Weź udział w tej wycieczce kajakowej po morzu, by spojrzeć na Dubrownik z zupełnie innej perspektywy i uporać się z upałem. W towarzystwie przewodnika zwiedzisz miejscowe atrakcje, zobaczysz mury miejskie Dubrownika i zachwycisz się widokami.
Informacje
- Darmowa rezygnacja
- Rezygnując z atrakcji na co najmniej 24 godz. przed jej rozpoczęciem, otrzymasz pełny zwrot kosztów.
- Zarezerwuj teraz i zapłać później
- Zachowaj elastyczność swoich planów podróży – zarezerwuj miejsce i nic dzisiaj nie płać.
- Czas trwania 2 - 3 godz.
- Sprawdź dostępność, aby zobaczyć godziny rozpoczęcia.
- Omiń kolejkę do kasy biletowej
- Przewodnik
- angielski
- Mała grupa jest dostępna
Wybierz liczbę uczestników i datę
Uczestnicy
Termin
Miejsce zbiórki znajduje się przed biurem informacji turystycznej w Dubrowniku. Twój przewodnik będzie trzymał zieloną parasolkę i będzie stał bezpośrednio przed drzwiami wejściowymi. Aby dotrzeć na miejsce zbiórki, stań przed murami Starego Miasta, plecami w stronę bramy Pile. Podążaj przed siebie, przechodząc obok baru przekąskowego, sklepu z pamiątkami oraz fontanny, aż dotrzesz do biura informacji turystycznej. Wypatruj żółtego budynku, który zlokalizowany jest naprzeciwko przystanku autobusowego.
Otwórz w Google Maps ⟶Zabierz ze sobą
- Strój kąpielowy
- Ręcznik
- Buty do wody
- Krem z filtrem przeciwsłonecznym
- Nakrycie głowy
- Klapki
Niedozwolone
- Bagaż lub duże torby
- Osoby niepełnoletnie bez opiekuna
- Wartościowe przedmioty
To warto wiedzieć
- Udział w wycieczce nie jest polecany osobom, które cierpią na chorobę morską.
- Trasa ma 4,5 km długości w przypadku 2,5-godzinnej wycieczki i 7,5 km długości w przypadku 3-godzinnej wycieczki.
- Wycieczki są zależne od korzystnej pogody i/lub warunków panujących na morzu. Czas trwania wycieczki i jej trasa mogą się zmienić. Jeżeli wycieczka zostanie odwołana ze względu na niekorzystne warunki pogodowe lub morskie, wówczas organizator zaproponuje Ci wybór innego terminu wycieczki lub pełen zwrot kosztów.
- Standardowo oferowane są kajaki 2-osobowe. W przypadku nieparzystej liczby uczestników ostatniej osobie bez partnera zapewniony zostanie kajak 1-osobowy.
- W sezonie na przystankach może być mnóstwo turystów.
- Osoby, które nie będą w stanie wziąć udziału w wycieczce, zostaną obciążone pełną opłatą za transport (zarezerwowanie transportu jest konieczne).
- Uczestnicy muszą umieć pływać i mówić po angielsku. Jest to obowiązkowe ze względów bezpieczeństwa. Osoby nieumiejące pływać i osoby, które nie mówią po angielsku, nie będą mogły dołączyć do wycieczki i nie otrzymają zwrotu kosztów.