Wybierz daty

Atrakcje i wycieczki Dubrownik

Przeżyj swoją własną fantazję w świecie „Gry o tron”. Zachwyci Cię tutaj wszystko – od starożytnych murów miejskich po ocean.

Wycieczki dostępne w dniu

  • Żeglowanie po Adriatyku i kajaki
  • Zwiedzanie Czarnogóry
  • Skarby „Gry o Tron”
  • Zwiedzanie Bośni i Hercegowiny
  • Zwiedzanie Dubrownika
Liczba znalezionych atrakcji: 256
Sortuj według:
Strona 1 z 16

Często zadawane pytania dotyczące: Dubrownik

Jakie najlepsze atrakcje trzeba zobaczyć w: Dubrownik?

Jakie są najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Dubrownik

Najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Dubrownik to:

Mostar

Dubrownik: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Dubrownik? Kliknij tutaj.

Dubrownik: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.6 / 5

na podstawie 21 583 opinii

Mieliśmy wspaniały dzień - gorąco polecam tę wycieczkę. Czytaliśmy recenzje o długich opóźnieniach na chorwackiej granicy, ale w ogóle nie mieliśmy takiego doświadczenia, po prostu musieliśmy czekać na rozpatrzenie paszportów wszystkich (około 50 osób w autobusie zajęło około 15 minut). Nasz przewodnik, Tanya, był miły i przekazał nam wiele interesujących informacji na temat historii krajów i ogólnie regionu. Autobus był czysty i klimatyzowany.

Podróż była doskonała, przewodnik jest kompetentny i był w stanie wypełnić nas interesującymi informacjami po drodze. Dla tych, którzy rozważają wylądowanie w Czarnogórze, dobrze byłoby najpierw ich o tym poinformować, ponieważ jest to dość powszechne i aby można było uzyskać stempel wjazdowy w urzędzie celnym.

wspaniałe krajobrazy, kompetentny przewodnik, w ciągu 1 dnia mogliśmy zobaczyć i cieszyć się kilkoma turystycznymi miastami. 2h czasu wolnego w Kotorze i Budvie, 45min w Perast i mały rejs promem. pojazdy z klimatyzacją i objaśnieniami z przewodnika. to był bardzo dobry dzień.

to było niesamowite, a nasza przewodniczka danah sprawia, że nasi doświadczeni są bardziej niezapomniani, jest bardzo dobrym kierowcą i ma rozległą wiedzę na temat miejsc, w których poszliśmy, i entuzjastycznie się nią podzieliła. Gorąco polecam i jeszcze raz dziękuję dana.

Cudna wycieczka z jednej wyspy na drugą, rybka na lunch pyszna. Jest sporo czasu na pływanie. Polecam