Wycieczka całodniowa

Dubrownik: wodospady Kravica i Mostar – cały dzień

Organizator atrakcji: Laus Travel d.o.o.

Dubrownik: wodospady Kravica i Mostar – cały dzień

Organizator atrakcji: Laus Travel d.o.o.
Prawie wyprzedane
Prawie wyprzedane

Od 322,19 zł za osobę

Poznaj historyczne miasto Mostar w Bośni i Hercegowinie podczas całodniowej wycieczki z Dubrownika. Jedź wzdłuż malowniczego wybrzeża Morza Adriatyckiego i odwiedź kaskady tufowe wodospadów Kravice.

Informacje

Darmowa rezygnacja
Rezygnując z atrakcji na co najmniej 24 godz. przed jej rozpoczęciem, otrzymasz pełny zwrot kosztów.
Środki bezpieczeństwa dot. COVID-19
Obowiązują specjalne środki bezpieczeństwa i ochrony zdrowia. Dowiedz się więcej
Zarezerwuj teraz i zapłać później
Zachowaj elastyczność swoich planów podróży – zarezerwuj miejsce i nic dzisiaj nie płać. Dowiedz się więcej
Czas trwania 11 godz.
Sprawdź dostępność, aby zobaczyć godziny rozpoczęcia.
Przewodnik
angielski
Odbiór wliczony w cenę
Odbiór jest dostępny ze wszystkich hoteli i apartamentów w Dubrowniku, Cavtacie, Župa Dubrovačka, Mlini, Srebreno, Plat, Zaton i Orašac. Dla gości przebywających na Starym Mieście odbiór odbywa się za murami zewnętrznymi, ponieważ wewnątrz znajduje się strefa dla pieszych, więc żadne pojazdy nie mogą wjechać.
Mała grupa
Maksymalna liczba uczestników: 8

Czego możesz się spodziewać

W skrócie
 • Delektuj się lokalną kuchnią Bośni i Hercegowiny
 • Zobacz słynne zabytki Mostaru, takie jak zrekonstruowany Stary Most
 • Wróć do natury nad wodospadami Kravice
 • Pokonuj granice znacznie szybciej małym pojazdem
 • Podziwiaj malownicze widoki na wybrzeże Adriatyku
Pełny opis

Wyrusz na jednodniową wycieczkę do wodospadów Mostar i Kravice z Dubrownika. Podziwiaj panoramiczne widoki podczas jazdy przez Chorwację. Spędź dzień w Bośni, zobacz kultowe miejsca i poznaj historię i kulturę od swojego przewodnika.

Po odebraniu z hotelu lub apartamentu wyjedź z Dubrownika i podróżuj klimatyzowanym pojazdem wzdłuż pięknego wybrzeża Chorwacji. Kieruj się na północ wzdłuż nadmorskiej drogi i mijaj ładne nadmorskie wioski Morza Adriatyckiego. Uzyskaj panoramiczne widoki na Wyspy Elafickie i zatrzymaj się na kawę w mieście Neum. Po kawie w drodze do wodospadów Kravice. Podziwiaj kaskady tufowe rzeki Trebižat, a następnie udaj się do Mostaru Wędruj brukowanymi uliczkami bazaru po przyjeździe i doświadczaj wielokulturowej i wielowyznaniowej atmosfery miasta na prawie każdym rogu. Podziwiaj smukłe minarety Środkowego Meczetu i ozdobne drewniane balkony domów codziennego użytku. Ciesz się autentycznym jedzeniem w jednej z lokalnych restauracji. Późnym popołudniem powrót do Dubrownika.

Wliczone w cenę
 • Odbiór i dowóz do hotelu
 • Przewodnik i eskorta wycieczek
 • Opłaty za wstęp do wodospadów (10 EUR/80 kun płatne gotówką)
 • Jedzenie i napoje
Nie zaleca się następującym osobom
 • Dzieci poniżej 2. roku życia
Środki bezpieczeństwa dot. COVID-19
Zastosowane środki bezpieczeństwa
 • Wszystkie powierzchnie, z którymi mają styczność klienci, są regularnie czyszczone
 • Ograniczono liczbę zwiedzających, aby uniknąć powstawania tłumów
Wymagania dla podróżnych
 • Należy okazać dowód otrzymania pełnej dawki szczepienia, dowód przebycia infekcji COVID-19 w ciągu ostatnich 3 miesięcy albo ujemny wynik testu na COVID-19 wykonanego nie więcej niż 24 godziny przed rozpoczęciem atrakcji.

Wybierz liczbę uczestników i datę

Uczestnicy

Termin

Ważne informacje

Co należy przynieść

 • Paszport

Co trzeba wiedzieć

 • Musisz potwierdzić i uzyskać wszelkie wymagania wizowe przed przekroczeniem granicy. Wszystkie wymagania wizowe są wyłączną odpowiedzialnością podróżującego
 • Miejsce odbioru może znajdować się kilka minut spacerem od Twojego mieszkania, pokoju lub hotelu, ponieważ pojazdy nie mogą wjeżdżać na niektóre ulice. Dla gości przebywających na Starym Mieście odbiór odbywa się poza murami, ponieważ pomiędzy nimi znajduje się strefa dla pieszych
 • Harmonogram tej wycieczki może ulec zmianie ze względu na ruch uliczny, kontrole graniczne lub inne nieprzewidywalne warunki
Opinie klientów

Ogólna ocena

4,6 /5

na podstawie 582 opinii

Podsumowanie opinii

 • Przewodnik
  4,8/5
 • Transport
  4,7/5
 • Jakość/cena
  4,6/5
 • Bezpieczeństwo
  4,7/5

Sortuj według:

Typ podróżującego:

Liczba gwiazdek:

Mieliśmy doskonałe doświadczenie. Nasz kierowca / przewodnik miał wiedzę na temat historii, był również bezpiecznym kierowcą z dobrym poczuciem humoru. Miejsce, które odwiedziliśmy, miało wiele historii i wspomnień do opowiedzenia, w Mostarze kultowy most, który został zbombardowany i zniszczony, jest teraz odbudowany z niektórymi oryginalnymi konstrukcjami. Jedzenie było cudowne. Majestatyczna malowniczość wodospadów Kravica i ich hipnotyzująca sceneria urzekały.

Czytaj dalej

2 listopada 2019

Doskonały dzień! Odebrany o 0720 z naszego hotelu. Naszym kierowcą i przewodnikiem był Novak. Był absolutnie fantastyczny ... naprawdę dobrze poinformowany i dał nam wiele historii i kontekstu do poprzedniego państwa Jugosławii. Pierwszy przystanek Wodospady Kravice ... naprawdę piękne i malownicze ... doskonałe zdjęcia tam zrobione. Pojechaliśmy pod koniec października, więc trochę za chłodno, żeby pływać, ale wciąż pięknie. Następny przystanek Mostar ... piękne małe miasteczko pełne, przeszliśmy przez słynny most, a potem zatrzymaliśmy się na lunch na tarasie z widokiem na most. Wiele wspaniałych miejsc. Spędziliśmy tam 3 godziny, a potem wróciliśmy do Dubrownika. To był wspaniały dzień ... a Novak był niesamowity!

Czytaj dalej

27 października 2019

Zostaliśmy zabrani z naszego hotelu wygodnym i nowoczesnym autokarem. Wiąże się to z wieloma podróżami, chociaż na trasie zostały wykonane przystanki na przerwę w komfortowych warunkach. Sporo czasu spędza się w autokarze podczas przekraczania granicy z Bośnią i Hercegowiną. Adam (przepraszam, jeśli imię nie jest w pełni poprawne) był bardzo pouczający i pasjonował się historią swojego kraju i wpływem konfliktu, w który jego kraj był zaangażowany około 28 lat temu. Wodospady Kravice są bardzo ładne i mamy wystarczająco dużo czasu, aby poznać okolicę i wypić drinka w lokalnej kawiarni. Podczas wizyty w Mostarze polecono nam restaurację. Obsługa była bardzo powolna, a poza czasem przydzielonym na ten przystanek około godziny zużyło się na oczekiwanie na nasze jedzenie. Sam Mostar jest bardzo malowniczy i interesujący ze względu na różnice kulturowe po obu stronach wspaniałego mostu. Główna ulica po obu stronach mostu to właściwie tylko sklepy i stragany. Powiedziawszy to wszystko ogólnie

Czytaj dalej

26 października 2019

Numer identyfikacyjny produktu: 140298