Dworzec kolejowy Milano Centrale

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Dworzec kolejowy Milano Centrale: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Dworzec kolejowy Milano Centrale? Kliknij tutaj.

Dworzec kolejowy Milano Centrale: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.4 / 5

na podstawie 660 opinii

Dobrze zorganizowana, super łatwa rezerwacja przez Get Your Guide, bardzo dobry opis i wyjaśnienie miejsca spotkania. Nasz przewodnik, Oleg, był świetny !!!! Przez cały czas udzielił nam wielu informacji, a także przyniósł pocztówki, aby lepiej pokazać nam wille nad jeziorem Como. Dziękuję bardzo Oleg !!! Również do kierowcy autobusu Emiliano. Na lokalizacje jest wystarczająco dużo czasu. Bez stresu, bez gorączki... Byłem zachwycony, choć niestety tego dnia padał deszcz. Zawsze moja przyjemność! W Get Your Travel wszystko jest idealne !!!!

Szybki i wygodny transport do iz samego centrum Mediolanu. Całkowicie polecam. W drodze powrotnej kierowca nie chciał wpuścić nas do autobusu, bo na voucherze cyfrowym nie było zaznaczenia, że pochodzi z „terrawizji”. Musiałem pokazać mu zdjęcie w aplikacji „Get your guide”, aby uzyskać dostęp do cyfrowego vouchera, na którym pojawia się autobus terravision. Zalecam dodanie nazwy „Terravision” do tego samego kuponu cyfrowego, aby uniknąć problemów.

Podróż była w porządku. Zdobycie biletu z GetYourGuide wiązało się z pewnymi problemami. Osoby sprawdzające musiały dokładnie sprawdzić aplikację, ponieważ nie widzieli napisu TeraVision. Również przyjeżdżając i prosząc o informacje, pracownicy, od których prosiliśmy, byli eliptyczni i źli. Szkoda, biorąc pod uwagę, że podróż rzeczywiście przebiegła dobrze i szybko.

Autobus już czekał, tuż pod wyjściem dla przylatujących, szybko zweryfikowano nasze bilety i w drogę.

Bardzo wygodny i dobrze zorganizowany. Jazda była płynna i szybka, a autobus wygodny.