Więcej zdjęć

Od 44,11 zł za osobę

Atrakcje i ukryte zakątki: Wycieczka piesza po Dublinie

Numer identyfikacyjny produktu: 10828
Najważniejsze informacje
Czas trwania
2 godz.
Akceptowane kupony elektroniczne
Akceptowane kupony papierowe
Natychmiastowe potwierdzenie
Przewodnik
angielski

Termin i liczba uczestników:

Trwa ładowanie strony...

Nie zwlekaj!
  • Zobacz ukryte zakątki Dublina
  • Dowiedz się o 2 000 lat historii Dublina
  • Odkryj najstarszy uniwersytet Dublina, Trinity College
  • Odpocznij w Bewleys, najstarszej kawiarni w Dublinie
Wycieczka w skrócie
Idź na 2-godzinną pieszą wycieczkę po głównych atrakcjach i ukrytych zakątkach Dublina, i odkryj kilkaset lat historii. Główne atrakcje zawierają General Post Office, Italian Quarter, Temple Bar, Trinity i wiele więcej ekscytujących miejsc.
Tego możesz się spodziewać
Ta 2-godzinna, piesza wycieczka po głównych atrakcjach Dublina zabierze Cię w podróż po wielowiekowej historii i pokaże wiele ukrytych skarbów miasta, które turyści zwykle pomijają. Zaczynając od ulicy O'Connell Street, Twój przewodnik pokaże Ci ikony Dublina, takie jak General Post Office, używany jako tymczasowa centrala przywódców Powstania Wielkanocnego w 1916 roku.

Ta wycieczka zabierze Cię poprzez serce północnych i południowych dzielnic centralnego, historycznego Dublina i zaprezentuje Ci zarówno bardzo znane atrakcje, jak i ukryte perełki oraz niespodziank,i często pomijane przez turystów.

Po obejrzeniu General Post Office – miejsca rewolucyjnej przeszłości – odwiedź tętniącą życiem ulicę Henry Street, rzekę Liffey, dzielnicę kulturalną Temple Bar i byłą wikińską oraz średniowieczną dzielnicę w okolicy Christ Church Cathedral. Obejrzyj zamek Dublin Castle i XVIII-wieczny przepych Trinity College, pośród innych intrygujących miejsc. Wycieczka ta wzbogaci Cię o wiadomości i widoki miasta pełnego wielusetletniej historii i świetnych opowieści.

Twój przewodnik będzie na miejscu, by odpowiedzieć na pytania mogące usprawnić Twoją wizytę w Dublinie. Podczas przechadzki zaistnieje również możliwość zrobienia niezwykłych. pamiątkowych zdjęć. Jako dodatkowy bonus, Twój bilet upoważni Cię do rabatu w Church Bar i Church Café (pięknie odrestaurowanego, wczesno-XVIII-wiecznego kościoła).
Wliczone w cenę
  • Piesza wycieczka
  • Zniżki w pięknie odrestaurowanym, XVIII-wiecznym kościele, będącym obecnie kawiarnią/barem, w najstarszej kawiarni Dublina, Bewley's, i w Abbey Theater
  • Darmowa mapa turystyczna i zniżka w wysokości 2 EUR na kolejną wycieczkę
Niewliczone w cenę
  • Posiłki i napoje
Warunki anulowania
Rezygnując z atrakcji na co najmniej 1 dzień przed jej rozpoczęciem, otrzymasz pełny zwrot kosztów
Miejsce zbiórki

Wycieczka rozpoczyna się przed Dublin Bus, przy ulicy Upper O'Connell Street 59, a kończy się w Bewley's Cafe na ulicy Grafton Street. (Otwórz w Google Maps)

Gwarantujemy
  • Błyskawiczną i pewną rezerwację
  • Najniższe ceny
To mówią inni (Opinie: 88)

Organizator:

Pat Liddy's Walking Tours of Dublin

Numer identyfikacyjny produktu: 10828