Wybierz daty

Duero

Duero: Wycieczki i bilety

Duero: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Duero? Kliknij tutaj.

Duero: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5 / 5

na podstawie 21 060 opinii

Spędziliśmy wspaniały dzień. Niestety nasz przewodnik nie mówił dobrze po angielsku, ale mieliśmy dobrą grupę ludzi podczas naszej podróży, a w winnicach wszyscy mówili po angielsku. Zostaliśmy odebrani o 8.45 i spotkaliśmy naszych towarzyszy podróży, którzy byli już na pokładzie. 8 w sumie. Około 90 minutowa wycieczka do doliny Douro. Następnie malowniczy przejazd doliną. Poszliśmy do Sandeman Quinta, która była pięknym miejscem. Świetny widok. Mieliśmy krótką wycieczkę i 2 degustacje portowe. Chodziło o odpowiednią ilość. Następnie udaliśmy się do Pinhao na lunch w lokalnej restauracji. Bardzo obfite oferty żywnościowe. Dużo wina w cenie. Cała ósemka naszej trasy dobrze się układała. Mieliśmy godzinną podróż w dół i z powrotem na rzekę. Gdybym poszedł jeszcze raz, przegapiłbym wycieczkę łodzią. Na pokładzie było dość tłoczno i dużo widać z drogi. Nasza druga wizyta była w małej winnicy, która również była w pięknym miejscu. Krótko porozmawiaj i posmakuj oliwy z oliwek i chleba, a nas

Bardzo przyjemna i owocna wycieczka. Turyści bez samochodu nie mieliby szans obejrzeć tak ciekawych zakątków w dolinie Douro. Bardzo szybkie i sprawne, lecz bogate w informacje oprowadzenie po winnicy Kopke. Znakomity obiad z winem w ogrodach pięknego hotelu na wzgórzu nad Pinhão. Ale na szczególne uznanie i gorące podziękowanie zasługuje przewodnik - pan Paulo Gonçalves! Serdeczny, przyjacielski i wesoły, z którym aż przyjemnie było spędzić czas!

Wycieczka po moście jest naprawdę bardzo polecana. Aby zrealizować kupon, musiałem przekazać e-mail od GetYourGuide do firmy. (Bilet na miejscu kosztowałby tyle samo)

To bardzo dobry pomysł, aby podzielić się i mieć uprzywilejowaną wizytę w rzece, aby zrobić piękne zdjęcia

To było bardzo dobre, nie czekaliśmy, aby dostać się na łódź, a personel był bardzo przyjazny i uprzejmy.