Dunajec

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Dunajec: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Dunajec? Kliknij tutaj.

Dunajec: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.7 / 5

na podstawie 114 opinii

„Wielka wycieczka wartościowa”

Nasz kierowca Thomas był po prostu wspaniały i mówił płynnie po angielsku i wszystko tak dobrze wyjaśnił! Mini-van był czysty i wygodny dla 4 pasażerów. Rafting był tak piękny, a jedyną wadą było nasze bolące pośladki siedzące na siedzeniach w stylu drewnianych desek, ponieważ było to dwie godziny jazdy w dół rzeki. Zakopane było naprawdę piękne z dostarczonymi biletami na kolejkę i wystarczającą ilością czasu, aby cieszyć się miastem itp. To była 12-godzinna wycieczka od drzwi do drzwi i absolutnie WSPANIALE - DZIĘKUJĘ TOMASZ!

Wycieczka bardzo mi się podobała.

Dzięki za wspaniałą wycieczkę! Spływ Dunajcem to fantastyczny widok! Bezpieczny spływ umożliwił zobaczenie gór w całej ich urodzie, wzbudzając zupełny zachwyt. Dwie godziny minęły szybko! A potem pojechaliśmy do Zakopanego i kolejką linową podbiliśmy Gubałupkę, skąd otwierają się przepiękne krajobrazy! Nasz kierowca-przewodnik Cris bardzo uważnie prowadził samochód po trudnym torze, sprawił, że nasza podróż była wygodna i bezpieczna! Dzięki za 12 godzin magicznej podróży!

Miła relaksująca wycieczka

Odbiór i dowóz do hotelu był wliczony w cenę. Rozpoczął się od wycieczki tratwą po rzece, która trwała około 2 godzin. Nasi przewodnicy nie mówili po angielsku. Następnie udał się do Zakopanego. Jedyną skargą było to, że żałuję, że nie dostalibyśmy biletów na wzgórze, kiedy tam dotarliśmy, zamiast spotykać się później po lunchu i zakupach, ponieważ wiele zabawnych rzeczy było już zamkniętych, kiedy tam dotarliśmy i przydzielono nam 45 minuty.

Bardzo dobre

Odbiór punktualny, dobry samochód i bardzo przyjemny kierowca Lukas z bardzo dobrym angielskim. Spływ świetny, Zakopane nie spełniło naszych oczekiwań, zamiast zgiełku targów na Gubalonce chcielibyśmy być jedynymi uczestnikami, którzy przesiądą się na Kasprowo Wierch, ale niestety zmiana nie była możliwa.

Przede wszystkim Pan Paweł kierowca i jednocześnie osoba o bardzo wysokiej kulturze osobistej i wiedzy historycznej sprawił, że wycieczka byla bardzo udana