Dublin
Wycieczki całodniowe do:

Liczba znalezionych atrakcji: 88
Sortuj wg::

Już podróżujesz? Zobacz dostępność dla Twoich dat

Dublin

Dublin

Dublin: Najciekawsze atrakcje

Dublin: Wycieczki i bilety

Irlandia: Ciekawe miejsca

Dublin: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Dublin? Kliknij tutaj.

Dublin: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5
(15 796 recenzji)

Bardzo podobała mi się ta wycieczka, jakość jazdy kierowcy, a zwłaszcza praca naszego przewodnika Jacka. Cicha muzyka o poranku, niezwykle przyjemne i udokumentowane komentarze na temat różnych odwiedzanych miejsc. Odrobina talentu aktorskiego, która trzyma nas w napięciu, gdy docieramy do Klifów Moheru, naśladując głosy ogrów, wróżek i innych legendarnych stworzeń związanych z tym miejscem. Wybór muzyki związanej z każdym miastem lub wioską z naprawdę dobrym dzieleniem się irlandzką kulturą. Naprawdę bardzo miły i gościnny.

Luke był świetnym przewodnikiem, bardzo dynamicznym, zabawnym i niezwykle kompetentnym w zakresie wielu anegdot o Irlandii! Mój przyjaciel i ja spędziliśmy wspaniały dzień (z dodatkiem dobrej pogody), a kierowca Vedran również był bardzo przyjazny. Gorąco polecam tę aktywność, jeśli chcesz zobaczyć wiele krajobrazów w krótkim czasie. DZIĘKI :) !

Wycieczka była bardzo miła. Przewodnik bardzo pouczający i dowiedzieliśmy się wielu informacji o miejscach, a także o historii Irlandii.

Dziękuję. Wszystko poszło idealnie. Świetny przewodnik Noel i kierowca Fred:) Ale droga była trochę męcząca

Rebecca była świetnym przewodnikiem. Nic bym nie zmienił!