Wycieczka z przewodnikiem

Dubrownik: wycieczka piesza po Starym Mieście

Organizator atrakcji: Dubrovnik Walks

Dubrownik: wycieczka piesza po Starym Mieście

Organizator atrakcji: Dubrovnik Walks
Prawie wyprzedane Wczoraj zarezerwowano 18 razy

Od 84,10 zł za osobę

Prawie wyprzedane Wczoraj zarezerwowano 18 razy

Zapraszamy na pieszą wycieczkę po zabytkowym sercu Starego Miasta w Dubrowniku. Odwiedź główne zabytki miasta i posłuchaj opowieści o tym, jak Dubrownik stał się jedną z najlepiej prosperujących i zaawansowanych republik na świecie.

Informacje

Darmowa rezygnacja
Rezygnując z atrakcji na co najmniej 24 godz. przed jej rozpoczęciem, otrzymasz pełny zwrot kosztów.
Zarezerwuj teraz i zapłać później
Zachowaj elastyczność swoich planów podróży – zarezerwuj miejsce i nic dzisiaj nie płać.
Czas trwania 1.5 godz.
Sprawdź dostępność, aby zobaczyć godziny rozpoczęcia.
Przewodnik
angielski, hiszpański
Atrakcja dostępna dla osób na wózkach inwalidzkich
Prywatna lub mała grupa jest dostępna

Czego możesz się spodziewać

W skrócie
 • Poznaj serce Starego Miasta w Dubrowniku z lokalnym licencjonowanym przewodnikiem
 • Dowiedz się, jak miasto stało się jedną z najlepiej prosperujących republik
 • Odwiedź i poznaj najważniejsze zabytki Dubrownika
 • Posłuchaj fascynujących historii, które składają się na ponad 1400 lat historii Dubrownika
Pełny opis

Dołącz do swojego lokalnego przewodnika i wybierz się na spacer po pięknym Starym Mieście w Dubrowniku i odkryj, jak miasto stało się jedną z najlepiej prosperujących i zaawansowanych ze wszystkich historycznych republik morskich.

Przechodząc przez bramy starych murów miejskich Dubrownika, cofniesz się w czasie, zatracając się w wspaniałości i pięknie tego wpływowego kulturowo miasta. Zaczynając od Pile Gate, przy piętrowym zachodnim wejściu na Stare Miasto, lokalny przewodnik poprowadzi Cię do najważniejszych zabytków Dubrownika (nie wejdziesz do żadnych kościołów ani muzeów). Zobacz Wielką Fontannę Onufrego , Kolumnę Orlanda, Pałac Rektorów i wiele innych.

Podziwiaj piękne zabytki i słuchaj, jak Twój przewodnik opowiada fascynujące historie i niezwykłe fakty z ponad 1400 lat dramatycznej historii Dubrownika, w tym klasycznego okresu Republiki Ragusa. Ta wycieczka da ci dokładne tło na temat zasadniczej roli, jaką Dubrownik odegrał w historii cywilizowanego świata. Poznasz imponujące osiągnięcia gospodarcze, społeczne i kulturalne miasta na przestrzeni wieków i zanurzysz się w elektryzującej atmosferze miasta.

Wliczone w cenę
 • Przewodnik
 • Słuchawki
 • Porady

Wybierz liczbę uczestników i datę

Uczestnicy

Termin

Miejsce zbiórki

Przystanek / postój taksówek w Pile, tuż za biurem Izby Turystycznej w Dubrowniku (Dubrovnik Tourist Board). Szukaj przedstawicieli Dubrovnik Walks z pomarańczowymi parasolami.

Otwórz w Google Maps ⟶
Ważne informacje

Zabierz ze sobą

 • Wygodne obuwie
 • Okulary przeciwsłoneczne
 • Woda

Niedozwolone

 • Nagrywanie wideo

Co trzeba wiedzieć

 • Ta trasa odbędzie się w deszczu lub w blasku.
Opinie klientów

Ogólna ocena

4,7 /5

na podstawie 1677 opinii

Podsumowanie opinii

 • Przewodnik
  4,9/5
 • Jakość/cena
  4,5/5
 • Jakość usług
  4,6/5
 • Organizacja
  4,6/5

Sortuj według:

Typ podróżującego:

Liczba gwiazdek:

Branko był wyjątkowym przewodnikiem. Bardzo dobrze po angielsku i przez cały czas mówił i uczył nas o historii Dubrownika. Wskazał na kluczowe historyczne aspekty budowy i projektowania tego pięknego miasta! Słuchawki audio były fantastyczne i pomogły nam usłyszeć, gdy byliśmy trochę daleko od naszego przewodnika. Użyłem zatyczki do uszu w drugim uchu, aby zablokować konkurencyjne dźwięki od innych przechodzących osób.

Czytaj dalej

10 maja 2022

Odwiedziliśmy Dubrownik podczas przerwy wielkanocnej 2022 i zarezerwowaliśmy półtoragodzinną prywatną pieszą wycieczkę z przewodnikiem. (Były nas tylko trzy osoby: moja żona, ja i nasz przewodnik Pero Mrnarevic) Opierając się na swoim ogromnym bogactwie wiedzy z zakresu historii, architektury, sztuki, a nawet filozofii, nasz przewodnik Pero w żywy i zajmujący sposób wyjaśnił najważniejsze fakty i także niektóre z bardziej dziwacznych historii o Dubrowniku. Pero wydaje się naprawdę żyć historią swojego rodzinnego miasta. Był w stanie entuzjastycznie umieścić bogatą historię Dubrownika w kontekście historii Europy na przestrzeni wieków. Dużo humoru! Po prostu genialne! Następnym razem mamy nadzieję, że uda nam się zarezerwować go na cały dzień! Wysoce polecany!

Czytaj dalej

18 kwietnia 2022

Doskonała wycieczka ze wspaniałym przewodnikiem

Idealny początek naszej krótkiej przerwy. Pokazano nam wszystkie główne zabytki miasta i przedstawiono szczegółową, często humorystyczną historię miasta. Marco, nasz przewodnik, był gwiazdą - zrelaksowany, zabawny, bardzo kompetentny i przystojny. Tak dobrze współdziałał ze wszystkim w grupie - młodym i nie tak młodym! Dostarczony zestaw słuchawkowy sprawił, że wszystko było wyraźnie słychać. Gorąco polecana wycieczka dla wszystkich grup wiekowych

Czytaj dalej

22 października 2019

Numer identyfikacyjny produktu: 12445