Dworzec kolejowy Milano Centrale

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Dworzec kolejowy Milano Centrale: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Dworzec kolejowy Milano Centrale? Kliknij tutaj.

Dworzec kolejowy Milano Centrale: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5 / 5

na podstawie 434 opinii

Szybka trasa do głównego dworca kolejowego w Mediolanie. Trochę przytłaczające na początku, gdy wychodzisz z lotniska, ponieważ jest wiele różnych firm autobusowych i ludzi w kolejkach, ale znaleźliśmy nasz przystanek i czekaliśmy na przyjazd autobusu, może 10,15 minut. Myślę, że może być problem, że masz dwie rzeczywiste walizki (nawet jeśli 1 jest mała), o ile mogę powiedzieć, że ludzie musieli czekać do końca kolejki. W przeciwnym razie wszystko dobre i szybkie 50 minut do centrum.

Naprawdę zadowolony z obsługi i kosztów transportu z lotniska do Mediolanu. To było najbardziej opłacalne, a podróż przebiegała bezproblemowo zarówno na lotnisko, jak i z lotniska, ponieważ widziałem prywatny transfer z minimum 60 funtów w jedną stronę !! To również wspaniałe, że nadal często przyjeżdżają autokary o późniejszych godzinach, ponieważ mieliśmy lot z powrotem o 22:30. Zdecydowanie poleciłbym przejazd autokarem około 6:30, aby dać ci wystarczająco dużo czasu.

Doskonały. bilet autobusowy kosztuje 8 €. Jeśli go kupisz, przed autobusem kosztuje 10 €. kiedy pokazałem kuponowi komórkowemu kierowcy autobusu, powiedział mi, że nic o tym nie wie, za to, że oszalałeś i kupiłeś od niego kolejny bilet. Po prostu przejdź do drugiego autobusu za pierwszym, aby znaleźć firmę transportową. niektórzy kierowcy autobusów są tak przebiegli we Włoszech.

Krotszy czas podróży niz planowany

Jechalismy z Milan centrum tylko 50min. Dzieki czemu zdazylismy na nasz samolot z Lotniska Malpensa :)

Szybko i sprawnie :) Wygodny Autobus :) Dobra lokalizacja przyjazdu do Mediolanu :)