Dodaj daty

Dubrownik
Wycieczki całodniowe do:

Wycieczki całodniowe do:
Liczba znalezionych atrakcji: 205
Sortuj wg::

Już podróżujesz? Zobacz dostępność dla Twoich dat

Dubrownik

Dubrownik

Dubrownik: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Dubrownik? Kliknij tutaj.

Dubrownik: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.4 / 5

na podstawie 3027 opinii

To było wspaniałe doświadczenie. Kierowca / przewodnik był bardzo pouczający i zapewnił nam rozrywkę przez cały dzień. Lokalizacje w Czarnogórze były oszałamiające, więc czas spędzony w Perast wydawał się krótki, szczególnie po rejsie łodzią na wysepki. Przydałoby się trochę więcej czasu w mieście. Czas w Kotorze był optymalny. W każdym razie ta wycieczka jest wysoce zalecana każdemu, kto ma dodatkowy dzień w Dubrowniku.

Właściwie nasza wycieczka do Kotoru została odwołana z powodu pogody. Zaproponowali wycieczkę do Mostaru. Pani przewodniczka podzieliła się z nami wieloma historiami o Bośni. Stare miasto w Mostarze nie jest dużym miejscem. Podobało nam się tam lokalne jedzenie. To wspaniałe doświadczenie i bardzo się cieszę, że dostałem pieczątkę Bośni w paszporcie.

Cóż za wspaniała wycieczka! Świetnie się bawiłem! Pan Zack, kierowca i przewodnik, był absolutnie niesamowity. Jest przyjazny, pełen szacunku, dowcipny i bardzo dużo wie o okolicy. Nigdy nie pożałujesz wzięcia udziału w tej wycieczce.

Akcja była reklamowana jako rejs, ale była prowadzona głównie autobusem. Mimo to wycieczka naprawdę nam się podobała. Przewodnik był świetny i dał bardzo interesujący komentarz.,

wszystko było świetnie, wszystkie zajęcia są bardzo dobre