Dżakarta – nasze najbardziej polecane atrakcje

Indonezja: Plan danych mobilnych eSIM

1. Indonezja: Plan danych mobilnych eSIM

Spraw, aby Twoja podróż do Indonezji była bezproblemowa dzięki elastycznemu planowi danych eSIM. Pozostań w kontakcie podczas podróży dzięki szybkiemu zasięgowi w całej Indonezji. Kup i zainstaluj kartę eSIM w dowolnym miejscu i czasie oraz wybierz spośród wielu pakietów danych, opcji ważności i zasięgu. Wystarczy zeskanować kod QR, aby uzyskać dostęp do wszystkich najważniejszych aplikacji i witryn podczas podróży. Uniknij kłopotów z zarządzaniem wieloma kartami SIM za pomocą tylko jednej karty eSIM potrzebnej na urządzenie. Doładuj, kupując i aktywując dodatkowe plany eSIM w trakcie podróży. Po aktywacji Twoja ochrona rozpocznie się zgodnie z wybranym przez Ciebie czasem trwania. Wszystkie modele iPhone'a wprowadzone na rynek poza iPhonem XS mogą obsługiwać eSIM. W przypadku Androida, jeśli nie masz pewności, zapoznaj się ze zdjęciem z wytycznymi, aby sprawdzić, czy się kwalifikujesz. Jeśli nie możesz połączyć się z Internetem po zainstalowaniu tej karty eSIM, postępuj zgodnie z Przewodnikiem samopomocy rozwiązywania problemów na kuponie GYG. APN (nazwa punktu dostępu): internet Informacje o operatorze lokalnym: Indonezja: Excelcom (XL Axiata) Pozostałe kraje są dostępne po zakupie w informacjach o kuponach w aplikacji GYG.

10 regionów Azji: Plan danych eSIM

2. 10 regionów Azji: Plan danych eSIM

Spraw, aby Twoja podróż do Azji była bezproblemowa dzięki wygodnej karcie eSIM. Pozostań w kontakcie podczas podróży dzięki szybkiemu zasięgowi w 10 regionach Azji: Tajlandii, Wietnamie, Singapurze, Chinach, Hongkongu, Makau, Tajwanie, Korei Południowej, Indonezji i Malezji. Kup i zainstaluj kartę eSIM w dowolnym miejscu i czasie oraz wybierz spośród wielu pakietów danych, opcji ważności i zasięgu w dodatkowych krajach. Wystarczy zeskanować kod QR eSIM, aby uzyskać dostęp do wszystkich niezbędnych aplikacji podczas podróży. Uniknij kłopotów z zarządzaniem wieloma kartami SIM dzięki temu rozwiązaniu zero waste. Uzyskaj jedną kartę eSIM na urządzenie i doładuj, kupując i aktywując dodatkowe plany eSIM w dowolnym momencie. Po aktywacji Twoja ochrona rozpocznie się zgodnie z wybranym przez Ciebie czasem trwania. Wszystkie modele iPhone'a wprowadzone na rynek poza iPhonem XS mogą obsługiwać eSIM. W przypadku Androida, jeśli nie masz pewności, zapoznaj się ze zdjęciem z wytycznymi, aby sprawdzić, czy się kwalifikujesz. Jeśli nie możesz połączyć się z Internetem po zainstalowaniu tej karty eSIM, postępuj zgodnie z Przewodnikiem samopomocy rozwiązywania problemów na kuponie GYG. APN (nazwa punktu dostępu): ctm-mobile Informacje o operatorze lokalnym: Chiny — CU Hongkong – CSL Makau – CTM Tajwan — Chunghwa Korea Południowa – SK Telecom Indonezja – Telkomsel Malezja – Maxis Singapur – Singtel Tajlandia – AIS Wietnam – Mobifone

Dżakarta: wulkan, pola herbaciane i ryżowe, gorące źródła i lokalna kuchnia

3. Dżakarta: wulkan, pola herbaciane i ryżowe, gorące źródła i lokalna kuchnia

Rozpocznij dzień od odbioru z hotelu w Dżakarcie, a następnie wybierz się w 2,5–3-godzinną podróż do Subang i Bandung. Odkryj największy targ owocowy w Bandung i rozkoszuj się smakiem miodowego ananasa. Spróbuj egzotycznych owoców tropikalnych, takich jak mangostan. Zatrzymaj się pośród malowniczych pól ryżowych, obserwując lokalnych rolników w akcji. Następnie zagłębij się w wulkan Tangkuban Parahu, położony w bujnych lasach deszczowych. Zobacz z bliska krater aktywnego wulkanu, wdychając zapach siarki i obserwując bulgoczące błoto, od czasu do czasu słysząc jego dudnienie. Wypatruj dzikiej przyrody, takiej jak dzikie małpy, w okolicznym lesie deszczowym. Zrób sobie kulinarną przerwę w lokalnej knajpce, delektując się autentyczną, zachwycającą kuchnią. Odwiedź plantację kawy Luwak (Civet), aby zagłębić się w produkcję kawy, skosztować słynnej kawy Luwak i kupić produkty kawowe. Zwiedź rozległą plantację herbaty położoną na obszarze aktywnego wulkanu. Dowiedz się o historii herbaty, jej uprawie, rodzajach i zbiorach. Zachowaj wspomnienia dzięki niesamowitym zdjęciom. Zrelaksuj się w gorących źródłach słynących z właściwości leczniczych i zanurz się w ciepłej wodzie nasyconej siarką. Rozkoszuj się lokalnym masażem ciała. Przed podróżą powrotną do Dżakarty skosztuj wyjątkowego „miodowego ananasa” wybranego przez Twojego przewodnika. Zakończ dzień 3-godzinną jazdą z powrotem do Dżakarty.

Azja Południowo-Wschodnia, 6 krajów eSIM: 0,5 GB/dziennie do 20 GB – 30 dni

4. Azja Południowo-Wschodnia, 6 krajów eSIM: 0,5 GB/dziennie do 20 GB – 30 dni

Przegląd najważniejszych wydarzeń GYG QR to nie eSIM QR > Zapoznaj się z e-mailem eSIM QR, który zostanie wysłany w ciągu 6 godzin. -Zaoszczędź swój cenny czas i otrzymaj kod QR SEA eSIM w ciągu 6 godzin. - Zeskanuj kod QR, aby skonfigurować eSIM, pomiń skomplikowane etapy wymiany karty SIM -Ciesz się szybką siecią lokalnego operatora SEA. Powiadomienia o zakupie -Ważność planu transmisji danych rozpoczyna się natychmiast po zainstalowaniu karty eSIM. -Upewnij się, że Twój telefon jest odblokowany przez operatora operacyjnego i że jego system operacyjny jest zgodny z eSIM. Niezastosowanie się do tego może spowodować niepowodzenie aktywacji i zwrot pieniędzy nie zostanie przyznany -iOS wymaga wersji 12.1 lub nowszej; należy pamiętać, że iPhone'y sprzedawane w Chinach nie obsługują karty eSIM, a niektóre telefony komórkowe sprzedawane w Hongkongu i Makau nie obsługują karty eSIM. Kraje SEA 6 - Singapur, Malezja, Tajlandia, Wietnam, Indonezja, Kambodża Nieograniczona przedpłata na kartę eSIM w roamingu danych 1. Nielimitowane dane 0,5 GB/1 GB/2 GB — (codzienny reset co 24 godziny, prędkość zmniejszana do 128 kb/s po przekroczeniu planu danych) 2. Nieograniczona, szybka transmisja danych 5 GB/10 GB/15 GB/20 GB (prędkość zmniejszona do 128 kb/s po przekroczeniu planu danych) Ta karta eSIM służy wyłącznie do transmisji danych. Nie zawiera numeru telefonu, za pomocą którego można wykonywać połączenia telefoniczne lub wysyłać wiadomości SMS. Należy pamiętać, że iPhone'y sprzedawane w Chinach nie obsługują karty eSIM, a niektóre telefony komórkowe sprzedawane w Hongkongu i Makau nie obsługują karty eSIM. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, skontaktuj się z obsługą klienta, najlepiej przed dokonaniem rezerwacji.

Dżakarta: całodniowa wycieczka po najważniejszych atrakcjach

5. Dżakarta: całodniowa wycieczka po najważniejszych atrakcjach

Wybierz się w wciągającą podróż przez tętniący życiem gobelin kulturalny stolicy Indonezji. Przygotuj się na odkrywanie kultowych zabytków, zagłębianie się w historię, oglądanie cudów architektury i poznawanie mieszkańców. Rozpocznij swoją przygodę od inspirującego pomnika narodowego (Monas). Górująca dumnie w sercu Dżakarty budowla jest symbolem niepodległości Indonezji. Wejdź na taras widokowy i zostań nagrodzony zapierającymi dech w piersiach widokami na panoramę miasta. Następnie wycieczka zabierze Cię do majestatycznego meczetu Istiqlal, największego meczetu w Azji Południowo-Wschodniej. Jego oszałamiająca architektura i spokojna atmosfera tworzą poczucie spokoju i duchowości. Przyjedź do katedry w Dżakarcie, arcydzieła architektury reprezentującego religijną różnorodność miasta. Wspaniałość i zawiły projekt katedry są świadectwem bogatej historii i wielokulturowej tkanki Dżakarty. Wybierz się do Glodok China Town, tętniącej życiem enklawy, która prezentuje połączenie kultur chińskiej i indonezyjskiej. I odwiedź świątynię Jin De Yuan, symbol bogatego dziedzictwa Glodok. Wyrusz w wciągającą podróż po Starej Batawii w Dżakarcie, gdzie historia i kultura przeplatają się. Rozpocznij na placu Fatahillah, w sercu Starej Batawii, i przenieś się w czasie wśród historycznej atmosfery. Przejdź do Muzeum Wayang, skarbnicy indonezyjskiego lalkarstwa, spotkaj mistrzów lalek, dowiedz się o tworzeniu lalek z Indonezji, naucz się grać i zobacz kolekcje Wayang z różnych regionów Indonezji. Przejdź przez kultowy most Kota Intan, skąd roztaczają się panoramiczne widoki na stary port i wgląd w morskie dziedzictwo Dżakarty. Zakończ wycieczkę w porcie Sunda Kelapa, starożytnym porcie będącym świadkiem żeglarskiej przeszłości Dżakarty. Podziwiaj tradycyjne drewniane szkunery, zwane „pinisi” i zanurz się w tętniącym życiem dokerach.

Lotnisko CGK Dżakarta: dostęp do poczekalni premium

6. Lotnisko CGK Dżakarta: dostęp do poczekalni premium

Uniknij tłumów w publicznej poczekalni odlotów i zrelaksuj się przed lotem z międzynarodowego lotniska Soekarno-Hatta w Dżakarcie, mając dostęp do salonu Premium i wszystkich jego udogodnień. Rozgość się w salonie Plaza Premium Lounge znajdującym się w hali odlotów międzynarodowych w Terminalu 3. Otrzymasz dostęp do wygodnych sof, stacji ładowania i darmowego Wi-Fi. Ciesz się świeżo przygotowanym gorącym posiłkiem i szerokim wyborem napojów. Ta ekskluzywna oferta obejmuje dodatkową godzinę w salonie i korzystanie z pryszniców.

Indonezja: plan danych mobilnych eSim

7. Indonezja: plan danych mobilnych eSim

Spraw, aby Twoja podróż do Indonezji była bezproblemowa dzięki wygodnej karcie eSIM. Pozostań w kontakcie podczas podróży dzięki szybkiemu zasięgowi w Indonezji i innych krajach. Kup i zainstaluj kartę eSIM w dowolnym miejscu i czasie oraz wybieraj spośród różnych pakietów danych, opcji ważności i zasięgu w dodatkowych krajach. Wystarczy zeskanować kod QR eSIM, aby uzyskać dostęp do wszystkich niezbędnych aplikacji podczas podróży. Uniknij kłopotów związanych z zarządzaniem wieloma kartami SIM dzięki temu rozwiązaniu bez odpadów. Zdobądź jedną kartę eSIM na urządzenie i doładuj, po prostu kupując i aktywując dodatkowe plany eSIM na bieżąco. Po aktywacji Twoja ochrona rozpocznie się zgodnie z wybranym okresem. Ulepsz do zasięgu w 8 regionach, w tym w Indonezji. Malezja, Singapur, Wietnam, Tajlandia, Kambodża, Hongkong i Korea Południowa. Ulepsz do zasięgu w 10 regionach, w tym w Indonezji. Malezja, Singapur, Wietnam, Tajlandia, Chiny, Hongkong, Makau, Tajwan i Korea Południowa. Większość urządzeń wprowadzonych na rynek po 2019 roku jest kompatybilna z eSIM (np. iPhone XR, XS nowszych modeli, Google Pixel 4 i nowsze). Jeśli nie masz pewności, sprawdź zdjęcie z wytycznymi dotyczącymi zgodności, aby potwierdzić uprawnienia. Jeśli po zainstalowaniu tej karty eSIM nie możesz połączyć się z Internetem, postępuj zgodnie z Przewodnikiem samodzielnego rozwiązywania problemów w kuponie GYG. Przewoźnicy z Indonezji, których należy użyć: Excelcom(XL Axiata)

10 regionów Azji: Plan transmisji danych eSIM

8. 10 regionów Azji: Plan transmisji danych eSIM

Uczyń swoją podróż do Azji bezproblemową dzięki wygodnej karcie eSIM. Pozostań w kontakcie podczas podróży dzięki szybkiemu zasięgowi w 10 regionach Azji. Kup i zainstaluj kartę eSIM w dowolnym miejscu i czasie oraz wybieraj spośród różnych pakietów danych, opcji ważności i zasięgu w dodatkowych krajach. Po prostu zeskanuj kod QR eSIM, aby uzyskać dostęp do wszystkich niezbędnych aplikacji w podróży. Unikaj kłopotów z zarządzaniem wieloma kartami SIM dzięki temu rozwiązaniu zero waste. Zdobądź jedną kartę eSIM na urządzenie i doładuj, po prostu kupując i aktywując dodatkowe plany eSIM na bieżąco. Po aktywacji Twoja ochrona rozpocznie się zgodnie z wybranym czasem trwania. Większość urządzeń wydanych po 2019 r. jest kompatybilna z eSIM (np. iPhone XR, XS modeli nowszych, Google Pixel 4 i nowsze). Jeśli nie masz pewności, sprawdź zdjęcie wytycznych dotyczących zgodności, aby potwierdzić, że się kwalifikujesz. Jeśli po zainstalowaniu tej karty eSIM nie możesz połączyć się z Internetem, postępuj zgodnie z instrukcją samodzielnego rozwiązywania problemów znajdującą się na kuponie GYG. 10 regionów azjatyckich: Malezja, Singapur, Indonezja, Wietnam, Tajlandia, Chiny, Hongkong, Makau, Izrael i Korea Południowa.

Dżakarta: 5-godzinna wycieczka po Dżakarcie - najważniejsze atrakcje Dżakarty

9. Dżakarta: 5-godzinna wycieczka po Dżakarcie - najważniejsze atrakcje Dżakarty

Ta 5-godzinna wycieczka po Dżakarcie jest idealna dla tych, którzy mieli mało czasu, ale chcą zwiedzić miasto w szybki i wygodny sposób. Ciesz się wygodą odbioru komfortowym, klimatyzowanym transportem z miejsca zakwaterowania w Dżakarcie, a nasz profesjonalny przewodnik poprowadzi Cię do najbardziej fascynujących atrakcji miasta. Rozpocznij wycieczkę od zabrania Cię do Muzeum Historii Dżakarty, aby zobaczyć jego obszerne zbiory obejmujące historię Dżakarty. Odkryj Stare Miasto w Dżakarcie, aby poznać historię holenderskiej kolonizacji i podziwiać klasyczne holenderskie budynki kolonialne w okolicy. Przejazd do centrum Dżakarty w celu zwiedzania Wielkiego Meczetu Istiqlal jako największego meczetu w Azji Południowo-Wschodniej, mogącego pomieścić dwieście tysięcy osób. Odwiedź katedrę w Dżakarcie, jest to piękna katedra rzymskokatolicka zbudowana w stylu neogotyckim w czasach kolonialnych. Na pokładzie pojazdu zostaniesz zabrany do kultowego pomnika narodowego na środku placu Merdeka, aby zrobić zdjęcie. Przejedź obok centralnej dzielnicy biznesowej Dżakarty, gdzie zobaczysz wieżowiec i centrum handlowe przed powrotem do miejsca zakwaterowania lub możesz poprosić o podwiezienie w dowolne miejsce w Dżakarcie.

Dżakarta: Wycieczka autokarowa z przewodnikiem po Old Batavia

10. Dżakarta: Wycieczka autokarowa z przewodnikiem po Old Batavia

Przejedź ulicami zabytkowej dzielnicy Dżakarty i mijając budowle w stylu holenderskim z XVII wieku. Poznaj historię miasta, odwiedzając Muzeum Narodowe, Kota Intan i Chinatown w Dżakarcie, podróżując klimatyzowanym minivanem. Ciesz się wygodą odbioru z miejsca zakwaterowania w Dżakarcie. Odwiedź Muzeum Narodowe i zobacz jego kolekcję artefaktów pochodzących z różnych grup etnicznych Dżakarty. Podziwiaj kostiumy, instrumenty muzyczne, modele domów i wspaniałe brązy z okresu hindusko-jawajskiego. W muzeum znajdują się również fragmenty kamienia ze świątyń Środkowej Jawy oraz wspaniały pokaz chińskiej ceramiki. Poznaj Glodok, Chinatown w Dżakarcie oraz tętniące życiem centrum bankowości, handlu i rozrywki. Zatrzymaj się w chińskiej świątyni Petak Sembilan poświęconej buddyjskiej bogini Miłosierdzia Kuan Yin. Dowiedz się o historii Batawskich Chińczyków od swojego przewodnika. Udaj się do Muzeum Historii Dżakarty (Muzeum Fatahillah). Muzeum mieści się w starym ratuszu w Batawii, przypominając widzom czasy Indonezji jako kolonii holenderskiej. Udaj się do Muzeum Wayang i zobacz jego kolekcję lalek jawajskich. Następnie przejedź przez Kota Intan Drawbridge, ostatni most zwodzony w Dżakarcie. Odwiedź port Sunda Kelapa, niegdyś serce handlu morskiego Dżakarty. W epoce kolonialnej port był znany jako „Drogi Batawii” i był jedynym wejściem do Batawii. Po zwiedzeniu portu zostaniesz zabrany z powrotem do hotelu.

Dodaj daty

Atrakcje i wycieczki
Dżakarta

Najciekawsze atrakcje

Dżakarta: najciekawsze atrakcje

Wszystkie atrakcje

Liczba znalezionych atrakcji: 85
Sortuj wg::

Niezwykłe doznania

Dżakarta: poznaj okolicę

Pokaż wszystkie

Często zadawane pytania dotyczące: Dżakarta

Dżakarta: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Dżakarta? Kliknij tutaj.