Zobacz Pałac Nasrydów z pięknymi kafelkami i stiukowymi sufitami, słynny Dwór Lwów, fontanny, baseny, ogrody i patia. Ta wycieczka, wewnątrz Alhambry, będzie prowadzona przez oficjalnego przewodnika Naturanda, który będzie towarzyszył zwiedzającym podczas czterech godzin. Pałac Carlosa V, Fontanna Lwów, Ogrody Generalife lub imponujące Pałace Nasrydów to tylko niektóre z klejnotów, które skrywają ten cud architektury i które będziemy mieli okazję podziwiać w szczegółach. Wspaniała podróż przez historię przez palatynat królów Nasrydów w Alhambrze, która nie pozostawi nikogo obojętnym i spełni wszystkie Twoje oczekiwania.

Liczba znalezionych atrakcji: 65
Sortuj wg::

Dziedziniec Lwów: najlepsze atrakcje w pobliżu

Dziedziniec Lwów: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Dziedziniec Lwów? Kliknij tutaj.

Dziedziniec Lwów: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5
(22 695 recenzji)

niesamowity stosunek jakości do ceny... dla pięcioosobowej rodziny poczyniliśmy duże oszczędności. Natomiast osobą nagrywającą głos audioprzewodnika była Hiszpanka i tekst w języku francuskim często wymagał sprawdzenia pisma, gdyż nie zawsze był zrozumiały.

Niesamowita wycieczka, gorąco polecam. Posiadanie przewodnika robi ogromną różnicę. Katarina, nasz przewodnik, była bardzo zabawna i sprawiła, że wycieczka była bardzo przyjemna

Alba wykonała fenomenalną robotę podczas trasy, była pouczająca i utrzymywała dobre tempo, aby wszystko zobaczyć!

Nasz przewodnik Emil był bardzo przystojny. Miał rozległą wiedzę i oprowadził nas po Alhambrze.

Cudowne doświadczenie, nasza wizyta w Alhambrze w Granadzie!