Dubrownik
Wycieczki jednodniowe

Wycieczki jednodniowe
Liczba znalezionych atrakcji: 278
Sortuj wg::
Dubrownik

Dubrownik

Dubrownik: Najciekawsze atrakcje

Dubrownik: Wycieczki i bilety

Chorwacja: Ciekawe miejsca

Dubrownik: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Dubrownik? Kliknij tutaj.

Dubrownik: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.4
(3027 recenzji)

Mieliśmy cudowną wycieczkę na wyspy, a załoga była bardzo uprzejma i bardzo przyjazna. Ogromne podziękowania dla Nikki i reszty zespołu (nie znam ich imion) za tak dobrą opiekę nad nami. Jedzenie było bardzo smaczne, a wino i napoje były bardzo mile widziane. Sceneria była fantastyczna i mieliśmy mnóstwo czasu na zwiedzanie wysp, zwłaszcza tej największej, na której mieliśmy trzy godziny na odpoczynek. Wózki transportowe, które przetransportowały nas na plażę, były świetne i po bardzo przystępnej cenie. W sumie mój mąż i ja mieliśmy wspaniały dzień. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do tego, aby był to niezapomniany dzień. Pozdrawiamy, Joe i Marie

Świetny dzień! Zespół był bardzo uważny przez całą podróż. Z wcześniejszej komunikacji wynikało, że powitalny kieliszek grappy, wiele razy w ciągu dnia przynosząc napoje bezalkoholowe, a na koniec pytając, czy podobał nam się nasz dzień. Jedynym minusem, który powiedziałbym, jest to, jak cicha była druga wyspa (może to nadal wynikać z poza sezonem), więc czułem, że mogliśmy to przegapić i mieć więcej czasu na innych wyspach. Czuliśmy również, że dotarcie do plaży Sunj na wyspie Lopud było trudne ze znalezieniem wózków plażowych, więc znalezienie ich zajęło trochę czasu. Zdecydowanie polecam wycieczkę łodzią, spędziliśmy wspaniały dzień!

Warto wybrać się na jednodniową wycieczkę, a czas na każdą wyspę wystarczył. Obiad można było ulepszyć, ale przez całą podróż zapewniano nieograniczoną liczbę napojów. Ogólnie dobry stosunek jakości do ceny. personel jest przyjazny, a wyspy są absolutnie miłe! zdecydowanie polecam.

Wszystko idealnie. Nikki, Darko, Anya, Adriana i Sandra byli doskonałymi gospodarzami!

To było niesamowite!! Gospodarze byli niesamowici, szczególnie Nika!