Atrakcje i wycieczki
Düsseldorf

Przyjedź dla zakupów i sztuki, a zostań dla historii, pysznej kuchni i tradycyjnego niemieckiego piwa.

Düsseldorf – nasze najbardziej polecane atrakcje

Düsseldorf: zwiedzanie miasta – rejs po Renie

1. Düsseldorf: zwiedzanie miasta – rejs po Renie

Düsseldorf ma wiele do zaoferowania. Poznaj atrakcje Düsseldorfu, spoglądając na nie w ramach wspaniałego rejsu po rzece. Dowiedz się więcej o niemieckiej stolicy mody, zażywając relaksu na pokładzie łodzi. Podziwiaj Düsseldorf i zachwyć się panoramicznym widokiem na stare miasto. Düsseldorf jest kulturalnym i gospodarczym sercem Nadrenii. Podczas rejsu Twoją uwagę przykują tętniące życiem brzegi rzeki. Wypłyń z centrum miasta, aby w komfortowych warunkach obserwować urokliwe nabrzeże Renu. Płynąc wzdłuż rzeki, zachwycisz się niektórymi z głównych atrakcji i zabytków miasta, przyglądając się im z poziomu wody. Zakup przekąski i napoje z działającego na pokładzie baru.

Düsseldorf: 24-godzinny bilet Hop-On Hop-Off

2. Düsseldorf: 24-godzinny bilet Hop-On Hop-Off

Wejdź na pokład i ciesz się atrakcjami Düsseldorfu! Wycieczka trwa około 90 minut i zabierze Cię dookoła i przez centrum tętniącej życiem metropolii nad Renem. Nowoczesna koncepcja HopOn HopOff pozwala wysiąść na dowolnym przystanku i odkrywać ulubione miejsca w wolnym czasie. Po drodze dowiesz się więcej o każdej atrakcji i historii miasta przez słuchawki (w dziesięciu językach). Przystanki wycieczek autobusowych to: - Königsallee (Kö-Brücke Königsallee/Steinstraße) (pierwszy autobus odjeżdża o 10 rano, ostatni autobus o 4 po południu) - Burgplatz/Altstadt - Rheinturm/Medienhafen (öffentliche Haltestelle: Rheinturm - 1) - Rheinterrasse/Ehrenhof (öffentliche Haltestelle: Rheinterrasse) - Nordpark/Aquazoo (Kaiserswerther Str.) - Kunstakademie/Altstadt (öffentliche Haltestelle: Tonhalle/Ehrenhof - 5) - Wejście główne (biblioteka centralna-Konrad-Adenauer-Platz 1) - Königsallee (Kö-Brücke Königsallee/Steinstraße)

Düsseldorf: piesza wycieczka po piwie Altbier-Safari

3. Düsseldorf: piesza wycieczka po piwie Altbier-Safari

Ciesz się autentyczną kulturą piwną w Düsseldorfie i stylem życia podczas tej pieszej wycieczki po mieście. Próbuj lokalnych mikrobrowarów i dowiedz się o produkcji, gdy Twój przewodnik przeprowadzi Cię przez ten proces. Twoja wycieczka rozpoczyna się przed Schloßturm na Burgplatz na starym mieście w Düsseldorfie. W Brauerei Kürzer uzyskaj wgląd w proces warzenia piwa i zobacz „beczkę piwa, która nigdy nie jest pusta”. Skosztuj niepasteryzowanych piw rzemieślniczych o wyjątkowych smakach, których możesz spróbować z zawiązanymi oczami. Pij jak miejscowy, stojąc na ulicy przed browarem i słuchaj, jak Twój przewodnik opowiada historie o lokalnej kulturze piwa. Poznaj odpowiedzi na pytania, np. dlaczego nie musisz zamawiać piwa w Düsseldorfie, dlaczego szklanki są tak małe i gdzie znajduje się najdłuższy bar na świecie. Następnie poznaj nowych przyjaciół i zarezerwuj stolik w jednym z browarów, gdzie Twoja wycieczka zakończy się na wysokim poziomie.

Düsseldorf: Wycieczka po browarze z degustacją piwa Alt

4. Düsseldorf: Wycieczka po browarze z degustacją piwa Alt

Przeżyj przyjemny sposób na poznanie pięknego miasta i historii Düsseldorfu podczas słynnej wycieczki po browarze. Spotkaj się ze swoim przewodnikiem i wybierz się na wycieczkę po najsłynniejszych browarach w mieście, takich jak im Füchschen, Zum Schlüsse, Brasserie Kürzer i nie tylko. Rozpocznij gaszącą pragnienie podróż do 3 różnych browarów, gdzie skosztujesz pysznego lokalnego piwa, aby znaleźć to, które najbardziej Ci odpowiada. Popijaj słynne piwo Alt, ciesząc się ciepłą i tradycyjną atmosferą browarów. Spotkasz innych podróżników z całego świata i poznasz browary oraz lokalną kulturę piwowarską w Düsseldorfie. Skosztuj wielu innych rodzajów piwa i graj w interaktywne gry towarzyskie ze swoimi nowymi przyjaciółmi, aby przełamać lody. Ciesz się wyjątkową wycieczką po browarze publicznym ze znajomymi, rodziną, współpracownikami, drużyną sportową, a nawet samemu.

DüsseldorfCard: Zniżkowa karta turystyczna

5. DüsseldorfCard: Zniżkowa karta turystyczna

Stwórz swój własny plan podróży po Düsseldorfie dzięki przystępnej cenowo karcie miejskiej oferującej zniżki do 100% w wielu uczestniczących muzeach i atrakcjach. Ciesz się nieograniczonym korzystaniem z miejskich tramwajów i autobusów, a także wszystkich bezpłatnych pociągów RE, RB i S-Bahn w strefie B43 w Düsseldorfie i okolicach, aby dostać się z miejsca na miejsce. Skorzystaj z obniżonej ceny wstępu na wiele wystaw i skorzystaj z udogodnień rekreacyjnych w okresie obowiązywania karty DüsseldorfCard.

Düsseldorf: Wycieczka z przewodnikiem ze stróżem nocnym

6. Düsseldorf: Wycieczka z przewodnikiem ze stróżem nocnym

„Słuchajcie! Usłyszcie!” Gdy dzień dobiega końca i w romantycznych wąskich uliczkach zapalają się lampy, Nocny Stróż zabierze Cię na wycieczkę po historycznym Altstadt (Starym Mieście). Nocny stróż ma do opowiedzenia wiele ciekawych i śmiałych opowieści o lokalnych zwyczajach i życiu codziennym w przeszłości.

Düsseldorf: 2-godzinny wieczorny rejs po Renie z DJ-em na żywo

7. Düsseldorf: 2-godzinny wieczorny rejs po Renie z DJ-em na żywo

Zobacz, jak Düsseldorf rozświetla się wraz z zachodem słońca podczas tego 2-godzinnego rejsu po Renie. Gdy zmierzch spowija miasto, doświadcz uroku ruin i Starego Miasta w zaciszu łagodnego statku wycieczkowego. Zrelaksuj się przy DJ-u na żywo i podziwiaj nieskazitelne widoki na nowoczesne niemieckie miasto. Zobacz, jak wspaniałe budynki stolicy stanu lśnią w delikatnym świetle i posłuchaj przewodnika o Bogate dziedzictwo Düsseldorfu. Zobacz zachód słońca na horyzoncie i zobacz, jak budzi się tętniące życiem nocne życie miasta. Ciesz się muzyką graną przez pokładowego DJ-a przez całą 2-godzinną podróż w doskonale wyluzowanej atmosferze . Zajrzyj do baru, gdzie znajdziesz szeroki wybór koktajli, piw i smacznych przekąsek.

Düsseldorf: Sushi, sake i japoński styl życia

8. Düsseldorf: Sushi, sake i japoński styl życia

Nigdzie indziej w Niemczech nie można tak dobrze poczuć japońskiego stylu życia, jak w Düsseldorfie. Epicentrum tego świata to okolice Immermannstraße. W tej części miasta znajduje się nie tylko najstarsza japońska księgarnia poza Japonią, ale także wiele fantastycznych restauracji. Chodź z nami, aby dowiedzieć się, gdzie można dostać najlepsze sake, które sushi jest najcenniejsze i jakie komiksy manga są obecnie na topie. Zawiera: cztery próbki kulinarne

Düsseldorf: Małe Tokio - wycieczka piesza z przewodnikiem

9. Düsseldorf: Małe Tokio - wycieczka piesza z przewodnikiem

Poznaj Little Tokyo w ekscytujący sposób. Rozpocznij wycieczkę z przewodnikiem w dowolnym momencie i spędź przyjemny i urozmaicony czas w tej fascynującej części Düsseldorfu. Wycieczka poprowadzi Cię przez japońską część azjatyckiej dzielnicy Düsseldorfu, w której znajdują się niezliczone restauracje sushi i ramen, a także księgarnie z najlepszym wyborem japońskich komiksów i kilka supermarketów, a także biuro podróży, fryzjerzy, pralnie chemiczne i sklepy z akcesoriami domowymi. Spaceruj ulicami i odkryj artystycznie złożone latarnie i bramę świątyni. Dowiedz się wszystkiego o wiecznej wiośnie. Odkryj historię japońskich specjałów kulinarnych i dowiedz się, gdzie można się nimi delektować. Odkryj dalekowschodnie amulety szczęścia i japońskie kwiaty wiśni, poznając tę wyjątkową stronę Düsseldorfu. Na przystankach wycieczki czekają na Ciebie zabawne zadania i pytania, na które musisz odpowiedzieć. Kto na przykład wie, co kwiat wiśni oznacza dla Japończyków? To tak, jakbyś został oprowadzony po Małym Tokio przez dobrego przyjaciela. Wiele anegdot wzbogaci Twój spacer po mieście. Możesz rozpocząć wycieczkę w dowolnym momencie i tak często, jak chcesz, w przeglądarce smartfona. Na miejscu lub nawet z wygodnej kanapy. Ciesz się czasem spędzonym w Little Tokyo! *** Dobrze wiedzieć *** Link do rozpoczęcia wycieczki otrzymasz w wiadomości e-mail bezpośrednio po dokonaniu rezerwacji. Jak wszędzie w Niemczech, wszystkie sklepy w Little Tokyo są zamknięte w niedziele: np. wszystkie supermarkety, księgarnie (Takagi), a także sklep Manga Mafia. Otwarte są jednak restauracje i kawiarnie, a także BingGo, które sprzedaje tayjaki do spożycia na ulicy.

Düsseldorf: samodzielne zwiedzanie i polowanie na padlinożerców

10. Düsseldorf: samodzielne zwiedzanie i polowanie na padlinożerców

Poznaj Düsseldorf we własnym tempie podczas tej interaktywnej wycieczki pieszej, odtwarzanej na telefonie. Rozszyfruj zagadki, wejdź w interakcję z najważniejszymi atrakcjami miasta i odblokuj ciekawe fakty i legendy. Idealna aktywność na świeżym powietrzu dla osób odwiedzających ją po raz pierwszy, par, grup, rodzin i dzieci. Może być wykorzystany jako świetne ćwiczenie budowania zespołu. Pobierz wycieczkę po polowaniu na padlinożerców na swoje urządzenie mobilne, otwórz aplikację i udaj się do punktu początkowego, aby rozpocząć przygodę z grą miejską. Skorzystaj z aplikacji mobilnej i zintegrowanej mapy, aby poruszać się po Düsseldorfie, odwiedzając po drodze 10 najpopularniejszych atrakcji miasta. Na każdym przystanku poznaj atrakcję i rozwiąż zagadkę lokalizacyjną, którą można rozwiązać tylko rozwiązany, jeśli dotrzesz do określonej lokalizacji. Wykorzystaj logikę, wyobraźnię, spostrzegawczość i ducha zespołowego, aby odblokować poprawny kod i odkryć kolejny cel gry w zwiedzanie miasta. Na każdym przystanku poznaj atrakcję i rozwiąż zagadkę lokalizacyjną. Wykorzystaj logikę, wyobraźnię, obserwację i ducha pracy zespołowej, aby odblokować właściwy kod i odkryć następny cel wycieczki. Odwiedź Martin-Luther-Platz, wyjątkową Fontannę Trytona i Kunsthalle Düsseldorf. Kontynuuj do kościoła św. Andrzeja i kościoła św. Lamberta. Zobacz Stadterhebungsmonument, Burgplatz, Marktplatz, Ratusz Staromiejski i promenadę Rheinufer. Rozpocznij pieszą wycieczkę, kiedy tylko chcesz, i ciesz się możliwością wstrzymania gry w dowolnym momencie, aby zrobić sobie przerwę, zrobić doskonałe zdjęcia, zatrzymać się na lunch lub odwiedzić muzeum. Wybierz opcję kontynuowania później lub zachowaj resztę na inny dzień.

Wszystkie atrakcje

Düsseldorf – nasze najbardziej polecane atrakcje

Düsseldorf: zwiedzanie miasta – rejs po Renie

Düsseldorf: zwiedzanie miasta – rejs po Renie

Düsseldorf ma wiele do zaoferowania. Poznaj atrakcje Düsseldorfu, spoglądając na nie w ramach wspaniałego rejsu po rzece. Dowiedz się więcej o niemieckiej stolicy mody, zażywając relaksu na pokładzie łodzi. Podziwiaj Düsseldorf i zachwyć się panoramicznym widokiem na stare miasto. Düsseldorf jest kulturalnym i gospodarczym sercem Nadrenii. Podczas rejsu Twoją uwagę przykują tętniące życiem brzegi rzeki. Wypłyń z centrum miasta, aby w komfortowych warunkach obserwować urokliwe nabrzeże Renu. Płynąc wzdłuż rzeki, zachwycisz się niektórymi z głównych atrakcji i zabytków miasta, przyglądając się im z poziomu wody. Zakup przekąski i napoje z działającego na pokładzie baru.

Düsseldorf: 24-godzinny bilet Hop-On Hop-Off

Düsseldorf: 24-godzinny bilet Hop-On Hop-Off

Wejdź na pokład i ciesz się atrakcjami Düsseldorfu! Wycieczka trwa około 90 minut i zabierze Cię dookoła i przez centrum tętniącej życiem metropolii nad Renem. Nowoczesna koncepcja HopOn HopOff pozwala wysiąść na dowolnym przystanku i odkrywać ulubione miejsca w wolnym czasie. Po drodze dowiesz się więcej o każdej atrakcji i historii miasta przez słuchawki (w dziesięciu językach). Przystanki wycieczek autobusowych to: - Königsallee (Kö-Brücke Königsallee/Steinstraße) (pierwszy autobus odjeżdża o 10 rano, ostatni autobus o 4 po południu) - Burgplatz/Altstadt - Rheinturm/Medienhafen (öffentliche Haltestelle: Rheinturm - 1) - Rheinterrasse/Ehrenhof (öffentliche Haltestelle: Rheinterrasse) - Nordpark/Aquazoo (Kaiserswerther Str.) - Kunstakademie/Altstadt (öffentliche Haltestelle: Tonhalle/Ehrenhof - 5) - Wejście główne (biblioteka centralna-Konrad-Adenauer-Platz 1) - Königsallee (Kö-Brücke Königsallee/Steinstraße)

Düsseldorf: piesza wycieczka po piwie Altbier-Safari

Düsseldorf: piesza wycieczka po piwie Altbier-Safari

Ciesz się autentyczną kulturą piwną w Düsseldorfie i stylem życia podczas tej pieszej wycieczki po mieście. Próbuj lokalnych mikrobrowarów i dowiedz się o produkcji, gdy Twój przewodnik przeprowadzi Cię przez ten proces. Twoja wycieczka rozpoczyna się przed Schloßturm na Burgplatz na starym mieście w Düsseldorfie. W Brauerei Kürzer uzyskaj wgląd w proces warzenia piwa i zobacz „beczkę piwa, która nigdy nie jest pusta”. Skosztuj niepasteryzowanych piw rzemieślniczych o wyjątkowych smakach, których możesz spróbować z zawiązanymi oczami. Pij jak miejscowy, stojąc na ulicy przed browarem i słuchaj, jak Twój przewodnik opowiada historie o lokalnej kulturze piwa. Poznaj odpowiedzi na pytania, np. dlaczego nie musisz zamawiać piwa w Düsseldorfie, dlaczego szklanki są tak małe i gdzie znajduje się najdłuższy bar na świecie. Następnie poznaj nowych przyjaciół i zarezerwuj stolik w jednym z browarów, gdzie Twoja wycieczka zakończy się na wysokim poziomie.

Düsseldorf: Wycieczka po browarze z degustacją piwa Alt

Düsseldorf: Wycieczka po browarze z degustacją piwa Alt

Przeżyj przyjemny sposób na poznanie pięknego miasta i historii Düsseldorfu podczas słynnej wycieczki po browarze. Spotkaj się ze swoim przewodnikiem i wybierz się na wycieczkę po najsłynniejszych browarach w mieście, takich jak im Füchschen, Zum Schlüsse, Brasserie Kürzer i nie tylko. Rozpocznij gaszącą pragnienie podróż do 3 różnych browarów, gdzie skosztujesz pysznego lokalnego piwa, aby znaleźć to, które najbardziej Ci odpowiada. Popijaj słynne piwo Alt, ciesząc się ciepłą i tradycyjną atmosferą browarów. Spotkasz innych podróżników z całego świata i poznasz browary oraz lokalną kulturę piwowarską w Düsseldorfie. Skosztuj wielu innych rodzajów piwa i graj w interaktywne gry towarzyskie ze swoimi nowymi przyjaciółmi, aby przełamać lody. Ciesz się wyjątkową wycieczką po browarze publicznym ze znajomymi, rodziną, współpracownikami, drużyną sportową, a nawet samemu.

DüsseldorfCard: Zniżkowa karta turystyczna

DüsseldorfCard: Zniżkowa karta turystyczna

Stwórz swój własny plan podróży po Düsseldorfie dzięki przystępnej cenowo karcie miejskiej oferującej zniżki do 100% w wielu uczestniczących muzeach i atrakcjach. Ciesz się nieograniczonym korzystaniem z miejskich tramwajów i autobusów, a także wszystkich bezpłatnych pociągów RE, RB i S-Bahn w strefie B43 w Düsseldorfie i okolicach, aby dostać się z miejsca na miejsce. Skorzystaj z obniżonej ceny wstępu na wiele wystaw i skorzystaj z udogodnień rekreacyjnych w okresie obowiązywania karty DüsseldorfCard.

Düsseldorf: Wycieczka z przewodnikiem ze stróżem nocnym

Düsseldorf: Wycieczka z przewodnikiem ze stróżem nocnym

„Słuchajcie! Usłyszcie!” Gdy dzień dobiega końca i w romantycznych wąskich uliczkach zapalają się lampy, Nocny Stróż zabierze Cię na wycieczkę po historycznym Altstadt (Starym Mieście). Nocny stróż ma do opowiedzenia wiele ciekawych i śmiałych opowieści o lokalnych zwyczajach i życiu codziennym w przeszłości.

Düsseldorf: 2-godzinny wieczorny rejs po Renie z DJ-em na żywo

Düsseldorf: 2-godzinny wieczorny rejs po Renie z DJ-em na żywo

Zobacz, jak Düsseldorf rozświetla się wraz z zachodem słońca podczas tego 2-godzinnego rejsu po Renie. Gdy zmierzch spowija miasto, doświadcz uroku ruin i Starego Miasta w zaciszu łagodnego statku wycieczkowego. Zrelaksuj się przy DJ-u na żywo i podziwiaj nieskazitelne widoki na nowoczesne niemieckie miasto. Zobacz, jak wspaniałe budynki stolicy stanu lśnią w delikatnym świetle i posłuchaj przewodnika o Bogate dziedzictwo Düsseldorfu. Zobacz zachód słońca na horyzoncie i zobacz, jak budzi się tętniące życiem nocne życie miasta. Ciesz się muzyką graną przez pokładowego DJ-a przez całą 2-godzinną podróż w doskonale wyluzowanej atmosferze . Zajrzyj do baru, gdzie znajdziesz szeroki wybór koktajli, piw i smacznych przekąsek.

Düsseldorf: Sushi, sake i japoński styl życia

Düsseldorf: Sushi, sake i japoński styl życia

Nigdzie indziej w Niemczech nie można tak dobrze poczuć japońskiego stylu życia, jak w Düsseldorfie. Epicentrum tego świata to okolice Immermannstraße. W tej części miasta znajduje się nie tylko najstarsza japońska księgarnia poza Japonią, ale także wiele fantastycznych restauracji. Chodź z nami, aby dowiedzieć się, gdzie można dostać najlepsze sake, które sushi jest najcenniejsze i jakie komiksy manga są obecnie na topie. Zawiera: cztery próbki kulinarne

Düsseldorf: Małe Tokio - wycieczka piesza z przewodnikiem

Düsseldorf: Małe Tokio - wycieczka piesza z przewodnikiem

Poznaj Little Tokyo w ekscytujący sposób. Rozpocznij wycieczkę z przewodnikiem w dowolnym momencie i spędź przyjemny i urozmaicony czas w tej fascynującej części Düsseldorfu. Wycieczka poprowadzi Cię przez japońską część azjatyckiej dzielnicy Düsseldorfu, w której znajdują się niezliczone restauracje sushi i ramen, a także księgarnie z najlepszym wyborem japońskich komiksów i kilka supermarketów, a także biuro podróży, fryzjerzy, pralnie chemiczne i sklepy z akcesoriami domowymi. Spaceruj ulicami i odkryj artystycznie złożone latarnie i bramę świątyni. Dowiedz się wszystkiego o wiecznej wiośnie. Odkryj historię japońskich specjałów kulinarnych i dowiedz się, gdzie można się nimi delektować. Odkryj dalekowschodnie amulety szczęścia i japońskie kwiaty wiśni, poznając tę wyjątkową stronę Düsseldorfu. Na przystankach wycieczki czekają na Ciebie zabawne zadania i pytania, na które musisz odpowiedzieć. Kto na przykład wie, co kwiat wiśni oznacza dla Japończyków? To tak, jakbyś został oprowadzony po Małym Tokio przez dobrego przyjaciela. Wiele anegdot wzbogaci Twój spacer po mieście. Możesz rozpocząć wycieczkę w dowolnym momencie i tak często, jak chcesz, w przeglądarce smartfona. Na miejscu lub nawet z wygodnej kanapy. Ciesz się czasem spędzonym w Little Tokyo! *** Dobrze wiedzieć *** Link do rozpoczęcia wycieczki otrzymasz w wiadomości e-mail bezpośrednio po dokonaniu rezerwacji. Jak wszędzie w Niemczech, wszystkie sklepy w Little Tokyo są zamknięte w niedziele: np. wszystkie supermarkety, księgarnie (Takagi), a także sklep Manga Mafia. Otwarte są jednak restauracje i kawiarnie, a także BingGo, które sprzedaje tayjaki do spożycia na ulicy.

Düsseldorf: samodzielne zwiedzanie i polowanie na padlinożerców

Düsseldorf: samodzielne zwiedzanie i polowanie na padlinożerców

Poznaj Düsseldorf we własnym tempie podczas tej interaktywnej wycieczki pieszej, odtwarzanej na telefonie. Rozszyfruj zagadki, wejdź w interakcję z najważniejszymi atrakcjami miasta i odblokuj ciekawe fakty i legendy. Idealna aktywność na świeżym powietrzu dla osób odwiedzających ją po raz pierwszy, par, grup, rodzin i dzieci. Może być wykorzystany jako świetne ćwiczenie budowania zespołu. Pobierz wycieczkę po polowaniu na padlinożerców na swoje urządzenie mobilne, otwórz aplikację i udaj się do punktu początkowego, aby rozpocząć przygodę z grą miejską. Skorzystaj z aplikacji mobilnej i zintegrowanej mapy, aby poruszać się po Düsseldorfie, odwiedzając po drodze 10 najpopularniejszych atrakcji miasta. Na każdym przystanku poznaj atrakcję i rozwiąż zagadkę lokalizacyjną, którą można rozwiązać tylko rozwiązany, jeśli dotrzesz do określonej lokalizacji. Wykorzystaj logikę, wyobraźnię, spostrzegawczość i ducha zespołowego, aby odblokować poprawny kod i odkryć kolejny cel gry w zwiedzanie miasta. Na każdym przystanku poznaj atrakcję i rozwiąż zagadkę lokalizacyjną. Wykorzystaj logikę, wyobraźnię, obserwację i ducha pracy zespołowej, aby odblokować właściwy kod i odkryć następny cel wycieczki. Odwiedź Martin-Luther-Platz, wyjątkową Fontannę Trytona i Kunsthalle Düsseldorf. Kontynuuj do kościoła św. Andrzeja i kościoła św. Lamberta. Zobacz Stadterhebungsmonument, Burgplatz, Marktplatz, Ratusz Staromiejski i promenadę Rheinufer. Rozpocznij pieszą wycieczkę, kiedy tylko chcesz, i ciesz się możliwością wstrzymania gry w dowolnym momencie, aby zrobić sobie przerwę, zrobić doskonałe zdjęcia, zatrzymać się na lunch lub odwiedzić muzeum. Wybierz opcję kontynuowania później lub zachowaj resztę na inny dzień.

Często zadawane pytania dotyczące: Düsseldorf

Jakie są najpopularniejsze muzea i wystawy w: Düsseldorf?

Najpopularniejsze muzea i wystawy w: Düsseldorf to:

Düsseldorf – zobacz wszystkie muzea i wystawy na GetYourGuide

Düsseldorf: Najciekawsze atrakcje

Düsseldorf: Wycieczki i bilety

Niemcy: Ciekawe miejsca

Düsseldorf: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Düsseldorf? Kliknij tutaj.

Düsseldorf: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.4
(3676 recenzji)

Wszystko było w porządku, cudowny dzień, żałuję, że nie trwał trochę dłużej. Po drodze zrobiłem zdjęcia. Teraz jestem z powrotem w domu w Kanadzie 🇨🇦. Poczułam ogromną wdzięczność, że mogłam spędzić trochę czasu w Waszym kraju, kiedy przyjechałam na Invictus Games. Będę oglądał ceremonie zamknięcia ze swojej sypialni, ponieważ trochę brakuje mi nóg, dziękuję za wspomnienia, Eugenie M.

To było wspaniałe doświadczenie. Radzę przyjść wystarczająco wcześnie, aby stanąć w kolejce, aby zająć dobrą pozycję siedzącą. Nie wszyscy mieli miejsca, ale pogoda była piękna, więc stanie na górnym pokładzie było niesamowite. Bardzo podobał mi się widok i personel był świetny

Krótki rejs ale przy dobrej pogodzie można popatrzeć na miasto z innej perspektywy. Menu na statku ubogie, na przyszłość zainwestowałbym w coś dłuższego :)

To była miła wycieczka, 1 godzina była również całkowicie w porządku. Jest dużo miejsca do stania i siedzenia.

Bardzo fajna. Miłe spedzenie czasu z rodzina w niedziele np. 😁