Więcej zdjęć

Od 224 zł za osobę

Z Dublina: Klify Moher i Zatoka Galway

Numer identyfikacyjny produktu: 18693
Najważniejsze informacje
Czas trwania
12 godz.
Akceptowane kupony elektroniczne
Akceptowane kupony papierowe
Przewodnik
angielski

Odbiór z miejsca zakwaterowania

Suffolk Street, przed starym, kamiennym kościołem

Termin i liczba uczestników:

Trwa ładowanie strony...

Nie zwlekaj!
  • Przespaceruj się wzdłuż majestatycznych Klifów Moher
  • Poznaj surowe piękno płaskowyżu Burren
  • Zjedz lunch w pubie w miejscowości Doolin
  • Zwiedź XII-wieczne opactwo Corcomroe
Wycieczka w skrócie
Weź udział w 1-dniowej wycieczce na Klify Moher. Jadąc z Dublina na wschód, podziwiaj zamki i inne zabytki. Zjedz lunch w pubie w miejscowości Doolin, zwiedź XII-wieczne opactwo Corcomroe i zatrzymaj się przy słynnej Zatoce Galway.
Tego możesz się spodziewać
Klify Moher i Zatoka Galway to kultowe miejsca, nierozerwalnie kojarzące się z Irlandią. Powinny one znaleźć się na trasie każdego, kto odwiedza ten kraj. Podziwiaj niesamowite widoki, wybierz się na spacer po płaskowyżu Burren i wstąp na lunch do tradycyjnego irlandzkiego pubu. Po drodze zobaczysz też liczne zamki o barwnej historii.

Szczegółowy program wycieczki
6.50 – Rozpocznij przygodę, która poprowadzi Cię z Dublina aż na zachodnie wybrzeże Irlandii. Jadąc na zachód, miniesz zakłady Guinessa i więzienie Kilmainham, a następnie tor wyścigów konnych Curragh i kilka zamków.

11.30 – Po przybyciu nad Klify Moher będziesz mieć 1,5 godziny czasu wolnego. Wykorzystaj go na przechadzkę wzdłuż klifów i podziwianie niesamowitych widoków. Przy dobrej pogodzie zobaczysz nawet wyspy Aran. Wstęp na teren centrum dla odwiedzających oraz udział w interaktywnym spektaklu są wliczone w cenę wycieczki.

13.00 – Wybierz się na lunch do miejscowości Doolin lub, jeżeli pozwolą na to warunki pogodowe, weź udział w pikniku na klifach. Zazwyczaj, uczestnicy jedzą lunch w Fitzpatrick's Pub w miejscowości Doolin. Podają tam świetne ryby i zupę rybną.

Doolin słynie z lokalnej muzyki i przyjaznych mieszkańców. Znajduje się w pobliżu miasteczka Lisdoonvarna, w którym odbywa się słynny „festiwal swatów”, który każdego roku przyciąga ponad 40 000 romantyków, samotnych farmerów oraz zwykłych hulaków.

14.00 – Po obiedzie wyrusz na krótką przechadzkę wokół krasowych wzgórz płaskowyżu Burren. Słynie on na całym świecie z niepowtarzalnych form krajobrazowych oraz rzadkich gatunków roślin. Wypatruj orchidei i pięknych kwiatów goryczki!

16.30 – W trasie powrotnej do Dublina zawitaj do Zatoki Galway. Zatrzymaj się przy zamku Dunguaire w wiosce Kinvara i odwiedź opactwo Corcomroe – XII-wieczny kościół, otoczony niesamowitym krajobrazem. Powrót do centrum Dublina będzie miał miejsce ok. godziny 19.00.
Wliczone w cenę
  • Wycieczka z przewodnikiem
  • Wszystkie bilety wstępu
Niewliczone w cenę
  • Posiłki
Warunki anulowania
Rezygnując z atrakcji na co najmniej 1 dzień przed jej rozpoczęciem, otrzymasz pełny zwrot kosztów
Miejsce zbiórki

Wycieczka rozpoczyna się w punkcie informacyjnym w Biurze Informacji Turystycznej Dublina przy Suffolk Street, Dublin 2 (przy starym kamiennym kościele). Możliwy jest odbiór z hotelu, jeżeli znajduje się on na trasie autobusu. Koniecznie skontaktuj się z organizatorem w celu zorganizowania odbioru. (Otwórz w Google Maps)

Gwarantujemy
  • Błyskawiczną i pewną rezerwację
  • Najniższe ceny
To mówią inni (Opinie: 327)

Organizator:

- Irish Day Tours -

Numer identyfikacyjny produktu: 18693