Atrakcje i wycieczki
Dżakarta

Dżakarta – nasze najbardziej polecane atrakcje

Indonezja: Plan danych mobilnych eSIM

1. Indonezja: Plan danych mobilnych eSIM

Spraw, aby Twoja podróż do Indonezji była bezproblemowa dzięki elastycznemu planowi danych eSIM. Pozostań w kontakcie podczas podróży dzięki szybkiemu zasięgowi w całej Indonezji. Kup i zainstaluj kartę eSIM w dowolnym miejscu i czasie oraz wybierz spośród wielu pakietów danych, opcji ważności i zasięgu. Wystarczy zeskanować kod QR, aby uzyskać dostęp do wszystkich najważniejszych aplikacji i witryn podczas podróży. Uniknij kłopotów z zarządzaniem wieloma kartami SIM za pomocą tylko jednej karty eSIM potrzebnej na urządzenie. Doładuj, kupując i aktywując dodatkowe plany eSIM w trakcie podróży. Po aktywacji Twoja ochrona rozpocznie się zgodnie z wybranym przez Ciebie czasem trwania. Wszystkie modele iPhone'a wprowadzone na rynek poza iPhonem XS mogą obsługiwać eSIM. W przypadku Androida, jeśli nie masz pewności, zapoznaj się ze zdjęciem z wytycznymi, aby sprawdzić, czy się kwalifikujesz. Jeśli nie możesz połączyć się z Internetem po zainstalowaniu tej karty eSIM, postępuj zgodnie z Przewodnikiem samopomocy rozwiązywania problemów na kuponie GYG. APN (nazwa punktu dostępu): internet Informacje o operatorze lokalnym: Indonezja: Excelcom (XL Axiata) Pozostałe kraje są dostępne po zakupie w informacjach o kuponach w aplikacji GYG.

10 regionów Azji: Plan danych eSIM

2. 10 regionów Azji: Plan danych eSIM

Spraw, aby Twoja podróż do Azji była bezproblemowa dzięki wygodnej karcie eSIM. Pozostań w kontakcie podczas podróży dzięki szybkiemu zasięgowi w 10 regionach Azji: Tajlandii, Wietnamie, Singapurze, Chinach, Hongkongu, Makau, Tajwanie, Korei Południowej, Indonezji i Malezji. Kup i zainstaluj kartę eSIM w dowolnym miejscu i czasie oraz wybierz spośród wielu pakietów danych, opcji ważności i zasięgu w dodatkowych krajach. Wystarczy zeskanować kod QR eSIM, aby uzyskać dostęp do wszystkich niezbędnych aplikacji podczas podróży. Uniknij kłopotów z zarządzaniem wieloma kartami SIM dzięki temu rozwiązaniu zero waste. Uzyskaj jedną kartę eSIM na urządzenie i doładuj, kupując i aktywując dodatkowe plany eSIM w dowolnym momencie. Po aktywacji Twoja ochrona rozpocznie się zgodnie z wybranym przez Ciebie czasem trwania. Wszystkie modele iPhone'a wprowadzone na rynek poza iPhonem XS mogą obsługiwać eSIM. W przypadku Androida, jeśli nie masz pewności, zapoznaj się ze zdjęciem z wytycznymi, aby sprawdzić, czy się kwalifikujesz. Jeśli nie możesz połączyć się z Internetem po zainstalowaniu tej karty eSIM, postępuj zgodnie z Przewodnikiem samopomocy rozwiązywania problemów na kuponie GYG. APN (nazwa punktu dostępu): ctm-mobile Informacje o operatorze lokalnym: Chiny — CU Hongkong – CSL Makau – CTM Tajwan — Chunghwa Korea Południowa – SK Telecom Indonezja – Telkomsel Malezja – Maxis Singapur – Singtel Tajlandia – AIS Wietnam – Mobifone

Azja Południowo-Wschodnia: 5-krajowy mobilny plan transmisji danych eSIM

3. Azja Południowo-Wschodnia: 5-krajowy mobilny plan transmisji danych eSIM

Wybierz żądany plan taryfowy i okres ważności, a następnie kup kartę eSIM. Otrzymaj kod QR pocztą e-mail w ciągu 6 godzin. Następnie połącz się z Internetem na smartfonie i zeskanuj kod QR, aby zainstalować kartę eSIM. Dodaj kartę eSIM w ustawieniach telefonu i postępuj zgodnie z instrukcjami. Następnie włącz roaming danych i zacznij korzystać z lokalnej szybkiej sieci podczas podróży przez Azję Południowo-Wschodnią. Pozostań w kontakcie ze znajomymi i rodziną podczas podróży dzięki szybkiej mobilnej transmisji danych. Ten plan działa w Singapurze, Malezji, Tajlandii, Wietnamie i Indonezji.

Dżakarta: Wulkan, pola herbaty/ryżu, gorące źródła, lokalne jedzenie

4. Dżakarta: Wulkan, pola herbaty/ryżu, gorące źródła, lokalne jedzenie

Rozpocznij dzień od odbioru z hotelu w Dżakarcie, a następnie wyrusz w trwającą od 2,5 do 3 godzin podróż do Subang i Bandung. Poznaj największy targ owocowy w Bandung i rozkoszuj się smakiem miodowego ananasa. Spróbuj egzotycznych owoców tropikalnych, takich jak mangostan. Zatrzymaj się pośród malowniczych pól ryżowych, obserwując lokalnych rolników w akcji. Następnie zagłęb się w wulkan Tangkuban Parahu, położony w bujnych lasach deszczowych. Zobacz z bliska krater aktywnego wulkanu, poczuj zapach siarki i obserwuj bulgoczące błoto, od czasu do czasu słysząc jego huk. Zobacz dzikie zwierzęta, takie jak dzikie małpy w otaczającym lesie deszczowym. Zrób sobie kulinarną przerwę w lokalnej restauracji, delektując się autentyczną, zachwycającą kuchnią. Odwiedź słynne lokalne centrum uprawy kawy w rejonie Lembang. Lokalna kawa jest jednym z unikalnych rodzajów kawy w Indonezji. Przewodnik z przewodnikiem pokaże Ci rośliny kawowca i ziarna oraz wyjaśni proces, korzyści i rodzaje produktu kawowego. Poznaj plantację herbaty położoną w obszarze aktywnego wulkanu. Dowiedz się więcej o historii herbaty, jej uprawie, rodzajach i zbiorach. Zachowaj wspomnienia dzięki wspaniałym zdjęciom. Zrelaksuj się w gorących źródłach, znanych ze swoich właściwości leczniczych, i zanurz się w ciepłych wodach siarkowych. Rozkoszuj się lokalnym masażem ciała. Przed podróżą powrotną do Dżakarty skosztuj wyjątkowego ananasa miodowego, ręcznie zebranego przez przewodnika. Zakończ dzień 3-godzinną podróżą powrotną do Dżakarty.

Dżakarta: całodniowa wycieczka po najważniejszych atrakcjach

5. Dżakarta: całodniowa wycieczka po najważniejszych atrakcjach

Wybierz się w wciągającą podróż przez tętniący życiem gobelin kulturalny stolicy Indonezji. Przygotuj się na odkrywanie kultowych zabytków, zagłębianie się w historię, oglądanie cudów architektury i poznawanie mieszkańców. Rozpocznij swoją przygodę od inspirującego pomnika narodowego (Monas). Górująca dumnie w sercu Dżakarty budowla jest symbolem niepodległości Indonezji. Wejdź na taras widokowy i zostań nagrodzony zapierającymi dech w piersiach widokami na panoramę miasta. Następnie wycieczka zabierze Cię do majestatycznego meczetu Istiqlal, największego meczetu w Azji Południowo-Wschodniej. Jego oszałamiająca architektura i spokojna atmosfera tworzą poczucie spokoju i duchowości. Przyjedź do katedry w Dżakarcie, arcydzieła architektury reprezentującego religijną różnorodność miasta. Wspaniałość i zawiły projekt katedry są świadectwem bogatej historii i wielokulturowej tkanki Dżakarty. Wybierz się do Glodok China Town, tętniącej życiem enklawy, która prezentuje połączenie kultur chińskiej i indonezyjskiej. I odwiedź świątynię Jin De Yuan, symbol bogatego dziedzictwa Glodok. Wyrusz w wciągającą podróż po Starej Batawii w Dżakarcie, gdzie historia i kultura przeplatają się. Rozpocznij na placu Fatahillah, w sercu Starej Batawii, i przenieś się w czasie wśród historycznej atmosfery. Przejdź do Muzeum Wayang, skarbnicy indonezyjskiego lalkarstwa, spotkaj mistrzów lalek, dowiedz się o tworzeniu lalek z Indonezji, naucz się grać i zobacz kolekcje Wayang z różnych regionów Indonezji. Przejdź przez kultowy most Kota Intan, skąd roztaczają się panoramiczne widoki na stary port i wgląd w morskie dziedzictwo Dżakarty. Zakończ wycieczkę w porcie Sunda Kelapa, starożytnym porcie będącym świadkiem żeglarskiej przeszłości Dżakarty. Podziwiaj tradycyjne drewniane szkunery, zwane „pinisi” i zanurz się w tętniącym życiem dokerach.

Azja: Plan taryfowy eSIM dla 10 regionów

6. Azja: Plan taryfowy eSIM dla 10 regionów

Make your trip to Asia hassle-free with a convenient eSIM. Stay connected on your travels with high-speed coverage in 10 Asian regions. Purchase and install your eSIM anytime and anywhere, and choose from a variety of data packages, validity options, and coverage in additional countries. Simply scan the eSIM QR code to access all your essential apps on your trip. Avoid the trouble of managing multiple SIMs with this zero-waste solution. Get one eSIM per device and top up by simply buying and activating additional eSIM plans as you go. Once activated, your coverage will begin according to your selected duration. Most devices released after 2019 are compatible with eSIM (e.g. iPhone XR, XS of models beyond, Google Pixel 4 and beyond). If you are unsure, please check the compatibility guideline photo to confirm eligibility. If you can not connect to the internet after installing this eSIM, please follow the Self Help Troubleshooting Guide in your GYG voucher. Upgrade to coverage in other Asian countries including Malaysia, Singapore, Indonesia, Vietnam, Thailand, China, Hong Kong, Macau, Israel, and South Korea.

Lotnisko CGK Dżakarta: dostęp do poczekalni premium

7. Lotnisko CGK Dżakarta: dostęp do poczekalni premium

Uniknij tłumów w publicznej poczekalni odlotów i zrelaksuj się przed lotem z międzynarodowego lotniska Soekarno-Hatta w Dżakarcie, mając dostęp do salonu Premium i wszystkich jego udogodnień. Rozgość się w salonie Plaza Premium Lounge znajdującym się w hali odlotów międzynarodowych w Terminalu 3. Otrzymasz dostęp do wygodnych sof, stacji ładowania i darmowego Wi-Fi. Ciesz się świeżo przygotowanym gorącym posiłkiem i szerokim wyborem napojów. Ta ekskluzywna oferta obejmuje dodatkową godzinę w salonie i korzystanie z pryszniców.

Dżakarta: Prywatna półdniowa wycieczka po Dżakarcie

8. Dżakarta: Prywatna półdniowa wycieczka po Dżakarcie

Rozpocznij dzień od odbioru z hotelu w okolicy Dżakarty. Odwiedź plac Merdeka, centralny punkt miasta Dżakarta, na którym znajduje się wiele budynków rządowych, takich jak biuro ministerstwa, biuro prezydenckie, a nawet punkt orientacyjny Dżakarty (Pomnik Narodowy) znajdujący się na środku placu Merdeka. Odwiedź Pomnik Narodowy na środku Placu Merdeka, 132-metrowy pomnik ze złotym płomieniem na szczycie, symbolizujący niepodległość narodu. Jest to jedna z najpopularniejszych atrakcji Dżakarty. W podziemiach pomnika znajduje się wystawa 48 dioram przedstawiających historię Indonezji od czasów prehistorycznych do współczesności. Wybierz się na wycieczkę do katedry w Dżakarcie, budynku zbudowanego w 1891 roku w stylu gotyckim. Podziwiaj wysoką wieżę z wysokimi oknami ozdobionymi szklanymi obrazami. Wewnątrz kościoła znajdują się 3 ołtarze, które razem tworzą półkole. Znajduje się tam również piękny stary ołtarz, który odbija dźwięk jak muszla konchy. Przejdź dalej do meczetu Istiqlal, największego meczetu w Azji Południowo-Wschodniej i szóstego co do wielkości meczetu na świecie. Położony w centrum miasta, niemal naprzeciwko Katedry Narodowej, meczet ma być również symbolem pokoju i tolerancji religijnej. Udaj się do starego miasta Batavia, dawnego centrum holenderskich rządów podczas kolonizacji Indonezji. Dowiedz się więcej o tworzeniu lalek od lalkarzy. Dowiedz się, jak grać i zobacz kolekcje Wayang z różnych regionów Indonezji. Zobacz stary port w Dżakarcie, znajdujący się na czele Batawii. Po drodze stary "most zwodzony" z 17 wieku. Tutaj możesz zobaczyć, że poziom morza w Dżakarcie jest wyższy niż poziom lądu z muru wokół obszaru portu. Zakończ dzień wygodną podróżą powrotną do hotelu.

Indonezja: plan danych mobilnych eSim

9. Indonezja: plan danych mobilnych eSim

Make your trip to Indonesia hassle-free with a convenient eSIM. Stay connected on your travels with high-speed coverage in Indonesia and other countries. Purchase and install your eSIM anytime and anywhere, and choose from a variety of data packages, validity options, and coverage in additional countries. Simply scan the eSIM QR code to access all your essential apps on your trip. Avoid the trouble of managing multiple SIMs with this zero-waste solution. Get one eSIM per device and top up by simply buying and activating additional eSIM plans as you go. Once activated, your coverage will begin according to your selected duration. Upgrade to coverage in other Asian countries including Singapore, Malaysia, Indonesia, Vietnam, Thailand, Hong Kong, and South Korea. Upgrade to coverage in 10 regions including Indonesia. Malaysia, Singapore, Vietnam, Thailand, China, Hong Kong, Macau, Taiwan, and South Korea. Most devices released after 2019 are compatible with eSIM (e.g. iPhone XR, XS of models beyond, Google Pixel 4 and beyond). If you are unsure, please check the compatibility guideline photo to confirm eligibility. If you can not connect to the internet after installing this eSIM, please follow the Self Help Troubleshooting Guide in your GYG voucher. Indonesia carriers to use : Excelcom(XL)

Prywatny transport (samochód lub van) z przewodnikiem

10. Prywatny transport (samochód lub van) z przewodnikiem

Wyrusz w płynną i niezapomnianą podróż z naszymi najlepszymi usługami czarteru samochodów osobowych i vanów, zaprojektowanymi tak, aby zwiększyć Twoje wrażenia z podróży. Niezależnie od tego, czy odkrywasz nowe miasto, czy wyruszasz w malowniczą okolicę, nasza flota wygodnych i dobrze utrzymanych pojazdów w towarzystwie doświadczonych przewodników zapewnia płynną i wzbogacającą wycieczkę. Nasi wykwalifikowani przewodnicy są nie tylko kierowcami, ale także pełnymi pasji gawędziarzami, gotowymi odkryć ukryte skarby i historyczne narracje każdego miejsca docelowego. Od kultowych zabytków po ukryte skarby poza utartymi szlakami, nasi przewodnicy ożywiają kulturę i historię regionu, tworząc spersonalizowaną i wciągającą przygodę dla Ciebie i innych podróżników. Doświadcz wygody prywatnego czarteru, pozwalającego na ustalenie własnego tempa i planu podróży. Niezależnie od tego, czy chodzi o rodzinne wakacje, wyjazd firmowy czy specjalne wydarzenie, nasza flota zaspokaja różnorodne potrzeby, zapewniając dostosowane do potrzeb doświadczenie na każdą okazję. Ciesz się komfortem przestronnych i dobrze wyposażonych pojazdów, zapewniających relaksujące środowisko do podziwiania widoków. Dzięki naszemu zaangażowaniu w bezpieczeństwo, niezawodność i spersonalizowaną obsługę, Twoja podróż stanie się czymś więcej niż tylko przejażdżką - stanie się niezapomnianą eksploracją prowadzoną przez nasz oddany zespół. Wybierz nasz czarter samochodów i vanów z usługami przewodnika, aby uzyskać płynne połączenie komfortu, wygody i wyselekcjonowanej wiedzy, dzięki czemu Twoje chwile podróży będą naprawdę wyjątkowe.

Najciekawsze atrakcje

Dżakarta: najciekawsze atrakcje

Wszystkie atrakcje

Dżakarta – nasze najbardziej polecane atrakcje

Indonezja: Plan danych mobilnych eSIM

Indonezja: Plan danych mobilnych eSIM

Spraw, aby Twoja podróż do Indonezji była bezproblemowa dzięki elastycznemu planowi danych eSIM. Pozostań w kontakcie podczas podróży dzięki szybkiemu zasięgowi w całej Indonezji. Kup i zainstaluj kartę eSIM w dowolnym miejscu i czasie oraz wybierz spośród wielu pakietów danych, opcji ważności i zasięgu. Wystarczy zeskanować kod QR, aby uzyskać dostęp do wszystkich najważniejszych aplikacji i witryn podczas podróży. Uniknij kłopotów z zarządzaniem wieloma kartami SIM za pomocą tylko jednej karty eSIM potrzebnej na urządzenie. Doładuj, kupując i aktywując dodatkowe plany eSIM w trakcie podróży. Po aktywacji Twoja ochrona rozpocznie się zgodnie z wybranym przez Ciebie czasem trwania. Wszystkie modele iPhone'a wprowadzone na rynek poza iPhonem XS mogą obsługiwać eSIM. W przypadku Androida, jeśli nie masz pewności, zapoznaj się ze zdjęciem z wytycznymi, aby sprawdzić, czy się kwalifikujesz. Jeśli nie możesz połączyć się z Internetem po zainstalowaniu tej karty eSIM, postępuj zgodnie z Przewodnikiem samopomocy rozwiązywania problemów na kuponie GYG. APN (nazwa punktu dostępu): internet Informacje o operatorze lokalnym: Indonezja: Excelcom (XL Axiata) Pozostałe kraje są dostępne po zakupie w informacjach o kuponach w aplikacji GYG.

10 regionów Azji: Plan danych eSIM

10 regionów Azji: Plan danych eSIM

Spraw, aby Twoja podróż do Azji była bezproblemowa dzięki wygodnej karcie eSIM. Pozostań w kontakcie podczas podróży dzięki szybkiemu zasięgowi w 10 regionach Azji: Tajlandii, Wietnamie, Singapurze, Chinach, Hongkongu, Makau, Tajwanie, Korei Południowej, Indonezji i Malezji. Kup i zainstaluj kartę eSIM w dowolnym miejscu i czasie oraz wybierz spośród wielu pakietów danych, opcji ważności i zasięgu w dodatkowych krajach. Wystarczy zeskanować kod QR eSIM, aby uzyskać dostęp do wszystkich niezbędnych aplikacji podczas podróży. Uniknij kłopotów z zarządzaniem wieloma kartami SIM dzięki temu rozwiązaniu zero waste. Uzyskaj jedną kartę eSIM na urządzenie i doładuj, kupując i aktywując dodatkowe plany eSIM w dowolnym momencie. Po aktywacji Twoja ochrona rozpocznie się zgodnie z wybranym przez Ciebie czasem trwania. Wszystkie modele iPhone'a wprowadzone na rynek poza iPhonem XS mogą obsługiwać eSIM. W przypadku Androida, jeśli nie masz pewności, zapoznaj się ze zdjęciem z wytycznymi, aby sprawdzić, czy się kwalifikujesz. Jeśli nie możesz połączyć się z Internetem po zainstalowaniu tej karty eSIM, postępuj zgodnie z Przewodnikiem samopomocy rozwiązywania problemów na kuponie GYG. APN (nazwa punktu dostępu): ctm-mobile Informacje o operatorze lokalnym: Chiny — CU Hongkong – CSL Makau – CTM Tajwan — Chunghwa Korea Południowa – SK Telecom Indonezja – Telkomsel Malezja – Maxis Singapur – Singtel Tajlandia – AIS Wietnam – Mobifone

Azja Południowo-Wschodnia: 5-krajowy mobilny plan transmisji danych eSIM

Azja Południowo-Wschodnia: 5-krajowy mobilny plan transmisji danych eSIM

Wybierz żądany plan taryfowy i okres ważności, a następnie kup kartę eSIM. Otrzymaj kod QR pocztą e-mail w ciągu 6 godzin. Następnie połącz się z Internetem na smartfonie i zeskanuj kod QR, aby zainstalować kartę eSIM. Dodaj kartę eSIM w ustawieniach telefonu i postępuj zgodnie z instrukcjami. Następnie włącz roaming danych i zacznij korzystać z lokalnej szybkiej sieci podczas podróży przez Azję Południowo-Wschodnią. Pozostań w kontakcie ze znajomymi i rodziną podczas podróży dzięki szybkiej mobilnej transmisji danych. Ten plan działa w Singapurze, Malezji, Tajlandii, Wietnamie i Indonezji.

Dżakarta: Wulkan, pola herbaty/ryżu, gorące źródła, lokalne jedzenie

Dżakarta: Wulkan, pola herbaty/ryżu, gorące źródła, lokalne jedzenie

Rozpocznij dzień od odbioru z hotelu w Dżakarcie, a następnie wyrusz w trwającą od 2,5 do 3 godzin podróż do Subang i Bandung. Poznaj największy targ owocowy w Bandung i rozkoszuj się smakiem miodowego ananasa. Spróbuj egzotycznych owoców tropikalnych, takich jak mangostan. Zatrzymaj się pośród malowniczych pól ryżowych, obserwując lokalnych rolników w akcji. Następnie zagłęb się w wulkan Tangkuban Parahu, położony w bujnych lasach deszczowych. Zobacz z bliska krater aktywnego wulkanu, poczuj zapach siarki i obserwuj bulgoczące błoto, od czasu do czasu słysząc jego huk. Zobacz dzikie zwierzęta, takie jak dzikie małpy w otaczającym lesie deszczowym. Zrób sobie kulinarną przerwę w lokalnej restauracji, delektując się autentyczną, zachwycającą kuchnią. Odwiedź słynne lokalne centrum uprawy kawy w rejonie Lembang. Lokalna kawa jest jednym z unikalnych rodzajów kawy w Indonezji. Przewodnik z przewodnikiem pokaże Ci rośliny kawowca i ziarna oraz wyjaśni proces, korzyści i rodzaje produktu kawowego. Poznaj plantację herbaty położoną w obszarze aktywnego wulkanu. Dowiedz się więcej o historii herbaty, jej uprawie, rodzajach i zbiorach. Zachowaj wspomnienia dzięki wspaniałym zdjęciom. Zrelaksuj się w gorących źródłach, znanych ze swoich właściwości leczniczych, i zanurz się w ciepłych wodach siarkowych. Rozkoszuj się lokalnym masażem ciała. Przed podróżą powrotną do Dżakarty skosztuj wyjątkowego ananasa miodowego, ręcznie zebranego przez przewodnika. Zakończ dzień 3-godzinną podróżą powrotną do Dżakarty.

Dżakarta: całodniowa wycieczka po najważniejszych atrakcjach

Dżakarta: całodniowa wycieczka po najważniejszych atrakcjach

Wybierz się w wciągającą podróż przez tętniący życiem gobelin kulturalny stolicy Indonezji. Przygotuj się na odkrywanie kultowych zabytków, zagłębianie się w historię, oglądanie cudów architektury i poznawanie mieszkańców. Rozpocznij swoją przygodę od inspirującego pomnika narodowego (Monas). Górująca dumnie w sercu Dżakarty budowla jest symbolem niepodległości Indonezji. Wejdź na taras widokowy i zostań nagrodzony zapierającymi dech w piersiach widokami na panoramę miasta. Następnie wycieczka zabierze Cię do majestatycznego meczetu Istiqlal, największego meczetu w Azji Południowo-Wschodniej. Jego oszałamiająca architektura i spokojna atmosfera tworzą poczucie spokoju i duchowości. Przyjedź do katedry w Dżakarcie, arcydzieła architektury reprezentującego religijną różnorodność miasta. Wspaniałość i zawiły projekt katedry są świadectwem bogatej historii i wielokulturowej tkanki Dżakarty. Wybierz się do Glodok China Town, tętniącej życiem enklawy, która prezentuje połączenie kultur chińskiej i indonezyjskiej. I odwiedź świątynię Jin De Yuan, symbol bogatego dziedzictwa Glodok. Wyrusz w wciągającą podróż po Starej Batawii w Dżakarcie, gdzie historia i kultura przeplatają się. Rozpocznij na placu Fatahillah, w sercu Starej Batawii, i przenieś się w czasie wśród historycznej atmosfery. Przejdź do Muzeum Wayang, skarbnicy indonezyjskiego lalkarstwa, spotkaj mistrzów lalek, dowiedz się o tworzeniu lalek z Indonezji, naucz się grać i zobacz kolekcje Wayang z różnych regionów Indonezji. Przejdź przez kultowy most Kota Intan, skąd roztaczają się panoramiczne widoki na stary port i wgląd w morskie dziedzictwo Dżakarty. Zakończ wycieczkę w porcie Sunda Kelapa, starożytnym porcie będącym świadkiem żeglarskiej przeszłości Dżakarty. Podziwiaj tradycyjne drewniane szkunery, zwane „pinisi” i zanurz się w tętniącym życiem dokerach.

Azja: Plan taryfowy eSIM dla 10 regionów

Azja: Plan taryfowy eSIM dla 10 regionów

Make your trip to Asia hassle-free with a convenient eSIM. Stay connected on your travels with high-speed coverage in 10 Asian regions. Purchase and install your eSIM anytime and anywhere, and choose from a variety of data packages, validity options, and coverage in additional countries. Simply scan the eSIM QR code to access all your essential apps on your trip. Avoid the trouble of managing multiple SIMs with this zero-waste solution. Get one eSIM per device and top up by simply buying and activating additional eSIM plans as you go. Once activated, your coverage will begin according to your selected duration. Most devices released after 2019 are compatible with eSIM (e.g. iPhone XR, XS of models beyond, Google Pixel 4 and beyond). If you are unsure, please check the compatibility guideline photo to confirm eligibility. If you can not connect to the internet after installing this eSIM, please follow the Self Help Troubleshooting Guide in your GYG voucher. Upgrade to coverage in other Asian countries including Malaysia, Singapore, Indonesia, Vietnam, Thailand, China, Hong Kong, Macau, Israel, and South Korea.

Lotnisko CGK Dżakarta: dostęp do poczekalni premium

Lotnisko CGK Dżakarta: dostęp do poczekalni premium

Uniknij tłumów w publicznej poczekalni odlotów i zrelaksuj się przed lotem z międzynarodowego lotniska Soekarno-Hatta w Dżakarcie, mając dostęp do salonu Premium i wszystkich jego udogodnień. Rozgość się w salonie Plaza Premium Lounge znajdującym się w hali odlotów międzynarodowych w Terminalu 3. Otrzymasz dostęp do wygodnych sof, stacji ładowania i darmowego Wi-Fi. Ciesz się świeżo przygotowanym gorącym posiłkiem i szerokim wyborem napojów. Ta ekskluzywna oferta obejmuje dodatkową godzinę w salonie i korzystanie z pryszniców.

Dżakarta: Prywatna półdniowa wycieczka po Dżakarcie

Dżakarta: Prywatna półdniowa wycieczka po Dżakarcie

Rozpocznij dzień od odbioru z hotelu w okolicy Dżakarty. Odwiedź plac Merdeka, centralny punkt miasta Dżakarta, na którym znajduje się wiele budynków rządowych, takich jak biuro ministerstwa, biuro prezydenckie, a nawet punkt orientacyjny Dżakarty (Pomnik Narodowy) znajdujący się na środku placu Merdeka. Odwiedź Pomnik Narodowy na środku Placu Merdeka, 132-metrowy pomnik ze złotym płomieniem na szczycie, symbolizujący niepodległość narodu. Jest to jedna z najpopularniejszych atrakcji Dżakarty. W podziemiach pomnika znajduje się wystawa 48 dioram przedstawiających historię Indonezji od czasów prehistorycznych do współczesności. Wybierz się na wycieczkę do katedry w Dżakarcie, budynku zbudowanego w 1891 roku w stylu gotyckim. Podziwiaj wysoką wieżę z wysokimi oknami ozdobionymi szklanymi obrazami. Wewnątrz kościoła znajdują się 3 ołtarze, które razem tworzą półkole. Znajduje się tam również piękny stary ołtarz, który odbija dźwięk jak muszla konchy. Przejdź dalej do meczetu Istiqlal, największego meczetu w Azji Południowo-Wschodniej i szóstego co do wielkości meczetu na świecie. Położony w centrum miasta, niemal naprzeciwko Katedry Narodowej, meczet ma być również symbolem pokoju i tolerancji religijnej. Udaj się do starego miasta Batavia, dawnego centrum holenderskich rządów podczas kolonizacji Indonezji. Dowiedz się więcej o tworzeniu lalek od lalkarzy. Dowiedz się, jak grać i zobacz kolekcje Wayang z różnych regionów Indonezji. Zobacz stary port w Dżakarcie, znajdujący się na czele Batawii. Po drodze stary "most zwodzony" z 17 wieku. Tutaj możesz zobaczyć, że poziom morza w Dżakarcie jest wyższy niż poziom lądu z muru wokół obszaru portu. Zakończ dzień wygodną podróżą powrotną do hotelu.

Indonezja: plan danych mobilnych eSim

Indonezja: plan danych mobilnych eSim

Make your trip to Indonesia hassle-free with a convenient eSIM. Stay connected on your travels with high-speed coverage in Indonesia and other countries. Purchase and install your eSIM anytime and anywhere, and choose from a variety of data packages, validity options, and coverage in additional countries. Simply scan the eSIM QR code to access all your essential apps on your trip. Avoid the trouble of managing multiple SIMs with this zero-waste solution. Get one eSIM per device and top up by simply buying and activating additional eSIM plans as you go. Once activated, your coverage will begin according to your selected duration. Upgrade to coverage in other Asian countries including Singapore, Malaysia, Indonesia, Vietnam, Thailand, Hong Kong, and South Korea. Upgrade to coverage in 10 regions including Indonesia. Malaysia, Singapore, Vietnam, Thailand, China, Hong Kong, Macau, Taiwan, and South Korea. Most devices released after 2019 are compatible with eSIM (e.g. iPhone XR, XS of models beyond, Google Pixel 4 and beyond). If you are unsure, please check the compatibility guideline photo to confirm eligibility. If you can not connect to the internet after installing this eSIM, please follow the Self Help Troubleshooting Guide in your GYG voucher. Indonesia carriers to use : Excelcom(XL)

Prywatny transport (samochód lub van) z przewodnikiem

Prywatny transport (samochód lub van) z przewodnikiem

Wyrusz w płynną i niezapomnianą podróż z naszymi najlepszymi usługami czarteru samochodów osobowych i vanów, zaprojektowanymi tak, aby zwiększyć Twoje wrażenia z podróży. Niezależnie od tego, czy odkrywasz nowe miasto, czy wyruszasz w malowniczą okolicę, nasza flota wygodnych i dobrze utrzymanych pojazdów w towarzystwie doświadczonych przewodników zapewnia płynną i wzbogacającą wycieczkę. Nasi wykwalifikowani przewodnicy są nie tylko kierowcami, ale także pełnymi pasji gawędziarzami, gotowymi odkryć ukryte skarby i historyczne narracje każdego miejsca docelowego. Od kultowych zabytków po ukryte skarby poza utartymi szlakami, nasi przewodnicy ożywiają kulturę i historię regionu, tworząc spersonalizowaną i wciągającą przygodę dla Ciebie i innych podróżników. Doświadcz wygody prywatnego czarteru, pozwalającego na ustalenie własnego tempa i planu podróży. Niezależnie od tego, czy chodzi o rodzinne wakacje, wyjazd firmowy czy specjalne wydarzenie, nasza flota zaspokaja różnorodne potrzeby, zapewniając dostosowane do potrzeb doświadczenie na każdą okazję. Ciesz się komfortem przestronnych i dobrze wyposażonych pojazdów, zapewniających relaksujące środowisko do podziwiania widoków. Dzięki naszemu zaangażowaniu w bezpieczeństwo, niezawodność i spersonalizowaną obsługę, Twoja podróż stanie się czymś więcej niż tylko przejażdżką - stanie się niezapomnianą eksploracją prowadzoną przez nasz oddany zespół. Wybierz nasz czarter samochodów i vanów z usługami przewodnika, aby uzyskać płynne połączenie komfortu, wygody i wyselekcjonowanej wiedzy, dzięki czemu Twoje chwile podróży będą naprawdę wyjątkowe.

Często zadawane pytania dotyczące: Dżakarta

Jakie są najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Dżakarta

Najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Dżakarta to:

Dżakarta – zobacz wszystkie wycieczki całodniowe i wyprawy na GetYourGuide

Dżakarta: Najciekawsze atrakcje

Dżakarta: Wycieczki i bilety

Indonezja: Ciekawe miejsca

Dżakarta: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Dżakarta? Kliknij tutaj.

Dżakarta: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.3
(167 recenzji)