Dżamaa al-Fina

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Dżamaa al-Fina: Wycieczki i bilety

Dżamaa al-Fina: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Dżamaa al-Fina? Kliknij tutaj.

Dżamaa al-Fina: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.3 / 5

na podstawie 1497 opinii

Przewodnik był świetny! Trasa dostosowana do tego, co chciałeś zobaczyć na sukach. Szybki postój w meczecie (ale niedozwolony w środku) Naprawdę szczegółowa wycieczka po pałacu, nie poznałbyś połowy rzeczy, gdybyś był sam! Pominąłem grobowce jako najwyraźniej przereklamowane, ale powiedziałem, że możemy iść, jeśli chcemy. Następnie na suki, zabierane na różne stragany, które mogą Cię zainteresować, pokazywane różne rzeczy, o których mówi przewodnik, nie odczuwaj presji, aby cokolwiek kupić, po prostu spójrz, posłuchaj, dowiedz się, jak powstają rzeczy itp. Pokazano, jak uważać na prawdziwy olej argonowy, najlepsze miejsca do kupowania itp. Różnica między prawdziwymi a maszynowymi butami itp.!

Unsere Tour mit unserem Guide Soufiane, der perfekt Deutsch sprach, war ein unvergessliches Erlebnis. Er holte uns pünktlich vor unserem Riad ab und zeigte uns alle Sehenswürdigkeiten. Wir waren zu Fuss unterwegs - am Nachmittag im Minivan mit Fahrer. Seine grossen Kentnisse über Kultur, Geschichte und Politikliessen die Zeit unheimlich schnell vergehen. Danke Soufiane für einen tollen Tag. Die Tour ist eine volle Empfehlung

Spacer po ulicach Marrakeszu z naszym przewodnikiem Abdulem, delektowanie się pysznymi daniami w lokalnych sekretnych miejscach i słuchanie opowieści o Marrakeszu było ogromnym wzbogaceniem naszego pobytu w Marrakeszu. Zdecydowanie zaleca się również pozbycie się pierwszego wrażenia z nachalnych oszustw na Djemma el Fna. Ale nie tylko z tego powodu!! Abdul był świetny.

Wczoraj mogliśmy przeżyć ekscytującą i imponującą wycieczkę z przewodnikiem po medynie Marrakeszu! Mohammed pokazał nam kulinarną różnorodność Maroka. Jednocześnie wycieczka kulinarna jest również idealna, aby uzyskać pierwsze wrażenie w medynie ze wszystkimi jej zaułkami i poznać ekscytujące tło. Wysoce rekomendowane!

Great guide who with interest presents life in Marrakesh! I fully recommend this trip and especially guide