Opis tej atrakcji został przetłumaczony automatycznie. Kliknij tutaj, aby zobaczyć oryginalną wersję (język angielski).
Wycieczka z przewodnikiem

Dubrownik: Wycieczka piesza po grze o tron i żelazny tron

Organizator atrakcji: Dubrovnik tours

Dubrownik: Wycieczka piesza po grze o tron i żelazny tron

Organizator atrakcji: Dubrovnik tours

Od 117,98 zł za osobę

Dołącz do najlepszej wycieczki „Game of Thrones” w Dubrowniku i skorzystaj z wewnętrznej wiedzy przewodników, którzy pracowali na planie programu telewizyjnego. Odwiedź miejsca, takie jak prawdziwa lokalizacja Czerwonej Twierdzy i wiele więcej.

Informacje

Darmowa rezygnacja
Rezygnując z atrakcji na co najmniej 24 godz. przed jej rozpoczęciem, otrzymasz pełny zwrot kosztów.
Zarezerwuj teraz i zapłać później
Zachowaj elastyczność swoich planów podróży – zarezerwuj miejsce i nic dzisiaj nie płać.
Środki bezpieczeństwa dot. COVID-19
Obowiązują specjalne środki bezpieczeństwa i higieny. Aby uzyskać szczegółowe informacje, po dokonaniu rezerwacji zapoznaj się z treścią kuponu.
Czas trwania 2 godz.
Sprawdź dostępność, aby zobaczyć godziny rozpoczęcia.
Przewodnik
angielski

Czego możesz się spodziewać

W skrócie
 • Poznaj fikcyjną Królewską Przystań podczas pieszej wycieczki po Starym Mieście w Dubrowniku
 • Rób wspaniałe zdjęcia otoczonego murami miasta z Fortu Lovrijenac
 • Poszerz swoją wiedzę na temat obsady i postaci
 • Usiądź na Żelaznym Tronie!
Pełny opis
Podążaj śladami swoich ulubionych postaci z „Gry o tron” podczas 2-godzinnej pieszej wycieczki po Dubrowniku i dowiedz się, jak otoczone murami miasto zostało wykorzystane jako sceneria dla dziesiątek scen z legendarnego serialu telewizyjnego. Odwiedź fort Lovrijenac i dowiedz się, jak podwoił się jako Czerwona Twierdza w Królewskiej Przystani, stolicy fikcyjnych 7 królestw. Podziwiaj niesamowite widoki na mury miejskie z tarasu, na którym Tyrion i Varys wymieniali dowcipy. Odkryj inne miejsca, takie jak Gradac Park, w którym odbyły się Purpurowe Wesele oraz Wyspa Lokrum, miejsce magicznego miasta Qarth. Po krótkiej przerwie na odtworzenie scen i zrobienie zdjęć zejdź do King's Landing Docks i zobacz plażę, na której Myrcella została wysłana do Dorne, a Jamie wrócił do King's Landing bez niej w serii 6. Przemierzaj zatokę Blackwater, a następnie opuść Westeros przeprawić się przez Wąskie Morze, by odkryć Pałac Rektorów. Odtwórz część kary Cersei na „Spacer Wstydu” i zrób sobie zdjęcie na Żelaznym Tronie.
Wliczone w cenę
 • Wycieczka z przewodnikiem
 • Zdjęcia na Żelaznym Tronie
 • Bilet wstępu do fortu Lovrijenac (15 euro) lub bezpłatny z karnetem Dubrownik lub biletem na mur miejski)

Wybierz liczbę uczestników i datę

Uczestnicy

Termin

Miejsce zbiórki

Spotkaj się przy fontannie Amerling na placu Pile (Brsalje). Przewodnik będzie miał czarny parasol z symbolem Targaryenów.

Otwórz w Google Maps ⟶
Ważne informacje

Co trzeba wiedzieć

 • Dubrownik ma wiele schodów. Jeśli masz problemy z poruszaniem się, sprawdź wcześniej
 • Wszyscy przewodnicy będą mieli fotoksiążkę ze zrzutami ekranu z programu, dzięki czemu będziesz mógł porównać rzeczywiste lokalizacje z tym, jak pojawiły się w telewizji
Opinie klientów

Ogólna ocena

4,7 /5

na podstawie 289 opinii

Podsumowanie opinii

 • Przewodnik
  4,9/5
 • Jakość/cena
  4,5/5
 • Jakość usług
  4,5/5
 • Organizacja
  4,5/5

Sortuj według:

Typ podróżującego:

Liczba gwiazdek:

Wycieczka obejmowała rozpoczęcie od Fort Lovrijenac. Tam pokazano, jak został przekształcony w czerwoną twierdzę dla Gry o tron i kilka scen, które tam nakręcono. Następnie udajemy się do bramy palowej i starego miasta, na wszystkie sceny łącznie ze sceną spaceru wstydu. Ogólnie było to wspaniałe doświadczenie. Ze zdjęciem na żelaznych tronach zrobionym na końcu.

Czytaj dalej

12 października 2019

Jeśli myślisz o wycieczce, a mury miasta otrzymają trzydniowy bilet, ponieważ wycieczka po fortecy jest wliczona w cenę biletu, ale upewnij się, że przepustka jest wtedy ważna w dniu wycieczki GOT, dzięki czemu nie musisz ponownie płacić w twierdzy, tam było trochę zamieszania co do naszego przewodnika GOT, ale kiedy zbliża się czas Twojej wycieczki, poproś przewodników, aby sprawdzili, czy jesteś na liście, wycieczka bardzo dobra i interesująca.

Czytaj dalej

26 września 2019

We really enjoyed our tour, our guide was very informative and the tour was fairly private. We enjoyed climbing up the fort and overlooking the city. We found her stories really interesting about meeting cast members and working on the set. The guy who owned the shop with his iron throne was also really friendly, we would recommend it.

Czytaj dalej

15 września 2022

Przetłumacz

Numer identyfikacyjny produktu: 139349