Dodaj daty

Dublin
Wycieczki jednodniowe

Wycieczki jednodniowe
Liczba znalezionych atrakcji: 67
Sortuj wg::
Dublin

Dublin

Dublin: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Dublin? Kliknij tutaj.

Dublin: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5 / 5

na podstawie 15 796 opinii

Bardzo przyjemna podróż w towarzystwie Dereka Allena i Gorana, Goran bardzo dobry kierowca, bardzo zwinny, bardzo płynna jazda co pozwalało nam zawsze być na pierwszym miejscu we wszystkich odwiedzanych atrakcjach. Derek Allen, osoba bardzo pomocna, zawsze dostępna dla każdego, bardzo podobały mi się wszystkie historyczne wyjaśnienia, a także wszystkie szczegóły, które obserwowaliśmy podczas podróży, udzielił wielu wskazówek we wszystkich odwiedzonych miejscach.. W 100% polecam Ta jedna trasa jest podwójna. Dziękuję Ana i Marco

Grobla Olbrzyma jest absolutnie piękna!!!! Moją najlepszą radą jest noszenie naprawdę wygodnych ubrań i butów, ponieważ to piekielny spacer. Cóż, masz opcję autobusu, który zabierze Cię prosto do niego, ale doświadczenie spaceru i scenerii jest niesamowite! ! Spodziewałem się więcej po doświadczeniu Titanica, ale to interesujące. Ciemne żywopłoty są takie piękne, a ja nawet nie oglądałam Gry o Tron. Przewodnik wycieczek Mark był doskonały, a kierowca Vendra też. 100% polecam!!

Zobaczyliśmy wiele ciekawych miejsc, przewodnik dbał o nas jak prawdziwy santa claus. Szkoda że tak mało czasu na wszystko do zobaczenia.

Była świetnie zorganizowana, bardzo uprzejmy kierowca i przewodnik (oczytany, żartobliwy, kulturalny).

Super przewodnik i fajnie ułożona trasa. sprawnie i bezpiecznie plus dużo opowieści.