Wybierz daty
Atrakcje i wycieczki

Dubrownik

Przeżyj swoją własną fantazję w świecie „Gry o tron”. Zachwyci Cię tutaj wszystko – od starożytnych murów miejskich po ocean.

Często zadawane pytania dotyczące: Dubrownik

Jakie najlepsze atrakcje trzeba zobaczyć w: Dubrownik?

Na jakich wycieczkach w: Dubrownik obowiązują dodatkowe środki bezpieczeństwa związane z COVID-19?

Dubrownik: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Dubrownik? Kliknij tutaj.

Dubrownik: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.6 / 5

na podstawie 20 554 opinii

Fajna całodniowa wyprawa. 3 miasteczka, Perast 1.5h starczy na obejcie miasteczka plus wypicie kawy (kawiarnia Armonia, solidna fajna kawa). Kotor 2h, trochę mało ale jak się sprężymy to i na 3 punkt widokowy się wejdzie z kościółkiem, warto bo widok mega. Budva jest malutka więc miasteczko do ogarnięcia w 2h które mamy wraz z obiadem. U nie wygrała knajpa Hongkong (uczciwa kasa i człowiek się naje)

It was great and worthwhile trip. Huge advantage was a lunch and unlimited drinks on the boat. Our guide Ivana was super positive and nice ;) The whole planning was perfect. I definitely recommend to book this trip!

Bardzo dobrze zorganizowana wycieczka i bardzo miła przewodniczka Mayda, która cierpliwie tłumaczyła jak się prowadzi kajak i nie dała odczuć, że jeśli płyniemy wolniej to jesteśmy gorsi ;)

Świetna wycieczka , przystanek Matki Boskiej na skale fajny chociaż kościółek bardzo mały i Max zwiedzanie na 20 min, Kotor piękne miasteczko Budva trochę za mało czasu

Wszystko było dobrze zorganizowane i dopięte na ostatni guzik