Z Dublina: Grobla Olbrzyma i Muzeum Titanica w Belfaście

Z Dublina: Grobla Olbrzyma i Muzeum Titanica w Belfaście

Od $78,84 za osobę

Wybierz się na wycieczkę z Dublina i zobacz wszystkie największe atrakcje Irlandii Północnej. Zobacz Muzeum Titanica, zachwyć się Groblą Olbrzyma i podziwiaj aleję buków Dark Hedges. Skorzystaj z okazji, żeby zrobić wspaniałe zdjęcia ruinom zamku Dunluce.

Informacje

Łatwa rezygnacja
Rezygnując z atrakcji na co najmniej 24 godz. przed jej rozpoczęciem, otrzymasz pełny zwrot kosztów.
Środki bezpieczeństwa dot. COVID-19
Obowiązują specjalne środki bezpieczeństwa i ochrony zdrowia. Dowiedz się więcej
Akceptowane są kupony papierowe lub elektroniczne
Wydrukuj kupon lub okaż go na telefonie
Czas trwania 14 godz.
Godzina rozpoczęcia 06:45
Omiń kolejkę do kasy biletowej
Natychmiastowe potwierdzenie
Przewodnik
angielski

Czego możesz się spodziewać

W skrócie
 • Zwiedź Muzeum Titanica w Belfaście
 • Zobacz Groblę Olbrzyma, formację skalną wpisaną na listę światowego dziedzictwa UNESCO
 • Zobacz niezwykła aleję Dark Hedges, najczęściej fotografowane zjawisko naturalne w Irlandii Północnej
 • Spędź czas w Belfaście, najsympatyczniejszym mieście na świecie
 • Jak najlepiej wykorzystaj czas na zrobienie zdjęć zamkowi Dunluce
 • Podziwiaj widoki podczas jazdy wzdłuż wybrzeża Irlandii Północnej w drodze do Belfastu
Pełny opis
Na tej całodniowej wycieczce wybierz się z Dublina do Belfastu, stolicy Irlandii Północnej. Odbiór ma miejsce z Dublin City Gallery o 7.15 do dnia 10 kwietnia 2019. Od dnia 11 kwietnia 2019 odbiór ma miejsce o 6.45. Zwiedź Muzeum Titanica i spędź 1,5 godziny poznając historię transatlantyku Titanic i jego nieszczęsnego dziewiczego rejsu. Zobacz, jak historia ożywa na Twoich oczach dzięki wykorzystaniu innowacyjnych technologii i modeli redukcyjnych. Następnie udaj się do Grobli Olbrzyma (Giant's Causeway), formacji skalnej złożonej z około 40 000 połączonych ze sobą bazaltowych kolumn. Spędź około 1,5 godziny na podziwianiu z bliska tego miejsca z listy światowego dziedzictwa UNESCO, które często nazywane jest „ósmym cudem świata”. Skorzystaj z czasu wolnego, aby przejść się po klifach ponad Groblą i zrobić wspaniałe zdjęcia, a potem przejdź się po samej Grobli Olbrzyma. Potem w ramach wycieczki zatrzymaj się na postój, żeby zrobić zdjęcia imponującemu zamkowi Dunluce. Te ruiny XIII-wiecznego zamku znane są jako najbardziej fotogeniczny obiekt zamkowy w Irlandii, dlatego nawet amatorzy poczują się tu jak profesjonalni fotografowie! Następnie zatrzymaj się przy atrakcji Dark Hedges na 15-20 minut. Ta wiekowa aleja bukowa stała się tłem dla filmów („Transformers”) i seriali („Gra o tron”). Potem skorzystaj z około 30 minut czasu, żeby zwiedzić Belfast. Zobacz rzeźbę Big Fish, wieżę zegarową Albert's Clock, katedrę św. Anny i nie tylko. Skorzystaj z czasu wolnego, aby zrobić zakupy i nabyć przekąski, a potem udaj się w drogę powrotną do Dublina, docierając na miejsce w godzinach 19.30-20.30.  *Uwaga! Wszelki czas podany jest w przybliżeniu. Kolejność zwiedzania atrakcji może ulec zmianie w zależności od natężenia ruchu drogowego i warunków atmosferycznych.
Wliczone w cenę
 • Transport pojazdem z miejscem na bagaż
 • Wycieczka z przewodnikiem i komentarz na żywo na pokładzie
 • Wstęp do Muzeum Titanica
 • Grobla Olbrzyma
 • Postój na zrobienie zdjęć ruinom zamku Dunluce
 • Aleja bukowa Dark Hedges
 • Przejazd wzdłuż wybrzeża Irlandii Północnej
 • Czas wolny w Belfaście
 • Odbiór z hotelu i transport powrotny
 • Lunch
Środki bezpieczeństwa dot. COVID-19

Należy dokonać rezerwacji online, ponieważ kasy biletowe są nieczynne.

Wymagania dla podróżnych
 • Klienci powinni mieć założone maski ochronne

Wybierz liczbę uczestników i datę

Uczestnicy

Termin

Przygotuj się

Miejsce zbiórki

Zbiórka przed galerią Dublin City Gallery The Hugh Lane, Parnell Square N, Dublin 1.

Otwórz w Google Maps ⟶
Ważne informacje

Co trzeba wiedzieć

 • Uwaga! Ta wycieczka obejmuje stosunkowo dużą ilość chodzenia. Udział w wycieczce nie jest zalecany dzieciom w wieku poniżej 3 lat oraz osobom o ograniczonej sprawności ruchowej.
 • Uwaga! Jest to długa wycieczka obejmująca cały dzień zwiedzania. Odstępy między postojami wynoszą nawet 2 godziny.
 • Wycieczki odbywające się 10 kwietnia 2019 lub wcześniej: odbiór ma miejsce o godzinie 7.15. Wycieczki odbywające się 11 kwietnia 2019 lub później: odbiór ma miejsce o godzinie 6.45. Od 12 kwietnia 2019 odbiór ma miejsce o godzinie 6.45.
 • Uwaga! Ta wycieczka obejmuje stosunkowo dużą ilość chodzenia. Udział w wycieczce nie jest zalecany dzieciom w wieku poniżej 3 lat oraz osobom o ograniczonej sprawności ruchowej. Jeśli Twoje dzieci są przyzwyczajone do podróży, zarezerwuj jedno miejsce dla każdego dziecka i weź ze sobą własne foteliki samochodowe.
Opinie klientów

Ogólna ocena

4,6 / 5

na podstawie 211 opinii

Podsumowanie opinii

 • Przewodnik
  4.6/5
 • Transport
  4.6/5
 • Jakość/cena
  4,6/5
 • Bezpieczeństwo
  4,7/5
Sortuj wg

Interesująca wycieczka. Muzeum Titanika w Belfaście warte zobaczenia. Nowoczesne, interaktywne, dobrze zorganizowane 4 piętra wystawy. Rozpoczyna się jako przechodzień po Belfaście z czasów budowy statku, a kończy się jako nurek eksplorujący dno oceanu, gdzie leży wrak. Trzeba poświęcić min 2 godziny aby na spokojnie przejść i skorzystać z większości atrakcji. Opis muzeum, który dostaliśmy w autokarze w wielu językach, w tym po polsku. Pomimo wszystko największą atrakcją wycieczki jest Grobla Olbrzyma. Niektórzy uważają, że jest to miejsce bardziej spektakularne niż Klify Moheru. Nie do końca się z tym zgadzam, ale na pewno będąc w Irlandii trzeba tam być. W autokarze były dwie grupy. Większość dnia spędziliśmy razem. Tylko rozstaliśmy się na wyjście do muzeum. Oni poszli do muzeum Gry o Tron. Organizacja dobra, program zrealizowany. Wszystko na czas. Przewodnik Kevin - irlandczyk z dziada pradziada bardzo sympatyczny, zabawny i pomocny. Polecam

Czytaj dalej

9 maja 2019

It was a great Tour, all the attractions are truly special and it was a great program for one day. In addition, Lisa and Yuri made it a smooth and enjoyable journey. Lisa as the tour guide told us about Irish history and many interesting legends and myths surrounding the attractions.

9 lutego 2020

Przetłumacz

I would have given this tour 5 stars except that it did not spend enough time at the Titanic museum. This tour only allocated one hour and 45 minutes at the museum. The tour was combined with the Game of Thrones tour and we made a 20 minute stop at the dark hedges. Those 20 minutes plus the free time in Belfast could have been better spent at the Titanic museum.

Czytaj dalej

11 września 2019

Przetłumacz
Organizator:

Numer identyfikacyjny produktu: 110902