Dodaj daty

Dunaj, Austria
Wycieczki jednodniowe

Wycieczki jednodniowe
Liczba znalezionych atrakcji: 105
Sortuj wg::
Dunaj, Austria

Dunaj, Austria

Dunaj, Austria: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Dunaj, Austria? Kliknij tutaj.

Dunaj, Austria: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.3 / 5

na podstawie 311 opinii

Bardzo podobała mi się ta jednodniowa wycieczka do Hallstatt! Przygotuj się na dużo czasu w autobusie, ale warto! Przerywają podróż przystankiem na odpoczynek, Schloss Ort i kolejnym przystankiem na odpoczynek w drodze powrotnej do Wiednia, więc to też bardzo pomaga. Widoki ze Skywalk są niesamowite, a miasto jest tak urocze, że świetnie się bawiłem.

Obowiązkowe miejsce do odwiedzenia! Dzień, w którym pojechaliśmy, był mglisty i nie mogliśmy cieszyć się widokiem ze Skywalk, ale mimo to był bardzo piękny. Specjalne podziękowania dla Sophii, naszej przewodnikki, która była bardzo pomocna i doświadczona.

Naprawdę bardzo mi się podobał i docenił naszego przewodnika po Sofii. Sprawiła, że dzień przebiegł wyjątkowo spokojnie. Był bardzo kompetentny, rozmowny, pełen humoru i przyjazny. podaj najlepszego przewodnika, z jakim się spotkałem!

Niesamowita podróż i fantastyczny przewodnik. Hallstatt wygląda jak bajkowe miasteczko i zdecydowanie warto je odwiedzić. Przewodnik Sofia opowiedziała bardzo ciekawe historie i warto zarezerwować z nią kolejną wycieczkę.

Idealna podróż.. niesamowite wyjaśnienie! Jedyne, co jest 13 godzin, więc musisz być wolny ten dzień