Wybierz daty
Atrakcje i wycieczki

Dystrykt Porto

Często zadawane pytania dotyczące: Dystrykt Porto

Jakie najlepsze atrakcje trzeba zobaczyć w: Dystrykt Porto?

Na jakich wycieczkach w: Dystrykt Porto obowiązują dodatkowe środki bezpieczeństwa związane z COVID-19?

Dystrykt Porto: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Dystrykt Porto? Kliknij tutaj.

Dystrykt Porto: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5 / 5

na podstawie 36 787 opinii

Wizyta trwa łącznie około 2 godzin (zwiedzanie muzeum odbywa się we własnym zakresie, a na stadion z przewodnikiem). Przewodnik mówi jednocześnie w dwóch językach (portugalskim i angielskim), ale NIE HISZPAŃSKIM, więc dzieci tracą wszystkie informacje I TO NIEZBĘDNE I WIĘCEJ ZA CENĘ BILETU. Oficjalny sklep klubowy jest bardzo drogi, jak wszystkie. W centrum Porto możesz udać się do Oficjalnych Sklepów i znaleźć lepsze ceny nawet z zeszłego sezonu.

Bardzo przyjemna i owocna wycieczka. Turyści bez samochodu nie mieliby szans obejrzeć tak ciekawych zakątków w dolinie Douro. Bardzo szybkie i sprawne, lecz bogate w informacje oprowadzenie po winnicy Kopke. Znakomity obiad z winem w ogrodach pięknego hotelu na wzgórzu nad Pinhão. Ale na szczególne uznanie i gorące podziękowanie zasługuje przewodnik - pan Paulo Gonçalves! Serdeczny, przyjacielski i wesoły, z którym aż przyjemnie było spędzić czas!

Świetna wycieczka, zabrali nas po całym stadionie i dali trochę informacji i historii na temat tego miejsca. Wstęp do muzeum jest wliczony w cenę, a my poszliśmy przed wycieczką (1 godz.), jeśli chcesz przeczytać i zobaczyć wszystko w muzeum, najpierw wybierz się na wycieczkę, a potem odwiedź muzeum - nie przeszliśmy nawet połowy, zanim musiałem się spieszyć, aby dotrzeć na trasę na czas!

Naprawdę wspaniałą wyprawa! Przewodnik bardzo sympatyczny, komunikatywny i pomocny. Niezapomniane widoki po drodze. Nieco za długi dojazd, ale cóż... to my musimy dotrzeć do parku, A nie on do nas :) Nie zalecam typowym kanapowcom: jest jednak spory kawałek do przejścia, momentami z trudnymi podejściami lub przejściami. I ani skrawka cienia po drodze. Tak czy inaczej wspaniała przygoda!

Piękny koncert. Brawo dla artystów. Bardzo miła obsługa. polecam.