Więcej zdjęć

Od 176,44 zł za osobę

Irlandia — szlakami celtyckiej historii z Dublina

Numer identyfikacyjny produktu: 21457
Najważniejsze informacje
Czas trwania
10 godz.
Akceptowane kupony elektroniczne
Akceptowane kupony papierowe
Przewodnik
angielski

Termin i liczba uczestników:

Trwa ładowanie strony...

Nie zwlekaj!
  • Zatrzymaj się w grobowcu korytarzowym Loughcrew, miejscu spoczynku legendarnego Wielkiego Króla
  • Odwiedź wzgórze Tara, gdzie Wielcy Królowie Irlandii byli koronowani
  • Zobacz największy i najstarszy na świecie Krzyż Celtycki w Monasterboice
  • Wybierz się do Trim Castle, jednego z największych anglo-normandzkich zamków w Irlandii
Wycieczka w skrócie
Doświadcz najbardziej historycznych atrakcji Irlandii na tej całodniowej celtyckiej wycieczce z Dublina. Odwiedź hrabstwo Meath, siedzibę Wielkich Królów Irlandii, zobacz wzgórze Tara, niesamowity zamek Slane Castle, Krzyż w Monasterboice, i wiele więcej.
Tego możesz się spodziewać
Odkryj fascynującą, celtycką historię Irlandii, badając niektóre z najbardziej legendarnych i malowniczych miejsc Zielonej Wyspy.

Zacznij swoją całodniową wycieczkę w hrabstwie Meath, znanym jako Królewskie Hrabstwo i domena Wielkich Królów Irlandii. Zobaczysz ilustracje mające ponad 5 000 lat, wyrzeźbione w tutejszych kamieniach.

Zapierająca dech w piersiach wyprawa przez oszałamiające krajobrazy Irlandii zabierze Cię do starego miasteczka Trim. Skorzystaj z wycieczki z przewodnikiem po legendarnym Trim Castle, największym i najlepiej zachowanym anglo-normańskim zamku w Irlandii.

Z miasteczka Trim pojedziesz do najświętrzego miejsca starożytnej Irlandii, wzgórza Tara. Swego czasu było to królewskie centrum Irlandii i ponoć można z tego wzgórza zobaczyć ćwierć terytorium wyspy.

Skosztuj obiadu w miejscu, skąd możesz wpatrywać się w krajobraz rozciągający się kilometrami u Twoich stóp i podziwiaj piękny, zielony krajobraz. Opuszczając Tarę, przejedziesz przez wioskę Slane. Zamek Slane Castle to miejsce gdzie odbyło się wiele koncertów pop, a U2 nagrało tutaj „The Unforgettable Fire”; pozostaje rezydencją najsłynniejszego arystokraty Irlandii, Henry'ego Conynghama, hrabiego Mount Charles.

Zobacz Krzyż Celtycki z Muiredach w Monasterboice, jeden z najlepiej zachowanych przykładów irlandzkiej sztuki religijnej. Stąd, to już tylko krótka podróż do historycznego miasta Drogheda, gdzie pójdziesz na pieszą wycieczkę po mieście. Po pieszej wycieczce będziesz mieć trochę wolnego czasu, by zbadać ulice Droghedy i sprawdzić lokalne sklepy i kioski. Możesz także optować za odrobiną degustacji whiskey (spytaj swojego przewodnika) przed powrotem do Dublina.
Wliczone w cenę
  • Przewodnik
  • Opłaty za wstęp
Niewliczone w cenę
  • Posiłki
Warunki anulowania
Rezygnując z atrakcji na co najmniej 1 dzień przed jej rozpoczęciem, otrzymasz pełny zwrot kosztów
Miejsce zbiórki

Miejsce spotkania: ulica Suffolk Street, przed starym kościołem z kamienia (Otwórz w Google Maps)

Gwarantujemy
  • Błyskawiczną i pewną rezerwację
  • Najniższe ceny
To mówią inni (Opinie: 41)

Organizator:

- Irish Day Tours -

Numer identyfikacyjny produktu: 21457