Atrakcja wodna

Dubrownik: Rejs po Wyspach Elafickich z lunchem

Organizator atrakcji: Karaka Dubrovnik

Dubrownik: Rejs po Wyspach Elafickich z lunchem

Organizator atrakcji: Karaka Dubrovnik
Prawie wyprzedane

Od 274,69 zł za osobę

Prawie wyprzedane

Wybierz się w całodniowy rejs z Dubrownika po Wyspach Elafickich na pokładzie wyjątkowego statku. Pływaj i nurkuj z rurką w pobliżu plaż, delektuj się lunchem w formie bufetu ze specjałami Dalmacji i zwiedzaj zabytki.

Informacje

Darmowa rezygnacja
Rezygnując z atrakcji na co najmniej 24 godz. przed jej rozpoczęciem, otrzymasz pełny zwrot kosztów.
Zarezerwuj teraz i zapłać później
Zachowaj elastyczność swoich planów podróży – zarezerwuj miejsce i nic dzisiaj nie płać.
Środki bezpieczeństwa dot. COVID-19
Obowiązują specjalne środki bezpieczeństwa i ochrony zdrowia. Dowiedz się więcej
Czas trwania 8 godz.
Sprawdź dostępność, aby zobaczyć godziny rozpoczęcia.
Przewodnik
angielski
Usługa odbioru jest opcjonalna
Transfer jest dostępny z następujących lokalizacji: Hotel Ivka (8:05), Hotel Lapad (8:10), przystanek autobusowy Poczta Lapad (8:15), przystanek autobusowy Dvori Lapad (8:20), hotel Vis (08:25) Hotel Palace (08:30), Hotel Valamar Club (08:00), Hotel Valamar Tirena (08:05), Hotel Valamar Lacroma (08:05), Hotel Valamar Argosy (08 :10), Hotel Valamar President (08:10), Hotel More (08:15), Hotel Kompas (08:15), Hotel Park (08:20), Hotel Rixos (08:00) , Hotel Lero (08:05), Hotel Bellevue (08:10), Kolejka linowa na przystanek autobusowy (08:15), Hotel Argentina (08:20), Hotel Excelsior (08:20), Przystanek autobusowy Pile Gate (08:25), Hotel Hilton Imperial (08:30). Wybierz jedną z wyznaczonych lokalizacji odbioru. Ze względu na przepisy ruchu drogowego w Dubrowniku lokalny organizator wycieczek nie jest w stanie zorganizować odbioru z innych miejsc.

Czego możesz się spodziewać

W skrócie
 • Odwiedź 3 najpiękniejsze wyspy Dubrownika
 • Delektuj się daniami kuchni dalmatyńskiej w klimatyzowanej restauracji na pokładzie.
 • Poznaj XX-wieczną historię miasta opowiedzianą przez profesjonalnego przewodnika.
Pełny opis

Wypłyń z Dubrownika na Wyspy Elafickie podczas tej jednodniowej wycieczki. Delektuj się dalmatyńskim lunchem i popijaj bezpłatnego drinka. Odwiedź wyspy Koločep, Šipan i Lopud. Weź orzeźwiającą kąpiel w morzu i odkryj podwodny świat dzięki wysokiej jakości sprzętowi do snorkelingu.

Twoja całodniowa wycieczka zaczyna się od żeglugi na Koločep, wyspę porośniętą lasem sosnowym, na której znajduje się malownicza wioska rybacka położona w zatoce. Kontynuuj podróż do miasta Suđurađ na wyspie Šipan, portu rybackiego, w którym znajduje się XVI-wieczna willa rodziny Skočibuha. Twoim ostatnim przystankiem jest wyspa Lopud, miejsce o długiej tradycji morskiej i dom wielu słynnych kapitanów i żeglarzy. Wybierz się na spacer wzdłuż zatoki Lopud do klasztoru franciszkanów i parku Gjorgic-Mayneri z XIX wieku. Nie zabraknie również baru zaopatrzonego w szeroki wybór napojów i win do kupienia. Na koniec będzie czas na pływanie, snorkeling i opalanie na jednej z piaszczystych plaż.

Podczas rezerwacji wybierz pyszną rybną, mięsną, wegetariańską lub dla dzieci opcję menu.

Wliczone w cenę
 • Przewodnik
 • Rejs statkiem Karaka
 • obiad (kuchnia dalmatyńska)
 • 1 napój na osobę (woda butelkowana, woda gazowana, napoje bezalkoholowe, piwo lub wino)
 • Odbiór z hotelu (jeśli wybrano opcję)
 • Sprzęt do nurkowania – maska pełnotwarzowa (20 € kaucji do wpłaty na pokładzie)
 • Dodatkowe napoje
Środki bezpieczeństwa dot. COVID-19
Zastosowane środki bezpieczeństwa
 • Wszystkie powierzchnie, z którymi mają styczność klienci, są regularnie czyszczone
 • Ograniczono liczbę zwiedzających, aby uniknąć powstawania tłumów
Wymagania dla podróżnych
 • Należy mieć założone maseczki ochronne
 • Należy przejść obowiązkowe mierzenie temperatury

Wybierz liczbę uczestników i datę

Uczestnicy

Termin

Miejsce zbiórki

Wyjazd jest z doku przed Obala Stjepana Radića 16 (restauracja Glorijet).

Otwórz w Google Maps ⟶
Ważne informacje

Co trzeba wiedzieć

 • Ubiór: swobodny strój lub lekkie ubrania sportowe
 • Pamiętaj, aby wziąć aparat, okulary przeciwsłoneczne, kapelusz, strój kąpielowy i ręcznik.
 • Dzieciom poniżej 12. roku życia przysługuje zniżka w wysokości 50%.
 • Wycieczka odbywa się tylko w dobrych warunkach pogodowych. Jeśli zostanie ona odwołana z powodu złych warunków atmosferycznych, zostanie Ci zaproponowany alternatywny termin lub całkowity zwrot poniesionych kosztów.
 • Jeżeli wycieczka zostanie anulowana z powodu braku minimalnej liczby osób, zostanie Ci zaproponowany alternatywny termin lub całkowity zwrot poniesionych kosztów.
 • Plan podróży zmienia się, gdy dni stają się krótsze (w kwietniu, maju i 21–31 sierpnia: początek rejsu z Lopud o godz. 16.00; 1–15 września: początek rejsu z Lopud o godz. 15.30; od 16 września: początek rejsu z Lopud o godz. 15.00).
Opinie klientów

Ogólna ocena

4,5 /5

na podstawie 358 opinii

Podsumowanie opinii

 • Przewodnik
  4,8/5
 • Transport
  4,9/5
 • Jakość/cena
  4,4/5
 • Bezpieczeństwo
  4,7/5

Sortuj według:

Typ podróżującego:

Liczba gwiazdek:

Cudowny sposób na spędzenie dnia! Podobały mi się wszystkie trzy wyspy, na które zostaliśmy zabrani. Na pierwszym Darco zaproponował krótką wędrówkę. Podzielił się wieloma interesującymi spostrzeżeniami na temat życia na wyspie i cierpliwie odpowiadał na wszystkie pytania. Na drugiej wyspie ponownie pojawiła się opcja wędrówki z odrobiną historycznego zwiedzania. Jednak urok nurkowania w tych dziewiczych, czystych wodach był zbyt pociągający. Pomimo bliskości wybrzeża było mnóstwo ryb do zobaczenia. Maska do snorkelingu dostarczona przez załogę statku działała naprawdę dobrze. Miło było wiedzieć, że nie będę musiał przynosić własnego sprzętu. Trzecia wyspa w porównaniu do dwóch pierwszych wydawała się o wiele bardziej komercyjna, z mnóstwem sklepów i restauracji wzdłuż nadmorskiej drogi. Jednak znowu była świetna lokalizacja do nurkowania w pobliżu. Prawdę mówiąc, wolałbym spędzić więcej czasu na jednej z dwóch pierwszych wysp. Czuli się bardziej autentyczni, w tym lokalni sprzedawcy s

Czytaj dalej

18 lipca 2022

Dzień jest dobrze zorganizowany, więc masz miłą przerwę między wszystkimi aktywnościami, aby cieszyć się i wziąć udział w rejsie między trzema wyspami. Podawany lunch to naprawdę dobre świeże jedzenie, idealne na upalną pogodę. czas na wyspach był dobrze zaplanowany, z największą ilością czasu na ostatnią wyspę, która miała najwięcej aktywności. cudownie było odwiedzić mniej zaludnione wyspy, takie jak Saipan i po prostu zwiedzać.

Czytaj dalej

15 lipca 2022

Od początku do końca ta podróż była znakomita, personel doskonale pomagał zarówno w cateringu, jak i wszelkich pytaniach lub zapytaniach członków społeczeństwa na pokładzie. Przewodnicy wycieczek byli również świetni w przekazywaniu wszystkim na pokładzie faktów dotyczących łodzi lub Chorwacji, w tym wielu bardzo interesujących faktów historycznych dotyczących samego kraju i wielu wysp.

Czytaj dalej

2 lipca 2022

Numer identyfikacyjny produktu: 61562